Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį

2017 08 17 Šeštadienį Kėdainiuose: "Nevėžis" - "Šilutė"
Image

Rugpjūčio 19 d. Kėdainių “Nevėžio” komanda, po trijų iš eilės išvykos rungtynių, grįžta į savo namų stadioną. Šeštadienį 16 val. “Nevėžis” išbandys jėgas su FK “Šilute”. Tai bus LFF Pirmos lygos 21 turo rungtynės.

Į Kėdainius “Šilutės” futbolininkai atvyksta po vasaros pertraukos sužaidę ketverias rungtynes:
liepos 30 d. “Šilutė” – “Palanga” 2:3
rugpjūčio 5 d. “Šilutė” – Alytaus “Dainava” 1:1
rugpjūčio 8 d. “Šilutė” – FK “Trakai B” 1:0
rugpjūčio 12 d. Klaipėdos “Koralas” – “Šilutė” 4:0

Po 19 rungtynių surinkusi 22 taškus pamario komanda šiuo metu 11 turnyrinės lentelės vietoje. Bet “Nevėžio” komandos tai neturėtų nuraminti – kovotojų charakterį žemaičiai kėdainiečiams pademonstravo dar pernai, kuomet svarbiose “Nevėžiui” rungtynėse Kėdainiuose pralaiminėdami šilutiškiai išplėšė lygiasias 2:2. Tuo labiau, šiemet pirmojo rato rungtynėse Šilutėje “Nevėžis” pralaimėjo 0:2.

Kviečiame žiūrovus šeštadienį į stadioną, kuriame “Nevėžis” pasistengs reabilituotis už pralaimėjimą I-ajame rate!

2017 08 16 Po vasaros pertraukos atsinaujina vaikų ir jaunimo Lietuvos čempionatai
Image

Po vasaros pertraukos, jau šį savaitgalį rugpjūčio 20 d., atsinaujina 2017 metų Lietuvos vaikų ir jaunimo čempionatai, kuriame dalyvauja aštuonios Kėdainių FK “Nevėžis” įvairaus amžiaus komandos.

Pirmieji startuos patys vyriausi t.y. U-19 ir U-14 “Nevėžio” futbolininkai. Sekmadienį kėdainiečių U-19 komanda žais Kėdainiuose 13 val. su Kauno FC “Stumbro” vienmečiais. Tuo tarpu U-14 komanda vyks į kaimyninę Jonavą, kur grumsis su vietos KKSC ekipa. Palaipsniui į kovas įsilies ir visos likusios Kėdainių “Nevėžio” vaikų ir jaunimo komandos.

Kėdainių FK “Nevėžis” komandos Lietuvos čempionatuose dalyvauja šiose amžiaus grupėse:

U-19 (1998-2000 m. gimnimo) I lyga Pietų / Rytų regionas (treneris R.Škudas). Formatas 11×11.
U-17 (2001 m. gimnimo) I lyga Pietų / Rytų regionas (treneris A.Urbšys). Formatas 11×11.
U-16 (2002-03 m. gimnimo) I lyga Pietų / Rytų regionas (treneris A.Gėgžna). Formatas 11×11.
U-14 (2004 m. gimnimo) II lyga Pietų regionas (treneris A.Juknevičius). Formatas 11×11.
U-13 (2005 m. gimnimo) Šiaurės regionas (treneris N.Kestenis). Formatas 9×9.
U-12 (2006 m. gimnimo) Pietų regionas (treneris D.Jodenis). Formatas 9×9.
U-11 (2007 m. gimnimo) Pietų regionas (treneris E.Kugys). Formatas 7×7.
U-10 (2008 m. gimnimo) Pietų regionas (treneris E.Kugys). Formatas 7×7.

12.00 val.
Kėdainių “Nevėžis B” - Kauno "Parabelis" 5:1 (4:0)

2017 08 11 "Dainava" - "Nevėžis" 0:1 (0:0)
Image

Kėdainių “Nevėžis” pergalingai užbaigė Pirmos lygos trijų išvykos rungtynių seriją. Rugpjūčio 11 vakarą kėdainiečiai Alytuje po įnirtingos kovos rezultatu 1:0 palaužė pirmenybių lyderius "Dainavos" futbolininkus, nustumdami juos į 3 vietą. Vienintelį susitikimo įvartį, pačioje rungtynių pabaigoje, pelnė kėdainietis Aretas Gėgžna.

