2018.02.20 13:48
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
Sveikiname visus su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu!

2018 01 23 Du kėdainiečiai su Lietuvos U-21 rinktine dalyvavo treniruočių stovykloje Kipre
Image

Lietuvos jaunimo U-21 (iki 21 metų – gimę 1996 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė sausio 15-22 dienomis vykdė treniruočių stovyklą Kipre, ir per savaitę susitiko su trimis varžovais.

Stovykloje dalyvavo du kėdainiečiai – Martynas Medelinskas, šiuo metu žaidžiantis „Royal Antwerpen“ (Belgija) klube ir Matas Ramanauskas, besimokinantis Nacionalinėje futbolo akademijoje Kaune.

Lietuvos U-21 rinktinės stovykloje žaidė trejas rungtynes – sausio 17 dieną, susitiko su Larnakos AEK klubu ir nugalėjo 1:0, beje, pergalingą įvartį pasiekė kėdainietis M.Medelinskas), sausio 18 dieną jėgas išbandė su Danijos U-19 rinktine ir pralaimėjo 1:7, o sausio 21 dieną žaidė su Rusijos aukščiausios lygos klubu Jekaterinburgo „Ural“ bei pralaimėjo 0:1.

Tai buvo pirmoji iš keturių šiais metais organizuojamų papildomų U-21 rinktinės stovyklų, kuriose vyriausiojo trenerio dano Carito Falcho štabas galėjo įvertinti potencialius naujokus, padėti jaunesnio amžiaus rinktinių žaidėjams integruotis į U-21 rinktinę bei treniruotėse šlifuoti taktinius bei fizinius aspektus.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.048491 sek.