2016 10 01 FK "Trakai B" - Kėdainių FK "Nevėžis" 0:0
FK "Trakai B" - Kėdainių FK "Nevėžis" 0:0
2016 09 30 Lietuvos U-12 (2005m. gimimo) čempionatas
Image

2016.09.29
2016m. Lietuvos vaikų U-12 (2005m. gimimo) 9×9 futbolo pirmenybių Šiaurės regiono I ratas
Kėdainių stadionas
FK “Nevėžis” – Ukmergės SC 3:2
FK “Nevėžis” – Raseinių KKSD 4:1

2016 09 30 XXVII TURAS: FK "Trakai B" - Kėdainių FK "Nevėžis"
Image

Šeštadienį, spalio 1 d., 16 val. Kėdainių "Nevėžis" žais LFF Pirmos lygos XXVII turo rungtynes Trakuose su "Trakai B" komanda.

Šiemet tai jau antroji komandų tarpusavio dvikova. Rungtynėse Kėdainių stadione arčiau pergalės buvo "Trakų B" komanda, bet tuomet kėdainiečius pačioje susitikimo pabaigoje gelbėjo puikus R.Slepakovo tolimas smūgis, išplėšęs lygiasias 2:2. Ko gero, ne lengvesnės rungtynės "Nevėžio" laukia ir Trakuose. Nors turnyrinės lentelės vietos skiriasi net aštuoniomis pozicijos ("Nevėžis" - ketvirtas, "Trakai B" - dvylikti), visdėlto artėjant sezonui į pabaigą komandų pajėgumą aplygina prasidedantis žaidėjų nuovargis, įvairios traumelės, žaidėjų surinktos geltonos kortelės, dėl kurių tenka praleisti rungtynes ir panašūs veiksniai. Siekiant pergalių vos ne pagrindiniu faktoriumi tampa žaidėjų kovingumas, valinės savybės, noras nugalėti.Šių savybių kėdainiečiams labai prireiks norint iš Trakų atsivežti svarbią pergalę ir pratęsti kovą dėl Pirmos lygos medalių.

Šeštadienis, 10.01, 16:00, Trakų stadionas.

Kauno stadionas
Kauno FM “Tauras-Kauno Žalgiris” vs Kėdainių FK “Nevėžis”

Image

Rugsėjo 25 d., sekmadienį, Kėdainių stadione įvyko tarptautinis vaikų futbolo turnyras “FK Nevėžis cup”. Turnyre varžėsi septynmečiai (2009 m. gimimo) ir aštuonmečiai (2008 m. gimimo) jaunieji futbolininkai iš Lietuvos, Latvijos bei Rusijos.

2008 metų gimimo amžiaus grupėje triumfavo šeimininkai – Kėdainių FK “Nevėžis” jaunieji futbolininkai, treniruojami Evaldo Kugio. Kėdainiečiai turnyre, kuriame varžėsi 16 komandų, nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, o finale atkaklioje kovoje po baudinių serijos nugalėjo Kauno “Ąžuolo” ekipą. Trečiąją vietą iškovojo Klaipėdos FM komanda, kuri iveikė FK “Vilkiją”. Geriausiu turnyro vartininku išrinktas kėdainietis Titas Krivickas, geriausiu gynėju Nojus Eitutis (Klaipėdos FM), geriausiu puolėju Domas Mažeika (Kauno “Ąžuolas”), rezultatyviausias žaidėjas tapo Titas Rainys (FK “Vilkija”).

Skaityti toliau...
2016 09 26 Lietuvos U-12 (2005 m. gimimo) čempionatas
Image

2016.09.26
2016m. Lietuvos vaikų U-12 (2005m. gimimo) 9×9 futbolo pirmenybių Šiaurės regiono II ratas

Alytaus SRC vs Kėdainių FK “Nevėžis” 6:2
Įvarčiai: E.Makauskas, R.Župerka (“Nevėžis”)

2016 09 25 Lietuvos U-17 (2000m.) čempionatas
Image

2016m. LVJFA U-17 (2000m. gimimo) Vakarų zona I ratas
Rugsėjo 22 d.
Kėdainių FK “Nevėžis” vs Radviliškio ŠSPC 2:0
Įvarčiai: U.Lekečinskas, J.Supronas (“Nevėžis”)

Rugsėjo 25 d.
Kretingos stadionas
Kretingos SM vs Kėdainių FK “Nevėžis” 1:0

2016 09 24 Kėdainių "Nevėžis" - Gargždų "Banga" 1:0 (0:0)
Image

Kėdainių “Nevėžis” kovoje dėl 2016 metų LFF Pirmos lygos medalių žengė dar vieną žingsnį į priekį. Šeštadienį, Kėdainių stadione įvykusioje 26 turo dvikovoje su Gargždų “Banga” kėdainiečiai po atkaklios kovos 1:0 (0:0) palaužė Gargždų “Bangą”.

Kovingose rungtynėse abejos komandos siekė pergalės, tad aikštėje vyko bekompromisinė kova. Visdėlto, vienintelį įvartį antrajame susitikimo kėlinyje 70 minutę, pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs kėdainietis Rokas Mikuskis, “uždaręs” Deivido Gražio perdavimą iš krašto.Po įvarčio “Banga” bandė lyginti, bet “Nevėžis” drausmingai apsigynė.

Artimiausias rungtynes “Nevėžis” žais spalio 1 d. Trakuose su “Trakai B” komanda.