Tvarkaraštis
Gruodžio 13 d. (trečiadienis) 18.30 “Vilainiai” : “Vilainiai - 1”
Gruodžio 13 d. (trečiadienis) 19.30 “Ažytėnai” : “Akademija”
Gruodžio 13 d. (trečiadienis) 20.30 “Kėdainiai” : “Kėdainiai - 1”
Gruodžio 14 d. (ketvirtadienis) “Veteranas” : “Bronas” 4:15
Gruodžio 14 d. (ketvirtadienis) “Nevėžis U-17” : “Šviesioji Gimnazija” 6:8
Gruodžio 15 d. (penktadienis) “Legionas” : “Ariogala” 17:4
Gruodžio 15 d. (penktadienis) “Vilainiai-1” : “Kėdainiai” 4:8
Gruodžio 18 d. (pirmadienis) 19.00 “Vilainiai” : “Šviesioji Gimnazija” 26:4
Gruodžio 18 d. (pirmadienis) 20.10 “Kėdainiai - 1” : “Ažytėnai” 4:11
Gruodžio 19 d. (antradienis) 18.30 “Ariogala” : „Bronas“ 10:16
Gruodžio 19 d. (antradienis) 19.30 “Nevėžis U-17” : “Akademija” 5:8
Gruodžio 19 d. (antradienis) 20.30 “Legionas” : “Veteranas” 6:4
Gruodžio 20 d. (trečiadienis) 18.30 “Kėdainiai” : “Šviesioji Gimnazija” 17:4
Gruodžio 20 d. (trečiadienis) 19.30 “Vilainiai - 1” : “Ažytėnai” 3:10
Gruodžio 20 d. (trečiadienis) 20.30 “Vilainiai” : “Kėdainiai - 1” 10:0
Gruodžio 21 d. (ketvirtadienis) 19.00 “Nevėžis U-17” : “Veteranas” 2:10
Gruodžio 21 d. (ketvirtadienis) 20.00 “Legionas” : “Kėdainiai” 3:8
Gruodžio 21 d. (penktadienis) 19.00 “Bronas” : “Akademija” 24:9
Gruodžio 22 d. (penktadienis) 20.00 “Vilainiai-1” : “Ariogala” 15:3
Gruodžio 23 d. (šeštadienis) 12.00 „Ažytėnai” : “Legionas” 1:6
Gruodžio 23 d. (šeštadienis) 13.00 “Kėdainiai” : “Ariogala” 21:0
Gruodžio 23 d. (šeštadienis) 14.00 “Nevėžis U-17” : “Bronas” 7:16
Gruodžio 23 d. (šeštadienis) 15.00 “Akademija” : “Vilainiai” 4:26
Gruodžio 23 d. (šeštadienis) 16.00 “Vilainiai-1” : “Šviesioji Gimnazija” 11:6
Gruodžio 27 d. (trečiadienis) 18.00 “Kėdainiai - 1” : “Veteranas” 3:7
Gruodžio 27 d. (trečiadienis) 19.00 “Šviesioji Gimnazija” : “Akademija” 6:6
Gruodžio 27 d. (trečiadienis) 20.00 “Legionas” : “Bronas” 4:8
Gruodžio 28 d. (ketvirtadienis) 18.00 “Vilainiai-1” : “Nevėžis U-17” 13:1
Gruodžio 28 d. (ketvirtadienis) 19.00 “Ariogala” : “Ažytėnai” 0:10
Gruodžio 28 d. (ketvirtadienis) 20.00 “Kėdainiai” : “Veteranas” 16:6
Gruodžio 29 d. (penktadienis) 18.00 “Kėdainiai - 1” : “Šviesioji Gimnazija” 9:4
Gruodžio 29 d. (penktadienis) 19.00 “Akademija” : “Legionas” 5:14
