Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį

2018 07 21 Pergalė!
Image

Kėdainių “Nevėžis” 3:1 (1:1) nugalėjo Kazachstano “Doctar FC” komandą, tuo užsitikrindamas 1-ąją vietą atrankos grupėje ir iškovodamas kelialapį į sekantį UEFA Regions Cup turnyro etapą!

Kėdainiečių gretose dubliu pasižymėjo Aretas Gėgžna ir Tomas Rakašius.

2018.07.20
19 val.
Marijampolės stadionas
Dostar FC (Kazachstanas) – Kėdainiai FK “Nevėžis” (Lietuva) 1:3 (1:1)

2018 07 22 "Nevėžio" dvylikamečiai varžėsi Švedijoje (foto)
Image

Liepos mėnesio pradžioje Kėdainių FK “Nevėžis” 2006 m.g komanda, treniruojama D.Jodenio, grįžo iš tarptautinio turnyro Švedijoje “Piteå Summer Games”. Kėdainiečiai šiame turnyre iškovojo 9 vietą, iš šioje amžiaus grupėje dalyvavusių 103 komandų.

Turnyrą pradėjusi pogrupyje “Nevėžio’ komanda iškovojo 2 pergales (9-1 prieš IF Alvsby ir 4-0 prieš Sandviks IK, ir pralaimėjo tik turnyro finalininkei (1-4 prieš Ulfstind), kuri tik turnyro finale nusileido Gvatemalos futbolininkams. Atkrintamosiose varžybose Kėdainių “Nevėžio” berniukai laimėjo dvejas rungtynes prieš Kvaloya SK 4-0 ir prieš FK Jonava 4-2. Aštunfinalyje nors ir visas rungtynes atakavus ir neišnaudojus begalės progų pralaimėta prieš Alvsas IK komandai 1-0.

Skaityti toliau...
2018 07 17 "Nevėžis" UEFA Regions cup startavo pergalingai
Image

Regions cup turnyro starte puiki “Nevėžio” pergalė prieš Izraelio atstovus 4:1!

Pirmąjį kėlinį pralaimėję 0:1, kėdainiečiai antrajame kėlinyje pademonstravo kovotojų savybes ir palaužė Izraelio komandą. Du įvarčius pelnė V.Giedraitis, po vieną pridėjo E.Kugys ir R.Lipnevčius.

Penktadienį “Nevėžio” laukia dvikova su Astanos “Dostar” klubu iš Kazachstano.

2018.07.17
14 val.
Ironi Tiberias (Izraelis) – Kėdainiai FK “Nevėžis” (Lietuva) 1:4 (1:0)

2018 07 05 Vilniaus "Žalgiris B" - Kėdainių "Nevėžis" 1:1 (1:1)
Image
Liepos 3 d. Kėdainių “Nevėžis” išvykoje žaidė atidėtas LFF I lygos 10 turo rungtynes su Vilniaus "Žalgirio B" komanda.

Kėdainiečiai pirmajame kėlinyje pirmavo po Areto Gėgžnos įvarčio, bet kovingieji vilniečiai rezultatą išlygino ir neleido svečiams išsiveržti į priekį. Antrajame kėlinyje progų buvo pas abejas komandas, bet rungtynių teisėjo finalinis švilpukas užfiksavo kovingąsias lygiąsias 1:1.

2018-07-03
Vilniaus Senvagės stadionas
LFF I lyga 10 turas
Vilniaus "Žalgiris B" – Kėdainių “Nevėžis” 1:1 (1:1)
Įvarčiai: A.Gėgžna (“Nevėžis”).
Teisėjas: D.Ramanauskas
FK “Nevėžis” sudėtis: M.Malinauskas, D.Rojas (Pol Hurtado), D.Mikalauskas, D.Gražys, T.Rakašius, M.Vasiliauskas (T.Amalas), E.Petrėnas, E.Kugys, R.Lipnevičius, A.Gėgžna, Noriega (A.Stelitano).

Artimiausias rungtynes LFF Pirmoje lygoje Kėdainių “Nevėžio” komanda žais rugpjūčio 4 d. 16 val. išvykoje su FK "Kupiškis" komanda.
2018 07 03 Įvyko vaikų futbolo turnyras “H.Markevičiaus atminimo Taurė”
Image
Birželio 30 d. Kėdainių stadione FK “Nevėžis” organizavo V-ąjį tarptautinį U-11 (2008m. gimimo) vaikų futbolo turnyrą “H.Markevičiaus atminimo Taurė”, skirta legendiniam Kėdainių “Nevėžio” buvusiam žaidėjui ir treneriui Henrikui Markevičiui.

Turnyre varžėsi komandos iš Lietuvos ir Latvijos. Nugalėtojais tapo Kauno "Ąžuolo" jaunieji futbolininkai, kurie finale įveikė Klaipėdos "Švyturio" komandą.

Turnyro metu visų pageidaujančių komandų futbolininkai buvo testuojami greitumo ir šoklumo teste.

Futbolo klubas "Nevėžis" dėkoja Henriko Markevičiaus sūnui Andriui Markevičiui, už paramą vykdant šį turnyrą.

