2020.12.05 09:26
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Reklama
2020 12 04 Simbolinėje 2020 metų Pirmos lygos rinktinėje keturi "Nevėžio" žaidėjai ir treneris
Image

Dar vienos LFF Pirmos lygos pirmenybės – jau praeityje. Po neįprasto ir pandemijos sujaukto sezone turime nugalėtojus ir autsaiderius, atradimus bei nusivylimus.
Pirmos lygos apžvalgininkas sudarė 2020 metų Pirmos lygos simbolinę rinktinę, į kurią pateko keturi “Nevėžio” žaidėjai ir treneris. Lygos apžvalgininko pasirinkimas apie “Nevėžio” atstovus – Jūsų dėmesiui.

Skaityti toliau...
2020 11 29 Skirtos lėšos Kėdainių "Nevėžio" projektui įgyvendinti
Image

Kėdainių futbolo klubas “Nevėžis” (Vš.Į “Sporto perspektyvos) įgyvendina projektą – “Futbolo klubo Kėdainių “Nevėžis” plėtra”. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Sporto rėmimo fondo lėšos šiam projektui įgyvendinti sudaro 18 580.00 Eurų. Pagrindinė fondo lėšų remiama veiklos sritis: sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas.

Projekto tikslas: futbolo sporto šakos specialaus inventoriaus ir įrangos įsigijimas. Projekto tikslas būtų plėtoti sportą Kėdainių rajone, tuo pačiu Lietuvoje, sudarant kuo geresnes sąlygas, atnaujinant sporto inventoriaus bazę. Įsigyti futbolo treniruotėms ir varžyboms reikalingo inventoriaus, įrangos. Tai didintų galimybes vaikų ir jaunimo futbolo grupių formavimuisi Kėdainių rajone, jų treniravimui, skatintų dalyvavimą rengiamose respublikos vaikų futbolo pirmenybėse, čempionatuose, turnyruose, tarptautiniuose turnyruose. Paskatins talentingų futbolininkų paiešką ir jų ugdymą.

Direktorius Saulius Skibiniauskas: „Tikiuosi šis projektas ne tik pagerins “Nevėžio” futbolo klubo veiklą, bet kartu prisidės prie platesnio Kėdainių rajono futbolo bendruomenės rato ir įtrauks ją į fizinio aktyvumo veiklas, skatins sveiką gyvenseną, užtikrins didesnį vaikų ir paauglių įsitraukimą į sportinę veiklą, savo fizinių galimybių atskleidimą, tiek projektų įgyvendinimo metu, tiek baigus projektus “.

2020 11 29 Vizitas pas rėmėjus
Image

Apsilankėme pas rėmėjus, kurie Kėdainių FK “Nevėžį” remia nuo 1994 metų.

Su UAB “Daumantai LT” įmonės direktoriumi Saulium Grinkevičiu pasidžiaugėme šiemet iškovotu Pirmos lygos trofėjumi, pasidalinome prizais, padėkojome už paramą ir aptarėme ateities planus.

2020 11 28 Pagerbti geriausieji Pirmos lygos "Nevėžio" atstovai
Image

Lapkričio 23 d, pirmadienį, Kėdainių rajono savivaldybės Tarybos posėdžių salėje buvo pagerbti 2020 metų LFF Pirmos lygos nugalėtojų Kėdainių “Nevėžio” geriausiųjų trenerių ir žaidėjų nominantai. Apdovanojime dalyvavo Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis, vicemeras Paulius Aukštikalnis, Pirmos lygos direktorius Petras Aleksonis, “Nevėžio” klubo vadovas Saulius Skibiniauskas.

Pirmą kartą surengtuose Lietuvos futbolo Pirmos lygos geriausiųjų rinkimuose, geriausio trenerio kategorijoje nugalėjo Kėdainių “Nevėžio” treneris Vitalijus Stankevičius, kuris buvo apdovanotas atminimo taure ir rėmėjo “Hummel” dovanomis. “Nevėžio” kapitonas Evaldas Kugys triumfavo net keliose nominacijose – buvo išrinktas geriausiu puolėju ir absoliučiai geriausiu pirmenybių žaidėju, bei buvo apdovanotas prizais ir rėmėjo “Hummel” dovanomis. Taip pat Evaldas tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju. Dar viena nominacija gavęs “Nevėžio” vartininkas Serhii Melashenko, už geriausio lygos vartininko nominaciją, prizus atsiims kiek vėliau, kadangi jau išvykęs.

