2019.08.21 02:31
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
2017 07 05 Ketvirtadienį Kėdainiuose: FK "Nevėžis" - "Vilniaus Vytis"
Image

Ketvirtadienį, liepos 6 d. 17 val., Kėdainių “Nevėžis” namų stadione žais LFF Pirmos lygos 15 turo rungtynes su “Vilniaus Vyčiu”.

Tai paskutinės I lygos I rato rungtynės. Į Kėdainius atvyks komanda, kuri praeitose pirmenybėse iš pat nosies “Nevėžiui” nugvelbė bronzos medalius.Komandos ilgai pirmenybėse tarpusavyje lenktyniavo, kol galų gale surinko vienodai taškų, bet dėl geresnio įvarčių santykio “Vilniaus Vytis” pasipuošė bronzos medaliais, o “Nevėžis” liko ketvirtas, kaip tokiais atvejais sakoma, liko su “mediniais” medaliais.

Artėjančias rungtynes “Nevėžis” pasitinka po 13 sužaistų rungtynių turėdamas 21 tašką ir užimdamas 7 vietą. Kėdainiečių priešininkas – “Vilniaus Vytis”, po tiek pat sužaistų rungtynių turi trimis taškais daugiau, ir turnyrinėje lentelėje rikiuojasi 4 vietoje.

Šiemet prieš pat I lygos pirmenybes “Vilniaus Vytis” prarado eilę žaidėjų, bet visdėlto, sostinės klubas gan sėkmingai rungtyniauja, stabiliai likdamas aukštesnėje pirmojo diviziono turnyrinės lentelės dalyje. Žvelgiant į praeitį, 2016 metų sezone komandos tarpusavyje geriau rungtyniavo svečiuose – Kėdainiuose pergalę 1:0 šventė “Vilniaus Vytis”, o Vilniuje 2:1 triumfavo “Nevėžis”.

Ketvirtadienį, “Nevėžis” Kėdainių stadione turi puikią galimybę pasivyti savo oponentus turnyrinėje lentelėje. Tad kviečiame žiūrovus ateiti palaikyti “Nevėžį” ir pasižiūrėti tikėtinai atkaklių ir abiem komandoms svarbių rungtynių.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.036817 sek.