2018.12.19 15:22
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
2017 11 08 "Nevėžio" akiratyje naujas futbolo sezonas
Image

Spalio pabaigoje finišavo Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos turnyras, kuris šį sezoną mūsų miesto reprezentacinei komandai nebuvo pats sėkmingiausias. Geresnių laikų matęs ir aukštesnius tikslus sezono pradžioje kėlęs Kėdainių „Nevėžis“ šiemet įsitvirtino turnyrinės lentelės viduryje – 7 vietoje tarp 15-kos komandų.

„Vadinasi, bus nuo ko atsispirti, kad galėtume kilti ir siekti geresnių rezultatų, – nuleisti rankų nežada futbolo klubo „Nevėžis“ direktorius Saulius Skibiniauskas. – Septintoji vieta mūsų netenkina, tikėjomės geresnių rezultatų.“

Pasak klubo vadovo, tokios viltys buvo pagrįstos, nes užteko ir laiko, ir galimybių. Klubas žaidėjų turėjo pakankamai, o sezono viduryje, per ilgąją vasaros pertrauką, komandą sustiprino daug naujų sportininkų. Po atostogų naujos sudėties komanda iškovojo tris pergales, taip pagerindama savo pozicijas turnyrinėje lentelėje, bet vėliau sekė lygiosios, pralaimėjimai, ir galiausiai – septinta galutinė vieta. Pirmenybėms artėjant prie finišo, rugsėjo pabaigoje, abipusiu sutarimu išsiskyrė „Nevėžio“ ir vyr. trenerio Mariaus Skinderio, kuris komandą treniravo nuo sezono pradžios, keliai.

„Buvo įvairių priežasčių. Gal kolektyvas nesusigyveno su treneriu, gal reikėjo daugiau laiko. Galbūt kai kuriais klausimais nesutapo jo ir jaunimo nuomonės, o ir rezultatai pirmenybėse nedžiugino, – svarstė klubo vadovas. – Kalbant apskritai, komanda yra jautrus darinys. Norint siekti rezultatų, ji turi būti vieninga kaip kumštis. Mums to šiek tiek pritrūko.“

Be abejo, galutiniams turnyro rezultatams turėjo ir kiti sporte neišvengiami veiksniai, tarp jų – ir sportinė sėkmė. Tarp LFF Pirmoje lygoje šį sezoną rungtyniavusių komandų net devynių-dešimties pajėgumas buvo panašus. Tad šios komandos kiekvienose varžybose buvo lygiavertės konkurentės. Pavyzdžiui, buvo ir tokių varžybų, kai čempionato nugalėtojams, „Palangos“ ekipai, žaidžiant Palangoje su „Nevėžiu“ rezultatą palangiškiams pavyko išlyginti rungtynėms artėjant į pabaigą, o štai su bronzos medalių laimėtojais, Vilniaus „Vyčiu“, Kėdainiuose buvo sužaista lygiosiomis. Per antrąsias rungtynes sostinėje vilniečiai sugebėjo išplėšti pergalę tik per pridėtą rungtynių laiką. „Kita vertus, „Panevėžys“ prieš sezoną deklaravo siekį patekti į aukščiausią lygą, o liko dešimti. Tai daug ką pasako – turnyre varžėsi labai daug komandų, kurių jėgos buvo daugmaž lygios. Tokiais atvejais labai svarbus tampa pasirengimas, įvairiausios detalės ir netgi sėkmės faktorius“, – sakė pašnekovas.

Artimiausi „Nevėžio“ tikslai – rasti naują trenerį, sukomplektuoti komandą ir po Naujųjų metų pradėti pasiruošimą naujam sezonui. „Nevėžio“ prioritetai išliks tie patys – siekti ko geresnių rezultatų, suteikti galimybę įsilieti į LFF Pirmą lygą kėdainiečiams sportininkams, taip pat stengiamasi įtraukti į komandą kuo daugiau perspektyvaus jaunimo.

Pernai per plauką nuo medalių likęs „Nevėžis“ sieks pateisinti kraštiečių viltis ir grįžti ant nugalėtojų pakylos laiptelių. Tam įkvepia ir netolimoje praeityje iškovotų laimėjimų serija – juk 2011, 2012 ir 2013 metais reprezentacinė mūsų miesto futbolo ekipa LFF Pirmos lygos turnyre iškovojo sidabro medalius.

Šaltinis: Irmina Pryvalova, “Kėdainių Mugė”

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.022954 sek.