2020 11 27 Kėdainių stadione keičiama danga
Image

Kėdainių stadione prasidėjo dangos keitimo darbai. Lietuvos futbolo federacijos dovanota nauja dirbtina danga jau pasiekė Kėdainius, o UAB “J&E Sports Baltic” laimėjusi Kėdainių rajono savivaldybės organizuotą darbų konkursą jau pradėjo darbuotis.

2020 11 13 Kėdainių "Nevėžio" atstovai tarp geriausių Pirmoje lygoje
Image

Pirmą kartą surengtuose Lietuvos futbolo Pirmos lygos rinkimuose geriausiai sekėsi nugalėtojų Kėdainių „Nevėžio“ ir antroje vietoje likusio Kauno „Hegelmann Litauen“ atstovams, vienas prizas iškeliavo ir į Vilnių. Iš viso geriausieji išrinkti aštuoniose nominacijose.

„Nevėžis“ prieš sezoną nebuvo laikomas favoritu ir po sunkios sezono pradžios kurį laiką vijosi varžovus, bet antroje sezono pusėje pademonstravo stabiliausius rezultatus ir pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo lygos aukso medalius.

Ilgametis komandos vairininkas, 62 metų Vitalijus Stankevičius už šį pasiekimą sulaukė įvertinimo – jis išrinktas geriausiu lygos treneriu.

Skaityti toliau...
2020 11 04 Triumfą namie stebėjęs "Nevėžio" treneris: "Komanda užsiaugino storą odą"
Image

Nuaidėjus finaliniam švilpukui sezone ir Kėdainių „Nevėžio“ komandai švenčiant Lietuvos futbolo Pirmos lygos nugalėtojų vardus, vienas pagrindinių triumfo kūrėjų viską galėjo tik stebėti internetu.

Lemiamose rungtynėse „Nevėžis“ 2:0 įveikė „Jonavos“ komandą ir pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo antros pagal pajėgumą šalies diviziono nugalėtojų titulą.

„Nevėžio“ treneris Vitalijus Stankevičius savo auklėtiniams informaciją perdavinėjo tik telefonu, o po rungtynių tokiu pat būdu perdavė sveikinimus. Treneriui sezono finiše sutrukdė liga, dėl kurios jis pastarąją savaitę buvo priverstas likti namuose.

„Komandai nuotoliniu būdu, stebėdamas rungtynes per televizorių, vadovavau pirmą kartą karjeroje. Buvo tikrai labai sunku, kai nelabai ką gali paveikti, patarti, taip pat kaip būdamas šalia aikštės. Tikrai sunkus patyrimas, – prisipažino 62 metų strategas – Po priešpaskutinio turo rungtynių Panevėžyje rimtai „atkritau“, turėjau aukštos temperatūros, teko likti namie. gerti vaistus. Pasak gydytojų ligos požymiai – ne tokie kaip koronaviruso, tačiau vis tiek savo amžiuje sveikata rizikuoti negalėjau.“

Ekipos treniruotes, klausydamas trenerio nurodymų, pastaruoju metu vedė gynėjas Deividas Gražys, o lemiamose rungtynėse stadione trenerio sumanymus šalia aikštės įgyvendinti teko klubo vadovui Sauliui Skibiniauskui bei dėl raudonos kortelės nežaidusiam Aretui Gėgžnai.

Skaityti toliau...
2020 11 04 Kėdainių "Nevėžis" 2020 m. LFF I lygos nugalėtojai
Image

Šeštadienis, 10.31, 13:00, Kėdainiai, Kėdainių miesto stadionas, 300 žiūrovų.
Kėdainių „Nevėžis” – „Jonava“ 2:0 (2:0).
Teisėjai: D.Rumšas, M.Starkus, G.Arakelianas.
Įvarčiai: E.Kugys 2‘ ir 10‘.

Lietuvos futbolo Pirmos lygos nugalėtojų medaliai pirmą kartą istorijoje atkeliavo į Kėdainius. Paskutinėse sezono rungtynėse „Nevėžio“ komanda 2:0 įveikė varžovus iš Jonavos ir iškovojo nugalėtojų titulą.

