2015 05 04 LFF I lyga 6 turas (rezultatai, lentelė)

VI (6) turas

46) Panevėžys (Panevėžys) – Šilas (Kazlų Rūda) 3:4 (2:3)
Panevėžio FA stadionas, 182 žiūrovai
Teisėjas – D. Petraška (Panevėžys)
Įvarčiai: 38 min. (iš 11 m baudinio) M. Savėnas, 42 min. P. Lukšys, 73 min. P. Obolevičius (Panevėžys); 15 min. R. Simanavičius, 30 min. G. Urba, 39 min. R. Mačežinskas, 90 min. D. Cibulskas (Šilas)
Įspėti: 29 min. A. Meškinis, 78 min. M. Vasiliauskas, 89 min. G. Tomkevičius (Panevėžys); 35 min. A. Urbšys (Šilas)

Vilniaus FM “Ateitis” : Kėdainių FK “Nevėžis” 1:2
Įvarčiai: A.Gaurilčikas, L.Berednikovas (“Nevėžis”)

2015 05 03 MRU - FK "Nevėžis" 1:1
Image

Šeštajame LFF I lygos ture taškus po lygiai pasidalijo Vilniaus MRU ir Kėdainių “Nevėžis”. Komandos sostinėje sužaidė lygiosiomis 1:1, o po pirmojo kėlinio priekyje buvo kėdainiškiai (1:0).

Pirmajame kėlinyje “Nevėžis” pasižymėjo jau 4-ąją rungtynių minutę, o savo ekipą į priekį išvedė Nerijus Kestenis – 1:0. Nors šeimininkai pirmoje rungtynių dalyje turėjo realių progų rezultatą išlyginti, tačiau kamuolys vartų tinklo neskrodė. Tiesa, per pirmąsias keturiasdešimt penkias minutes svečiams daugiau pasižymėti taip pat nepavyko ir po pirmojo kėlinio “Nevėžis” pirmavo rezultatu 1:0.

Antroje rungtynių dalyje kėdainiškiai ir toliau sėkmingai gynėsi bei MRU futbolininkams išlyginti rezultato neleido bei perimti rungtynių kontrolės. Tačiau vilniečių ryžtas ir bandymas pralaužti varžovų gynybą pasiteisino. Baigiantis antrajam kėliniui, 85-ąją minutę, varžovus vartus pralaužė Paulius Osauskas ir leido MRU komandai rezultatą išlyginti – 1:1. Per likus į rungtynių laiką nei vienai iš komandų nebepavyko įgyti pranašumą, o mačas baigėsi lygiosiomis – 1:1.

2015 05 03 Lietuvos čempionatas (2000)
Image

2014/15 m. LVJFA I (Pirmos) lygos 2000 m. čempionatas
Vilnius, Fanų stadionas
Vilniaus FM “Ateitis”: Kėdainių FK “Nevėžis” 3:1

2015 05 02 MRU treneris G.Paberžis prieš mačą su "Nevėžiu" džiaugėsi žaidėjų užsidegimu
Image

LFF I lygos šeštajame ture viena įdomiausių dvikovų galima laikyti turnyrinės lentelės kaimynių – Kėdainių “Nevėžio” ir Vilniaus MRU ekipų – susitikimą. Abi komandos šiuo metu yra iškovojusios po tris pergales, kartą sužaidusios lygiosiomis ir po kartą pralaimėjusios bei su dešimčia taškų savo bagaže dalinasi trečią ketvirtą vietas.

Prieš artėjantį susitikimą pirmalyga.lt kalbintas MRU komandos treneris Gediminas Paberžis tikino, kad jo ekipos pasiruošimas vyksta sklandžiai, nors rungtyniauti visu šimtu procentų trukdo žaidėjų traumos.

2015 05 01 Sekmadienį LFF I lygos 6 turas: Vilniaus "MRU" - FK "Nevėžis"
Image

Gegužės 3 d., sekmadienį, 14 val. Vilniaus LFF stadione Kėdainių “Nevėžis” žais LFF I lygos 6 turo rungtynės su Vilniaus “MRU”. Kėdainiečių laukia antroji iš eilės išvyka, ši karta su praeitų metų I lygos vicečempionais.

Apie varžovą

Praeitais metais Vilniaus “MRU” LFF I lygoje užėmė antrąją vietą ir reliai pretendavo šiemet varžytis Lietuvos futbolo aukščiausioje lygoje, bet vilniečių finansiniai ištekliai neleido klubui atlikti šį šuolį į Lietuvos futbolo elitą.

2015 04 30 F.Paimas: „Nevėžio“ žaidėjus gerbiu taip pat, kaip gerbiau Drogbą ir Lampardą“

Kėdainių “Nevėžio” gretose LFF I lygoje rungtyniaujantis Fabio Paimas yra puikiai žinomas Portugalijoje, o apie jį Cristiano Ronaldo yra pasakęs: “Jei galvojate, jog aš esu geras, palaukite, kol pamatysite Fabio Paimą”.

Pamokanti Fabio Paimo istorija – atvirai apie pakilimus ir nuosmukius, pinigus, automobilius, netikrus draugus, atostogas kartu su Cristiano Ronaldo ir savo buvusį agentą Jorge Mendesą – apie visą tai išsamiai Futbolo.tv paruoštame reportaže.

2015 04 29 Lietuvos čempionatas (2003)
Image

2014/2015 Lietuvos jaunučių 9×9 , 2003m. gimimo futbolo čempionato Pietų regiono II ratas
Balandžio 29 d.

Kėdainių stadionas
FK “Nevėžis” – Kauno FM “Tauras-2″ 3:0 (2:0)
FK “Nevėžis” – Kauno FM “Tauras-1″ 0:0 (0:0)

2015 04 28 Kėdainiečiai varžėsi Utenoje
Image

Balandžio 25-26 dienomis Kėdainių FK “Nevėžis” 2005-iųjų metų gimimo komanda, Utenoje dalyvavo respublikiniame vaikų futbolo turnyre “Utenos DSC Taurė – 2015″. Turnyre dalyvavo 10 komandų iš Vilniaus, Kauno, Ukmergės, Ignalinos, Trakų bei Kėdainių.Kėdainiečiai tik per žingsnelį liko be medalių, kovoje dėl trečiosios vietos pralaimėjo po baudinių serijos, bei užėmė 4-ąją vietą.

Pirmają turnyro dieną kėdainiečiai rezultatu 5:0 įveikė FK “Girionys-2″ komandą, ir 0:3 pralaimėjo Vilniaus FA “Žalgiriečio” ekipai. Antrąją varžybų dieną “Nevėžio” dešimtmečiai vienodu rezultatu 1:0 įveikė Kauno FM “Ąžuolą” ir Ukmergės SC. Patekę į turnyro pusfinalį kėdainiečiai jame 0:0 sužaidė su FK “Girionys-1″, bet po baudinių serijos pralaimėjo kauniečiams 1:3. Panašiai situacija klostėsi ir kovoje dėl trečiosios vietos. Rungtynių laikas su Utenos DSC komanda baigėsi 1:1, o baudinius tiksliau realizavo turnyro šeimininkai 3:1.