2018.12.14 17:19
Pradžia Rašykite mums



flag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama








2018 03 09 Kėdainiuose rungtyniavo dešimtmečiai ir vienuolikamečiai futbolininkai (foto)
Image

Kovo 3-4 dienomis Kėdainių arenoje varžėsi futbolininkai. FK “Nevėžis” organizuotame futbolo turnyre “Kėdainiai Arena cup” rungtyniavo 2007 m. ir 2008 m. gimimo sportininkai.

Vienuolikamečių (2007m. gimimo) amžiaus grupėje nugalėjo Alytaus FA “Dainava” (treneris N.Bartkevičius), kurie finale 3:1 nugalėjo Marijampolės FC “Sūduvos” (treneris A.Larčenka) komandą. Trečioji vieta tik po baudinių serijos atiteko BSVA “Trakų” (treneris V.Zagurskas) komandai.

2007m. gimimo turnyras

Dėl 3-4 vietos:
BSVA “Trakai” : FK “Vilkija”” 2:2 (po baudinių 3:2)

Dėl 1-2 vietos
Alytaus FA “Dainava” : Marijampolės FC “Sūduva” 3:1

Užimtos komandų vietos

1. Alytaus FA “Dainava”
2. Marijamplės FC “Sūduva”
3. BSVA “Trakai”
4. FK “Vilkija”
5. Kėdainių “Nevėžis A”
6. FK “Girionys”
7. Kėdainių FK “Nevėžis B”
8. Kauno raj. “Girionys”

Geriausias turnyro vartininkas: Emilis Jakas ( “Dainava” )
Geriausias turnyro gynėjas: Margiris Kamblevičius (“Trakai”)
Geriausias turnyro puolėjas: Joris Staniulis (“Sūduva”)

Dešimtmečių (2008m. gimimo) amžiaus grupėje, kuriame vyko du turnyrai, nugalėjo Panevėžio futbolo akademijos ir Gargždų “Bangos” komandos.

Panevėžiečiai (treneris T.Butrimas) finale įveikė Kauno “Fortūną” (treneris A.Jagintavičius), o rungtynėse dėl trečios vietos susitiko dvi Lenkijos komandos – Bialystoko MOSP-I ir MOSP-II.

Gargždiečiai (treneris V.Žutautas) finale nugalėjo Vilniaus “Geležinį vilką” (treneris A.Šarapajevas). Trečioji vieta atiteko Alytaus FA “Dainavai” (treneris N.Bartkevičius).

2008m. gimimo turnyras

Užimtos komandų vietos

1. Panevėžio FA
2. Kauno “Fortūna A”
3. Bialystoko MOSP-I
4. Bialystoko MOSP-II
5. Mažeikių SM
6. Kėdainių “Nevėžis”
7. Kauno “Fortūna B”
8. Ariogalos “Vienybė”

Geriausias turnyro vartininkas: Kasper Vierylo ( “MOSP” )
Geriausias turnyro gynėjas: Matas Dagys (“Fortūna”)
Geriausias turnyro puolėjas: Lukas Graičiūnas (“Panevėžio FA”)

2008m. gimimo turnyras

Užimtos komandų vietos

1. Gargždų “Banga B”
2. Vilniaus “Geležinis Vilkas”
3. Alytaus FA “Dainava”
4. Vilniaus “Spurtas”
5. Gargždų “Banga A”
6. Černiahovskio “Progres”
7. Kėdainių FK “Nevėžis”
8. Kėdainių “Nevėžis/09”

Geriausias turnyro vartininkas: Gintaras Štrumfas ( “Geležinis Vilkas”)
Geriausias turnyro gynėjas: Pijus Sabonis (“Dainava”)
Geriausias turnyro puolėjas: Denisas Ruigys (“Banga”)

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.048419 sek.