2014/2015m. LVJFA čempionatas 2000m. gimimo Pirmos lygos II ratas

2014.10.30
FK “Nevėžis” – Vilniaus FM “Žalgiris-Griunvaldas” 1:1 (po baudinių 4:3)

2014 10 29 Vilniaus "Žalgirietis" - Kėdainių "Nevėžis" 5:2
Image

Spalio 29 d. Kėdainių “Nevėžis” Vilniuje LFF stadione žaidė atkeltas LFF I lygos 31 turo rungtynes su Vilniaus “Žalgiriečiu”. Rezultatyviose rungtynėse kėdainiečiai pralaimėjo 2:5 (0:2).

Jau pirmajame kėlinyje “Nevėžis” 15 ir 25 minutę už klaidas gynyboje buvo du kartus nubaustas įvarčiais.Antrajame kėlinyje 62 minutę “Žalgirio” dubleriai pelnė trečiąjį įvartį, bet “Nevėžis” artėjant rungtynėms į pabaigą mobilizavosi, ir po 75 minutę M.Bezykornovo bei 85 minutę N.Kestenio pasiektų įvarčių santykį sušvelnino 2:3. Deja, nuskubėję siekti lyginamojo įvarčio kėdainiečiai praretino savo gynybą, o vilniečiai per pridėtą teisėjo laiką tuo pasinaudojo pelnydami du įvarčius.

Skaityti toliau...
2014 10 27 "Nevėžis" baigė pasirodymą UEFA Regionų taurės turnyre
Image

2013 m. LFF I lygos vicečempionams nepavyko iškovoti pergalės 2014 m. UEFA Regionų taurės turnyre. Trečiose 4 grupės rungtynėse Kėdainių „Nevėžis” kovėsi su Rytų Vengrijos komanda ir nusileido rezultatu 1:3 (1:3).

Vengrai įsiveržė į priekį jau 6 minutę, kai Deividas Paulauskas nukreipė kamuolį į savo komandos vartus. Įpusėjus kėliniui, “Nevėžio” kapitonas Nerijus Kestenis išlygino rezultatą, tačiau pusiausvyra ilgam neįsivyravo. Tamašas Kiokenis ir Gaboras Maričas prieš pertrauką sugražino Rytų Vengrijos komandai persvarą.
Antrajame kėlinyje “Nevėžis” pademonstravo aktyvesnį žaidimą puolime ir dažniau smūgiavo į varžovų vartus, tačiau rezultato pakeisti nepavyko.

2014 10 27 LVJFA čempionatai (2002, 2003, 2005)
Image

2014/2015 Lietuvos jaunučių 9X9 , 2002m. gimimo futbolo čempionato Pietų regiono I ratas
2014.10.21
FK “Nevėžis” – FK “Autara” 8:0

2014/2015 Lietuvos vaikų 9X9 , 2003m. gimimo futbolo čempionato Pietų regiono I ratas
2014.10.22
Jurbarko stadionas
FK “Nevėžis” – Jurbarko SK “Vulkanas” 5:0
FK “Nevėžis” – Druskininkų SC 10:1

2014 10 22 "Nevėžis" Region Cup turnyre patyrė antrąjį pralaimėjimą
Image

Spalio 22 d. Kėdainių “Nevėžis” Region Cup turnyro rungtynėse patyrė antrąjį pralaimėjimą, rezultatu 1:6 (1:1) pralaimėję Eastern Region IRL (Airija) komandai. Apylygus futbolas vyko iki antrojo kėlinio vidurio. Pirmajį kėlinį komandos pabaigė lygiosiomis 1:1 (pasižymėjo Rimvydas Lipnevičius). Bet 65 minutę kuomet į “Nevėžio” vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, o E.Kugys nubaustas raudona kortele, “Nevėžio” futbolininkai palūžo. Airijos komanda pasinaudojo šia persvara ir įtikinamai nugalėjo.

Kitose šio pogrupio rungtynėse šeimininkai Vengrijos futbolininkai 2:0 nugalėjo Karmiel Tzfat (Izraelis).