Jonavos FK "Lietava" - Kėdainių FK "Nevėžis"
2014m. LFF I lyga III ratas 30 turas

2014 09 30 Lietuvos senjorų čempionatas
Image

Nesėkmingai susiklostė paskutinės Lietuvos Aukštaitijos zonos Senjorų čempionato rungtynės “Nevėžio” veteranų futbolininkams.

Vakar namuose rezultatu 2:4 pralaimėta pajėgiai Kauno “Celsio-Virpsto” komandai. Jei būtų pelnytas bent taškas “Nevėžio” komanda būtų iškovojusi ketvirtąją vietą čempionate ir dalyvautų atkrentamosiose varžybose su Žemaitijos zonos komandomis. Dabar belieka laukti Panevėžio “Ekrano Senjorų” ir Vilniaus”Gariūnų” dvikovos baigties po kurios bus aiški vieta “Nevėžio” komandai: ketvirta ar penkta.

Skaityti toliau...
2014 09 29 Kėdainių stadione išbandytas naujas apšvietimas (video)
Image

Kėdainių stadione baigtas dar vienas rekonstrukcijos etapas.Praėjusią savaitę Kėdainių stadione išbandytas naujas apšvietimas, kuris atitinka tarptautinius futbolo varžybų reikalavimus ir šiuo metu yra vienas pažangiausių Lietuvoje.

Kėdainių “Jaunimo rinktinė Nevėžis-2” – FK “Druskininkai” 2:1
Įvarčiai: R.Lipnevičius, P.Sirotavičius (“Nevėžis”)

2014.09.27
Kėdainių FK “Nevėžis” : Vilniaus FM “Ateitis” 2:2 (po baudiniu 3:4)

2014 09 28 LVJFA čempionatai (2002, 2003, 2005)
Image

2014/2015 Lietuvos jaunučių 9X9 , 2002m. gimimo futbolo čempionato Pietų regiono I ratas
2014.09.23
Alytaus stadionas
FK “Nevėžis” – Alytaus SRC 2:5
FK “Nevėžis” – Alytaus FK “Dainava” 0:2

2014 09 27 "Nevėžis" - "Šilas" 2:3 (0:1)
Image

Rugsėjo 27 d. Kėdainių “Nevėžis” žaidė LFF I lygos pirmenybių 30 turo rungtynes su Kazlų Rūdos “Šilo” komanda. Kėdainiečiai pralaimėjo 2:3.

Pirmajame kėlinyje pavojingų momentų nestigo prie abiejų komandų vartų. Visdėlto taiklesni buvo svečiai, kurie 20 minutę po taiklaus G.Urbos smūgio galva išsiveržė į priekį.

Antrojo kėlinio pradžia “Nevėžiui” susikloste nesėkmingai, kuomet 49 minutę S.Urbšys antrąkart nuginklavo “Nevėžio” vartus. 53 minutę po taiklaus M.Bezykornovo smūgio “Nevėžis” rezultatą sušvelnino, bet po klaidų gynyboje 57 minutę svečių puolėjas R.Mačežinskas pelnė trečiąjį įvartį.Kėdainiečiai dar bandė aktyvinti žaidimą ir 77 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs P.Sirotavičius pelnė įvartį, bet išlyginamojo įvarčio pasiekti nepavyko.

2014 09 26 Kėdainių FK "Nevėžis" dalyvaus UEFA REGIONS CUP turnyre
Image

Lietuvos futbolo federacija informuoja, kad Kėdainių FK “Nevėžis” pagal sportinius rezultatus įgijo teisę atstovauti Lietuvai, dalyvaudamas Europos futbolo federacijų asociacijos (UEFA) rengiamose 9th UEFA REGIONS CUP 2014-15m. varžybose, kurios įvyks š.m. spalio 19-24 dienomis Vengrijoje, Szeged mieste. Lietuvos atstovai varžysis 4-ame pogrupyje kartu su Vengrijos, Airijos bei Izraelio šalių futbolininkais.

2014 09 26 Savaitgalio futbolo kaleidoskopas
Image

Artėjantį savaitgalį Kėdainių stadione apstu futbolo renginių, kuriuose galima bus išvysti Lietuvos futbolo federacijos I ir II lygos kovas, Lietuvos jaunių ir jaunučių čempionato rungtynes.

2014 09 26 Šeštadienį: "Nevėžis" - "Šilas"
Image

Rugsėjo 27 d. 16 val. savo namų stadione Kėdainių “Nevėžis” žaidžia LFF I lygos III rato rungtynes su Kazlų Rūdos "Šilo" komanda.

Šiemet komandos tarpusavyje jau žaidė du kartus. Rungtynės pirmajame pirmenybių rate Kėdainių stadione pasibaigė "Nevėžio" pergale 3:2, tuo tarpu antrajame rate išvykoje kėdainiečiai pralaimėjo 1:3.

Laukiame atkaklios kovos ir žiūrovų palaikymo.