2021 09 12 Kėdainių „Nevėžis" - FK "Panevėžys" 1:3 (1:3)
Image

Optibet A lyga | 26 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Ugnius Veprauskas

„Optibet A lygos“ 26 ture Kėdainių „Nevėžis” namų stadione žaidė prieš FK “Panevėžys”. Pergalę šventė svečiai 1:3 (1:3).

Susitikimą aukšta nata pradėjo panevėžiečiai, kurie pelnė vieną greičiausių sezono įvarčių. Po įžaisto kampinio Elivelto pakėlė kamuolį link tolimojo virpsto, kur šeimininkai nesugebėjo sulaikyti Justino Januševskio. Pastarasis su kamuoliu „įėjo“ į vartus.

„Nevėžis“ rungtynėse žaidė antruoju numeriu, bet vienoje iš kontratakų sugebėjo uždirbti vienuolikos metrų baudos smūgį. Po Juliaus Kasparavičiaus reido ir Luko Berednikovo smūgio, ranka baudos aikštelėje sužaidė Pijus Širvys. Teisėjo paskirtą baudinį realizavo J. Kasparavičius. Kėdainių komanda įvartį pirmenybėse pelnė po šešių rungtynių sausros.

Po praleisto įvarčio „Panevėžys“ dominavo aikštėje ir dažnai buvo užgulę varžovų vartus. Šeimininkų vartininkui Robertui Granauskui ir gynybos linijai teko atlaikyti tiek tolimus smūgius, tiek aštrius perdavimus į baudos aikštelę.

37 minutę svečiai susigrąžino persvarą. Stiprų Elivelto smūgį R. Granauskas atrėmė, tačiau kamuolys nukrito šalimai buvusiam Ignui Kružikui, kuris lengvai pasinaudojo šia dovanėle ir pelnė įvartį.

Prieš pertrauką „Panevėžys“ padidino savo pranašumą. 41 minutę Elivelto griuvo baudos aikštelėje ir išprovokavo Biliaminu Nurudeeno pražangą. Brazilas pats stojo realizuoti paskirto baudinio ir tai padarė užtikrintai. Tai buvo ketvirtasis puolėjo įvartis šiame sezone.

Antrajame kėlinyje „Panevėžio“ atakų škvalai šeimininkų baudos aikštelėje siautė dažnai. Geras galimybes pasižymėti turėjo Elivelto, Ernestas Veliulis ir P. Širvys, bet efektyvios realizacijos ir sėkmės paskutinėje atakos fazėje pritrūkdavo.

„Nevėžio“ užduotis bandyti pasivyti varžovus apsunko 64 minutę. Karoliui Rukuižai už pavojingą slydimą tiesiomis kojomis buvo parodyta raudona kortelė ir likusį pusvalandį Dariaus Gvildžio auklėtiniai žaidė dešimtiese. Visgi nors ir turėjo kiekybinį pranašumą, panevėžiečiai nepasinaudojo turėtomis galimybėmis, o prie to stipriai prisidėjo ir puikus kėdainiečio vartininko R. Granausko žaidimas.

2021 08 30 Kėdainių "Nevėžis" - Gargždų "Banga" 0:3 (0:3)
Image

Optibet A lyga | 25 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Mindaugas Jackus

„Optibet A lygos“ 25 ture Kėdainių „Nevėžis” susitiko su Gargždų “Banga”. Rungtynės baigėsi 0:3 (0:3) svečių pergale.

Svečiai šios akistatos likimą nulėmė per pusvalandį, pasinaudoję kėdainiečių klaidomis gynyboje ir pelnydami net tris įvarčius.

11-ąją minutę po klaidos aikštės viduryje „Banga“ nurūko į greitą kontrataką, kurią įvarčiu baigė Karolis Urbaitis, 25-ąją minutę Sergijus Melašenka labai nesėkmingai gaudė kamuolį ir tuo pasinaudojęs Darius Zubauskas džiaugėsi įvarčiu.

