2018.05.22 03:22
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
2017 06 12 Kėdainiečiai iš rinktinės varžybų grįžo su Baltijos Taure
Image

Lietuvos U-19 (1999 m. ir jaunesni žaidėjai) iš Suomijos grįžo su Baltijos taure. Tarp jų ir du žaidėjai iš Kėdainių – Tadas Paulikas ir Matas Ramanauskas. Sveikiname rinktinę ir kėdainiečius.

Lietuvos U-19 (1999 m. ir jaunesni) rinktinė svečiavosi Suomijoje, kur dalyvavo Baltijos taurės turnyre.Šis turnyras Lietuvos U-19 rinktinei buvo pasiruošimas 2017-18 metų Europos čempionato atrankai. Spalį Lietuvos komanda 6 grupės varžybose žais su Izraelio, Austrijos ir Kosovo rinktinėmis. Europos U-19 čempionato finalinis etapas įvyks 2018 metų liepą Suomijoje.

Po pasiektos pergalės Lietuvos treneris Antanas Vingilys sakė: „Mūsų komandai šis turnyras buvo labai naudingas prieš Europos čempionato atranką rudenį. Varžovai buvo pajėgūs, bet pirmajame mače sužaidėme lygiosiomis, nors aikštėje dominavome visais aspektais ir turėjome laimėti. Rungtynės su latviais ir suomiais buvo geriausios ir tai atspindi rezultatas“.

„Komandoje buvo puiki atmosfera, žaidėjai buvo labai motyvuoti ir žinojo, ko siekia. Nenorėčiau išskirti kažkokių žaidėjų, bet, visų pirma, mes esame komanda ir džiugu, kad dirbome, kaip komanda. Į turnyrą negalėjo atvykti kai kai kurie vaikinai, bet išbandėme visus žaidėjus ir jau šiek tiek galima susidaryti bendrą vaizdą apie jų pajėgumą.“

„Bendrai, esame patenkinti pasirengimu ir turnyru. Lietuvos futbolo federacija mums suteikė geras sąlygas treniruotis Palangoje ir rūpinosi, kad turnyre nieko nestigtų“, – pridėjo specialistas.

Baltijos taurės turnyro Suomijoje rezultatai:

Birželio 7 d. (trečiadienis)
Lietuva – Estija 1:1

Birželio 8 d. (ketvirtadienis)
Lietuva – Suomija 2:1

Birželio 10 d. (šeštadienis)
Lietuva – Latvija 3:0

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.045754 sek.