2018.12.14 16:49
Pradžia Rašykite mums



flag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama








2018 12 04 "Kėdainių Arena Cup - 2018" triumfavo Anglijos komandos (foto)
Image

Lapkričio 30 – gruodžio 2 dienomis Kėdainių Arenoje vykusiame tarptautiniame vaikų 2007 ir 2008 m. gimimo futbolo turnyre “Kėdainiai Arena cup – 2018” triumfavo AFC Wimbledon komandos iš Anglijos.

Turnyre, kuriame varžėsi septynių šalių jaunieji futbolininkai, 2007 ir 2008 metų gimimo amžiaus kategorijose nugalėjo AFC Wimbledon komandos iš Anglijos. Vyresnėje amžiaus grupėje, t.y. 2007m. gimimo, Anglijos futbolininkai tik paskutinėmis sekundėmis 1:0 išplėšė pergalę prieš komandą iš Lenkijos “Beniaminek 03”. Trečioji vieta atiteko Panevėžio FA komandai (treneris Albinas Radeckas) mažajame finale įveikusiai Ukrainos Brovary FC “Kaskad” ekipą.

2008 metų gimimo grupėje dėl trečios vietos Londono “10 Academy” įveikė Brovary FC “Kaskad” (Ukraina) ekipą, o finale AFC Wimbledon3:0 nugalėjo Panevėžio FA komandą (treneris Tadas Butrimas).

Užimtos (2007 m. gimimo) komandų vietos

1. AFC Wimbledon (Anglija)
2. Starogard Gdanski “Beniaminek 03” (Lenkija)
3. Panevėžio FA
4. Brovary FC “Kaskad” (Ukraina)
5. Londono “10 Academy” (Anglija)
6. FA Rezekne (Latvija)
7. Panevėžio “Naikas”
8. Grodno “Neman-I” (Baltarusija)
9. Kėdainių FK “Nevėžis 1”
10. Vilniaus BFA
11. JK Kivioli “IRBIS” (Estija)
12. Grodno “Neman-II” (Baltarusija)
13. FK “Girionys”
14. Kėdainių FK “Nevėžis”

Rezultatyviausias žaidėjas: Max Hollans (AFC Wimbledon)
Geriausias turnyro vartininkas: Spike Brits (AFC Wimbledon)
Geriausias turnyro gynėjas: Tobiasz Szlagowski (“Beniaminek 03”)
Geriausias turnyro puolėjas: Ignas Lukoševičius (Panevėžio FA)

Užimtos (2008 m. gimimo) komandų vietos

1. Wimbledon (Anglija)
2. Panevėžio FA
3. Londono “10 Academy” (Anglija)
4. Brovary FC “Kaskad” (Ukraina)
5. Grodno “Neman-I” (Baltarusija)
6. “Kauno Žalgiris”
7. Grodno “Neman-II” (Baltarusija)
8. Minsko “Orbita” (Baltarusija)
9. Melitopol “Spartak” (Ukraina)
10. Starogard Gdanski “Beniaminek 03” (Lenkija)
11. FK “Panevėžys”
12. FK “Osipoviči” (Baltarusija)
13. Kauno “Fortūna”
14. Kauno “Olimpas”
15. Kėdainių FK “Nevėžis”
16. Kėdainių FK “Nevėžis 1”

Rezultatyviausias žaidėjas: Šon Maikol (Londono “10 Academy”)
Geriausias turnyro vartininkas: Kasparas Grigas (Panevėžio FA)
Geriausias turnyro gynėjas: Joshua Pain (Londono “10 Academy”)
Geriausias turnyro puolėjas: Calum Mathieson (Wimbledon)

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.049852 sek.