Prieš paskutinį turą „Nevėžio“ suklupimo dar laukė Kauno „Hegelmann Litauen“ ekipa, tačiau Kėdainių komanda dvikovoje su kaimynais iš „Jonavos“ reikalus išsprendė rungtynių pradžioje per pirmąsias 10 minučių.

Dukart pasižymėjęs Evaldas Kugys trečius metus iš eilės atsiims rezultatyviausio žaidėjo prizą. Šį sezoną jis įmušė 16 įvarčių. Pernai kėdainietis šį titulą pasidalino su „Dainavai“ atstovavusiu kolumbiečiu Jose Luis Balanta.

Antroji vieta atiteko „Hegelmann Litauen“ komandai, kuri paskutiniame ture 3:0 įveikė FA „Šiauliai“ futbolininkus. Treti liko „Jonavos“ atstovai.

Ketvirtą poziciją iškovojo praėjusių metų nugalėtojas Telšių „Džiugas“. Jis kovoje dėl šios vietos namuose 1:0 nugalėjo „Dainavą“.

Pirmoje lygoje šį sezoną žaidė 14 komandų. Po pirmojo rato jos pasidalino į dvi grupes, kurios kovojo dėl 1-8 ir 9-14 vietų.

Pagal Lietuvos futbolo federacijos (LFF) varžybų nuostatus keturios stipriausios Pirmos lygos komandos iškovojo sportinę teisę žaisti 2021 metų A lygoje, o dvi paskutinės – prarado.

2020 10 26 FK "Panevėžys" B - Kėdainių "Nevėžis" 1:1 (1:0)
Image

Spalio 25 d. LFF Pirmos lygos II rato rungtynes dėl 1-8 vietų Kėdainių “Nevėžis” išvykoje žaidė su FK “Panevėžys” B” ekipa.

Nuo rungtynių pradžios “Nevėžis” turėjo didelę teritorinę persvarą, bet panevėžiečiai susikoncentravo į gynybą ir drausmingai atremdavo kėdainiečių išpuolius. Kartais “Panevėžio” komanda surengdavo kontratakas, o viena iš jų baigėsi 11 metrų baudinio paskyrimu į “Nevėžio” vartus. Realizavę baudinį “Panevėžys” B pirmajame kėlinyje 1:0 nugalėjo.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo gausiomis “Nevėžio” atakomis, ir 66 minutę Aretas Gėgžna rezultatą išlygino. Siekdami pergalės kėdainiečiai užgulė šeimininkų vartus, ko pasekoje porą kartų kamuolys atsitrenkė į vartų virpstą, bet visdėlto, vartų linijos nekirto. Tad, “Nevėžis” sužaidęs lygiosiomis 1:1, praleido šansą anksčiau laiko užsitikrinti Pirmos lygos nugalėtojo vardą ir visas viltis juo tapti paliko Kėdainiuose, šeštadienį, kuomet susitiks su FK “Jonava”.

2020-10-25
Panevėžio stadionas
LFF I lyga 19 turas
FK “Panevėžys” B – Kėdainių “Nevėžis” 1:1 (1:0)
Teisėjas: K.Bartuškevičius
Įvarčiai: 66 min. A.Gėgžna (Nevėžis)
FK “Nevėžis” sudėtis: S.Melashenko, A.Lukoševičius (L.Berednikovas), K.Rukuiža, T.Rakašius, D.Gražys, M.Butkus, M.Evstigneev, O.Dovhyi, Ė.Makauskas (E.Jankauskas), O.Bobeliuk (J.Timite), A.Gėgžna.

2020 10 22 Organizuojame išvyką į Panevėžį
Image

Spalio 25 d., sekmadienį, organizuojame išvyką autobusu į Panevėžį, kur Kėdainių “Nevėžis” žais bene svarbiausias Pirmos lygos sezono rungtynes prieš FK “Panevėžys” B.

Pirma lyga 19 turas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
14 val.
Panevėžys B – Kėdainių Nevėžis

Autobusas su sirgaliais išvyksta 12.30 val.
Informacija telefonu: 8-630-53195.

  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.0048990000000001 sek.