2019.02.18 06:21
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
2018 01 23 Du kėdainiečiai su Lietuvos U-21 rinktine dalyvavo treniruočių stovykloje Kipre
Image

Lietuvos jaunimo U-21 (iki 21 metų – gimę 1996 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė sausio 15-22 dienomis vykdė treniruočių stovyklą Kipre, ir per savaitę susitiko su trimis varžovais.

Stovykloje dalyvavo du kėdainiečiai – Martynas Medelinskas, šiuo metu žaidžiantis „Royal Antwerpen“ (Belgija) klube ir Matas Ramanauskas, besimokinantis Nacionalinėje futbolo akademijoje Kaune.

Lietuvos U-21 rinktinės stovykloje žaidė trejas rungtynes – sausio 17 dieną, susitiko su Larnakos AEK klubu ir nugalėjo 1:0, beje, pergalingą įvartį pasiekė kėdainietis M.Medelinskas), sausio 18 dieną jėgas išbandė su Danijos U-19 rinktine ir pralaimėjo 1:7, o sausio 21 dieną žaidė su Rusijos aukščiausios lygos klubu Jekaterinburgo „Ural“ bei pralaimėjo 0:1.

Tai buvo pirmoji iš keturių šiais metais organizuojamų papildomų U-21 rinktinės stovyklų, kuriose vyriausiojo trenerio dano Carito Falcho štabas galėjo įvertinti potencialius naujokus, padėti jaunesnio amžiaus rinktinių žaidėjams integruotis į U-21 rinktinę bei treniruotėse šlifuoti taktinius bei fizinius aspektus.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.035134 sek.