Maža to, tas pats D. Zubauskas po K. Urbaičio perdavimo įformino dublį bei džiaugėsi trečiuoju taikliu smūgiu šiemet.

Per pertrauką strategas Darius Gvildys atliko net tris keitimus ir tai leido perimti iniciatyvą. Tiesa, Ignas Driomovas atrėmė Junioro Timite ir Juliaus Kasparavičiaus smūgius, o antrą mačą sužaidęs Robertas Granauskas apsigynė nuo Shogo Yoshikawos bandymo.

2021 08 23 Marijampolės "Sūduva" - Kėdainių „Nevėžis" 2:0 (1:0)
Image

Optibet A lyga | 24 turas | Marijampolės stadionas

Teisėjas: Orestas Abramavičius

„Optibet A lygos“ 24 ture Kėdainių „Nevėžis” 0:2 (0:1) Marijampolėje pralaimėjo Marijampolės „Sūduvos“ ekipai.

Šeimininkai pergalę šventė po skirtinguose kėliniuose įmuštų Romaino Habrano ir Jordano N‘Kololo įvarčių. Kėdainiečiai visą antrąjį kėlinį turėjo žaisti be pašalinto Luko Berednikovo, tačiau įspūdingas vartininko Sergijaus Melašenkos žaidimas ne kartą gelbėjo “Nevėžį”.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių „Sūduva“ spaudė varžovus ir intensyviai rezgė atakas. Vieną realiausių progų dvikovos pradžioje turėjo Serge‘as Nyuiadzi, kuris kontratakoje neįveikė priešais jį likusio vartininko S. Melašenkos. Šeimininkai ne kartą bandė laimę ir tolimais smūgiais, bet jie nebuvo vaisingi.

Nors marijampoliečiai kontroliavo žaidimą, „Nevėžis“ pirmajame kėlinyje turėjo auksinę progą įmušti. Po pakelto kampinio kamuolys patogiai nukrito arti vartų buvusiam Juliui Kasparavičiui, kuris nieko netrukdomas smūgiavo virš vartų.

Kėlinio pabaigoje „Sūduva“ išsiveržė į priekį. Baudos aikštelėje Biliaminu Nurudeenas prasižengė prieš J. N‘Kololo, o paskirtą 11 m. baudos smūgį sėkmingai realizavo R. Habranas. Prieš komandoms išeinant į rūbines, „Nevėžio“ žaidėjas L. Berendikovas sulaukė antrosios geltonos kortelės už dar vieną pražangą ir svečiai liko žaisti dešimtiese.

Po pertraukos mažumoje likęs žaisti „Nevėžis“ buvo užspaustas savo baudos aikštelėje. „Sūduva“ turėjo progų, bet „Nevėžio“ vartų sargas S. Melašenka žaidė įspūdingas rungtynes ir meistriškai demonstravo savo galimybes ant vartų linijos.

Visdėlto dvikovos pabaigoje „Sūduva“ užtvirtino pergalę antruoju įvarčiu. Standartinėje situacijoje kamuolys baudos aikštelėje patogiai nukrito J. N‘Kololo, o šis galingu smūgiu nepaliko vilčių vartininkui.

2021 08 13 Pasikeitimai Optibet A lygos tvarkaraštyje
Image

Atsižvelgiant į Vilniaus FK “Žalgiris” tarptautinį rungtynių tvarkaraštį įvyko korekcijos Optibet A lygos tvarkaraštyje.

Šio savaitgalio rungtynės prieš Vilniaus FK “Žalgirį”, yra atidedamos.
Vilniaus ekipa tęs kovas dėl patekimo į UEFA Europos Konferencijų lygą, dėl šios priežasties mačas su Kėdainių FK Nevėžis bus perkeltas.
Artimiausios rungtynės Marijampolėje, rugpjūčio 22 d. Varžovas – FK “Sūduva”.

Planuojami pakeitimai:

• 23 turo rungtynės / Kėdainių FK “Nevėžis” – Vilniaus FK “Žalgiris” perkeliamos iš rugpjūčio 15 d. 19 val. į spalio 14 d. 19 val. , kuriose namų komanda būtų FK “Žalgiris”. Rungtynių vieta Vilniaus LFF stadionas.
  • 32 turo rungtynės / Vilniaus FK “Žalgiris” – Kėdainių FK “Nevėžis” perkeliamos iš spalio 17 d. 13 val. į spalio 18 d. 17 val. , kuriose namų komanda būtų FK “Nevėžis”. Rungtynių vieta Kėdainių stadionas.
2021 08 09 Prasideda Lietuvos vaikų ir jaunimo futbolo čempionato 2021-2022 sezonas
Image

Kėdainių “Nevėžio”jaunieji futbolininkai dalyvavimą pasitinka varžydamiesi 7 amžiaus grupių čempionatuose, iš kurių 3 amžiaus amžiaus grupės (U-16, U-12, U-10) varžysis aukščiausiame lygmenyje:

• U-16 varžysis „Samsung Galaxy Watch Active“ Elitinės jaunių lygos (EJL) čempionate 11×11 (treneriai D.Jodenis ir A.Urbšys)
  • U-15 – LVJUFA Pirmos lygos U-15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 11×11 (treneris A.Juknevičius)
  • U-13 – LVJUFA Pirmos lygos U-13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 11×11 (treneris A.Urbšys)
  • U-12 „Samsung Galaxy Watch Active“ Vaikų U-12 lygos PRO lygmuo čempionate 8×8 (treneris R.Škudas)
  • U-11 „Samsung Galaxy Watch Active“ Vaikų U-11 lygos Apskričių lygmuo čempionate 8×8 (treneris N.Kestenis)
  • U-10 „Samsung Galaxy Watch Active“ Vaikų U-10 lygos PRO lygmuo čempionate 5×5 (treneris A.Gėgžna)
  • U-9 „Samsung Galaxy Watch Active“ Vaikų U-9 lygos Apskričių lygmuo čempionate 5×5 (treneris A.Lukoševičius)

Pirmieji kovas pradeda Kėdainių “Nevėžio” U-16 futbolininkai, kurie rugpjūčio 9 d. 17 val. Kėdainių stadione „Samsung Galaxy Watch Active“ Elitinės jaunių lygos (EJL) čempionato I ture susitiks prieš Klaipėdos FM.

2021 08 09 Telšių "Džiugas" - Kėdainių „Nevėžis" 2:0 (0:0)
Image

Optibet A lyga | 22 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Vilius Paulauskas

„Optibet A lygos“ 22 ture Kėdainių „Nevėžis” Žemaitijos sostinėje susitiko su Telšių “Džiugu”. Rungtynės baigėsi 2:0 (0:0) šeimininku pergale.

Po pasyvaus pirmojo kėlinio, antrojoje rungtynių dalyje telšiečiai įjungė aukštesnę pavarą ir po Leo Ribeiro ir Konstantino Šulco įvarčių šventė pergalę 2:0 (0:0).

Pirmą progą įmušti turėjo “Nevėžis”. Kontratakoje Aretas Gėgžna baudos aikštelėje iš artimos distancijos smūgiavo į vartus, bet šeimininkus išgelbėjo vartininkas Marius Paukštė. Į tai vėliau „Džiugas“ atsakė dažnesnėmis atakomis, aktyviau į žaidimą įsijungė ir „Nevėžio“ vartų sargas Sergijus Melašenka.

Didžiąją pirmojo kėlinio laiko dalį Mariaus Šlutos auklėtiniai valdė kamuolį svečių aikštės pusėje, bet tanki „Nevėžio“ gynyba didesnių progų sukurti neleido.

Po pertraukos „Džiugas“ turėjo kelias auksines galimybes persverti rezultatą. 56 minutę standartinėje situacijoje Jeremy Fernandesas pranoko visus varžovus, bet prašovė kamuolį virš vartų. Iš karto po to sekusioje atakoje L. Ribeiro atsidūrė priešais vartininką, bet S. Melašenka įspūdingai atrėmė smūgį.

Telšių komandos spaudimas atnešė vaisių 66 minutę. L. Ribeiro išprovokavo varžovo pražangą baudos aikštelėje ir pats realizavo paskirtą 11 metrų baudos smūgį. Tai brazilui buvo jau septintas įvartis šį sezoną.

87 minutę pergalę džiugiečiams užtvirtino po keitimo į aikštę žengęs K. Šulcas. Ukrainietis stipriu smūgiu į artimąjį vartų kampą nepaliko vilčių vartininkui bei pelnė pirmąjį savo įvartį šiame sezone.

2021 08 03 Kėdainių „Nevėžis" - Kauno r. "Hegelmann Litauen" 0:6 (0:3)
Image

Optibet A lyga | 19 turas | Kėdainių stadionas

Liepos 31 d. „Optibet A lygos“ 19 ture Kėdainių „Nevėžis” namie 0:6 (0:3) pralaimėjo Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ ekipai.

Nors susitikimo pradžioje kėdainiečiai bandė nustebinti varžovus ir surengė kelis pavojingus išpuolius, svečiai buvo efektyvesni savo atakose. 12 minutę Andriaus Skerlos auklėtiniai išsiveržė į priekį po gerai išpildytos kampinio situacijos. Kėlinio viduryje „Hegelmann Litauen“ padvigubino pranašumą realizavę 11 metrų baudinį, o 33 minutę rezultatą pavertė 3:0.

Po pertraukos svečiai toliau šeimininkavo Kėdainių stadione. Aukšta nata kėlinį pradėjo Kyle’as Spence‘as, kuris puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą nepaliko vilčių vartininkui. Kėdainiečiams teko traukti kamuolį iš vartų tinklo dar du kartus. 67 minutę kampinio situacijoje galva tiksliai smūgiavo Ibrahimas Olaosebikanas. „Nevėžio“ gynyba subyrėjo ir situacijoje, kai po A. Raginio perdavimo baudos aikštelėje pasižymėjo Vilius Armalas.

„Optibet A lygos“ 22 ture Kėdainių „Nevėžis” rugpjūčio 6 d. išvykoje susitiks su Telšių “Džiugu”.

2021 07 27 Kėdainių "Nevėžis" - Alytaus "Dainava" 0:1 (0:1)
Image

Optibet A lyga | 29 turas | Kėdainių stadionas

„Optibet A lygos“ 29 ture Kėdainių „Nevėžis” namie susitiko su Alytaus “Dainava”. Rungtynės baigėsi svečiu pergale 0:1 (0:1).
Pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė tai vienai, tai kitai komandai. Šeimininkai išsiskyrė Juliaus Kasparavičiaus smūgiu galva ir keliais aštriais perdavimais, o varžovai – greitais išpuoliais.

37-ąją minutę „Dainavai“ būtent kontratakos metu ir pavyko išsiveržti į priekį: Cyrille’as Tchayi Tchamba akistatoje su vartininku pasiuntė kamuolį į virpstą, tačiau laiku tinkamoje vietoje atsidūręs Saidas Hamuličius atliko formalumą.

Po pertraukos dainaviečiai leisdavo varžovams ilgiau kontroliuoti kamuolį. Tiesa, „Nevėžio“ atakų atomazgoms trūko šaltakraujiškumo, savo ruožtu, Martynas Matijoška atrėmė tiek Motiejaus Burbos, tiek ir kitų oponentų bandymus.

Daugiau darbo turėjęs Sergijus Melašenka atmušė kelis pavojingus varžovų smūgius kontratakų metų. Be to, dar sykį kamuolys po Lino Klimavičiaus bandymo atsimušė į virpstą.

2021 07 18 Kauno r. "Hegelmann" - Kėdainių "Nevėžis" 2:0 (2:0)
Image

Optibet A lyga | 28 turas | LFF Kauno treniruočių centro stadionas

Teisėjas: V.Paulauskas

„Optibet A lygos“ 28-ojo turo susitikime „Hegelmann Litauen“ 2:0 (2:0) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.

Šeimininkai pirmosiomis minutėmis atliko kelis aštrius perdavimus iš kraštų, kol galiausiai pasižymėjo 20-ąją minutę. Po pakelto kampinio nuo oponento atitrūkęs Yukiyoshi Karashima taikliai smūgiavo galva, pelnydamas jau 5-ąjį įvartį.

31-ąją minutę „Hegelmann Litauen“ komanda padvigubino rezultatą: Nauris Petkevičius ir Kyle’as Spence’as baudos aikštelėje apsikeitė perdavimais, o pastarasis taikliai mušė į tolimąjį vartų kampą.

Antrame kėlinyje Darius Gvildys suteikė progą debiutuoti „Nevėžio“ naujokui Dmitrijui Dmitrukui, tačiau svečiai varžovams pagrasino tik tolimais smūgiais, savo ruožtu, Y. Karashima buvo arti tikslo – japono šūvį į skersinį nukreipė Sergijus Melašenka.

2021 07 13 Alytaus "Dainava" - Kėdainių "Nevėžis" 1:1 (1:0)
Image

Optibet A lyga | 20 turas | Alytaus stadionas

Teisėjas: Jurijus Paškovskis

„Optibet A lygos“ 20 ture Kėdainių „Nevėžis" išvykoje susitiko su Alytaus "Dainava". Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Alytiškiai pirmavo po Saido Hamuličiaus įvarčio, bet nesugebėjo įtvirtinti savo persvaros. Mačo gale kėdainiečius išgelbėjo Juliaus Kasparavičiaus realizuotas baudinys.

„Dainava“ rungtynes pradėjo užtikrinčiau ir dažniau rezgė atakas prie varžovų vartų. 14 minutę šeimininkai turėjo pirmą realią progą įmušti – po puikaus S. Hamuličiaus perdavimo iš aikštės gilumos, į priekį sprintavęs Cyrille‘as Tchayi Tchamba nesugebėjo įveikti Sergijaus Melašenkos, kuris blokavo smūgį.

Žaisdamas antruoju numeriu, „Nevėžis“ varžovams bandė atsakyti tolimais šūviais, tačiau Alexo Kyeremeh ir Motiejaus Burbos smūgiuoti kamuoliai skriejo šalia vartų konstrukcijos.

Dzūkai kokybišką žaidimą 28 minutę įprasmino įvarčiu. Šalia baudos aikštelės prieigų tarpusavyje trumpais perdavimais gražiai sužaidė C. Tchayi Tchamba ir S. Hamuličius, o pastarasis sėkmingai smūgiavo į kairįjį vartų kampą. Praleidę įvartį svečiai įjungė aukštesnę pavarą, bet tai nevirto rimtesnėmis progomis ar didesniu pavojumi prie „Dainavos“ vartų – kėlinys baigėsi šeimininkų pranašumu.

Antrajame kėlinyje realių progų prie abiejų vartų komandos turėjo mažai. Alytaus ekipa užtikrintai kontroliavo kamuolį ir 72 minutę galėjo padvigubinti pranašumą. Kampinio situacijoje Akimas Sairinenas atrado patogią poziciją smūgiui galva, bet nesugebėjo nukreipti kamuolio į vartus.

84 minutę „Nevėžiui“ atsirado puiki galimybė įmušti ir jie ja pasinaudojo. Po sumaišties baudos aikštelėje, šeimininkų žaidėjas Shunas Maeta sužaidė ranka ir teisėjas paskyrė baudinį. Jį stipriu smūgiu realizavo J. Kasparavičius.

Per likusį laiką alytiškiai dar kilo į paskutinį šturmą, bet bandymai įmušti buvo bevaisiai. Dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1.