2021 08 03 Kėdainių „Nevėžis" - Kauno r. "Hegelmann Litauen" 0:6 (0:3)
Image

Optibet A lyga | 19 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Mindaugas Jackus

Liepos 31 d. „Optibet A lygos“ 19 ture Kėdainių „Nevėžis” namie 0:6 (0:3) pralaimėjo Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ ekipai.

Nors susitikimo pradžioje kėdainiečiai bandė nustebinti varžovus ir surengė kelis pavojingus išpuolius, svečiai buvo efektyvesni savo atakose. 12 minutę Andriaus Skerlos auklėtiniai išsiveržė į priekį po gerai išpildytos kampinio situacijos. Kėlinio viduryje „Hegelmann Litauen“ padvigubino pranašumą realizavę 11 metrų baudinį, o 33 minutę rezultatą pavertė 3:0.

Po pertraukos svečiai toliau šeimininkavo Kėdainių stadione. Aukšta nata kėlinį pradėjo Kyle’as Spence‘as, kuris puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą nepaliko vilčių vartininkui. Kėdainiečiams teko traukti kamuolį iš vartų tinklo dar du kartus. 67 minutę kampinio situacijoje galva tiksliai smūgiavo Ibrahimas Olaosebikanas. „Nevėžio“ gynyba subyrėjo ir situacijoje, kai po A. Raginio perdavimo baudos aikštelėje pasižymėjo Vilius Armalas.

„Optibet A lygos“ 22 ture Kėdainių „Nevėžis” rugpjūčio 6 d. išvykoje susitiks su Telšių “Džiugu”.

2021 07 27 Kėdainių "Nevėžis" - Alytaus "Dainava" 0:1 (0:1)
Image

Optibet A lyga | 29 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Vilius Paulauskas

„Optibet A lygos“ 29 ture Kėdainių „Nevėžis” namie susitiko su Alytaus “Dainava”. Rungtynės baigėsi svečiu pergale 0:1 (0:1).
Pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė tai vienai, tai kitai komandai. Šeimininkai išsiskyrė Juliaus Kasparavičiaus smūgiu galva ir keliais aštriais perdavimais, o varžovai – greitais išpuoliais.

37-ąją minutę „Dainavai“ būtent kontratakos metu ir pavyko išsiveržti į priekį: Cyrille’as Tchayi Tchamba akistatoje su vartininku pasiuntė kamuolį į virpstą, tačiau laiku tinkamoje vietoje atsidūręs Saidas Hamuličius atliko formalumą.

Po pertraukos dainaviečiai leisdavo varžovams ilgiau kontroliuoti kamuolį. Tiesa, „Nevėžio“ atakų atomazgoms trūko šaltakraujiškumo, savo ruožtu, Martynas Matijoška atrėmė tiek Motiejaus Burbos, tiek ir kitų oponentų bandymus.

Daugiau darbo turėjęs Sergijus Melašenka atmušė kelis pavojingus varžovų smūgius kontratakų metų. Be to, dar sykį kamuolys po Lino Klimavičiaus bandymo atsimušė į virpstą.

2021 07 18 Kauno r. "Hegelmann" - Kėdainių "Nevėžis" 2:0 (2:0)
Image

Optibet A lyga | 28 turas | LFF Kauno treniruočių centro stadionas

Teisėjas: V.Paulauskas

„Optibet A lygos“ 28-ojo turo susitikime „Hegelmann Litauen“ 2:0 (2:0) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.

Šeimininkai pirmosiomis minutėmis atliko kelis aštrius perdavimus iš kraštų, kol galiausiai pasižymėjo 20-ąją minutę. Po pakelto kampinio nuo oponento atitrūkęs Yukiyoshi Karashima taikliai smūgiavo galva, pelnydamas jau 5-ąjį įvartį.

31-ąją minutę „Hegelmann Litauen“ komanda padvigubino rezultatą: Nauris Petkevičius ir Kyle’as Spence’as baudos aikštelėje apsikeitė perdavimais, o pastarasis taikliai mušė į tolimąjį vartų kampą.

Antrame kėlinyje Darius Gvildys suteikė progą debiutuoti „Nevėžio“ naujokui Dmitrijui Dmitrukui, tačiau svečiai varžovams pagrasino tik tolimais smūgiais, savo ruožtu, Y. Karashima buvo arti tikslo – japono šūvį į skersinį nukreipė Sergijus Melašenka.

2021 07 13 Alytaus "Dainava" - Kėdainių "Nevėžis" 1:1 (1:0)
Image

Optibet A lyga | 20 turas | Alytaus stadionas

Teisėjas: Jurijus Paškovskis

„Optibet A lygos“ 20 ture Kėdainių „Nevėžis" išvykoje susitiko su Alytaus "Dainava". Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Alytiškiai pirmavo po Saido Hamuličiaus įvarčio, bet nesugebėjo įtvirtinti savo persvaros. Mačo gale kėdainiečius išgelbėjo Juliaus Kasparavičiaus realizuotas baudinys.

