2019.03.25 19:51
Pradžia Rašykite mums



flag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama








2018 12 22 Kėdainių r. mažojo futbolo pirmenybės
Image
Rezultatai

Gruodžio 17 d. (pirmadienis) 19.00 “Šviesioji Gimnazija” : “Veteranas” 6:12
Gruodžio 17 d. (pirmadienis) 20.10 “Vilainiai” : “Vilainiai – 1” 14:4
Gruodžio 18 d. (antradienis) 19.00 “Nevėžis U-17” : „Bronas“ 6:9
Gruodžio 18 d. (antradienis) 20.10 “Kėdainiai” : “Akademija” 25:3
Gruodžio 19 d. (trečiadienis) 20.00 “SM-85” : “Legionas” 4:1
Gruodžio 20 d. (ketvirtadienis) 19.00 “Nevėžis U-17” : “Šviesioji Gimnazija” 8:9
Gruodžio 20 d. (ketvirtadienis) 20.10 “Veteranas” : “Vilainiai – 1” 5:8
Gruodžio 21 d. (penktadienis) 19.30 “Vilainiai” : “Akademija” 24:2
Gruodžio 22 d. (šeštadienis) 12.00 „SM-85” : “Kėdainiai” 5:8
Gruodžio 22 d. (šeštadienis) 13.10 “Bronas” : “Legionas” 5:3


Informuojame, kad dėl įvykusio incidento gruodžio 20 d. per rungtynes “Veteranas” : “Vilainiai – 1”, varžybų organizatoriai atsižvelgę į aplinkybes, šalina "Vilainiai - 1" komandą iš šių Kėdainių r. mažojo futbolo pirmenybių.

Tvarkaraštis (iki pirmenybių pabaigos)

Gruodžio 28, Penktadienis
18.30 Šviesioji-Legionas
19.40 Bronas - SM 85

Gruodžio 29, Šeštadienis
13.00 Kėdainiai - Nevėžis U-17
14.10 Vilainiai - Veteranas
15.20 SM-85 - Akademija
2019 m.

Sausio 3, Ketvirtadienis
19.00 Vilainiai - Nevėžis U-17
20.10 Veteranas – Akademija

Sausio 4, Penktadienis
19.00 Kėdainiai - Šviesioji

Sausio 5, Šeštadienis
13.00 Akademija - Legionas
14.10 Vilainiai - Šviesioji
15.20 SM-85 - Nevėžis U-17

Sausio 6, Sekmadienis
13.00 SM-85 - Veteranas
14.10 Kėdainiai - Bronas

Sausio 7, Pirmadienis
19.00 Šviesioji - Akademija
20.10 Legionas - Nevėžis U-17

Sausio 8, Antradienis
19.00 Vilainiai - SM-85
20.10 Bronas - Veteranas

Sausio 9, Trečiadienis
19.00 Akademija - Nevėžis U-17

Sausio 10, Ketvirtadienis
19.30 Bronas - Akademija

Sausio 11, Penktadienis
19.00 Vilainiai - Kėdainiai

Sausio 14, Pirmadienis
19.00 Legionas - Kėdainiai
20.10 Veteranas - Nevėžis U17

Sausio 15, Antradienis
19.00 Šviesioji – SM-85

Sausio 16, Trečiadienis
19.00 Legionas - Vilainiai
20.10 Bronas - Šviesioji

Sausio 17, Ketvirtadienis
20.00 Legionas -Veteranas

Sausio 18, Penktadienis / REZERVINĖ DIENA
19.00
20.10

Sausio 19, Šeštadienis
13.00 Kėdainiai - Veteranas
14.10 Bronas - Vilainiai
15.30 Turnyro Uždarymas
< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.046483 sek.