2021 06 13 Kėdainių "Nevėžis" - FK "Panevėžys" 0:1 (0:1)
Image

Optibet A lyga | 17 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: R.Valikonis

„Optibet A lygos“ aukštaitijos derbyje Kėdainių „Nevėžis“ 17-ojo turo dvikovoje, tik po atkaklios kovos 0:1 (0:1) nusileido FK “Panevėžys” komandai.

Pirmame kėlinyje gausios šeimininkų gynybinės pajėgos sėkmingai uždarė baudos aikštelę, tad oponentams teko dažniau bandyti laimę smūgiais iš toli. Sykį pavojingai mušė Chrysovalantis Kozoronis, o 37-ąją minutę Rafaelis Floro meistriškai išpildė standartinę situaciją ir pasiuntė kamuolį į vartininko Sergijaus Melašenkos ginamą kampą.

Antrojo kėlinio pradžioje “Nevėžis” lygino rezultatą, tačiau rungtynių teisėjas užfiksavo nuošalę. Rungtynėms artėjant į pabaigą žaidimas tapo atviresnis, komandos keitėsi pavojingais momentais, tačiau pasižymėti daugiau nepavyko nei vienos komandos futbolininkams.

2021 05 29 Kėdainių "Nevėžis" - Vilniaus "Riteriai" 0:0 (0:0)
Image

Optibet A lyga | 16 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Jurij Paškovskij

Pralaimėjimų seriją užmarštyje palikęs Kėdainių „Nevėžis“ pirmą kartą šiemet sužaidė lygiosiomis.

16-ojo turo dvikovoje savo stadione Kėdainių komanda išsiskyrė taikiai su Vilniaus „Riteriais“ – 0:0.

Pirmajame kėlinyje „Riteriai“ turėjo teritorinę persvarą, bet kėdainiečiai gynyboje tvarkėsi be didesnių problemų ir aštriai kontratakavo. Įsiminė momentas, kuomet, Aretas Gėgžna puikiai išpildė standartinę situaciją, bet kamuolys atsimušė į virpstą. Dar kiek vėliau darbo po Juliaus Kasparavičiaus bandymo turėjo svečių vartininkas Lukas Paukštė.

Antrajame kėlinyje „Nevėžis“ daug dėmesio skyrė gynybai ir su savo užduotimis tvarkėsi išties sėkmingai. Kėdainių ekipos vartininkas S. Melašenka antrą kartą šiame sezone išsaugojo „sausus“ vartus.

„Nevėžis“ iškovojo 7-ąjį tašką.

2021 05 23 Vilniaus BFA - Kėdainių “Nevėžis” 0:2 (0:1)
Image

Gegužės 22 dieną, šeštadienį, Vilniuje, Hegelmann LFF Taurės 2021 metų pirmajame etape Kėdainių “Nevėžis” susitiko su Vilniaus BFA.

“Nevėžis” nuo pat rungtynių pradžios tvirtai perėmė rungtynių kontrolę, ir įveikė sostinės futbolininkus 2:0, bei pateko į sekantį Taurės etapą. Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Rokas Župerka, o antrajame 11 metrų baudinį realizavo Julius Kasparavičius.

Sužaidus visoms komandoms tarpusavio pirmojo etapo Taurės rungtynes bus traukiami burtai, po kurių paaiškės kėdainiečių varžovas antrajame etape.

2021 05 20 Kėdainių "Nevėžis" - Telšių "Džiugas" 2:1 (1:0)
Image

„Optibet A lygos“ 15-ajame ture Kėdainių „Nevėžis“ nutraukė net 12 pralaimėjimų serija.

Treneris Darius Gvildys perėmė vadovavimą Kėdainių komandai, kuri namuose po atkaklios kovos 2:1 (1:0) nugalėjo Telšių „Džiugą“.

Dvikova kėdainiečiams prasidėjo puikiai: 7-ąją minutę Aretas Gėgžna prasiveržė arčiau vartų ir baudos aikštelėje surado Mindaugą Butkų, kuris vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus. Tai buvo pirmasis saugo įvartis Lietuvos čempionate per visą karjerą. „Nevėžis“ sėkmingai darbavosi gynyboje, tačiau per paskutinį akistatos pusvalandį Kėdainių ekipai tapo sunkiau tvarkytis su varžovų atakomis. 76-ąją minutę svečiai atstatė pusiausvyrą – po Leo Ribeiro pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjo Jeremy Fernandesas.

