Gegužės 24 d. 16 val. Kėdainių stadionas Kėdainių "Nevėžis" : FK "Trakai"-2
2015 05 22 Sekmadienį LFF I lygos 9 turas: FK "Trakai-2" - FK "Nevėžis"
Image

Apie varžovą

Kol “Trakų” komanda skina pergales “A” lygoje, dublerių rezultatai banguoja. Po skambių pergalių sezono pradžioje prieš Alytaus “Auską” 5:0 bei Vilniaus “Žalgirį B” 4:1, trakiečiai paskutiniuose dviejuose turuose patyrė pralaimėjimus, tame tarpe, vieną iš jų visai netikėtai Tauragės “Taurui”.

Skaityti toliau...
2015 05 21 FK "Nevėžis" - FK "Trakai"-2
Image

Informuojame, kad keičiasi varžybų tarp FK "Nevėžis" ir FK "Trakai"-2 vieta ir laikas:

Varžybos vyks Kėdainių stadione, 16:00.

2015 05 21 Jaunieji "Nevėžio" futbolininkai išvyko į Prancūziją
Image

Gegužės 20 d. Kėdainių “Nevėžio” U-15 komandą išvyko į tarptautinį 26-ąjį “Christian Duflos” LEERS of football futbolo turnyrą, kuris įvyks LEERS mieste, Prancūzijoje. Kėdainiečiai gegužės 23-25 dienomis dalyvaus turnyre kuriame varžysis Prancūzijos, Olandijos, Belgijos, Vengrijos, Lenkijos ir Lietuvos komandos.

U-15 turnyre dalyvauja 12 komandų, kurios suskirstytos į du pogrupius po 6 komandas. Kėdainiečiai varžysis “A” pogrupyje:

2015 05 20 Lietuvos čempionatas (2005)
Image

2014/2015 Lietuvos vaikų 7×7 , 2005m. gimimo futbolo čempionato Pietų regiono II ratas
Gegužės 20 d.

Kėdainių stadionas

FK “Nevėžis” – Marijampolės FC-1 2:7
FK “Nevėžis” – Marijampolės FC-2 1:6

2015 05 20 Stadione aidėjo darželinukų džiaugsmo šūksniai (foto)
Image

Gegužės 19 d. Kėdainių miesto stadione vyko Kėdainių rajono priešmokyklinių ugdymo grupių futboliuko turnyras “Pirmasis įvartis”. Šį kartą turnyras vyko nauju formatu ir vadinosi “Pirmasis įvartis. Futboliukas kitaip”.

Turnyras buvo skirtas visiems norintiems dalyvauti priešmokyklinio amžiaus darželinukams, lankantiems priešmokyklines ugdymo įstaigas. Turnyre dalyvavo penkios Kėdainių rajono priešmokyklinės ugdymo įstaigos, kuriose varžėsi po 12 jaunųjų sportininkų. Turnyre dalyvauti pareiškė norą: darželis “Pasaka”, darželis “Žilvitis”, Vilainių mokykla-darželis “Obelėlė”, darželis “Varpelis”, darželis “Aviliukas”.

2015 05 19 Elitinė U-18 I lyga
Image

2014/15 m. Elitinės U-18 I lygos čempionatas
Gegužės 17 d.
Tauragės stadionas
Tauragės FK “Tauras” : Kėdainių FK “Nevėžis” 4:4 (1:2), po baudinių 4:1
Įvarčiai: D.Štutas, K.Vyšniauskas, K.Rukuiža, E.Liutkus (FK “Nevėžis”)

2015 05 18 Lietuvos čempionatas (2000)
Image

2014/15 m. LVJFA I (Pirmos) lygos 2000 m. čempionatas
Gegužės 16 d.
Panevėžio stadionas
Panevėžio FA : Kėdainių FK “Nevėžis” 6:2 (4:1)

2015 05 17 LFF I lyga (rezultatai, lentelė)
Image

LFF I lygos VIII (8) turas

68) Tauras (Tauragė) – Trakai-2 (Trakai) 2:1 (2:1)
Tauragės dirbt. dangos stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas – K. Bartuškevičius (Kaunas)
Įvarčiai: 34 min. A. Možarovskyj, 39 min. V. Gudjonis (Tauras); 29 min. P. Malinauskas (Trakai-2)
Įspėti: 23 min. V. Gudjonis, 41 min, M. Cisse, 86 min. J. Rimkus (Tauras); 78 min. D. Šėgžda, 90 min. M. Sičinskis (Trakai-2)

2015 05 16 FK "Auska" - FK "Nevėžis" 1:2 (video)
Image

Aštuntajame LFF Pirmos lygos susitikime pergalę iškovojo Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai, kurie rezultatu 2:1 (1:0) įveikė Alytaus „Auską“.

Pirmoje rungtynių dalyje svečiai iš Kėdainių demonstravo aštresnį žaidimą, kas jiems leido jau 9-ąją minutę persverti rezultatą savo naudai. Atakos smaigalyje atsidūręs Tadas Markevičius išvedė „Nevėžį“ į priekį – 1:0. Po šio įvarčio tarsi „prabudo“ ir „Auskos“ futbolininkai, kurių žaidimas pagyvėjo ir prie varžovų vartų šeimininkai pradėjo rengti pavojingesnes atakas. Visgi, įvarčiais pirmajame kėlinyje jų pabaigti nesugebėjo. „Nevėžis“ ir toliau naudojosi alytiškių klaidomis gynyboje ir brovėsi prie varžovų vartų, tačiau turėtų progų per pirmąją rungtynių dalį daugiau neišnaudojo. Prieš ilgąją pertrauką „Nevėžis“ ir toliau buvo priekyje – 1:0.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova. Visų susirinkusių žiūrovų džiaugsmui, 58-ąją minutę įvarčiu pasižymėjo ir šeimininkai. Po „Nevėžio“ klaidos gynyboje, tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė Modestas Atmanavičius ir išlygino rezultatą – 1:1. 75-ąją minutę „Nevėžis“ turėjo šimtaprocentinę progą išsiveržti į priekį, tačiau Roko Mikuckio smūgis nebuvo tikslus, o patikimai „Aukos“ vartus saugojo penkiolikmetis vartininkas Saulius Geležūnas. Nors atrodė, kad rungtynės ir baigsis lygiu rezultatu, tačiau per pridėtą teisėjo laiką, 92-ąją minutę, kamuolį į vartus pasiuntė Domantas Nibilevičius ir leido savo komandai išsiveržti į priekį – 2:1. Per likusį laiką alytiškiai tikslių atakų surengti nebespėjo, o Kėdainių ekipa šventė pergalę, kurios reikėjo laukti net keturis turus.

Šaltinis: pirmalyga.lt