2003
Šeštadienį pirmieji aikštėse varžėsi vienuolikamečiai (2003 metų gimimo) futbolininkai. Dalyvaujančios komandos buvo padalintos į dvi grupes. “A” grupėje varžėsi pajėgesnės komandos, o “B” grupėje komandos kovojo dėl “Mažosios” Taurės.
“A” grupėje dalyvavusi “Nevėžis-1? komanda labai sėkmingai pradėjo turnyrą 6:0 įveikusi Vilniaus “Granitą”, vėliau 3:0 Vilniaus “Žaibą”, bei 3:1 Kauno “Taurą” ir tik paskutinėje dvikovoje 0:2 pralaimėjusi Marijampolės “Sūduvos” futbolininkams užėmė antrąją vietą.
“B” grupėje dalyvavusi “Nevėžis-2? komanda net tris kartus sužaidė lygiosiomis rezultatu 2:2. Tokiu rezultatu kėdainiečiai žaidė su Kauno “Tauru-2?, Vilniaus “Žaibu-2? bei Šalčininkų “Visinčia”. Dar vieniarias rungtynes laimėję 3:0 prieš Marijampolės “Sūduvos-2? komandą kėdainiečiai užėmė trečiąją vietą.
“Nevėžio-1? komandos vartininkas Matas Kacevičius išrinktas geriausiu turnyro vartininku, rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo “Nevėžio” žaidėjas Emilis Putinauskas, o geriausiais komandos žaidėjais išrinkti Vakaris Skibiniauskas (“Nevėžis-1?) bei Danius Vainauskas (“Nevėžis-2?).
Galutinė “A” grupės turnyrinė lentelė
1. Marijampolės FC “Sūduva” 10 taškų
2 . Kėdainių „Nevėžis“ 9 taškai
3 . Kauno FM “Tauras” 4 taškai
4. Vilniaus “Granitas” 4 taškai
5. Vilniaus “Žaibas” 1 taškas
Galutinė “B” grupės turnyrinė lentelė
1. Kauno FM “Tauras-2? 10 taškų
2 . Šalčininkų FK “Visinčia” 7 taškai
3 . Kėdainių „Nevėžis-2“ 6 taškai
4. Vilniaus “Žaibas-2? 4 taškai
5. Marijampolės FC “Sūduva-2? 0 taškų
Geriausi turnyro žaidėjai
Rezultatyviausias žaidėjas: Emilis Putinauskas (Kėdainių „Nevėžis“)
Geriausias turnyro vartininkas: Matas Kacevičius
(Kėdainių „Nevėžis“)
Geriausias turnyro gynėjas: Eimantas Dzinga (Marijampolės FC “Sūduva”)
Geriausias turnyro puolėjas: Elijas Bagdonavičius
Kauno FM “Tauras”)
2005
Sekmadienį, lapkričio 23 d., Kėdainiuose jau varžėsi devynmečiai (2005m. gimimo) futbolininkai, kurie buvo paskirstyti į tris pogrupius po keturias komandas. “Nevėžis? savo pogrupyje 2:3 pralaimėjo Vilniaus “Diadorai”, 3:5 FK “Trakai” komandai bei 5:0 įveikė FK “Plavinas-II” (Latvija).
Kovose dėl 5-8 vietų kėdainiečiai 3:4 pralaimėjo Vilniaus FM “Audra” ir 6:8 Vilniaus “Diadora” bei užėmė aštuntąją vietą.Geriausias kėdainiečių komandos žaidėjas išrinktas Erikas Lipnevičius, o rezultatyviausias turnyro žaidėjas tapo kėdainietis Rokas Buivičius.
Galutinė turnyrinė lentelė
1. Vilniaus FM
2. Vilniaus FA “Žalgirietis”
3. Panevėžio FA-I
4. FK “Trakai”
5. Kauno FM “Ąžuolas”
6. Vilniaus FM “Audra”
7. Vilniaus “Diadora”
8. Kėdainių „Nevėžis“
9. Panevėžio FA-II
10. FK “Plavinas”-I (Latvija)
11. Kauno Maciulevičiaus FM
12. FK “Plavinas” II (Latvija)
Geriausi turnyro žaidėjai
Rezultatyviausias žaidėjas: Rokas Buivičius (Kėdainių „Nevėžis“)
Geriausias turnyro vartininkas: Benas Jančys (Panevėžio FA-I)
Geriausias turnyro gynėjas: Motiejus Šamšonas (Vilniaus FA “Žalgirietis”)
Geriausias turnyro puolėjas: Simas Civilka (Vilniaus FM)