2019.02.18 06:01
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
2018 05 28 Mėgėjų lygoje Kėdainių komandos pergalės (foto)
Image

Savaitgalį, gegužės 27 d., I turo kovomis Panevėžyje startavo naujas Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos futbolo mėgėjų lygos projektas – 7×7 „Hummel“ čempionatas, skirtas išaiškinti pajėgiausią šalies mėgėjų futbolo komandą. Šiose varžybose pakviesti dalyvauti Kėdainių rajono pirmenybių nugalėtojai “Kėdainių” komanda.

Pirmajame Lietuvos futbolo mėgėjų čempionate varžosi 12 komandų: FCI (Vilnius), FK „Kaunas“ ir FK „Feniksas“ (Kaunas), STIHL (Kauno raj.), „Klaipėda City“ (Klaipėda), FK „Jakai“ (Klaipėdos raj.), „Sportidus“ (Panevėžys), „Eurostandartas“ (Marijampolė), FK „Inter-Veteranai“ (Visaginas), „Kėdainiai“ (Kėdainiai), „Zanavykas“ (Šakiai) bei „Telšių FMA“ (Telšiai). Komandos vieno rato sistema sužais penkis turus skirtinguose Lietuvos miestuose, po kurių ir paaiškės čempionato prizininkai.

I Turą Panevėžyje “Kėdainių” komanda pradėjo dvejomis pergalėmis:

“Kėdainiai” – FK “Kaunas” 5-4
“Kėdainiai” – Kauno raj. “Stihl” 12-5

Šis čempionatas bus pagrindinis LFF ir LFML metų pradžioje pasirašytos bendradarbiavimo sutarties akcentas. LFF, pagrindinio čempionato rėmėjo „Hummel“, Kūno kultūros ir sporto departamento bei kitų rėmėjų ir partnerių dėka visoms čempionato komandoms bus sudarytos išskirtinės sąlygos: jos turnyre ne tik dalyvaus nemokamai, tačiau gaus ir „Hummel“ aprangų komplektus, bus padengtos jų kelionių į rungtynes išlaidos. Prizų sulauks ne tik čempionato prizininkai, bet ir geriausi atskirų turų žaidėjai.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.050943 sek.