Kėdainių FK "Nevėžis" : Vilniaus "MRU - Tiumenas"
2014m. LFF I lygos pirmenybės 26 turas

2014 09 02 Lietuvos senjorų čempionatas
Image

Rugpjūčio 29 d. “Nevėžio” veteranų futbolininkai namuose žaidė antrojo rato rungtynes su pajėgia Jonavos “Klevo” vienuolike.

Kaip visada rungtynės tarp šių komandų vyko atkakliai ir pasižymėjo įvarčių gausa. Galutinis rezultatas 3:4 . Gaila bet pralaimėta.

Varžovai savo pajėgumą įrodė antrajame kėlinyje, kada mūsų komanda žaisdama beveik be keitimų pavargo. Rezultatas po pirmojo kėlinio buvo nevėžiečių naudai 3:2.Šeimininkų gretose pasižymėjo Martynas Juknevičius- du kartus ir Aleksandras Popovas.

Marijampolės FC “Sūduva”– Kėdainių FK “Nevėžis” 3:1

Sekančias rungtynes FK “Nevėžis” žais rugsėjo 6 d. 12 val. Kėdainių stadione su Vilniaus FM komanda.

2014 08 30 "Nevėžis" - "Tauras" 1:0 (video)
Image

Rugpjūčio 30 d. LFF I lygos priešpaskutiniame II rato ture, emocingose rungtynėse, Kėdainų “Nevėžis” namų aikštėje įveikė Tauragės “Taurą” rezultatu 1:0 (0:0). Vienintelį įvartį rungtynių laikui einant į pabaigą įmušė “Nevėžio” kapitonas Nerijus Kestenis.

Pirmąjį kėlinį vyko lygių varžovų dvikova, o antrajame daugiau atakavo aikštės šeimininkai. Kėdainiečiams kelis kartus nepavyko realizuoti gerų progų, vis tik vienas komandos kapitono N. Kestenio reidas pasibaigė taikliu stipriu smūgiu.
“Iškovojome labai svarbius tris taškus, – pasidžiaugė “Nevėžio” treneris Saulius Vertelis. – Jie svarbūs ir dėl vietos lentelėje, ir dėl komandos nuotaikos. Po pergalės vyrai jaučia psichologinį pakilimą.”

Skaityti toliau...
2014 08 30 Šiandien Kėdainių stadione: "Nevėžis" - "Tauras"
Image

Rugpjūčio 30 d. 16 val. Kėdainių pagrindiniame stadione įvyks LFF I lygos 25 turo rungtynės, kuriose susitiks Kėdainių “Nevėžis” su Tauragės “Tauru”.

Šios komandos tarpusavyje varžėsi pirmenybių I-ajame rate.Tuomet susitikimas Tauragėje baigėsi šeimininkų pergale 1:0.

Iki LFF I lygos antrojo rato pabaigos liko du turai, o turnyrinė lentelė labai “suspausta”. Kovojant dėl aukštesnių vietų kiekvienų rungtynių svarba milžiniška. Tad kviečiame “Nevėžio” sirgalius stadione palaikyti komandą šiose svarbiose rungtynes.

2014 08 30 Šeštadienį startuoja FK "Nevėžis" keturiolikamečių komanda
Image

2014-2015 metų Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) čempionate rugpjūčio 30 d. startuoja Kėdainių FK “Nevėžis” keturiolikamečių (2000m. gimimo) komanda, treniruojama R.Škudo. Šiemet ši komanda priimta dalyvauti LVJFA PIRMOS (I) lygos futbolo pirmenybėse. Ši lyga, kurioje dalyvaus 8 komandos, tai praeitų metų Aukščiausios lygos atitikmuo, taigi jaunųjų kėdainiečių laukia daug pajėgių varžovų.

PIRMOS (I) lygos dalyviai: Vilniaus FM “Ateitis”, Vilniaus Futbolo Mokykla, Klaipėdos Futbolo Mokykla, Kauno FRK “Feniksas”, Gargždų FK “Banga”, Marijampolės FC “Sūduva”, Panevėžio FA-FK “Ekranas”, Kėdainių FK “Nevėžis”.

Pirmenybės vyks 4 ratų sistema, iš kurių 2 ratai įvyks rudenį, o kiti 2 ratai pavasarį. Kėdainiečiai startuoja rugpjūčio 30 d. 13 val. Marijamplėje, rungtynėmis su FC “Sūduva”.