Gruodžio 30 d. (šeštadienis) 12.00 „Ariogala” : “Šviesioji Gimnazija” 7:10
Gruodžio 30 d. (šeštadienis) 13.00 “Nevėžis U-17” : “Legionas” 7:12
Gruodžio 30 d. (šeštadienis) 14.00 „Veteranas“ : “Akademija” 14:8
Gruodžio 30 d. (šeštadienis) 15.00 “Vilainiai -1” : “Kėdainiai - 1” 22:4
Gruodžio 30 d. (šeštadienis) 16.00 “Ažytėnai” : „Bronas” 6:7
Gruodžio 30 d. (šeštadienis) 17.00 “Vilainiai” : “Kėdainiai” 3:6
Sausio 2 d. (antradienis) 18.30 “Nevėžis U-17” : “Kėdainiai - 1” 3:11
Sausio 2 d. (antradienis) 19.30 “Ariogala” : “Akademija” 4:8
Sausio 2 d. (antradienis) 20.30 “Legionas” : “Šviesioji Gimnazija” 9:5
Sausio 3 d. (trečiadienis) 18.30 “Kėdainiai” : “Akademija” 13:5
Sausio 3 d. (trečiadienis) 19.30 “Veteranas” : “Ažytėnai” 7:7
Sausio 3 d. (trečiadienis) 20.30 “Vilainiai-1” : „Bronas“ 3:14
Sausio 4 d. (ketvirtadienis) 19.00 “Nevėžis U-17” : “Vilainiai” 10:18
Sausio 4 d. (ketvirtadienis) 20.00 “Legionas” : “Vilainiai-1“ 7:5
Sausio 5 d. (penktadienis) 18.30 “Vilainiai” : “Veteranas” 13:4
Sausio 5 d. (penktadienis) 19.30 “Kėdainiai - 1” : „Bronas“ 4:23
Sausio 5 d. (penktadienis) 20.30 “Ažytėnai” : “Nevėžis U-17” 15:5
Sausio 7 d. (sekmadienis) 13.00 “Veteranas” : “Ariogala” 13:9
Sausio 7 d. (sekmadienis) 14.00 “Vilainiai-1” : “Akademija” 15:7
Sausio 7 d. (sekmadienis) 15.00 “Kėdainiai - 1” : “Legionas” 5:19
Sausio 7 d. (sekmadienis) 16.00 “Kėdainiai” : “Ažytėnai” 12:1
Sausio 7 d. (sekmadienis) 17.00 “Vilainiai” : “Bronas” 4:8
Sausio 8 d. (pirmadienis) 19.00 “Šviesioji Gimnazija” : “Ažytėnai” 5:9
Sausio 8 d. (pirmadienis) 20.00 “Vilainiai” : “Ariogala” 14:12
Sausio 9 d. (antradienis) 19.00 “Kėdainiai” : “Nevėžis U-17” 17:3
Sausio 9 d. (antradienis) 20.00 “Bronas” : “Šviesioji Gimnazija” 17:4
Sausio 10 d. (trečiadienis) 18.30 “Vilainiai” : „Legionas“ 10:3
Sausio 10 d. (trečiadienis) 19.30 “Kėdainiai - 1” : „Ariogala“ 13:4
Sausio 10 d. (trečiadienis) 20.30 “Vilainiai-1“ : “Veteranas” 8:7
Sausio 11 d. (ketvirtadienis) 19.00 “Kėdainiai - 1” : „Akademija“ 6:12
Sausio 11 d. (ketvirtadienis) 20.00 “Ariogala” : “Nevėžis U-17” 3:11
Sausio 12 d. (penktadienis) 19.00 „Veteranas” : “Šviesioji Gimnazija” 10:10
