Vasaros užbaigimo tinklinio turnyras

2023-08-25 Akademijos gimnazijos sporto salėje, vyko jau tradicija tapęs- vasaros užbaigimo tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo 8 komandos. Galima pasidžiaugti, kad visas turnyras prabėgo be traumų, ir dalyviai sveiki bei pasisėmę gerų emocijų galėjo mėgautis žaidimu. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriuose žaidė tarpusavyje.

Skaityti daugiau

Paskutinėse sezono varžybose nusileista Kazlų Rudos komandai

Kazlų Rūda 2-1  Kėdainiai

2022-10-02  sekmadienį 16:00 val. Kazlų Rūdos stadione po atkaklios kovos dėl 5 vietos turnyrinėje lentelėje nusileidome varžovams tik antrajame kėlinyje. Pirmaudami 0-1 Kėdainių komanda dar turėjo kelias progas padidinti pranašumą pirmajame kėlinyje, tačiau jų neišnaudoję praleido du įvarčius antrajame kėlinyje ir pralaimėjo rezultatu 2-1.

Dėkojame komandos žaidėjams už viso sezono atsidavimą, kartu praleistą laiką, norą sportuoti. Nors šiemet užimta tik 6 vieta KAFF pirmenybėse, bet tikimės geresnių rezultatų ateityje.

4′ – Skorupskas Andrius
49′ 53′ – Raštutis Tomas

Kėdainių derbyje pergalė prieš – Nevėžio B komandą.

Nevėžis-B 1-3  Kėdainiai

Rugsėjo 28d.  19:00 val. Kėdainių miesto centriniame stadione, susitiko dvi miesto komandos kuriose šį kartą stipresnė buvo „Kėdainių” komanda. Svečių statusą šiose rungtynėse turėję „Kėdainių” komandos žaidėjai šventė pergalę 1-3!

0-1 – Vaitkus Martynas 26 min.
0-2 – Petrošius Osvaldas 33 min.
0-3 – Gėgžna Aivaras 41 min.
1-3  – Smagurauskas Ąžuolas 63 min.