2014 08 29 Pirmieji taškai "Elitinėje U-18 lygoje"
Image

Kėdainių FK “Nevėžio” jaunieji futbolininkai debiutuodami 2014-2015m. LVJFA “Elitinėje-18 I lygoje” (1996-1998 m. gimimo) uždirbo pirmuosius taškus. Pirmose rungtynėse kėdainiečiai rugpjūčio 29 d. žaidė Jonavoje su vietos KKSC futbolininkais ir sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1).Pagal naują varžybų reglamentą komandoms sužaidus lygiosiomis buvo mušami baudiniai. Atlikus baudinių seriją nugalėjo “Nevėžio” jaunimas ir į turnyrinę lentelę įsirašė pirmuosius 2 taškus.

2014 08 28 Kėdainių "Nevėžio" jaunimas debiutuoja "Elitinėje U-18 lygoje"
Image

Startuojančiame 2014-2015m. Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) tarpsezonyje įvyko daug pasikeitimų. Įvykus jaunių futbolo restruktūrizacijos procesui sukurtos “Elitinė-18 lyga” ir “Elitinė-16 lyga”.

Kėdainių FK “Nevėžiui” remiantis praėjusio sezono rezultatais ir esama klubo struktūra suteikta teisė varžytis “Elitinėje-18 I lygoje” (1996-1998 m. gimimo). Lygoje varžysis 8 pajėgios Lietuvos futbolo komandos, kurios žais 4 ratų sistema, iš kurių 2 ratai įvyks rudenį, o kiti 2 ratai pavasarį. Kėdainiečiai startuoja rugpjūčio 29 d. 16 val. Jonavoje, rungtynėmis su Jonavos KKSC futbolininkais.

2014 08 27 FK "Nevėžis" - FK "Stumbras" 1:2 (video; papildyta)
Image

Rugpjūčio 27 d. Kėdainių “Nevėžis” žaisdamas namie su Kauno “Stumbru” šį sezoną patyrė pirmąjį pralaimėjimą Kėdainių stadione. Atkeltose rungtynėse, kėdainiečiai nesugebėjo įveikti svečių ir pralaimėjo rezultatu 1:2.

Rungtynių pradžioje “Nevėžis” lyg ir turėjo inciatyvą, bet svečiai palaipsniui adaptavosi ir 17 minutę kaunietis L. Čerkauskas galva pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Kėdainiečių atakos strigo prie “Stumbro” vartų prieigų, o svečių išpuoliai pasižymėjo aštrumu. Po vienos iš pavojingiausios pimojo kėlinio “Stumbro” kontratakos “Nevėžio” vartus nuo įvarčio gelbėjo virpstas.
Antrajame kėlinyje “Nevėžio” futbolininkai bandė spausti varžovus, bet svečiai gynėsi drausmingai ir surengė ne vieną pavojingą kontrišpuolį.Po vieno iš jų 67 minutę kauniečiai pelnė antrąjį įvartį. 84 minutę kėdainietis M.Juknevičius sugebėjo pelnyti įvartį, bet išlyginti rezultatą “Nevėžiui” nepavyko.

2014 08 27 Šiandien Kėdainiuose: FK "Nevėžis" : FC "Stumbras"
Image

Rugpjūčio 27 d. 18 val. Kėdainių pagrindiniame stadione įvyks LFF I lygos atkeltos 15 turo rungtynės, kuriose susitiks Kėdainių "Nevėžis" su Kauno FC "Stumbru".

Šios komandos tarpusavyje jau žaidė pačiose pirmose šių metų I lygos rungtynėse. Tuomet rungtynėse vykusiose Kaune pajėgesni buvo aikštės šeimininkai, kurie nugalėjo 2:1.

Artėjant I lygos antram ratui į pabaigą kiekvienų rungtynių svarba didėja. Ne išimtis ir šios rungtynės, kurios vienodai reikšmingos abejoms ekipoms. Tad kviečiame "Nevėžio" sirgalius palaikyti komandą šiose svarbiose rungtynes.

2014 08 26 Pasibaigė tarptautinis futbolo turnyras "Kėdainių karjerai cup - 2014"
Image

Praėjusi savaitgalį, rugpjūčio 23-24 dienomis, Kėdainiuose praūžė II-asis tarptautinis vaikų U-11 (2003) futbolo turnyras “Kėdainių karjerai cup – 2014″. Trurnyre kuriame dalyvavo 16 komandų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos, triumfavo Latvijos komanda FC “Jurmala” (treneris A.Kolizejs), kuri finale įveikė Kėdainių “Nevėžio” bendraamžius.

Latvijos sportininkams atiteko įspūdinga taurė ir rėmejų įsteigtas prizas – 400 Eurų dovanų kuponas sportinėje parduotuvėje “Joma” apsiprekinti. Puikiai turnyre pasirodžiusiai Kėdainių ‘Nevėžio” ekipai (treneris R.Šležys), įteiktas 300 Eurų “Joma” dovanų čekis.