Sausio 13 d. (šeštadienis) 17.00 „Vilainiai” : „Ažytėnai” 16:12
Sausio 13 d. (šeštadienis) 18.00 “Kėdainiai” : “Bronas” 5:5
Sausio 13 d. (šeštadienis) 19.00 UŽDARYMAS
Lentelė
Nr |
Komanda |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
1 |
Kėdainiai |
- |
15:6
3 |
6:3
3 |
8:4
3 |
12:1 |
8:3
3 |
5:5
1 |
17:4
3 |
21:0
3 |
17:3
3 |
13:5
3 |
16:6
3 |
2 |
Kėdainiai 1 |
6:15
0 |
- |
0:10
0 |
4:22
0 |
4:11
0 |
5:19
0 |
4:23
0 |
9:4
3 |
13:4
3 |
11:3
3 |
6:12
0 |
3:7
0 |
3 |
Vilainiai |
3:6
0 |
10:0
3 |
- |
18:8
3 |
16:12
3 |
10:3
3 |
4:8
0 |
26:4
3 |
14:12
3 |
18:10
3 |
26:4
3 |
13:4
3 |
4 |
Vilainiai 1 |
4:8
0 |
22:4
3 |
8:18
0 |
- |
3:10
0 |
5:7
0 |
3:14
0 |
11:6
3 |
15:3
3 |
13:1
3 |
15:7
3 |
8:7
3 |
5 |
Ažytėnai |
1:12
0 |
11:4
3 |
12:16
0 |
10:3
3 |
- |
1:6
0 |
6:7
0 |
9:5
3 |
10:0
3 |
15:5
3 |
16:3
3 |
7:7
1 |
6 |
Legionas |
3:8
0 |
19:5
3 |
3:10
0 |
7:5
3 |
6:1
3 |
- |
4:8
0 |
9:5
3 |
17:4
3 |
12:7
3 |
14:5
3 |
6:4
3 |
7 |
Bronas |
5:5
1 |
23:4
3 |
8:4
3 |
14:3
3 |
7:6
3 |
8:4
3 |
- |
17:4
3 |
16:10
3 |
16:7
3 |
24:9
3 |
15:4
3 |
8 |
Šviesioji |
4:17
0 |
4:9
0 |
4:26
0 |
6:11
0 |
5:9
0 |
5:9
0 |
4:17
0 |
- |
10:7
3 |
8:6
3 |
6:6
1 |
10:10
1 |
9 |
Ariogala |
0:21
0 |
4:13
0 |
12:14
0 |
3:15
0 |
0:10
0 |
4:17
0 |
10:16
0 |
7:10
0 |
- |
3:11
0 |
4:8
0 |
9:13
0 |
10 |
Nevėžis U-17 |
3:17
0 |
3:11
0 |
10:18
0 |
1:13
0 |
5:15
0 |
7:12
0 |
7:16
0 |
6:8
0 |
11:3
3 |
- |
5:8
0 |
2:10
0 |
11 |
Akademija |
5:13
0 |
12:6
3 |
4:26
0 |
7:15
0 |
3:16
0 |
5:14
0 |
9:24
0 |
6:6
1 |
8:4
3 |
8:5
3 |
- |
8:14
0 |
12 |
Veteranas |
6:16
0 |
7:3
3 |
4:13
0 |
7:8
0 |
7:7
1 |
4:6
0 |
4:15
0 |
10:10
1 |
13:9
3 |
10:2
3 |
14:8
3 |
- |
Pirmenybių sistema
2017-2018 m. pirmenybėse dalyvauja 12 komandų:
“Vilainiai”, “Vilainiai - 2”, Kėdainiai”, “Kėdainiai - 2”, “Veteranas”, “Ažytėnai”, “Akademija FK Kėdainiai”, “Šviesioji gimnazija”, “Bronas”, FK “Ariogala”, “Legionas”, FK “Nevėžis” U-17.
Pirmenybės vyks 2017 m. gruodžio - 2018 m. sausio mėnesiais. Pirmenybės vyks rato sistema, po kurios ir paaiškės nugalėtojai (visos komandos tarpusavyje sužais). Rungtynės vyks Kėdainių sporto centro futbolo manieže.
Vyr. teisėjas: Renatas Petronis
Tel.: +370 686 93 556
|