Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį

2015 04 21 Lietuvos čempionatas (2002)
Image

2014/2015 Lietuvos jaunučių 9×9 , 2002m. gimimo futbolo čempionato Pietų regiono II ratas
Balandžio 21 d.

Kėdainių stadionas
FK “Nevėžis” – Kauno FM “Tauras-2″ 1:2
FK “Nevėžis” – Kauno FM “Tauras-1″ 1:11

2015 04 20 LFF I lyga 4 turas (rezultatai, lentelė)
Image

IV (4) turas

35) Tauras (Tauragė) – Šilas (Kazlų Rūda) 0:5 (0:2)
Tauragės dirbt. dangos stadionas, 120 žiūrovai
Teisėjas – V. Kazlauskas (Kaunas)
Įvarčiai: 7 ir 56 min. A. Urbšys, 31 ir 62 min. E. Grigaitis, 74 min. D. Cibulskas (Šilas)
Įvarčiai: 25 min. A. Šveikauskas, 47 min. D. Norkus, 62 min. V. Gudjonis (Tauras); 83 min. A. Jakelaitis (Šilas)

Skaityti toliau...
2015 04 19 Elitinė U-18 I lyga
Image

2014/15 m. Elitinės U-18 I lygos čempionatas
Balandžio 19 d. 10 val.
Vilniaus LFF stadionas
Vilniaus “Žalgiris – Griunvaldas” : Kėdainių FK “Nevėžis” : 0:2 (0:2)
Įvarčiai: Š.Činikas, E.Petrėnas (“Nevėžis”)

2015 04 19 Lietuvos čempionatas (2000)
Image

2014/15 m. LVJFA I (Pirmos) lygos 2000 m. čempionatas
Balandžio 18d. 17.30 val.
Klaipėdos stadionas
Klaipėdos FM : Kėdainių FK “Nevėžis” 0:0

2015 04 18 FK "Nevėžis" - FK "Lietava" 1:1 (video)
Image

Balandžio 18 d. Kėdainių “Nevėžis” LFF I lygos 4 turo rungtynes žaidė Kėdainių stadione su Jonavos “Lietava”. Kaip ir laukta, vyko atkakli dvikova kuri baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmąjį kėlinį kėdainiečiai pradėjo aktyviai ir perėmę inciatyvą kūrė progas prie svečių vartų, bet išnaudoti žaidybinės persvaros nepavyko.

Antrajame kėlinyje 67 minutę Tadas Markevičius iššokęs vienas prieš “Lietavos” vartus techniškai permetė kamuolį per vartininką L.Vertelį, ir išvedė “Nevėžį” į priekį. Bet po pasiekto įvarčio šeimininkų žaidimas kiek suletėjo, o tuo pasinaudoję jonaviečiai 79 minutę rezultatą išlygino. Likusi laiką komandos pasikeitė pavojingais momentais, bet rezultatas nepakito.

2015 04 17 FK "Nevėžis" 2005
Image

Ateinančią savaitę, balandžio 24 d., varžybas pradeda ir pati jauniausia oficialiose varžybose dalyvaujanti Kėdainių FK “Nevėžis” 2005-ųjų metų gimimo komanda, treniruojama Nerijaus Kestenio. Jaunieji kėdainiečiai įsitvirtinę “Pietų” regiono, kuriame rungtyniauja 11 komandų, lentelės viduryje.

2014/2015 m. Lietuvos vaikų 7×7, 2005m. gimimo (“Pietų” regiono) futbolo varžybų turnyrinė lentelė po I rato:

2015 04 17 Šeštadienį LFF I lygos 4 turas: "Nevėžis" - "Lietava"
Image

Balandžio 18 d., šeštadienį, 13 val. Kėdainių stadione, įvyks LFF I lygos 4 turo rungtynės, kuriose Kėdainių “Nevėžis” priims Jonavos “Lietavą”. Šiomis rungtynėmis kėdainiečiai užbaigs iš eilės keturių susitikimų namuose seriją, po kurių laukia išvykos. Na o apie rungtynių atkaklumą, net neverta diskutuoti – kaimynų derbis visuomet principingas ir nenuspėjamas.

Apie varžovą

Jonavos “Lietava” puikiai “Nevėžiui” pažįstamas priešininkas, juolab, kad taip jau klostosi paskutinių kelerių metų įvykiai, kad “Nevėžis” tampa savotišku “donoru” “Lietavos” komandai. Prieš praeitų metų sezoną “Lietavą” papildė buvę “Nevėžio” žaidėjai A.Gėgžna, A.Lyberis, G.Melikishvili. Šiemet į “Lietavą” perėjo jonaviečių treneriu tapęs M.Bezykornovas, A.Montvydas, L.Vertelis, pusę praeito sezono Kėdainiuose žaides E.Utyra.

2015 04 16 FK "Nevėžis" 2003
Image

Kėdainiečiai varžosi “Pietų” regione, kuriame iš viso 13 komandų. Po pirmojo rato “Nevėžio” komanda užėmė 2-ąją vietą ir turi galimybes patekti į Lietuvos finalinio etapo varžybas. Šio amžiaus grupių Lietuvoje varžosi trys regionai: Vakarų, Pietų ir Rytų. Į finalinį etapą iš karto patenka šių regionų pirmas 2 vietas iškovojusios komandos. Papildomai Vakarų ir Rytų regionuose 3 vietas iškovojusios bei Pietų regione 3 ir 4 vietą iškovojusios komandos sudarys grupę, kurioje kovos dėl dviejų papildomų vietų žaisti finale.

2015 04 15 Artėja LVJFA vaikų čempionatai
Image

Ateinančią savaitę, po žiemos pertraukos, atsinaujina Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos vykdomi vaikų 7×7 (2004,2005m. gimimo) ir 9×9 (2002,2003m. gimimo) Lietuvos čempionatai.