Artimiausias rungtynes “Nevėžis” žais rugpjūčio 19 d. 16 val. Kėdainių stadione su FK “Šilute”.

LFF I LYGA
20 Turas
Alytaus stadionas
19.00 val.
Alytaus "Dainava” – Kėdainių “Nevėžis” 0:1 (0:0)
Teisėjas: J.Paškovskis (Vilnius)
Įvarčiai: 89 min. A.Gėgžna (“Nevėžis”)
FK “Nevėžis” sudėtis: S.Skinderis, R.Slepakovas, D.Cibulskas, T.Rakašius, M.Vasiliauskas (A.Liasiuk), A.Trakšelis (V.Giedraitis), R.Lipnevičius, V.Dovbysh, E.Skripkinas, J.Moroz (A.Gėgžna), E.Kugys (T.Paulikas).
Atsargoje: G.Jakubaitis, A.Gėgžna, V.Giedraitis, V.Chernyakov., N.Kestenis, A.Liasiuk, T.Paulikas.

2017 08 10 Penktadienį Alytuje: "Dainava" - "Nevėžis"
Image

Penktadienį “Nevėžio” futbolininkai užbaigia trijų iš eilės išvykos rungtynių seriją, susitikimu Alytuje, su šiuo metu pirmenybėse lyderiaujančia Alytaus “Dainava”.

Šios Pirmos lygos 20 turo rungtynės vyks Alytaus miesto stadione, rungtynių pradžia 19 val.

Prieš antrąją pirmenybių dalį “Dainava” kiek pasikeitė. Komandą paliko gynėjai Mantas Fridrikas (Klaipėdos „Atlantas“) ir Marius Žukovas, saugai Kler Heh („Jelgava“), Kyrylo Silich („Jonava“), Gediminas Kruša, Titas Vitukynas bei rezultatyviausias pirmenybių puolėjas Sam Shaban.

Bet šias netektis dzūkijos klubą kompensavo net 7 naujų žaidėjų pastiprinimas – prie komandos prisijungė – iš „Kauno Žalgirio“ atvykęs Lukas Sendžikas (saugas), kurį laiką be klubo buvęs Renaldas Stankevičius (saugas), užtikrintu žaidimu jau pasižymėjęs Edgars Fjodorovs (gynėjas), Joao Claudio Kiala (saugas), A lygos patirties turintis Ainas Bareikis (gynėjas), ukrainietis Ruslan Ivanchenko (saugas/puolėjas) bei „Vilniaus Vyčio“ komandai atstovavę Tomas Misiūnas (saugas) ir Ernestas Mininas (gynėjas). Grečiausiai „Dainavoje“ rungtyniaus ir vasaros pertraukos metu Lenkijoje įsitvirtinti mėginęs Lukas Čerkauskas.

Pirmojo rato šių komandų dvikova Kėdainiuose pasibaigė lygiosiomis 2:2.

2017 08 08 Palanga - Nevėžis 1:1 (0:0)
Image

Kėdainių “Nevėžis” atkakliose rungtynėse Palangoje lygiosiomis pabaigė susitikimą su FK “Palanga” – 1:1. Kėdainiečiai pirmavo po 67 minutę A.Liasiuk pasiekto įvarčio, bet rungtynėms einant į pabaigą šeimininkai rezultatą išlygino.

Ypač nesėkmingai rungtynės susiklostė dviem “Nevėžio” žaidėjams Deividui Gražiui ir Viktor Dovbysh. Artėjant pirmajam kėliniui į pabaigą jie dvikovoje tarpusavyje susitrenkė galvomis, ir paplūde krauju, tiesiai iš aikštės buvo išvežti į Klaipėdos universitetinę ligoninę, kur jiems buvo suteikta medicininė pagalba. Žaidėjų būsena stabilizavosi.

Artimiausias rungtynes “Nevėžis” žais rugpjūčio 11 d. Alytuje su pirmenybių lyderiais Alytaus “Dainava”.

LFF I LYGA
19 Turas
Palangos stadionas
18.30 val.
FK “Palanga” – Kėdainių “Nevėžis” 1:1 (0:0)
Teisėjas: O.Abramavičius (Klaipėda)
Įvarčiai: 67 min. A.Liasiuk (“Nevėžis”), 83 min. R.Gecevičius (“Palanga”)
FK “Nevėžis” sudėtis: S.Skinderis, R.Slepakovas, T.Paulikas, T.Rakašius, M.Vasiliauskas, A.Trakšelis (V.Giedraitis), R.Lipnevičius, V.Dovbysh (A.Gėgžna), D.Gražys (A.Liasiuk), J.Moroz, E.Kugys (N.Kestenis).

