Vilniaus "Žalgirietis" : Kėdainių FK "Nevėžis"
2014m. LFF I lygos pirmenybės 19 turas

2014 07 14 LFF I lygoje pertrauka
Image

LFF I lygoje pertrauka iki rugpjūčio mėnesio. Sužaidus 18 turų komandos išėjo trumpų atostogų, po kurių užvirs lemiama pirmenybių stadijos dalis. Priminsime, kad komandoms sužaidus du ratus t.y. po 26 rungtynes lygoje bus tęsiamos kovos atskirai dėl 1-8 vietų ir 9-13 vietų.

Kėdainių “Nevėžis” sužaidė 15 rungtynių, iš kurių 10 laimėjo, 4 pralaimėjo ir 1 sužaidė lygiosiomis, tuo būdu surinko 31 tašką. Kėdainiečiai žaidė itin rezultatyviai ir pasiekė 38 įvarčius (1 rodiklis tarp visų komandų), per vienas rungtynes vidutiniškai pelnydami beveik du įvarčius.

Skaityti toliau...
2014 07 11 "Nevėžio" gretas papildė naujokas
Image

Kėdainių FK "Nevėžis" papildė naujokas. Šį sezoną LFF I lygoje nauja direktyva, pagal kuria klube gali rungtyniauti tik vienas užsienietis.Ligšiol kėdainiečių komandoje užsieniečio nebuvo, o liepos 10 dieną "Nevėžis" pasirašė sutartį su Kipro-Serbijos tautybės žaidėju Nikola Vitorovic.

N.Vitorovic 24 metų puolėjas, ilgą laikė priklausė Kipro aukščiausios lygos "AEL Limassol" futbolo klubui ir buvo nuomojamas kitiems klubams. N.Vitorovic yra rungtyniavęs Kipro U-17 ir U-19 jaunimo rinktinėse. 2007 metais N.Vitorovic Kipre buvo apdovanotas nominacija "Geriausias jaunasis talentas Kipre".

2014 07 10 "Nevėžis" - "Šilutė" 1:1 (1:0) (video; papildyta)
Image

LFF I lygos 18 turą Kėdainių FK "Nevėžis" žaidė namų stadione su FK "Šilute".Tradiciškai neparankus kėdainiečiams varžovas ir šį kartą atėmė taškus iš "Nevėžio".Kėdainiečiai pirmavo, bet persvaros neišlaikė ir rungtynes pabaigė lygiosiomis 1:1.

Nuo pat pirmų minučių progas kūrę "Nevėžio" futbolininkai, pasižymėjo 16 minutę, kuomet po standartinės situacijos kamuolį į svečių vartus nukreipė Rokas Mikuckis.Bet svečiai kovėsi, ir antrajame kėlinyje, 57 minutę po standartinės situacijos, rikošetu nuo kėdainiečių įvartis krito į "Nevėžio" vartus. Tolesnės gausios aikštės šeimininkų pastangos naudos nedavė - užfiksuotos lygiosios 1:1.

Pirmenybėse po 18 turo įsivyraus pertrauka. Kovos atsinaujins rugpjūčio mėnesį. "Nevėžis" artimiausias rungtynes žais rugpjūčio 2 dieną, Vilniuje su "Žalgiriečiu".

2014 07 10 Šiandien Kėdainiuose: "Nevėžis" - "Šilutė"
Image

Liepos 10 d. 19.00 val. Kėdainių FK “Nevėžis” LFF I lygos 18 turo rungtynėse priims svečius iš pamario t.y. FK “Šilutę”. Tai paskutinės rungtynės iki pertraukos, mat po šio susitikimo I lygoje įsivyraus pertrauką, kuri truks iki rugpjūčio mėnesio.

Pasaulio futbolo čempionato Brazilijoje metu į stadioną žiūrovai įleidžiami be bilietų.

Šiemet kėdainiečiai jau žaidė pirmojo rato rungtynes su FK “Šilute”. Rungtynės vykusios Šilutėje “Nevėžiui” susiklostė sėkmingai – 3:2 nugalėjo “Nevėžis”. Bet ši pergalė anaiptol nežada namie “Nevėžio” komandai lengvo pasivaikščiojimo. Mat paskutinių dvejų metų statistika rodo, kad “Šilutė” itin neparankus varžovas kėdainiečiams.2012-ųjų bei 2013-ųjų metų I lygos sezonuose “Nevėžis” namie žaisdami su “Šilute” patyrė pralaimėjimus vienodu rezultatu 0:1.

Tad laukia sudėtinga dvikova su kovingais žemaičiais. Ateikite palaikyti “Nevėžį”.