„Džiugas“ po įmušto įvarčio buvo aktyvesnis, tačiau 90-ąją minutę kėdainiečiai varžovus nokautavo sėkminga kontrataka.

Motiejus Burba surado įkertantį Juniorą Timite, saugas akistatoje su vartininku suklaidino Marių Paukštę bei pasiuntė kamuolį į tuščius vartus. „Nevėžis“ atsilaikė ir iškovojo antrą pergalę per 14 susitikimų.

Kėdainių komanda savo sąskaitoje turi 6 taškus, „Džiugo“ kraityje – 11 taškų.

2021 05 19 Šeštadienį Hegelmann LFF Taurės rungtynės
Image

Paaiškėjo Hegelmann LFF Taurės 2021 metų rungtynių data.

Kėdainių “Nevėžis” pirmajame etape susitiks su Vilniaus BFA.

Rungtynės įvyks gegužės 22 dieną, šeštadienį, 17.30 val. Vilniuje, Pilaitės futbolo manieže.

2021 05 17 "Nevėžis" išsiskyrė su vyriausiuoju treneriu
Image

Pirmadienį abipusiu šalių susitarimu buvo nutraukta sutartis tarp Kėdainių FK „Nevėžis“ ir komandos vyriausiojo trenerio Vitalijaus Stankevičiaus.

V.Stankevičius komandoje dirbo jau trečią sezoną. Jam vadovaujant komandai 2018 metais “Nevėžis” LFF Pirmoje lygoje užėmė 4 vietą , 2019 metais 5 vietą, o 2020 metais Kėdainių FK „Nevėžis“ tapo Pirmos lygos nugalėtoju ir iškovojo teisę rungtyniauti A lygoje.

Šį A lygos sezoną Kėdainių “Nevėžis” pradėjo nesėkmingai. Kėdainiečiai nugalėjo pirmose sezono rungtynėse, o po to patyrė iš eilės dvylika pralaimėjimų.

Klubas dėkoja treneriui už atliktą darbą ir linki sėkmės jo tolimesnėje karjeroje.

2021 05 15 Kėdainių "Nevėžis" - Kauno r. "Hegelmann Litauen" 0:1 (0:1)
Image

Optibet A lyga | 14 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Robertas Valikonis

„Optibet A lygos“ čempionate Kėdainių „Nevėžis“ namuose 14-ojo turo dvikovoje 0:1 (0:1) pralaimėjo Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komandai.

Vienintelis mačo įvartis buvo pelnytas 9-ąją minutę, kai svečių komandos puolėjas Nauris Petkevičius realizavo 11 metrų baudinį.

„Hegelmann Litauen“ klubas išlaikė pergalingą rezultatą, o “Nevėžis” dvikovą baigė mažumoje, kadangi iš jos buvo pašalintas dvi geltonas korteles susirinkęs Julius Kasparavičius.

2021 05 11 Hegelmann LFF taurės burtai
Image

Gegužės 10 d., pirmadienį, „Hegelmann Transporte“ būstinėje Kaune buvo ištraukti pirmojo 2021-ųjų sezono Hegelmann LFF taurės burtai. Po burtų paaiškėjo, kad Kėdainių “Nevėžis” pirmajame etape susitiks su Vilniaus BFA. Rungtynės turi būti sužaistos gegužės 21-25 dienomis, Vilniuje.

Šiemet Hegelmann LFF taurėje startuoja 30 komandų iš „Optibet A lygos“ (10 ekipų), LFF I lygos (8 ekipos) bei LFF II lygos (12 ekipų).

Nuo pat pradžių varžybas pradės visi 30 taurėje dalyvaujančių klubų – jie pirmadienį buvo paskirstyti į 14 porų, tolyn pateks visų porų nugalėtojai bei dar dvi burtu keliu nulemtos komandos.

Tokiomis tapo Kauno „Be1“ (II lyga) ir „Kauno Žalgiris“ (A lyga) – šie du klubai į antrąjį varžybų etapą pateko be kovos.

