liepos 22 – 26 dienomis, pirmadienis – penktadienis

Savaitės treniruočių kaina 1 asmeniui – 25 Eur. / užsiregistravus dviem savaitėms – 45 Eur.

Užsiregistruoti ir gauti informacijos galima:
telefonu: 8 658 94937
elektroniniu paštu:

2019 07 14 "Nevėžio" įvarčių lyderis: „Labai norisi pakliūti tarp LFF Pirmos lygos prizininkų“
Image

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmoje lygoje šiuo metu vasaros pertrauka. Klubams tai – puikus laikas atlikti korekcijas ekipų komplektacijose, o žaidėjams – sukaupti jėgas lemiamos antrosios sezono dalies mūšiams. Mūšiams, kurių kaina – pirmieji trys pjedestalo laipteliai.

Svarbiausioms sezono kovoms ruošiasi ir vienas iš Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikės lyderių bei sėkmingo kėdainiečių žaidimo „kaltininkų“ – Evaldas KUGYS.

Saugas pirmojoje 2019 m. sezono dalyje jau įnešė apčiuopiamą indėlį į atstovaujamos gimtojo miesto komandos pasirodymą. Varžovų vartus draskantis E. Kugys šiuo metu su 11 įvarčių rikiuojasi ketvirtojoje rezultatyviausiųjų LFF Pirmos lygos žaidėjų dešimtuko vietoje ir tik pora įvarčių atsilieka nuo į pirmąją vietą išsiveržusio Gargždų „Bangos“ puolėjo Algimanto Bačanskio.

Skaityti toliau...
2019 07 13 Kėdainių FK "Nevėžis" U-14
Image

Kėdainių “Nevėžio” U-14 komanda užbaigė I rato varžybas dalyvaudama Lietuvos futbolo federacijos organizuojamose jaunimo II lygos pirmenybėse, 11×11 formatu.

Kėdainių FK “Nevėžis” U-14 varžėsi II lygos Pietų-Rytų regione.

Image

Kėdainių “Nevėžio” U-15 komanda užbaigė I ir II rato varžybas dalyvaudama Lietuvos futbolo federacijos organizuojamose jaunimo I lygos pirmenybėse, 11×11 formatu.

Kėdainių FK “Nevėžis” U-15 varžėsi I lygos Pietų regione.

Image

Kėdainių FK “Nevėžis” U-16 varžėsi I lygos Pietų regione.

Jonavos stadionas / FK “Jonava” – “Nevėžis” 3:0
Kybartų stadionas / Vilkaviškio SM-SK Kybartų Jaunystė – “Nevėžis” 1:1 (po baudinių 4:2)
Marijampolės stadionas / FA “Marijampolė City” – “Nevėžis” 7:0
Kauno stadionas / Kauno VJFM “Ąžuolas” – “Nevėžis 3:1
Kėdainių stadionas / “Nevėžis- FK “Jonava” 0:6

2019 07 11 Kėdainių FK "Nevėžis" U-19
Image

Kėdainių “Nevėžio” U-19 komanda užbaigė I rato varžybas dalyvaudama Lietuvos futbolo federacijos organizuojamose jaunimo I lygos pirmenybėse, 11×11 formatu.

Kėdainių FK “Nevėžis” U-19 varžėsi I lygos Pietų-Rytų regione.

Treneriai Aretas Gėgžna ir Andrius Urbšys.

Kėdainių stadionas / “Nevėžis” – Kauno SM “Tauras-B” 1:4
Kazlų Rūdos stadionas / Kazlų Rūdos SC – “Nevėžis” 3:3 (po baudinių 7:5)
Kėdainių stadionas / “Nevėžis” – Vilniaus FK “Panerys – SK Polonija” 1:3
Alytaus stadionas / Alytaus SRC – “Nevėžis” 1:1 (po baudinių 1:4)
Kėdainių stadionas / “Nevėžis” – FK “Jonava” 0:1
Panevėžio stadionas / FA-FK “Panevėžys B” – “Nevėžis” 1:1 (po baudinių 4:3)
Kėdainių stadionas / “Nevėžis” – Visagino SC 0:3

2019 07 04 SHARP LFF taurės ketvirtfinalio burtai - "Nevėžis" : "Žalgiris"
Image

Ketvirtadienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje buvo ištraukti 2019 m. „SHARP LFF taurės“ ketvirtfinalio etapo burtai, kurie suvedė 8 komandas į 4 poras.