2014 07 08 Pasaulio čempionato kovos po atviru dangumi prie Kėdainių arenos
Image

Žiūrėkite Liepos 8 d. 22.45 WC PUSFINALĮ /Brazilija:Vokietija/ po atviru dangumi prie Kėdainių arenos.

Liepos 8-9 dienomis 22:45 (pusfinalio varžybos) ir liepos 13 dieną 21:50 (finalinės varžybos) Pasaulio futbolo čempionato varžybas žiūrėti po atviru dangumi prie Kėdainių arenos.

* Renginys nemokamas.
** Pasirūpinkite pledais bei gera nuotaika.
*** Dalyvių saugumu rūpinsis apsaugos darbuotojai.
**** Blogu oru transliacija vyks Kėdainių arenoje.

2014 07 05 FBK "Kaunas" - Kėdainių "Nevėžis-2" 2:2 (0:1) (video) (papildyta)
Image

Liepos 5 d. Kėdainių “Jaunimo rinktinė Nevėžis-2″ rungtyniaudma LFF II lygos “Pietų” zonoje išvykoje žaidė su Kauno FBK “Kaunas” komanda. Atkaklios rungtynės vykusios Kauno NFA stadione pasibaigė lygiosiomis 2:2.

Kėdainiečiai laimėjo pirmąjį kėlinį po 22 minutę puikaus tolimo R.Mikuckio smūgio. Antrajame kėlinyje 55 minutę kėdainietis P.Sirotavičius pelnė dar vieną įvartį, tačiau turėtos dviejų įvarčių persvaros jaunieji kėdainiečiai neišlaikė. 57 minutę kauniečiai santykį sušvelnino, o 90 minutę rezultatą išlygino.

2014 07 04 "Nevėžio" senjorų lygiosios
Image

Liepos 3 d. paskutiniąsias Lietuvos Aukštaitijos zonos Senjorų futbolo čempionato pirmojo rato rungtynes, vakar “Nevėžio” veteranai žaidė Kaune su pajėgia vietos “Celsio-Virpsto” komanda.

Jau pirmojo kėlinio pradžioje po tiksliai atlikto baudos smūgio šeimininkai išsiveržė į priekį 1:0. Gerų progų pasiekti įvartį nevėžiečiams neišnaudojo Martynas Juknevičius ir ypač Aleksandras Popovas. Žaidimas vyko daugiausia aikštės viduryje. Tad po pirmojo kėlinio 1:0, šeimininkų naudai.

2014 07 02 FK "Nevėžis" - FK "Baltija" 8:0 (video; papildyta)
Image

Liepos 2 d. Kėdainių “Nevėžis” namų stadione žaidė LFF I lygos 16 turo rungtynes su autasideriais Panevėžio “Baltijos” vienuolike.Savo sirgalių akivaizdoje “Nevėžio” futbolininkai sutriuškino Panevėžio “Baltijos” komandą rezultatu 8:0 (4:0).

Įvarčius mušė Evaldas Kugys (du įvarčius), Nerijus Kestenis, Marius Bezykornovas, Martynas Juknevičius, Paulius Sirotavičius, Augustinas Montvidas ir Martynas Vaitkus.

2014 07 02 Įrengta stadiono apšvietimo sistema (foto)
Image

Birželio 28 d. virš Kėdainių stadiono iškilo keturi aukšti stulpai – apšvietimo prožektorių atramos. Įrengta moderni ir galinga apšvietimo sistema futbolo aikštėje ir lengvosios atletikos sektoriuose leis sportuoti, rengti varžybas net rudens ir pavasario vakarais.

42 metrų aukščio atramų pastatymas tapo nemenku išbandymu apšvietimo sistemą įrengiančios bendrovės “Indastrus” darbuotojams. Keliant ant žemės sumontuotas atramas darbavosi du 70 ir 40 tonų keliamosios galios kranai ir darbuotojų brigada.

2014 07 01 "Daumantų Taurė - 2014" nugalėtojai - Kėdainių FK "Nevėžis"
Image

Birželio 28 – 29 dienomis Kėdainių stadione įvyko Kėdainių FK “Nevėžis” organizuotas IV-asis tarptautinis vaikų U-11 (2003) futbolo turnyras “Daumantų Taurė-2014″. Turnyre dalyvavo 8 komandos iš keturių valstybių: Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos.

Puikiai turnyre sekėsi šeimininkams Kėdainių FK “Nevėžis” jauniesiems futbolininkams. Kėdainiečiai pasiekė visas šešias pergales ir tapo turnyro nugalėtojais.Antri liko svečiai iš Baltarusijos Grodno “Neman”, o trečiąją vietą užėmė Vilniaus FK “Granitas” komanda.