Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį

2015 03 26 Kėdainių FK "Nevėžis" pristatė 2015metų sezono komandą
Image

Kovo 26 d., Lietuvos futbolo I lygos pirmenybių išvakarėse, Kėdainių FK “Nevėžis” miesto stadione surengė komandos pristatymą. Susipažinti su komanda atvyko Pagrindiniai Rėmėjai – esamas Kėdainių rajono meras Rimantas Diliūnas, naujai išrinktas Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius, kuris beje pagrindinio Nevėžio” rėmėjo  “Daumantai LT” direktorius. Taip pat susitikime dalyvavo Kėdainių r. savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Gediminas Misius ir Kėdainių regioninė žiniasklaida.

Skaityti toliau...
2015 03 23 FK "Nevėžis" dešimtmečiai turnyre užėmė pirmąją vietą
Image

Kovo 21 d. Kėdainių sporto centro futbolo manieže įvyko FK “Nevėžis” organizuotas respublikinis U-10 (2005m. gimimo) futbolo turnyras “FK Nevėžis Taurė”. Turnyre dalyvavo aštuonios komandos iš Lietuvos.

Nugalėtojais šiame turnyre tapo trenerio Nerijaus Kestenio treniruojami Kėdainių FK “Nevėžis” auklėtiniai. Jaunieji kėdainiečiai finale tik po baudinių serijos 3:1 įveikė Kauno r. FK “Girionys” komandą, treniruojama Aurino Ivaškevičiaus. Kėdainiečiai pogrupyje 8:0 įveikė FK “Girionys-2″, 1:0 nugalėjo Tauragės SM, bei 2:4 pralaimėjo Vilniaus futbolo mokyklos komandai.Geriausiu komandos žaidėju “Nevėžio” komandoje išrinktas Rokas Buivyčius. Turnyre rezultatyviausiu žaidėju tapo kėdainietis Džiūgas Čečkauskas, o kėdainietis Ėrikas Lipnevičius išrinktas geriausiu turnyro gynėju.

2015 03 20 Kėdainių FK "Nevėžis" tvarkaraštis
Image

Šiemet LFF I lygoje, kurioje rungtyniaus Kėdainių FK “Nevėžis”, žais 18 komandų. Pirmenybės vyks II ratų sistema, po kurių paaiškės varžybų prizininkai ir autsaideriai. Kėdainiečių laukia ilgas 34 rungtynių maratonas, iš kurių 17 rungtynių vyks Kėdainių stadione ir 17 išvykoje. Pirmosios rungtynės kovo 28 d., o paskutiniosios spalio 31 d.

Kovo 28 d. Kėdainių “Nevėžis” pirmose sezono rungtynėse namuose priims Kretingos “Miniją”. Rungtynių pradžia 19 val.

Pateikiame FK “Nevėžis” I lygos visą 2015m. sezono tvarkaraštį:

2015 03 19 LFF I lygos pirmenybėse 2015 metų sezone rungtyniaus 18 komandų
Image

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse dalyvaus 18 klubų. LFF Vykdomasis komitetas (VK) patvirtino, jog varžybose išimties tvarka galės dalyvauti Gargždų “Banga”, Alytaus “Auska” ir FK “Panevėžys”.

Penkiems klubams – FK “Panevėžys”, Panevėžio “Ekranui”, Gargždų “Bangai”, Alytaus “Auskai” ir Alytaus “Dainavai” – buvo suteikta teisė dalyvauti I lygoje su sąlyga, jog šie klubai iki kovo 16 d. įgyvendins nustatytus licencijavimo reikalavimus. Tarp jų – panaikinti turimus pradelstus įsipareigojimus arba įrodyti, kad jų neturi.

2015 03 16 Turnyre nugalėjo "Nevėžio" senjorai (foto)
Image

Praėjusį šeštadienį, kovo 14 d. Kėdainių sporto centro futbolo manieže vyko Senjorų salės futbolo turnyras “Daumantų″ taurei laimėti ir Lietuvos valstybės Nepriklausomybės paskelbimo 25-osioms metinėms paminėti.

Po ilgesnės pertraukos triumfavo šeimininkai, “Nevėžis-1″ komanda. Antri liko Jonavos “Klevas”, treti Panevėžio “Ekrano Senjorai”, ketvirti Ukmergės “Ukmergė”, penkti Utenos “Utenis” ir šešti “Nevėžis-2″ komanda.

2015 03 13 Savaitgalį Kėdainiuose respublikinis senjorų futbolo turnyras
Image

Šių metų kovo 14 d “Nevėžio” veteranų futbolo klubas jau vienuoliktus metus iš eilės rengia Senjorų salės futbolo turnyrą “Daumantų” taurei laimėti ir Lietuvos Valstybės Nepriklausomybės , Kovo 11 dienos 25-osioms metinėms paminėti.

Turnyre dalyvaus šešios komandos: Jonavos”Klevas”, Panevėžio “Ekrano Senjorai”, Ukmergės “Ukmergė”, Utenos “Utenis” ir dvi Kėdainių – “Nevėžis-1″ ir “Nevėžis-2″.

Turnyras vyks Kėdainių Sporto centro futbolo manieže, Parko g. 4, Vilainiai. Pradžia 10 val.

