2019.02.18 06:46
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
2018 06 05 Kėdainių futbolininkai Baltijos Taurės jaunimo nugalėtojų komandoje (foto)
Image

Lietuvos U-21 rinktinė, kurios sudėtyje atstovavo du kėdainiečiai – Titas Krapikas ir Martynas Medelinskas, birželio 4 d. Gargžduose pademonstravo puikų žaidimą ir rungtynėse dėl Baltijos taurės palaužė Latvijos komandą 1:0, susigrąžindama trofėjų po aštuonerių metų pertraukos. Prieš tai, gegužės 29 d., Lietuvos U-21 rinktinė rezultatu 1:1 sužaidė lygiosiomis su Estijos jaunimu. Lietuviai, surinkę 4 taškus, aplenkė latvius (3 tšk.) ir estus (1 tšk.). Lietuva sugebėjo triumfuoti Baltijos taurės turnyre antra kartą istorijoje.

„Esu laimingas dėl vaikinų – jie dirba sunkiai ir jiems buvo labai sunku nemažai rungtynių, mums nesišypsojo sėkmė. Šiandien viskas praėjo gerai ir mes laimėjome. Tikiuosi, kad šis titulas padės mums įgauti daugiau pasitikėjimo. Į pergalę mus atvedė agresyvumas ir noras laimėti. Žinojome, kad turime laimėti, bet taip pat turėjome kontroliuoti žaidimą, nes praleidus įvartį būtų labai sunku”, – pasakojo Lietuvos U-21 rinktinės treneris C. Falchas.

Strategas tikino, jog jo auklėtiniai jautė spaudimą, kuris, iš dalies, susikaupė ir po ilgos nelaimėtų rungtynių serijos bei susidėjo su Baltijos taurės aplinkybėmis šiomis dienomis. Paskutinę pergalę lietuviai šventė praeitų metų birželį. C. Falchas mano, jog ši pergalė gali būti puiki platforma žaidėjams pademonstruoti geresnį žaidimą ateinančiuose rinktinės mačuose Europos čempionato atrankoje rudenį. Lietuviai rugsėjį turės dvejas rungtynes namuose prieš Danijos ir Gruzijos rinktines.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.050061 sek.