2017 08 07 Antradienį Palangoje: FK "Palanga" - Kėdainių "Nevėžis"
Image

Peršokę Panevėžio barjerą Kėdainių "Nevėžio" futbolininkai antradieni, rugpjūčio 8 dieną vyksta į Palangą. Pajūryje kėdainiečiai 18:30 val. susirems su vienais iš pirmenybių lyderiais - FK "Palanga" komanda.

Praeitų metų Pirmos lygos vicečempionai demonstruoja stabilumą - šiemet vėl gan sėkmingai rungtyniauja ir nusitaikė į medalius. Žinoma, Pirmoje lygoje dar liko pakankamai rungtynių iki sezono pabaigos, bet vienareikšmiškai, palangiškiai namie stengsis rinkti svarbius taškus, tad "Nevėžio" laukia itin sunkios rungtynės.

Pirmojo rato dvikova Kėdainiuose šeimininkams pasibaigė labai nesėkmingai - pralaimėta 0:3. Reikia revanšo!

2017 08 05 FK "Panevėžys" - "Nevėžis" 1:3 (0:1)
Image

Kėdainių "Nevėžis" laimėjo antrąsias iš eilės Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos pirmenybių rungtynes. Šeštadienį kėdainiečiai Panevėžyje rezultatu 3:1 nugalėjo FK "Panevėžys" komandą. Kėdainiečiu gretose pasižymėjo J.Moroz, A.Liasiuk ir A.Gėgžna.

Artimiausias rungtynes “Nevėžis” žais rugpjūčio 8 d. Palangoje su vienais iš pirmenybių lyderių FK "Palanga" komanda.

LFF I LYGA
18 Turas
Panevėžio stadionas
13.00 val.
FK "Panevėžys" – Kėdainių “Nevėžis” 1:3 (0:1)
Teisėjas: U.Veprauskas
Įvarčiai: 37 min.J.Moroz, 79 min. A.Liasiuk, 90 min. A.Gėgžna. (“Nevėžis”)
FK “Nevėžis” sudėtis: S.Skinderis, R.Slepakovas, T.Paulikas, T.Rakašius, M.Vasiliauskas (A.Gėgžna), A.Trakšelis (V.Giedraitis), R.Lipnevičius, V.Dovbysh, D.Gražys, J.Moroz (A.Liasiuk), E.Kugys.
Atsargoje: G.Jakubaitis, A.Gėgžna, V.Giedraitis, V.Chernyakov., N.Kestenis, A.Liasiuk, T.Baltrimavičius.

2017 08 04 Šeštadienį Panevėžyje: FK "Panevėžys" - Kėdainių "Nevėžis"
Image

Po pertraukos įsibegėja 2017 m. Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos pirmenybės. Artimiausiu metu šiose varžybose Kėdainių "Nevėžio" laukia trys svarbios išvykos - į Panevėžį, Palangą ir Alytų.

Šeštadienį, rugpjūčio 5 d. 13 val., Kėdainių “Nevėžis” žais pirmąsias išvykos rungtynes Panevėžyje, kuriame pagrindiniame miesto "Aukštaitijos" stadione susitiks su FK "Panevėžys" ekipa.

Šis Aukštaitijos derbis jau keli metai pasižymi atkaklumu. Ko gero, ir šį kartą Panevėžio žiūrovai išvis bekompromisinę dvikovą, nes abejoms ekipoms taškai labai reikalingi. Pirmajame rate Kėdainiuose komandos išsiskyrė taikiai 0:0.

2017 08 01 Trečiadienį prasideda Kėdainių r. futbolo mėgėjų lyga
Image

Trečiadienį, rugpjūčio 2 d., prasidės Kėdainių r. futbolo mėgėjų lyga. Šiose varžybose dalyvaus 7 Kėdainių rajono komandos, kurios tarpusavyje varžysis rato sistema. Komandos žais ant ketvirčio stadiono aikštės, formatu 5×5 (4 žaidėjai + vartininkas). Rungtynių trukmė du kėliniai po 20 min.

Kėdainių rajono futbolo mėgėjų lygos nugalėtojai rudenį vyks į organizuojamus Lietuvos mėgėjų lygos finalus. Taip pat jau žinoma, kad mėgėjų lygos prizininkų laukia rėmėjų “Hummel” įsteigti sportinės aprangos čekiai-prizai.