Turnyro organizatorius “Nevėžio” veteranų futbolo klubas. Generalinis turnyro rėmėjas UAB “Daumantai LT”

Maloniai kviečiame apsilankyti.

Pagarbiai,

“Nevėžio” veteranų futbolo klubo pirmininkas Robertas Činikas

2015 03 12 Lietuvos moksleivių mažasis futbolas
Image

Kėdainių “Nevėžio” jaunieji 2003m. gimimo futbolininkai dalyvaudami 2015m. Lietuvos mokinių mažojo futbolo čempionate pabaigė savo dalyvavimą šiose varžybose. Patekę į čempionato ketvirtfinalį dvylikamečiai kėdainiečiai, treniruojami R.Šležio, du kartus susitiko su Plungės VFK “Žiogeliais” ir abejas rungtynes pralaimėjo, bei iš tolimesnių varžybų iškrito.

2015.03.04 (Plungė) Plungės VFK “Žiogeliai” : Kėdainių FK “Nevėžis” 5:2

2015.03.10 (Kėdainiai) Kėdainių FK “Nevėžis” : Plungės VFK “Žiogeliai” 5:8

2015 03 10 Trylikamečių turnyre nugalėjo Latvijos futbolininkai (foto)
Image

Kovo 8 d. Kėdainių sporto centro futbolo manieže įvyko FK “Nevėžis” organizuotas tarptautinis U-13 (2002m.) futbolo turnyras “FK Nevėžis Taurė”. Turnyre dalyvavo aštuonios komandos iš Lietuvos ir Latvijos.

Nugalėtojais šio amžiaus grupės turnyre tapo FC “Jurmala” futbolininkai, kurie finale įtikinamai 6:1 įveikė Kėdainių FK “Nevėžis” komandą, treniruojama R.Škudo. Kėdainiečiai pergalingai žaidė pogrupyje ir pasiekė visas pergales – įveikė “Aleksotą” 7:0, “Žaibas-II” 9:1 bei Vilniaus FM 10:3, bet finalui, matomai, pristigo jėgų. Geriausias “Nevėžio” komandos žaidėjas išrinktas Titas Masevičius, rezultatyviausias turnyro žaidėjas tapo kėdainietis Ėrikas Makauskas, o geriausiu turnyro gynėju išrinktas kėdainietis Laurynas Žička.Trečiąją vietą turnyre tik po baudinių serijos iškovojo Vilniaus FM komandą nugalėjusi Vilniaus FM “Žaibą-I”.

2015 03 09 Vienuolikamečių turnyre nugalėjo Marijampoliečiai
Image

Kovo 7 d. Kėdainių sporto centro futbolo manieže įvyko FK “Nevėžis” organizuotas tarptautinis U-11 (2004m.) futbolo turnyras “FK Nevėžis Taurė”. Turnyre dalyvavo 13 komandų iš Lietuvos ir Latvijos.

Turnyre nugalėjo jaunieji Marijampolės futbolininkai, kurie finale po atkaklios kovos 2:1 palaužė Rezeknes FA iš Latvijos. Kovoje dėl trečiosios vietos kovėsi Kėdainių “Nevėžio” futbolininkai, treniruojami R.Šležio. Kėdainiečiai minimaliai 1:0 įveikė FC “Jurmalą” iš Latvijos ir iškovojo bronzinius apdovanojimus. Pakeliui iki trečiosios vietos kėdainiečiai šventė keturias pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą. Pogrupyje “Nevėžis” 1:0 nugalėjo Alytaus SRC, 5:0 Vilniaus FA “Žalgirietis-II”, 1:0 Jelgavos BJSS, 5:0 Kauno FM “Fortūną” ir 0:1 pralaimėjo FA “Rezekne” komandai. Geriausiu “Nevėžio” komandos žaidėju išrinktas Matas Petkevičius. Kėdainietis Erikas Rašišis išrinktas geriausiu turnyro vartininku.

2015 03 06 Futbolo savaitgalis Kėdainiuose
Image

Artėjantis savaitgalis gausus futbolo renginiais, kuriuose dalyvauja įvairaus amžiaus Kėdainių FK “Nevėžis” futbolininkai.

Pageidaujančius išvysti besiruočią 2015 metų LFF I lygos pirmenybėms pagrindinę Kėdainių FK “Nevėžis” ekipą kviečiame kovo 7 d. (šeštadienį) 12 val. į pagrindinį miesto stadioną. Kėdainiečiai jėgas išbandys su Lietuvos U-19 rinktinę.

Kiek anksčiau, kovo 7 d. (šeštadienį) 10 val. stadione varžysis “Nevėžio” U-15 su Nacionalinės futbolo akademijos U-15 auklėtiniais.

Tuo tarpu Kėdainių sporto centro futbolo manieže kovo 7 d. (šeštadienį) nuo 9 val. prasidės tarptautinis vaikų U-11 (2004m. gimimo) futbolo turnyras “FK Nevėžis Taurė”. Turnyre galėsite išvysti Lietuvos bei Latvijos tarpusavyje besivaržančias komandas.

Kovo 8 d. (sekmadienį) nuo 9.30 val. Kėdainių sporto centro futbolo manieže dėl “FK Nevėžis Taurės” varžysis U-13 (2002m. gimimo) ekipos. Rungtyniaus Lietuvos bei Latvijos futbolo klubai.