„Dainava“ rungtynes pradėjo užtikrinčiau ir dažniau rezgė atakas prie varžovų vartų. 14 minutę šeimininkai turėjo pirmą realią progą įmušti – po puikaus S. Hamuličiaus perdavimo iš aikštės gilumos, į priekį sprintavęs Cyrille‘as Tchayi Tchamba nesugebėjo įveikti Sergijaus Melašenkos, kuris blokavo smūgį.

Žaisdamas antruoju numeriu, „Nevėžis“ varžovams bandė atsakyti tolimais šūviais, tačiau Alexo Kyeremeh ir Motiejaus Burbos smūgiuoti kamuoliai skriejo šalia vartų konstrukcijos.

Dzūkai kokybišką žaidimą 28 minutę įprasmino įvarčiu. Šalia baudos aikštelės prieigų tarpusavyje trumpais perdavimais gražiai sužaidė C. Tchayi Tchamba ir S. Hamuličius, o pastarasis sėkmingai smūgiavo į kairįjį vartų kampą. Praleidę įvartį svečiai įjungė aukštesnę pavarą, bet tai nevirto rimtesnėmis progomis ar didesniu pavojumi prie „Dainavos“ vartų – kėlinys baigėsi šeimininkų pranašumu.

Antrajame kėlinyje realių progų prie abiejų vartų komandos turėjo mažai. Alytaus ekipa užtikrintai kontroliavo kamuolį ir 72 minutę galėjo padvigubinti pranašumą. Kampinio situacijoje Akimas Sairinenas atrado patogią poziciją smūgiui galva, bet nesugebėjo nukreipti kamuolio į vartus.

84 minutę „Nevėžiui“ atsirado puiki galimybė įmušti ir jie ja pasinaudojo. Po sumaišties baudos aikštelėje, šeimininkų žaidėjas Shunas Maeta sužaidė ranka ir teisėjas paskyrė baudinį. Jį stipriu smūgiu realizavo J. Kasparavičius.

Per likusį laiką alytiškiai dar kilo į paskutinį šturmą, bet bandymai įmušti buvo bevaisiai. Dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1.

2021 07 05 Kėdainių "Nevėžis" - FK "Kauno Žalgiris" 1:1 (1:0)
Image

Optibet A lyga | 21 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius

„Optibet A lygoje“ 21 turas gan sėkmingai susiklostė Kėdainių „Nevėžiui“. Kėdainiečiai namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su dėl titulo kovojančiu “Kauno Žalgiriu“, bei iškovojo 8-ąją tašką.

Rungtynės šeimininkams prasidėjo puikiai: pirmą kartą starto sudėtyje dvikovą pradėjęs Evaldas Kugys prasiveržė arčiau vartų ir įveikė Deividą Mikelionį, pasižymėdamas pirmą kartą Lietuvos čempionate per savo karjerą.

Svečiai galėjo greitai atstatyti pusiausvyrą, tačiau Philipas Otele iš geros padėties nepataikė į vartus, o Karolio Šilkaičio smūgį puikiai atrėmė Sergijus Melašenka.

Vis dėlto 50-ąją minutę kėdainiečių vartų sargas buvo priverstas kapituliuoti po tolimo Martyno Dapkaus smūgio. Tiesa, antrame kėlinyje kauniečiai sukūrė mažiau pavojingų epizodų nei iki pertraukos.

Savo ruožtu „Nevėžis“, metus į kovą po keitimo Alexą Kyeremeh, atakuodamas ne kartą pagrasino varžovų vartams ir keliose situacijose kauniečių vidurio gynėjai buvo priversti apsiginti nuo labai pavojingų epizodų.

2021 06 30 Vilniaus "Žalgiris" - Kėdainių "Nevėžis" 2:0 (1:0)
Image

Optibet A lyga | 3 turas | Vilniaus LFF stadionas

Teisėjas: Donatas Šimėnas

„Optibet A lygos“ lyderis Vilniaus „Žalgiris“, atidėto 3-iojo turo dvikovoje, savo sirgalių akivaizdoje 2:0 (1:0) įveikė Kėdainių „Nevėžį“.

Dvikova prasidėjo šeimininkų atakų škvalu – „Nevėžį“ dažnai gelbėjo vartininkas Sergijus Melašenka, o kartais ir plačiau nusišypsojusi sėkmė, ypač tada, kai iš arti į vartus nepataikė Hugo Videmontas.

13-ąją minutę „Žalgiris“ išsiveržė į priekį: po puikaus H. Videmonto perdavimo Francis Kyeremeh aplenkė Peterį Eletu ir akistatoje su vartininku užtikrintai perkėlė per jį kamuolį.

Tuo Kėdainių klubo bėdos iki pertraukos nesibaigė – traumą patyrė ir akistatos tęsti negalėjo komandos kapitonas Aretas Gėgžna.

Antrojo kėlinio pradžioje vilniečiai neužtruko padvigubinti rezultatą. S. Melašenka atrėmė du varžovų smūgius, tačiau nuo H. Videmonto šūvio iš arti apsiginti neturėjo šansų.

Vilniaus ekipa susikūrė galimybių pelnyti ir trečią įvartį, tiesa, savo progą turėjo ir „Nevėžis“ – Alexas Kyeremeh smūgiu iš labai toli pabandė užklupti Edviną Gertmoną, bet vartų sargas buvo tam pasiruošęs.

