Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį

2015 09 03 "Nevėžio" pamaina startavo Lietuvos vaikų ir jaunių čempionatuose
Image

Prasidėjo 2015/16 m. Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos organizuojami Lietuvos vaikų ir jaunių čempionatai. Kėdainių “Nevėžio” vaikų ir jaunimo komandos dalyvauja penkių amžiaus grupių čempionatuose:

Skaityti toliau...
2015 09 03 LVJFA čempionatas (2005m. gimimo)
Image

2015/2016 Lietuvos vaikų 7X7 (2005m. gimimo) U-11 futbolo varžybų Šiaurės regiono I ratas

Image

Kėdainių FK “Nevėžis” vaikų ir jaunimo treneriai Romas Škudas ir Nerijus Kestenis kelią kvalifikaciją. Treneriai nuo praeitų metų iki šios vasaros dalyvavo Lietuvos futbolo federacijos trenerių profesinio meistriškumo kėlimo programoje ir įgijo UEFA B trenerių licencijas.

Taip pat treneriai paraleliai sėkmingai išlaikė Kauno kolegijoje pedagoginius – psichologinius egzaminus, bei psichologijos mokslo žinių taikymą pedagoginėje praktikoje.

2015 09 02 KAFF pirmenybės
Image

Įsibegėja LFF III lygos Kauno apskrities futbolo pirmenybės, kuriose dalyvauja Kėdainių “Jaunimo rinktinė Nevėžis-2”.

Trečiose pirmenybių rungtynėse, rugsėjo 2 d. Kėdainių stadione, kėdainiečiai rezultatu 7:0 (3:0) įveikė Raseinių FK “Danspin” komandą. Po tris įvarčius šeimininkams pelnė Rokas Mikuckis ir Aivaras Lyberis, vieną kartą pasižymėjo Lukas Sipavičius.

2015 09 01 LFF I lyga 25 turas (rezultatai, lentelė)
Image

225) Kaunas (Kaunas) – Džiugas (Telšiai) 0:1 (0:0)
S. Dariaus ir S. Girėno SC stadionas, 130 žiūrovų
Teisėjas – A. Šnekutis (Marijampolė)
Įvartis: 74 min. A. Lipskis (Džiugas)
Įspėti: 65 min. D. Laugalys (Kaunas); 90+3 min. A. Rudokas (Džiugas)

2015 08 31 LVJFA čempionatai
Image

Kėdainių “Nevėžio” 2000 m. gimimo komanda, savo pirmose rungtynėse, namų stadione priėmė praeito sezono šio amžiaus grupės Lietuvos vicečempionus Kauno FRK “Fenikso” komandą. Nors kėdainiečiai pirmieji pasižymėjo, visdėlto persvaros išlaikyti nepavyko ir pralaimėjo 2:4

2015/2016 LVJFA 2000m. gimimo I lygos I ratas
2015.08.30 (sekmadienis)
Kėdainių FK “Nevėžis” – Kauno FRK “Feniksas” 2:4
Įvarčiai: J.Supronas – 1 įvartis, V.Adomaitis – 1 įvartis (“Nevėžis”)

2015 08 29 Kėdainių "Nevėžis" - Alytaus "Auska" 4:0
Image

LFF Pirmos lygos dvidešimt penktojo turo mačas tarp „Nevėžio“ ir „Auskos“ baigėsi užtikrinta kėdainiškių pergale rezultatu 4:0 (0:0). Pirmajame šių ekipų susitikime pergalę rezultatu – 2:1 taip pat šventė „Nevėžis“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo žvalgyba bei siekiu varžovams primesti savo žaidimo braižą. Žaidimui įsibėgėjus abi ekipos demonstravo atkaklų ir kietą futbolą, išlaikydamos aukštą žaidimo tempą. Nors komandos pakankamai aktyviai atakavo varžovus, tačiau, kibiai žaisdamos gynyboje, sukurtas atakas sėkmingai nutraukdavo. Kėlinio metu galimybių pasižymėti turėjo tiek viena, tiek kita vienuolikė, tačiau realizuoti susikurtas progas komandoms nepavykdavo. Iki kėlinio pabaigos rezultatas išliko nepasikeitęs.

2015 08 28 Sekmadienį prasideda LVJFA čempionatai
Image
15:00 val.
Kėdainių FK "Nevėžis" - Kauno FRK "Feniksas"

2015/2016 LVJFA Elitinės U-18 I lygos I ratas
17:30 val.
FK "Nevėžis" - Kauno "Visas Labas"
2015 08 28 Šeštadienį LFF I lygos 25 turas: Kėdainių "Nevėžis" - Alytaus "Auska"
Image

Rugpjūčio 29 d., šeštadienį, 18.00 val. Kėdainių stadione “Nevėžis” susitiks su Alytaus “Auska”.

Su Alytaus komanda “Nevėžis” šiemet Pirmoje lygoje susitiks jau antrą kartą.Pirmojo rato rungtynės Alytuje pasibaigė “Nevėžio” pergale 2:1. Sužaidusi 25 rungtynes “Auska” yra surinkusi 23 taškus ir turnyrinėje lentelėje užima 15 vietą. Paskutinės trys rungtynės I lygoje “Auskai” susiklostė nesėkmingai: 24 ture išvykoje 0:3 pralaimėjo “Lokomotyvui”, 23 ture Alytuje 0:2 nusileido FK “Šilutei” bei 22 ture išvykoje 0:1 pralaimėjo Kelmės “Kražantei”.