8. Kėdainių “Nevėžis”

Rezultatyviausias turnyro žaidėjas: Pijus Grigaliunas (Kauno "Ąžuolas")
Geriausias turnyro vartininkas: Ignas Kulokas (Kauno "Ąžuolas")
Geriausias turnyro gynėjas: Pijus Zaremba (Klaipėdos FM)
Geriausias turnyro puolėjas: Deimantas Jėgeris ("Švyturys")
Geriausias turnyro "Nevėžio" gynėjas: Tomas Lukošius
2018 07 03 Antradienį - "Žalgiris B" : "Nevėžis"
Image

Liepos 3 d. 17 val., Kėdainių “Nevėžio” futbolininkai LFF Pirmos lygos pirmenybėse išvykoje žais atidėtas I rato 10 turo rungtynes su Vilniaus "Žalgirio B" komanda. Tai paskutinis kėdainiečių susitikimas prieš sezono vasaros pertrauką. Po šių rungtynių "Nevėžis" į Pirmos lygos kovas įsijungs nuo rugpjūčio 4 dienos.

2018 07 02 Kėdainių "Nevėžis" dalyvaus 2018-2019m. UEFA Region Cup turnyre
Image
Kėdainių "Nevėžiui" suteikta teisė Lietuvai atstovauti 2018/2019m. 11th UEFA Region Cup turnyre.

Šį turnyrą Lietuvai atstovaujanti "Nevėžio" komanda pradeda nuo atrankos etapo, kuris vyks Lietuvoje, liepos 17-23 dienomis. Iš viso atrankos etapas vyksta trijuose pogrupiuose, kurių nugalėtojos ir dvi komandos užėmusios antrąsias vietas pateks į sekantį UEFA Region Cup varžybų etapą. "Nevėžio" komanda visas rungtynes žais Marijampolės stadione.

"Nevėžio" pogrupyje dalyvauja Izraelio, Kazachstano, Estijos ir Lietuvos komandos:

14 val.
Ironi Tiberias (Izraelis) - Kėdainiai FK "Nevėžis" (Lietuva)

2018.07.20
19 val.
Dostar FC (Kazachstanas) - Kėdainiai FK "Nevėžis" (Lietuva)

2018.07.23
17 val.
Jarvamaa (Estija) - Kėdainiai FK "Nevėžis" (Lietuva)
2018 06 29 Utenos "Utenis" - Kėdainių "Nevėžis" 1:2 (1:0)
Image

Birželio 29 d., LFF I lygos 14 ture, Kėdainių “Nevėžis” išvykoje atkakliose rungtynėse 2:1 palaužė Utenos “Utenį”. Pralaimėję pirmąjį kėlinį kedainiečiai atsitiesė ir pelnę du įvarčius persvėrė rungtynių eigą.

2018-06-29
Utenos stadionas
LFF I lyga 14 turas
Utenos “Utenis” – Kėdainių “Nevėžis”
Įvarčiai: R.Lipnevičius, M.Vasiliauskas (“Nevėžis”).
Teisėjas: Petraška
FK “Nevėžis” sudėtis: M.Malinauskas, D.Mikalauskas, D.Gražys, T.Rakašius, M.Vasiliauskas, A.Stelitano, E.Petrėnas, E.Kugys, R.Lipnevičius, A.Gėgžna, Noriega.

Artimiausias rungtynes Kėdainių “Nevėžio” komanda žais liepos 3 d. 17 val. Vilniuje su “Žalgiris B”.

2018 06 28 Penktadienį - "Utenis" : "Nevėžis"
Image

Birželio 29 d., Kėdainių “Nevėžio” futbolininkai vyks į Uteną, kurioje susirems su Utenos “Uteniu”. Rungtynių pradžia 18.30 val. Šiomis rungtynėmis kėdainiečiai pradės LFF Pirmos lygos antrąjį ratą.

Žvilgtelėjus į turnyrinę lentelę, net nekyla abejonių, kad “Nevėžio” laukia sunkios rungtynės. Pirmos aštuonios komandos šalia viena kitos, ir kiekviena pergalė ar pralaimėjimas gali keisti šių aštuonių komandų turnyrinę padėtį.

I rato šių komandų akistata Kėdainiuose šiemet pasibaigė lygiosiomis 2:2.

2018 06 27 Dvylikamečiai kėdainiečiai dalyvaus tarptautiniame turnyre Švedijoje
Image

Kėdainių FK “Nevėžis” 2006 m.g komanda, treniruojama D.Jodenio, birželio 26 d. išvyko i tarptautinį turnyrą Švedijoje “Piteå Summer Games”. Turnyras prasideda birželio 29 d.

FK “Nevėžis” pogrupis:
1. Kėdainių FK “Nevėžis” (Lietuva)
2. Ulfstind (Norvegija)
3. Sandviks IK Svart (Švedija)
4. Älvsby IF (Švedija)

Turnyre iš viso dalyvauja 778 komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Meksikos, Gvatemalos, Argentinos, Švedijos, Norvegijos, Danijos,
Suomijos, JAV, Mongolijos, Rusijos ir kt..

2006 metų gimimo turnyre, kuriame varžysis kėdainiečiai, dalyvaus 103 komandos.