2019.02.18 06:18
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
2018 06 05 Lietuvos jaunimo U-19 rinktinėje kėdainietis M.Ramanauskas
Image

Birželio 1 d. Lietuvos U-19 rinktinė pradėjo pasirengimą Baltijos taurės varžyboms. Palangoje susirinkusi komanda šių metų turnyre gins čempionų titulą. Lietuvos komandos sudėtyje ir Kėdainių “Nevėžio” auklėtinis – Matas Ramanauskas. Pastaraisiais metais M.Ramanauskas mokinasi Kauno NFA, kurios sudėtyje šiemet rungtyniauja Lietuvos Pirmoje lygos pirmenybėse.

Birželio 6 dieną (17 val.) Lietuvos U-19 rinktinė pradės kovas dėl Baltijos taurės susitikimu su Suomija. Birželio 7-ąją (17 val.) rinktinė surems ginklus su latviais, o birželio 9 dieną (11 val.) žais prieš Estiją. Visos lietuvių rungtynės vyks Panevėžyje.
„Pirmojoje treniruotėje akcentavome taktiką, komandinį žaidimą atakuojant. Visada esame nusiteikę žaisti futbolą, pagrįstą aštriais perdavimais į priekį ir agresyviu žaidimu. Vienas didžiausių reikalavimų – žaidimo drausmė“, – pasakojo vyr. treneris A. Vingilys.

Praėjusiais metais U-19 rinktinė kėlė į viršų Baltijos taurę, o šįmet tikslas yra toks pat. Pasak trenerio, tai padaryti tikrai nebus lengva: „Į aikštę eidami visada stengiamės laimėti. Yra posakis, jog titulą lengviau laimėti, nei jį išsaugoti, bet mes keliame aukščiausius tikslus ir tai stengsimės padaryti“.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.052568 sek.