Dvikovos pabaigoje Darius Gvildys suteikė šansą debiutuoti 19-mečiui Kėdainių komandos futbolininkui Erikui Makauskui.

2021 06 30 Kėdainių “Nevėžis” - Marijampolės "Sūduva" 0:2 (0:1)
Image

Birželio 22 dieną, Kėdainių stadione, Hegelmann LFF Taurės 2021 metų antrajame etape Kėdainių “Nevėžis” susitiko su Marijampolės "Sūduva".

"Nevėžis" kovėsi, bet šalies vicečempionai savo pranašumą įrodė dviem įvarčiais, kuriuos pelnė pirmajame ir antrajame kėlinyje. Keletą aštrių momentų antrajame kėlinyje buvo susikūrę ir Kėdainių futbolininkai, bet realizuoti pritrūko tikslumo. Tad "Nevėžis" pasitraukė kovoje dėl Taurės.

2021 06 19 Kėdainių "Nevėžis" - Gargždų "Banga" 0:2 (0:1)
Image

Optibet A lyga | 18 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Robertas Valikonis

18-ojo turo dvikovoje Kėdainių „Nevėžis“ namuose rezultatu 0:2 (0:1) pralaimėjo Gargždų “Bangai”.

Pirmame kėlinyje žaidybinį pranašumą turėjo aikštės šeimininkai, tačiau jiems lemiamose atakos stadijose pritrūkdavo aštrumo, o tuo pasinaudojusi „Banga“ išsiveržė į priekį 40-ąją minutę.

Po Simono Urbio atlikto baudos smūgio kamuolys dėkingai atšoko Pijui Srėbaliui, kuris stipriu šūviu iš maždaug 16 metrų pelnė savo pirmą įvartį Lietuvos čempionate.

Antrame kėlinyje pavojingą svečių S. Urbio bandymą atrėmė Sergijus Melašenka, kitoje aikštės pusėje – nuo Alexo Kyeremeh laiku apsigynė „Bangos“ vartininkas Ignas Driomovas.

62-ąją minutę Garžgdų klubas padvigubino rezultatą: Karolis Urbaitis uždirbo baudinį, kurį užtikrintai realizavo bei septintą kartą šiame „Optibet A lygos“ sezone pasižymėjo S. Urbys.

Dvikovos pabaigoje pavojingą smūgį atliko po keitimo aikštėje pasirodęs Junioras Timite, arti tikslo buvo ir Julius Kasparavičius, tačiau intrigos 7 taškus turinčiam „Nevėžiui“ atgaivinti nepavyko.

2021 06 13 Kėdainių "Nevėžis" - FK "Panevėžys" 0:1 (0:1)
Image

Optibet A lyga | 17 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: R.Valikonis

„Optibet A lygos“ aukštaitijos derbyje Kėdainių „Nevėžis“ 17-ojo turo dvikovoje, tik po atkaklios kovos 0:1 (0:1) nusileido FK “Panevėžys” komandai.

Pirmame kėlinyje gausios šeimininkų gynybinės pajėgos sėkmingai uždarė baudos aikštelę, tad oponentams teko dažniau bandyti laimę smūgiais iš toli. Sykį pavojingai mušė Chrysovalantis Kozoronis, o 37-ąją minutę Rafaelis Floro meistriškai išpildė standartinę situaciją ir pasiuntė kamuolį į vartininko Sergijaus Melašenkos ginamą kampą.

Antrojo kėlinio pradžioje “Nevėžis” lygino rezultatą, tačiau rungtynių teisėjas užfiksavo nuošalę. Rungtynėms artėjant į pabaigą žaidimas tapo atviresnis, komandos keitėsi pavojingais momentais, tačiau pasižymėti daugiau nepavyko nei vienos komandos futbolininkams.

2021 05 29 Kėdainių "Nevėžis" - Vilniaus "Riteriai" 0:0 (0:0)
Image

Optibet A lyga | 16 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Jurij Paškovskij

Pralaimėjimų seriją užmarštyje palikęs Kėdainių „Nevėžis“ pirmą kartą šiemet sužaidė lygiosiomis.

16-ojo turo dvikovoje savo stadione Kėdainių komanda išsiskyrė taikiai su Vilniaus „Riteriais“ – 0:0.

Pirmajame kėlinyje „Riteriai“ turėjo teritorinę persvarą, bet kėdainiečiai gynyboje tvarkėsi be didesnių problemų ir aštriai kontratakavo. Įsiminė momentas, kuomet, Aretas Gėgžna puikiai išpildė standartinę situaciją, bet kamuolys atsimušė į virpstą. Dar kiek vėliau darbo po Juliaus Kasparavičiaus bandymo turėjo svečių vartininkas Lukas Paukštė.

Antrajame kėlinyje „Nevėžis“ daug dėmesio skyrė gynybai ir su savo užduotimis tvarkėsi išties sėkmingai. Kėdainių ekipos vartininkas S. Melašenka antrą kartą šiame sezone išsaugojo „sausus“ vartus.