2021.01.24 13:52
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Reklama
2021 01 22 "Nevėžis" pradėjo žaisti kontrolines rungtynes
Image

Sausio 20 d. “Nevėžis” pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą.

Iki čempionato pradžios “Nevėžis” iš viso sužais 8 rungtynės.

Pirmąsias rungtynes kėdainiečiai pradėjo Kaune, Vilijampolės futbolo manieže, prieš praeito sezono A lygos bronzos laimėtojus FK “Kauno Žalgiris”.

Pirmosios kontrolinės rungtynės baigėsi lygiosiomis:
FK “Kauno Žalgiris” : Kėdainių “Nevėžis” 2:2 (2:0)
Įvarčiai: M.Evstigneev, N.Šatas (“Nevėžis”)
Sudėtis: Žaidėjas peržiūroje, A.Lukoševičius, K.Rukuiža, T.Rakašius, M.Butkus, T.Junior, žaidėjas peržiūroje, žaidėjas peržiūroje, R.Župerka, žaidėjas peržiūroje, J.Kasparavičius.

Po pertraukos žaidė: S.Melashenko, A.Gėgžna, D.Gražys, L.Berednikovas, M.Evstigneev, N.Šatas.

2021 01 17 Stiprinasi "Nevėžio" trenerių štabas
Image

Pastiprinimas Kėdainių “Nevėžio” trenerių korpose.

Pasirašytas kontraktas su Algirdu Surgautu, kuris eis trenerio asistento ir vartininkų trenerio pareigose A.Surgautas turi UEFA PRO lygio Licenciją

Algirdas Surgautas dirbęs Lietuvos nacionalinės rinktinės vartininkų treneriu, U-17, U-19 ir U-21 Lietuvos jaunimo rinktinių treneriu, Nacionalinės futbolo akademijos vartininkų treneriu, “Kauno Žalgirio” ir Kauno FC “Stumbro” vartininkų treneriu.

Pasirašytas kontraktas su Dariumi Gvildžiu, kuris treniruos jaunimo “Nevėžis B” komandą. D.Gvildys turi UEFA PRO lygio Licenciją.
D.Gvildys žaidėjo karjeroje yra atstovavęs Lietuvos nacionalinėje rinktinėje, žaidęs Kauno “Banga”, FBK Kaunas, Marijampolės “Sūduva”, “Lokomotiv” Nižnij Novgorod, “Arsenal” Tula (Rusija), “Metalurgs” Liepaja (Latvija).

Trenerio karjeroje dirbęs FBK Kaunas, Tauragės “Tauras”, Marijampolės “Sūduva”, Kauno FC “Stumbras”, Alytaus “Dainava”, FC “Jonava” komandose.

Skaityti toliau...
2021 01 16 Kėdainių "Nevėžis" pradėjo pasirengimą naujam 2021 metų sezonui
Image

Kėdainių FK “Nevėžis” pradėjo treniruočių procesą besirengiant 2021 metų sezonui.

Pernai “Nevėžis” nugalėjo Pirmoje lygoje ir po 14 sezonų pertraukos “Nevėžis” pradeda pasiruošimą Lietuvos “A” lygos čempionatui.

Komandą treniruoja ilgametis “Nevėžio” komandos Vyr. Treneris Vitalijus Stankevičius, turintys UEFA PRO Licencija, ne pirmus metus vadovaujantis kėdainiečių komandai.

2020 12 05 "Nevėžis" pateikė paraišką dalyvauti LFF "A" lygos licencijavimo procese
Image

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) licencijavimo skyrius gavo 12 klubų paraiškas dalyvauti A lygos licencijavimo procese. Tarp šių klubų ir Kėdainių “Nevėžis”.

A lygos licencijos sieks visi šeši 2020 m. sezone A lygoje dalyvavę klubai bei šeši Pirmoje lygoje dalyvavę klubai: „Panevėžys“, Vilniaus „Žalgiris“, Kauno „Hegelmann Litauen“, Telšių „Džiugas“, „Jonava“, „Kauno Žalgiris“, Vilniaus „Riteriai“, Marijampolės „Sūduva“, Gargždų „Banga“, Kėdainių „Nevėžis“, Alytaus „Dainava“, FA „Šiauliai“.

„A lyga sulaukia nemažai kritikos dėl komandų skaičiaus, tad labai džiugu, kad šiais metais turime net 12 paraiškų, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. – Žinoma, visi dalyviai paaiškės tik pasibaigus licencijavimo procesui, bet kaip ne kartą minėjau, norime A lygoje turėti bent 10 stabilių klubų ir federacija deda visas pastangas, kad tai įvyktų.

Nuolat bendraujame tiek su klubais, tiek su savivaldybių atstovais, kad jaustume kuo klubai gyvena. Įsiklausome į klubų pastabas ir stengiamės jas išspręsti – dar praeitais metais minimaliai sumažinome tam tikrus licencijavimo reikalavimus.

Siekiame, kad licencijavimo procesas taptų pagalba klubams, o ne papildomas iššūkis. Pandemijos metu licencijavimo skyrius labai glaudžiai bendradarbiavo su klubais derindamas finansinės stebėsenos aspektus.“

2020 12 04 Simbolinėje 2020 metų Pirmos lygos rinktinėje keturi "Nevėžio" žaidėjai ir treneris
Image

Dar vienos LFF Pirmos lygos pirmenybės – jau praeityje. Po neįprasto ir pandemijos sujaukto sezone turime nugalėtojus ir autsaiderius, atradimus bei nusivylimus.
Pirmos lygos apžvalgininkas sudarė 2020 metų Pirmos lygos simbolinę rinktinę, į kurią pateko keturi “Nevėžio” žaidėjai ir treneris. Lygos apžvalgininko pasirinkimas apie “Nevėžio” atstovus – Jūsų dėmesiui.

