Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį

2015 05 29 Savaitgali tarptautinis vaikų futbolo turnyras "H.Markevičiaus atminimo taurė"
Image

Gegužės 30 ir 31 dienomis Kėdainių stadione, FK “Nevėžis” antrus metus organizuoja ir vykdys tarptautinį vaikų futbolo turnyrą “H.Markevičiaus atminimo taurė”.

Turnyre varžysis 2005, 2006, 2008 metų gimimo jaunieji futbolininkai iš Lietuvos, ir svečiai iš Latvijos bei Baltarusijos.

Gegužės 30 d. rungtyniaus 2008 metų gimimo komandos. Turnyro pradžia 10.30 val. , o uždarymas 14.30 val.

Gegužės 31 d. rungtyniaus 2005 ir 2006 metų gimimo komandos. Turnyro pradžia 10.00 val.

Skaityti toliau...
2015 05 29 Šeštadienį LFF I lygos 10 turas: FK "Nevėžis" - Telšių "Džiugas"
Image

Gegužės 30 d., šeštadienį, 17 val. Kėdainių stadione “Nevėžis” žais LFF I lygos 10 turo rungtynės su Telšių “Džiugo” vienuolike. Po ilgesnės pertraukos Kėdainiuose išvysime Žemaitijos sostinės komandą, kuri šiemet debiutuoja LFF I lygoje.

Apie varžovą

Telšių futbolo istorija pakankamai ilga, menama nuo praeito amžiaus trečiojo dešimtmečio, ir paženklinta įvairiais pasiekimais. Bet pastaruosius beveik kelis dešimtmečius telšiečiai buvo “užstrigę” Lietuvos futbolo federacijos II lygos pirmenybėse. Visdėlto, pastaraisiais metais Telšiuose vyko futbolo įstaigų restruktūrizavimas, ko pasekoje, jau šiemet telšiečius matome debiutuojančius I lygoje.

2015 05 28 Įsibegėja Lietuvos Senjorų čempionatas
Image

Gegužės 20 d. “Nevėžio” veteranų futbolininkai namuose susitiko su šio čempionato naujokais Vilniaus “Prelegentų” komanda, kurioje žaidžia praeityje garsūs futbolininkai bei šou pasaulio atstovai. Ryškiausias tarp jų – Edgaras Jankauskas, kuris nuo rungtynių pradžios ir organizavo svečių atakas. Tačiau pirmieji pasižymėjo šeimininkai, po perdavimo iš krašto saugas Evaldas Babenskas nestipriu, bet tiksliu smūgiu “špicu” pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, 1-0. Įpusėjus pirmajam kėliniui po skersuoto kamuolio aukšti “Prelegentų” puolėjai nukreipė kamuolį į svečių vartus, 1-1.

2015 05 27 Lietuvos čempionatas (2003)
Image

2014/2015 Lietuvos vaikų 9×9 , 2003m. gimimo futbolo čempionato Pietų regiono II ratas

Kėdainių stadionas
Kėdainių FK “Nevėžis” : Jonavos KKSC 2:0 (1:0)
Įvarčiai: Š.Činikas, E.Liutkus (FK “Nevėžis”)

2015 05 24 FK "Nevėžis" - FK "Trakai-2" 2:0 (video)
Image

LFF I lygos devintajame ture pergalę iškovojo Kėdainių “Nevėžis”, kuris namuose rezultatu – 2:0 (1:0) įveikė Trakų “Trakus–2″.

Pirmajame kėlinyje 18–ąją minutę “Nevėžis” išsiveržė į priekį, kai Domantas Nebilevičius kamuolį pasiuntė į varžovų vartų tinklą – 1:0. Iškart po šios atakos pavojingą situaciją varžovams sukūrė Evaldas Kūgys, visgi įvartis pelnytas nebuvo. Antrojoj kėlinio pusėje kamuolio kontrolę valdė Trakų komanda, tačiau iki kėlinio pabaigos rezultato išlyginti nepavyko.

Antrajame kėlinyje “Nevėžiui” pavojingas atakas kurti sekėsi sunkiai, 53–ąją minutę pavojingą ataką kėdainiškių aikštės pusėje sukūrė Andrius Lipskis, deja, įvartis pelnytas nebuvo. Ir jau 62–ąją kėlinio minutę Gajus Kulbis padvigubino komandos įvarčius – 2:0. Nors “Trakai–2″ turėjo keletą progų rezultatą sušvelninti, visgi iki kėlinio pabaigos to padaryti nepavyko. Po arbitro švilpuko rezultatu – 2:0 pergalę šventė Kėdainių “Nevėžis.”

2015 05 22 Sekmadienį LFF I lygos 9 turas: FK "Trakai-2" - FK "Nevėžis"
Image

Kol “Trakų” komanda skina pergales “A” lygoje, dublerių rezultatai banguoja. Po skambių pergalių sezono pradžioje prieš Alytaus “Auską” 5:0 bei Vilniaus “Žalgirį B” 4:1, trakiečiai paskutiniuose dviejuose turuose patyrė pralaimėjimus, tame tarpe, vieną iš jų visai netikėtai Tauragės “Taurui”.

2015 05 21 FK "Nevėžis" - FK "Trakai"-2
Image

Informuojame, kad keičiasi varžybų tarp FK "Nevėžis" ir FK "Trakai"-2 vieta ir laikas:

Varžybos vyks Kėdainių stadione, 16:00.

2015 05 21 Jaunieji "Nevėžio" futbolininkai išvyko į Prancūziją
Image

Gegužės 20 d. Kėdainių “Nevėžio” U-15 komandą išvyko į tarptautinį 26-ąjį “Christian Duflos” LEERS of football futbolo turnyrą, kuris įvyks LEERS mieste, Prancūzijoje. Kėdainiečiai gegužės 23-25 dienomis dalyvaus turnyre kuriame varžysis Prancūzijos, Olandijos, Belgijos, Vengrijos, Lenkijos ir Lietuvos komandos.

U-15 turnyre dalyvauja 12 komandų, kurios suskirstytos į du pogrupius po 6 komandas. Kėdainiečiai varžysis “A” pogrupyje: