Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį

2019 11 10 Vyriausias ir jauniausias "Nevėžio" žaidėjas
Image

2019 metų Pirmos lygos sezone Kėdainių “Nevėžyje” vyriausias žaidėjas buvo trisdešimt trejų metų komandos kapitonas Deividas Gražys, kuris rungtyniauja “Nevėžio” komandoje nuo 2016 metų sezono. Beje, Deividas pasižymėjo dar vienoje nominacijoje, šį kartą ne visai teigiamoje, bet kaip ir pridera tikram kapitonui, kuris kaunasi dėl kiekvieno centimetro aikštėje ir nenusileidžia priešininkams t.y. nedrausmingiausias žaidėjas. 10 geltonų kortelių – toks kraitis kortelių surinktas šiame sezone.

Tuo tarpu jauniausias žaidėjas pasirodęs aikštėje “Nevėžio” komandoje buvo šešiolikametis Vakaris Skibiniauskas. Šiemet V.Skibiniauskas Lietuvos U-17 rinktinės sudėtyje varžėsi UEFA Europos U-17 čempionato atrankos turnyre Švedijoje, o su Panevėžio RSSG U-17 komanda tapo Lietuvos SHARP Elitinės U-19 Jaunių lygos vicečempionu.

2019 11 09 T.Rakašius - daugiausiai laiko aikštėje praleidęs "Nevėžio" žaidėjas
Image

Tomas Rakašius – Pirmoje lygoje kėdainiečių komandoje šį sezoną aikštėje praleido daugiausiai žaidybinio laiko, cementuodamas “Nevėžio” gynybą. Vienas naudingiausių “Nevėžio” žaidėjų Tomas sužaidė 2499 minutes, t.y. beveik visas 28 Pirmos lygos rungtynes (nežaidė tik 21 minutę) ir pelnė 5 įvarčius. Dėkojame Tomui!

2019 11 09 Organizuojamas tradicinis mažojo futbolo turnyras "Daumantų Taurė"
Image

Lapkričio 13 d., trečiadienį, 17.00 val. Kėdainių Arenos VIP patalpose (III aukštas) įvyks komandų vadovų pasitarimas dėl mažojo futbolo atviro turnyro “Daumantų Taurė” pereinamai taurei laimėti. Turnyras numatomas vykdyti lapkričio 18 – 23 dienomis.Turnyras yra atviras, ir jame gali dalyvauti visos pageidaujančios komandos (žaidėjai iš bet kokių miestų ir futbolo lygų).

Posėdžio metu bus aptarti organizaciniai klausimai. Prašome visus pageidaujančius komandų vadovus dalyvauti. Papildoma informacija teikiama telefonu: 8-657-89890 arba el. paštu: .

Turnyras vyks Kėdainių sporto centro dengtame futbolo manieže.

Turnyras vyksta minuso sistema. Burtu keliu komandos suskirstomos į poras, ir pralaimėjusi komanda – iškrenta, o laimėjusi patenka į sekantį turnyro etapą. Turnyro komanda – nugalėtoja bus apdovanota pereinamąja Taure, medaliais. Taip pat numatyti specialus prizai geriausiems žaidėjams, bei komandų vadovams. Penktus metus iš eilės vyks baudinių karaliaus konkursas.

Turnyro “Daumantų taurė” nugalėtojai:

2014 m. – “Vilainiai”
2015 m. – “Bronas”
2016m. – “Kėdainiai”
2017m. – “Vilainiai”
2018m. – “Vilainiai”

Komandai laimėjusiai šį turnyrą tris kartus iš eilės pereinamoji Taurė atitenka visam laikui.

2019 11 08 Simbolinėje Pirmos lygos rinktinėje du "Nevėžio" žaidėjai
Image

LFF Pirmos lygos sezonas baigėsi, o įspūdžiai – dar švieži. Pirmos lygos portalas www.pirmalyga.lt sudarė simbolinę šių metų Pirmos lygos rinktinę, kurioje du Kėdainių FK “Nevėžis” futbolininkai – vartininkas Martynas Matijoška ir saugas Evaldas Kugys.

Skaityti toliau...
2019 11 07 Rezultatyviausias Pirmos lygos žaidėjas vėl Evaldas Kugys!
Image

Sveikiname FK “Nevėžis” žaidėją Evaldą Kugį antrus metus iš eilės tapus rezultatyviausiu LFF Pirmos lygos žaidėju!

Šiame sezone Evaldas kartu su Alytaus “Dainavos” žaidėju iš Kolumbijos J.L.Balanta pelnė po 19 įvarčių!

2019 11 06 Kėdainių FK "Nevėžis" padėka
Image

Kėdainių FK “Nevėžis” dėkoja žiūrovams palaikiusiems komandą šį 2019 metų sezoną, partneriams, rėmėjams ir visiems prisidėjusiems prie komandos veiklos!

2019 11 04 Savaitgalyje Kėdainiuose praūžė tarptautinis vaikų futbolo turnyras
Image

Lapkričio 2-3 dienomis Kėdainių Arenoje vyko, FK “Nevėžis” organizuotas, tarptautinis vaikų futbolo turnyras “Kėdainiai Arena Cup – 2019”, kuriame varžėsi jaunieji futbolininkai iš Estijos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir Lietuvos. Varžybos vyko tarp 2010, 2011, 2012 ir 2013 metų gimimo žaidėjų. Po emocingų varžybų turnyro dalyviai buvo apdovanojami atminimo medaliais, prizais ir taurėmis. Galutinės turnyro vietos buvo nustatomos tarp 2010 ir 2011 metų gimimo komandų, o 2012 ir 2013 metų gimimo jaunieji futbolininkai varžėsi be galutinių vietų skaičiavimo.

Devynmečių (2010 m.g.) turnyro finale susitiko Kėdainių FK “Nevėžis” su FK “Garliava”, o pergalę minimaliu santykiu 1:0 šventė svečiai iš Kauno rajono. Geriausiu “Nevėžio” komandos žaidėju išrinktas Arijus Vaitkus. Kovoje dėl bronzos Kaliningrado SŠOR-5 (Rusija) komanda 2:0 įveikė Grodno “Neman-I” komandą.

2010 m. g. galutinė turnyro komandų rikiuotė:

2019 11 02 Kėdainietis rungtyniavo Lietuvos regionų U-14 rinktinės sudėtyje
Image

Iš Lietuvos regionų pirmenybių U-14 žaidėjų suburta rinktinė, spalio 24-27 dienomis Vilniuje, dalyvavo tarptautiniame „Ateitis Cup“ turnyre. Šios rinktinės sudėtyje žaidė Kėdainių FK “Nevėžis” auklėtinis Mantas Monkelis.

Viename didžiausių Pabaltyje vaikų ir jaunimo futbolo turnyre “Ateitis Cup” U-14 amžiaus kategorijoje varžėsi 24 komandos. Lietuvos regionų U-14 rinktinė užėmė 5-ąją vietą.

Lietuvaičiai galingai pradėjo turnyrą nugalėdami Rygos „Dinamo“ rezultatu 7:0, Minsko „RCOR-BGU“ 2:0 ir Talino „Kalev“ 3:0. Patekę tarp šešių stipriausių komandų U-14 rinktinė patyrė du pralaimėjimus – Tbilisio „Dinamo“ 0:1 ir Bresto „Dynamo“ 1:2, o rungtynėse dėl 5 vietos įveikė Kaliningrado SŠOR-5 komandą rezultatu 2:0.

2019 10 27 Kėdainių “Nevėžis” : FK "Jonava" 3:2 (1:1)
Image

Spalio 27 d. Kėdainių “Nevėžis”, namų stadione, paskutinėse 2019 metų LFF Pirmos lygos pirmenybių rungtynėse, principinėje dvikovoje su kaimynais FK “Jonava”, rezultatu 3:2 šventė pergalę.

Permainingose rungtynėse jonaviečiai pirmosiomis pirmojo kėlinio minutėmis buvo išsiveržę į priekį, bet aikštės šeimininkai, rezultatą, artėjant pirmajam kėliniui į pabaigą, po greitos atakos ir taiklaus Evaldo Kugio smūgio, išlygino. Antrajame kėlinyje abejos komandos turėjo progų pasižymėti, bet “Nevėžis” du kartus nuginklavo svečių vartininką, o jonaviečiai tik kartą. Kėdainiečių gretose pasižymėjo Aretas Gėgžna ir Rimvydas Lipnevičius.

2019-10-27
Kėdainių stadionas
LFF I lyga 30 turas

Kėdainių “Nevėžis” : FK “Jonava” 3:2 (1:1)
Teisėjas: V.Vasiliauskas

Įvarčiai: E.Kugys, A.Gėgžna, R.Lipnevičius

FK “Nevėžis” sudėtis: R.Granauskas, D.Gražys, T.Rakašius, T.Amalas, R.Lipnevičius, E.Kugys, E.Mickevičius, V.Skibiniauskas, M.Vasiliauskas, J.Supronas (R.Župerka), A.Gėgžna.

2019 10 21 Kėdainių “Nevėžis” : Alytaus "Dainava" 0:3 (0:0)
Image

Spalio 20 d. Kėdainių “Nevėžis” namų stadione susitiko su Alytaus “Dainava”.

Svarbiose rungtynėse kėdainiečiai nusileido svečiams iš Alytaus 0:3. Nepasinaudoję savo turėtomis progomis, “Nevėžio” futbolininkai artėjant rungtynėms į pabaigą buvo skaudžiai nubausti. Iš aikštės buvo pašalinti net du šeimininkų žaidėjai, o svečiai pranašumą įrodė pelnę trys įvarčius.

2019-10-20
LFF I lyga 29 turas

Kėdainių “Nevėžis” : Alytaus “Dainava” 0:3 (0:0)
Teisėjas: M.Jackus

FK “Nevėžis” sudėtis: R.Granauskas, D.Mikalauskas, D.Gražys, M.Butkus, T.Rakašius, R.Lipnevičius, O.Dovhyi, E.Kugys, E.Mickevičius, M.Vasiliauskas, A.Gėgžna (N.Toklikishvili).

Paskutines šio sezono rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais spalio 27 d. 13 val. Kėdainių stadione su FK “Jonava”.