Socialiniai projektai
Etikos kodeksas

2020 09 29 "Vilniaus Vytis" - Kėdainių “Nevėžis” 1:4 (1:2)
Image

Rugsėjo 26 d. LFF Pirmos lygos II rato rungtynes dėl 1-8 vietų Kėdainių “Nevėžis” išvykoje žaidė prieš “Vilniaus Vytį”.

Kėdainiečiai iškovojo įtikinamą pergalę svečiuose, įveikę aikštės šeimininkus 4:1.

Pirmajame kėlinyje po kėdainiečių snaiperių 21 minutę Evaldo Kugio ir 31 minutę Areto Gėgžnos smūgių “Nevėžis” išsiveržė į priekį. Kėlinio pabaigoje šeimininkai santykį sušvelnino.

Antrajame kėlinyje “Nevėžis” pratęsė rezultatyvų žaidimą. 66 minutę 11 metrų baudinį realizavo E.Kugys, o 84 minutę “Vilniaus Vyčio” vartininkas sužaidė neužtikrintai, ir kamuolys rikošetu atsidūrė šeimininkų vartų tinkle.

2020-09-26
Vilniaus LFF stadionas
LFF I lyga 16 turas
“Vilniaus Vytis” – Kėdainių “Nevėžis”
Teisėjas: M.Jackus
Įvarčiai: 21 min. ir 66 min. E.Kugys, 31 min. A.Gėgžna (Nevėžis), 84 min. į savus vartus (V.Vytis)
FK “Nevėžis” sudėtis: S.Melashenko, A.Lukoševičius, M.Butkus, M.Evstigneev (E.Jankauskas), T.Rakašius, R.Župerka (Ė.Makauskas), E.Kugys (T.Amalas), O.Dovhyi, O.Bobeliuk (D.Gražys), Junior, A.Gėgžna (L.Berednikovas).

Sekančias LFF I lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais spalio 2 d. (penktadienį) 18.30 val. Kėdainių stadione prieš Kauno “Hegelmann Litauen”.

2020 09 21 FA "Šiauliai" - Kėdainių “Nevėžis” 0:1 (0:1)
Image

Rugsėjo 18 d. LFF Pirmos lygos II rato rungtynes dėl 1-8 vietų Kėdainių “Nevėžis” išvykoje žaidė prieš FA “Šiauliai”.

Kėdainiečiai iškovojo svarbią pergalę svečiuose, įveikę aikštės šeimininkus 1:0.

Pirmajame kėlinyje abejos komandos turėjo keletą progų pasižymėti, bet lemtingas momentas įvyko prie šiaulečių vartų, kuomet 43 minutę, po “Nevėžio” žaidėjo Junior atremto smūgio, pirmasis prie kamuolio suskubo kėdainietis E.Kugys ir tiksliai kamuolį nukreipė į vartų tinklą.

Antrajame kėlinyje aštrių atakų netrūko iš abiejų komandos pusių, bet daugiau įvarčių užfiksuota nebuvo. 87 minutę arti tikslo buvo “Šiaulių” komanda, kuomet į kėdainiečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, bet puikiai sužaidė “Nevėžio” vartininkas S.Melashenko atrėmęs baudinį.

2020-09-18
Šiaulių stadionas
LFF I lyga 15 turas
FA “Šiauliai” – Kėdainių “Nevėžis”
Teisėjas: D.Rumšas
Įvarčiai: 43 min. E.Kugys (Nevėžis)
FK “Nevėžis” sudėtis: S.Melashenko, E.Jankauskas, K.Rukuiža, M.Butkus, M.Evstigneev, T.Rakašius, E.Kugys, O.Dovhyi, O.Bobeliuk, Junior, A.Gėgžna.

Sekančias LFF I lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais rugpjūčio 26 d. (šeštadienį) Vilniuje prieš “Vilniaus Vytį”.

2020 09 17 Kėdainių "Nevėžis" U-9
Image

Kėdainių FK “Nevėžis” U-9 (2012 m.g.) komanda dalyvauja Lietuvos futbolo federacijos 2020-2021 m. „Wellkid lygos“ A lygmens vaikų U-9 (2012 m. gim.) futbolo čempionate. Varžybos vyksta 5×5 formatu, du kėliniai po 20 minučių. Kėdainių FK “Nevėžis” varžosi Pietų regione. Varžybos vyks namų-išvykos principu.

Treneriai Aretas Gėgžna ir Arminas Lukoševičius.

„Wellkid lygos“ U-9 (2012 m. gim.) A lygmens Pietų regiono dalyvaujančios komandos:

Image

Treneriai Nerijus Kestenis ir Aretas Gėgžna.