Skaityti toliau...
2020 11 29 Skirtos lėšos Kėdainių "Nevėžio" projektui įgyvendinti
Image

Kėdainių futbolo klubas “Nevėžis” (Vš.Į “Sporto perspektyvos) įgyvendina projektą – “Futbolo klubo Kėdainių “Nevėžis” plėtra”. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Sporto rėmimo fondo lėšos šiam projektui įgyvendinti sudaro 18 580.00 Eurų. Pagrindinė fondo lėšų remiama veiklos sritis: sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas.

Projekto tikslas: futbolo sporto šakos specialaus inventoriaus ir įrangos įsigijimas. Projekto tikslas būtų plėtoti sportą Kėdainių rajone, tuo pačiu Lietuvoje, sudarant kuo geresnes sąlygas, atnaujinant sporto inventoriaus bazę. Įsigyti futbolo treniruotėms ir varžyboms reikalingo inventoriaus, įrangos. Tai didintų galimybes vaikų ir jaunimo futbolo grupių formavimuisi Kėdainių rajone, jų treniravimui, skatintų dalyvavimą rengiamose respublikos vaikų futbolo pirmenybėse, čempionatuose, turnyruose, tarptautiniuose turnyruose. Paskatins talentingų futbolininkų paiešką ir jų ugdymą.

Direktorius Saulius Skibiniauskas: „Tikiuosi šis projektas ne tik pagerins “Nevėžio” futbolo klubo veiklą, bet kartu prisidės prie platesnio Kėdainių rajono futbolo bendruomenės rato ir įtrauks ją į fizinio aktyvumo veiklas, skatins sveiką gyvenseną, užtikrins didesnį vaikų ir paauglių įsitraukimą į sportinę veiklą, savo fizinių galimybių atskleidimą, tiek projektų įgyvendinimo metu, tiek baigus projektus “.

2020 11 29 Vizitas pas rėmėjus
Image

Apsilankėme pas rėmėjus, kurie Kėdainių FK “Nevėžį” remia nuo 1994 metų.

Su UAB “Daumantai LT” įmonės direktoriumi Saulium Grinkevičiu pasidžiaugėme šiemet iškovotu Pirmos lygos trofėjumi, pasidalinome prizais, padėkojome už paramą ir aptarėme ateities planus.

2020 11 28 Pagerbti geriausieji Pirmos lygos "Nevėžio" atstovai
Image

Lapkričio 23 d, pirmadienį, Kėdainių rajono savivaldybės Tarybos posėdžių salėje buvo pagerbti 2020 metų LFF Pirmos lygos nugalėtojų Kėdainių “Nevėžio” geriausiųjų trenerių ir žaidėjų nominantai. Apdovanojime dalyvavo Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis, vicemeras Paulius Aukštikalnis, Pirmos lygos direktorius Petras Aleksonis, “Nevėžio” klubo vadovas Saulius Skibiniauskas.

Pirmą kartą surengtuose Lietuvos futbolo Pirmos lygos geriausiųjų rinkimuose, geriausio trenerio kategorijoje nugalėjo Kėdainių “Nevėžio” treneris Vitalijus Stankevičius, kuris buvo apdovanotas atminimo taure ir rėmėjo “Hummel” dovanomis. “Nevėžio” kapitonas Evaldas Kugys triumfavo net keliose nominacijose – buvo išrinktas geriausiu puolėju ir absoliučiai geriausiu pirmenybių žaidėju, bei buvo apdovanotas prizais ir rėmėjo “Hummel” dovanomis. Taip pat Evaldas tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju. Dar viena nominacija gavęs “Nevėžio” vartininkas Serhii Melashenko, už geriausio lygos vartininko nominaciją, prizus atsiims kiek vėliau, kadangi jau išvykęs.

2020 11 27 Kėdainių stadione keičiama danga
Image

Kėdainių stadione prasidėjo dangos keitimo darbai. Lietuvos futbolo federacijos dovanota nauja dirbtina danga jau pasiekė Kėdainius, o UAB “J&E Sports Baltic” laimėjusi Kėdainių rajono savivaldybės organizuotą darbų konkursą jau pradėjo darbuotis.

2020 11 13 Kėdainių "Nevėžio" atstovai tarp geriausių Pirmoje lygoje
Image

Pirmą kartą surengtuose Lietuvos futbolo Pirmos lygos rinkimuose geriausiai sekėsi nugalėtojų Kėdainių „Nevėžio“ ir antroje vietoje likusio Kauno „Hegelmann Litauen“ atstovams, vienas prizas iškeliavo ir į Vilnių. Iš viso geriausieji išrinkti aštuoniose nominacijose.

„Nevėžis“ prieš sezoną nebuvo laikomas favoritu ir po sunkios sezono pradžios kurį laiką vijosi varžovus, bet antroje sezono pusėje pademonstravo stabiliausius rezultatus ir pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo lygos aukso medalius.

Ilgametis komandos vairininkas, 62 metų Vitalijus Stankevičius už šį pasiekimą sulaukė įvertinimo – jis išrinktas geriausiu lygos treneriu.

Skaityti toliau...
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.004843 sek.