2018.05.22 03:14
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
2017 06 07 Regionų rinktinių pirmenybėse - du kėdainiečiai
Image

Birželio 4 dieną Šiauliuose startavo naujas projektas – vyko pirmosios Lietuvos futbolo federacijos regionų rinktinių pirmenybės.

Pagrindinis šio projekto tikslas – ne rezultatas, o suteikti kuo didesnę galimybę jauniems žaidėjams parodyti savo sugebėjimus ir pretenduoti į Lietuvos jaunimo rinktinę (U-16). Šiose regionų rinktinių pirmenybėse dalyvauja ir du Kėdainių FK “Nevėžis” žaidėjai – penkiolikamečiai (2002 m. gimimo) Rokas Župerka ir Ėrikas Makauskas.

Pagal regionus buvo suskirstytos keturios komandos: Aukštaitijos regiono treneriai – Renatas Vestartas ir Tadas Šalkauskas, Žemaitijos regiono treneris – David Afonso, Kauno regiono treneris – Audrius Statkevičius ir Vilniaus regiono treneris – Žydrūnas Grudzinskas.

Šiame renginyje treneriai turėjo galimybę pamatyti žaidėjus, juos analizuoti ir pateikti savo vertinimus apie kiekvieną iš jų. Po žaidynių vykusiame bendrame aptarime su treneriais, buvo nuspręsta, jog toks projektas turi didelį potencialą.

Kitas šio amžiaus grupės turas numatytas vasario mėnesį, uždarame futbolo manieže, kuriame jau bus atlikti specialūs žaidėjų testai.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.046284 sek.