2019.04.20 09:18
Pradžia Rašykite mums



flag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama








2019 03 17 LFF I lygos pirmenybių ir LFF Taurės varžybų tvarkaraštis
Image

Patvirtinus galutinį Pirmos lygos komandų skaičių (16), VK patvirtino Pirmos lygos tvarkaraštį pirmiems šešiems turams.

1. Jonava (Jonava)
2. Dainava (Alytus)
3. Banga (Gargždai)
4. Nevėžis (Kėdainiai)
5. Džiugas (Telšiai)
6. Vilniaus Vytis (Vilnius)
7. Pakruojis (Pakruojis)
8. Stumbras B (Kaunas)
9. Riteriai B (Vilnius)
10. Žalgiris B (Vilnius)
11. Kupiškis (Kupiškis)
12. Hegelmann Litauen (Kaunas)
13. Minija (Kretinga)
14. Atmosfera (Mažeikiai)
15. Šiauliai (Šiauliai)
16. Baltijos Futbolo Akademija (BFA)(Vilnius)

I RATAS

1 Turas

1.19/03/22 15.30 Džiugas-Kupiškis
2.19/03/22 19.00 StumbrasB-VilniausVytis
3.19/03/23 13.00 Hegelmann Litauen-BFA
4.19/03/23 14.00 Banga-Pakruojis
5.19/03/24 15.00 Atmosfera-Jonava
6.19/00/00 00.00 ŽalgirisB-Nevėžis nukelta
7.19/00/00 00.00 Minija-Riteriai B nukelta
8.19/00/00 00.00 Šiauliai-Dainava nukelta

2 Turas

9.19/03/29 18.00 Nevėžis-Pakruojis
10.19/03/30 14.00 Vilniaus Vytis-Minija
11.19/03/30 16.00 Banga-Šiauliai
12.19/03/31 13.00 Hegelmann Litauen-Džiugas
13.19/03/31 13.00 Žalgiris B-Riteriai B
14.19/03/31 14.00 Kupiškis-Jonava
15.19/03/31 18.00 Atmosfera-Dainava
16.19/04/03 18.00 StumbrasB-BFA

3 Turas

17.19/04/05 18.00 Nevėžis-Kupiškis
18.19/04/05 19.00 Vilniaus Vytis-Dainava
19.19/04/06 13.00 ŽalgirisB-Minija
20.19/04/06 14.00 Džiugas-Atmosfera
21.19/04/06 14.00 Hegelmann Litauen-Šiauliai
22.19/04/06 18.00 Riteriai B-Banga
23.19/04/07 14.00 Stumbras B-Pakruojis
24.19/04/07 16.00 BFA – Jonava

4 Turas

25.19/04/13 14.00 Minija-Pakruojis
26.19/04/13 14.00 Jonava-Džiugas
27.19/04/13 15.00 Atmosfera-Hegelmann Litauen
28.19/04/13 16.00 Banga-Vilniaus Vytis
29.19/04/14 13.00 BFA-Dainava
30.19/04/14 14.00 Šiauliai-StumbrasB
31.19/04/14 16.00 Žalgiris B-Kupiškis
32.19/04/14 19.00 Riteriai B-Nevėžis

5 Turas

33.19/04/18 19.00 Vilniaus Vytis-Riteriai B
34.19/04/19 17.00 Kupiškis-Pakruojis
35.19/04/19 19.00 Hegelmann Litauen-Dainava
36.19/04/20 14.00 Džiugas-Banga
37.19/04/20 14.00 Minija-Atmosfera
38.19/04/20 14.00 Šiauliai-ŽalgirisB
39.19/04/22 15.00 Jonava-StumbrasB
40.19/04/22 16.00 BFA-Nevėžis

2019 m. LFF Taurės varžybų atrankos etapas 19/04/26-05/01

6 Turas

41.19/05/04 14.00 Kupiškis-Atmosfera
42.19/05/04 14.00 Jonava-Šiauliai
43.19/05/04 14.00 Nevėžis-Minija
44.19/05/04 14.00 Vilniaus Vytis-Hegelmann Litauen
45.19/05/04 16.00 Banga-ŽalgirisB
46.19/05/05 13.00 StumbrasB-Riteriai B
47.19/05/05 15.00 Pakruojis-Dainava
48.19/05/08 18.00 Džiugas-BFA

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.034515 sek.