2018.04.27 05:59
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
2017 07 08 Sekmadienį Kėdainiuose: FK "Nevėžis" - Telšių "Džiugas"
Image

Sekmadienį, liepos 9 d. 17 val., Kėdainių “Nevėžis” namų stadione žais LFF Pirmos lygos 16 turo rungtynes su Telšiu "Džiugu”.

Šiomis rungtynėmis prasideda II-asis Pirmos lygos pirmenybių ratas. Tuo pačiu tai paskutinės rungtynės prieš trumpą vasaros pertrauką. Po šių rungtynių komandos pradės varžytis nuo liepos 29 dienos.

Su Telšių komanda "Nevėžis" šiemet jau žaidė. Tuomet, pirmajame pirmenybių rate Telšiuose, "Nevėžis" sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių ir šeimininkus įveikė net 4:1.Būtent po šių rungtynių "Džiugo" komandoje įvyko trenerių kaita, ir žemaitijos futbolininkai padarė išvadas. Nuo pralaimėjimo "Nevėžiui" telšiečiai nepralaimėjo nei vienų rungtynių, pasiekė 4 pergales ir 2 lygiąsias.Tai ženkliai pagerino jų turnyrinės lentelės poziciją ir šiuo metu "Džiugas" jau lenkia "Nevėžį" vienu tašku.

Tad sekmadienį "Nevėžio" laukia rimtas varžovas, kuris beveik du mėnesius nepatyrė pralaimėjimo."Nevėžiui" taškai taip pat labai reikalingi, taigi kviečiame žiūrovūs į garantuotai kovingas ir atkaklias rungtynes.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.045584 sek.