Burtus padėjo ištraukti buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas, o dabar Riterių klubo treneris Aurelijus Skarbalius.

Kėdainių “Nevėžį” burtai suvedė su legendine Vilniaus “Žalgirio” ekipa, rungtyniaujančia LFF A lygoje, kuri pernai laimėjo LFF Taurę.

Ketvirtfinalio etapo rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 27-28 dienomis. Rungtynės vyks Kėdainių stadione.

2019 m. „SHARP LFF taurės“ ketvirtfinalio etapo burtai:

Kėdainių “Nevėžis” : Vilniaus “Žalgiris”
Gargždų “Banga” : “Kauno Žalgiris”
Telšių “Džiugas” : FK “Palanga”
Marijampolės “Sūduva” : FK “Panevėžys”

2019 07 03 FK "Jonava” - Kėdainių “Nevėžis” 5:2 (3:2)
Image

Liepos 3 d. Kėdainių “Nevėžis” Jonavoje žaidė paskutines rungtynes, prieš trumpą vasaros LFF I lygos pertrauką.

Pirmajame kėlinyje kėdainiečiai dukart pirmavo ir turėjo dar momentų prie “Jonavos” vartų, bet kėlinio pabaigoje klydo gynyboje, už ką buvo dukart nubausti aikštės šeimininkų, ir pralaimėjo pirmąjį kėlinį 2:3.

Antrajame kėlinyje “Nevėžis” bandė spustelėti “Jonavos” komandą, bet aikštės šeimininkai sėkmingai gynėsi ir pavojingai kontratakuodami pelnė dar du įvarčius.

2019-07-03
Jonavos stadionas
LFF I lyga 15 turas

FK “Jonava” – Kėdainių “Nevėžis” 5:2 (3:2)
Teisėjas: G.Mažeika
Įvarčiai: 23 min. R.Lipnevičius, 31 min. E.Kugys (“Nevėžis”)
FK “Nevėžis” sudėtis: M.Matijoška, D.Gražys (A.Jurevičius), A.Trakšelis (E.Mickevičius), D.Mikalauskas, T.Rakašius, R.Lipnevičius (E.Petrėnas), O.Dovhyi, A.Gėgžna, M.Vasiliauskas, J.Supronas, E.Kugys.

Po pertraukos LFF I lygos pirmenybės atsinaujins liepos 26 d., kuomet “Nevėžis” išvykoje žais su FK “Pakruojis” komandą.

2019 07 02 Alytaus "Dainava" - Kėdainių “Nevėžis” 0:1 (0:0)
Image

Birželio 30 d. LFF I lygos rungtynes “Nevėžis” žaidė Alytuje su “Dainava”.

Svarbiose rungtynėse kėdainiečiai pasiekė pergalę, įveikę aikštės šeimininkus 1:0. Pergalingą įvartį 69 minutę pelnė komandos kapitonas Deividas Gražys.

2019-06-30
Alytaus stadionas
LFF I lyga 14 turas

Alytaus “Dainava” – Kėdainių “Nevėžis” 0:1 (0:0)
Teisėjas: J.Paškovskis
Įvarčiai: 69 min. D.Gražys (“Nevėžis”)
FK “Nevėžis” sudėtis: M.Matijoška, D.Gražys, A.Trakšelis, D.Mikalauskas, T.Rakašius, R.Lipnevičius (E.Petrėnas), O.Dovhyi, A.Gėgžna (E.Mickevičius), M.Vasiliauskas, J.Supronas (T.Amalas), E.Kugys.

Paskutines rungtynes prieš pertrauką “Nevėžis” žais liepos 3 d. Jonavoje su FK “Jonava”.

2019 06 26 Kėdainių “Nevėžis” pateko į sekantį SHARP LFF Taurės etapą
Image

Kėdainių “Nevėžis” pateko 2019 m. LFF Taurės etapo ketvirtfinalį.

Šiandien kėdainiečiai Kybartuose alinančio karščio rungtynėse, po 86 min. Deivido Mikalausko smūgio, įveikė "Sveikatą".