2019.04.20 10:00
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
2018 11 16 Lietuvos regionų U-16 komandos sudėtyje kėdainietis V.Skibiniauskas
Image

Lietuvos regionų pirmenybių tęsinys – U16 komandos dvikova su „Legia“ akademija Šiųmetes Regionų pirmenybes vainikuos rungtynės Varšuvoje. Lapkričio 17 dieną įvyks pirmoji dvikova su Varšuvos „Legia“ akademijos komanda. Rungtynės prasidės 12 valandą (vietos laiku) „Legia“ futbolo klubo manieže. Šioje Lietuvos regionų U16 komandoje “Nevėžio” ugdytinis Vakaris Skibiniauskas, kuris šiuo metu mokinasi ir treniruojasi Panevėžio R.Sargūno sporto gimnazijoje.

Į rungtynes pakviesta aštuoniolika U-16 amžiaus grupės žaidėjų, kuriuos pasirinko trenerių štabas. Vyriausiuoju Lietuvos regionų pirmenybių U-16 komandos treneriu paskirtas Gediminas Kontautas, taip pat štabą sudaro Andrius Skerla, Haroldas Šidlauskas, Rimantas Vilavičius, Darius Urbelionis ir Darius Žindulis.

„Rengdami šią išvyką mes tikimės, kad jaunieji Regionų pirmenybių dalyviai dar labiau pajus jiems skiriamą dėmesį bei atsakomybę atstovaujant ne tik savo regionui, bet ir tėvynei. Futbolininkai galės įvertinti savo meistriškumą, žaidžiant prieš vieną pajėgiausių Lenkijos akademijų. Treneriams tai bus galimybė pajusti tarptautinių rungtynių specifiką, įvertinti deleguotus žaidėjus“, – lūkesčiais pasidalino LVJFA direktorius Deimantas Bička.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.044631 sek.