Image

Kėdainių FK “Nevėžis” U-11 (2010 m.g.) komanda dalyvauja Lietuvos futbolo federacijos 2020-2021 m. „Wellkid lygos“ A lygmens vaikų U-11 (2010 m. gim.) futbolo čempionate. Varžybos vyksta 8×8 formatu, du kėliniai po 25 minutes. Kėdainių FK “Nevėžis” varžosi Pietų regione. Varžybos vyks namų-išvykos principu.
Treneriai Romas Škudas ir Algimantas Juknevičius.

Image

Rugsėjo 12 d. Kėdainių “Nevėžio” 2012 metų gimimo vaikų komanda, treneris Aretas Gėgžna, Kaune dalyvavo respublikiniame vaikų futbolo festivalyje Sportfan, kuriame varžėsi komandos iš įvairių Lietuvos miestų. Turnyras vyko Lietuvos futbolo federacijos Kauno treniruočių stadione.

2020 09 12 Kėdainių “Nevėžis” - Alytaus "Dainava" 0:0 (0:0)
Image

Rugsėjo 11 d. LFF Pirmos lygos II rato rungtynes dėl 1-8 vietų Kėdainių “Nevėžis” startavo rungtynėmis Kėdainiuose prieš Alytaus “Dainavą”.

Kėdainiečiai lygiosiomis pradėjo TOP-8 varžybas, su svečiais iš Alytaus sužaidę 0:0.

Pirmajame kėlinyje bene geriausia progą pasižymėti turėjo kėdainietis Aretas Gėgžna, bet techniškai kamuolį perkėlęs per vartininką, tikslo nepasiekė. Bene ryškiausias kėlinio momentas buvo, kuomet 27 minutę iš aikštės buvo pašalintas alytiškis Lukas Kochanauskas ir likusią rungtynių dalį svečiai buvo priversti žaisti mažumoje.

Antrajame kėlinyje “Nevėžis” spaudė varžovus, kurie atsakinėjo aštriomis kontratakomis. Bet šį kartą abiejų komandų gynyba žaidė be klaidų, tad užfiksuotos kovingos lygiosios.

2020-09-11
Kėdainių stadionas
LFF I lyga 14 turas
Kėdainių “Nevėžis” – Alytaus “Dainava” 0:0 (0:0)
Teisėjas: Š.Tamulynas
FK “Nevėžis” sudėtis: S.Melashenko, A.Lukoševičius, K.Rukuiža, D.Gražys (M.Evstigneev), T.Rakašius, R.Župerka (E.Makauskas), E.Kugys, O.Dovhyi, O.Bobeliuk (M.Butkus), Junior, A.Gėgžna.

Sekančias LFF I lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais rugpjūčio 18 d. (penktadienį) Šiauliuose prieš FA “Šiauliai”.

2020 09 10 "Nevėžio" tvarkaraštis
Image

Pateikiame likusi Kėdainių “Nevėžio” Pirmos lygos II rato tvarkaraštį:

1. Rugsėjo 11 d. (penktadienis) 17.30 val.
Kėdainių stadione
Kėdainių FK “Nevėžis” – Alytaus “Dainava”

2. Rugsėjo 18 d. (penktadienis) 19 val.
Šiaulių stadione
FA “Šiauliai” – Kėdainių FK “Nevėžis”

3. Rugsėjo 26 d. (šeštadienis) 16 val.
Vilniaus stadione
“Vilniaus Vytis” – Kėdainių FK “Nevėžis”

4. Spalio 2 d. (penktadienis) 18.30 val.
Kėdainių FK “Nevėžis” – Kauno “Hegelmann Litauen”

5. Spalio 16 d. (penktadienis) 17.30 val.
Kėdainių FK “Nevėžis” – Telšių “Džiugas”

6. Spalio 25 d. (sekmadienis) 14 val.
Panevėžio stadione
FK “Panevėžys B” – Kėdainių FK “Nevėžis”

7. Spalio 31 d. (šeštadienis) 13 val.
Kėdainių FK “Nevėžis” – FK “Jonava”

2020 09 08 Jaunieji futbolininkai rungtyniaudami šventė Kėdainių miesto gimtadienį
Image

Rugsėjo 5 d. Kėdainių stadione vyko respublikinis futbolo turnyras skirtas Kėdainių miesto gimtadieniui “Kėdainiai – 648”, kuriame varžėsi jaunieji futbolininkai iš įvairių Lietuvos miestų. Varžybos vyko keturių amžiaus grupių, t.y. 2010, 2011, 2012, 2013 metų gimimo žaidėjų.

Kėdainių FK “Nevėžis” dalyvavo visose keturiose amžiaus grupėse, iš viso aštuoniomis komandomis. Po emocingų varžybų visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, geriausiai pasirodžiusios komandos taurėmis, o geriausi komandų žaidėjai paskatinti individualiais prizais.