Vilniaus BFA (I) – Kėdainių „Nevėžis“ (A);

Kaip įprasta, visose porose nugalėtojas paaiškės po vienerių rungtynių.

Šių metų varžybų finalas spalio 23 dieną vyks Šiauliuose.

Titulą šiais metais gina „Panevėžio“ klubas, praėjusio sezono finale po baudinių serijos nugalėjęs Marijampolės „Sūduvą“.

2021 05 11 Kėdainių "Nevėžis" - Marijampolės "Sūduva" 0:2 (0:2)
Image

Optibet A lyga | 13 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Robertas Šmitas

13-ojo turo dvikovoje po dviejų greitų įvarčių 2:0 (2:0) Kėdainių „Nevėžis“ pralaimėjo čempionato lyderiams Marijampolės “Sūduvos” komandai.

Į priekį marijampoliečiai įsiveržė jau 3-iąją minutę: po Vaido Slavicko perdavimo iš kairiojo krašto daug baudos aikštelėje laisvės sulaukęs Xabi Auzmendi taikliai mušė galva.

Tai buvo pirmasis ispano įvartis šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Savo ruožtu jau aštuntuoju taikliu smūgiu šiemet džiaugėsi rezultatyviausias čempionato žaidėjas Kule Mbombo. Futbolininkas iš Kongo Demokratinės Respublikos 15-ąją minutę sėkmingai atakavo galva po Giedriaus Matulevičiaus perdavimo.

„Nevėžis“ dažnais išpuoliais neišsiskyrė – neretai individualiais reidais pasižymėdavo tik Aretas Gėgžna.

Tuo tarpu Nicolas Gorobsovas bei K. Mbombo galingais smūgiais buvo sudrebinę vartų konstrukciją, o antrame kėlinyje tiek pastarasis puolėjas, tiek jo komandos draugai nepasinaudojo geromis galimybėmis rezultatą paversti triuškinančiu, kitoje aikštės pusėje – paskutinę akistatos minutę turėjo paplušėti Makis Giannikoglou, atrėmęs Junioro Timite bandymą.

31 tašką turinti „Sūduva“ užtikrintai žengia turnyro lentelės viršūnėje, savo ruožtu, 11-ąjį kartą pralaimėjęs „Nevėžis“ su 3 taškais rikiuojasi paskutinis – dešimtas.

2021 05 05 Kėdainių "Nevėžis" - Vilniaus "Žalgiris" 0:3 (0:2)
Image

Optibet A lyga | 12 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius

Kėdainių „Nevėžis“ namų stadione priėmė titulą ginantį „Optibet A lygos“ čempioną Vilniaus „Žalgirį“. Susitikime žalgiriečiai įveikė dešimtą sykį paeiliui pralaimėjusį Kėdainių „Nevėžį“ – 0:3 (0:2).

“Nevėžio” futbolininkai pakankamai drąsiai padėjo mačą, bet po klaidos aikštės viduryje greitai praleido įvartį. 7-ąją minutę Josipo Tadičiaus spirtas kamuolys atsimušė į virpstą, o netrukus jį į tuščius vartus nukreipė Francis Kyeremeh.

„Nevėžio“ gretose aktyviai rungtyniavo Julius Kasparavičius, taip pat į rikiuotę grįžo Aleksandras Dovhijus bei Peteris Eletu.

31-ąją minutę krito antrasis įvartis. Vilnietis J. Tadičius baudos aikštelėje išprovokavo kėdainiečio Martyno Medelinsko pražangą ir realizavo savo paties uždirbtą 11 metrų baudinį.

Dviejų įvarčių pranašumą turėjęs „Žalgiris“ užtikrintai kontroliavo situaciją ir susikūrė nemažai progų, tačiau puikiai rungtyniavo Kėdainių ekipos vartų sargas Sergijus Melašenka.

Vis dėlto 81-ąją minutę Vilniaus klubas pelnė trečią įvartį – Saulius Mikoliūnas atliko tikslų perdavimą, o puikiai kamuolį suvaldęs Tomislavas Kišas pasiuntė jį į vartus.

„Žalgiris“ su 21 tašku ir toliau žengia ketvirtas, savo ruožtu, „Nevėžis“ su 3 taškais užima paskutinę – dešimtąją – poziciją.