Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį

2016 06 30 "Nevėžio" merginos varžėsi SO Baltic cup turnyre
Image

Kėdainių “Nevėžio” merginų grupė, treniruojama E.Kugio, dalyvavo jungtiniame tarptautiniame Special Olympic turnyre “BALTIC CUP – 2016”, kuris vyko birželio 21-25 dienomis, Kėdainių stadione. Kėdainietės varžėsi su Rusijos, Latvijos, Danijos SO komandų merginomis.

Image

Prasidėjo LFF III lygos Kauno apskrities futbolo federacijos vykdomos pirmenybės, kuriose dalyvauja “Nevėžio” pamaina – Kėdainių “Jaunimo rinktinė Nevėžis-2”. Birželio 30 d. 20 val. Kėdainių stadione Kėdainių “Jaunimo rinktinė Nevėžis-2” žais rungtynes su Raseinių “Danspin”.

LFF III lygos KAFF pirmenybių dalyviai

1. Kėdainių “Jaunimo rinktinė Nevėžis-2”

Image

Birželio 28 d. atkeltose LFF Pirmos lygos 9 turo rungtynėse Kėdainių “Nevėžis” namų stadione nepaliko jokių šansų FBK “Kaunui” ir sutriuškino laikinos sostinės komandą 7:1 (2:0).

Kėdainiečiai savo pranašumą pirmajame kėlinyje įrodė dviem įvarčiais, kuriuos pelnė E.Kugys ir A.Gėgžna, realizavęs 11 metrų baudinį. Antrajame kėlinyje “Nevėžis” nesustojo ir dar penkis kartus nuginklavo svečių vartininką. Antroje žaidimo pusėje dar kartą pasižymėjo A.Gėgžna, dukartus įmušė R.Lipnevičius, po kartą N.Kestenis ir Š.Činikas.

Skaityti toliau...
2016 06 27 Kėdainiečiai varžėsi Taline
Image

Birželio 20-22 dienomis Kėdainių FK “Nevėžis” vienuolikamečiai (2005m. gimimo) futbolininkai, treniruojami N.Kestenio, Estijos sostinėje Taline dalyvavo tarptautiniame futbolo turnyre “Tallink cup”. Turnyre varžėsi komandos iš Estijos, Suomijos ir Lietuvos.Kėdainiečiai turnyre užėmė 4-ąją vietą.

Kėdainių “Nevėžis” – Tabasalu JK (Estija) 0:5

2016 06 28 Kėdainių "Nevėžio" U-19 komanda - Lietuvos jaunimo I lygos nugalėtojai (video)
Image

Kėdainių “Nevėžio” U-19 (1997-98 m. gimimo) komanda – Lietuvos 2015-2016 metų Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos organizuojamų varžybų I lygos nugalėtojai.

Nuo praeito rudens organizuojamose varžybose dalyvavę kėdainiečiai sėkmingai varžėsi LVJFA U-19 I lygos čempionate ir net prieš penkis turus iki varžybų pabaigos užsitikrino nugalėtojų vardą.

Šios komandos puolėjas kėdainietis Lukas Berednikovas tapo rezultatyviausiu I lygos žaidėju – 27 įvarčiai.

“Nevėžio” komanda užėmusi pirmąją vietą iškovojo teisę ateinančiame sezone žaisti LVJFA U-19 Elitinėje lygoje (tarp stipriausių Lietuvos 8 komandų).

2016 06 28 Atkeltas 9 turas: Kėdainių "Nevėžis" - FBK "Kaunas"

Birželio 28 d. Kėdainių “Nevėžio” futbolininkai Kėdainių stadione žais atkeltas 9 turo rungtynes su FBK “Kaunas” komanda.

Pirmoji sezono dalis pasiekė finišo tiesiąją. Nuo liepos 6 d. Pirmos lygos pirmenybėse bus trumpa pertrauka, o varžybos atsinaujins liepos 31 d. Iki pertraukos “Nevėžiui” liko trys svarbios rungtynės, kurios visos vyks Kėdainių stadione:

birželio 28 d. “Nevėžis” – FBK “Kaunas”

liepos 2 d. “Nevėžis” – Kauno “Hegelmann Litauen”
liepos 6 d. “Nevėžis” – Radviliškio “Lokomotyvas”

2016 06 24 FK "Šilutė" - Kėdainių FK "Nevėžis" 0:8 (0:5)
Image

Birželio 23 d. vykusiame Pirmos lygos XIV ture Kėdainių “Nevėžis” pasiekė didžiausio šio sezono pergalę. Šilutės stadione kėdainiečiai net 8:0 (5:0) sutriuškino aikštės šeimininkus FK “Šilutės” futbolininkus.

Jau nuo pat susitikimo pradžios kėdainiečiai ėmė dominuoti aikštėje ir netrukus pasipylė įvarčiai.

2016 06 24 Lietuvos senjorų pirmenybės
Image

Sėkmingai antrąjį ratą Lietuvos Aukštaitijos zonos Senjorų futbolo čempionate pradėjo “Nevėžio” veteranai. Vakar išvykoje su Marijampolės “Sūduvio” vienuolike įvarčių fiestoje iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 6:3.

Jau pirmojo kėlinio pradžioje po grubios šeimininkų gynėjų ir vartininko klaidos pasižymėjo puolime žaidęs Rolandas Bagdžiūnas pelnė pirmąjį rungtynių įvartį… Vėliau šeimininkai perėmė iniciatyvą ir išlygino rezultatą 1:1. Po pertraukos sėkmingiau žaidę nevėžiečiai pelnė dar penkis įvarčius ir atsirevanšavo už pralaimėjimą pirmame rate. Įvarčius nevėžiečiams pelnė Rolandas Bagdžiūnas tris, du Andrius Urbšys, vieną Rolandas Sipavičius. Artimiausios rungtynės numatomos kitą trečiadienį Ukmergėje su vietos “Vienybės” vienuolike.

Po to bus skelbiama vieno mėnesio pertrauka ir rugpjūčio pradžioje žaisime namuose su Kauno “Virpsto” futbolininkais.

Pagarbiai, klubo pirmininkas Robertas Činikas

2016 06 22 Kėdainių rajono futbolo mėgėjų lygos susirinkimas
Image

Birželio 27 d., pirmadienį, 17.30 val. įvyks Kėdainių rajono 7×7 futbolo mėgėjų lygos komandų vadovų susirinkimas.

Susirinkimas vyks Kėdainių Arenos 3-iajame aukšte (J.Basanavičiaus g. 1 A).

Turnyro organizatoriai kviečia dalyvauti pageidaujančių žaisti ekipų vadovus. Susirinkimo metu aptarsime Kėdainių rajono 7×7 futbolo mėgėjų lygos vykdymo gaires.

2016 06 22 14 turas: FK "Šilutė" - Kėdainių "Nevėžis"
Image

Birželio 23 d. Kėdainių “Nevėžio” futbolininkai keliaus į pamarį, kur žais Pirmos lygos XIV turo rungtynes su Šilutės futbolo klubu “Šilute”.

“Šilutė” šiemet ne itin sėkmingai startavo Pirmos lygos pirmenybėse, ir šiuo metu įpusėjus sezonui po 13 sužaistų rungtynių turi surinkusi 13 taškų, bei užima 12 vietą. Bet nuo birželio 15 dienos prasidėjus žaidėjų registracijos periodui, komandos turi galimybę užsiregistruoti naujų futbolininkų. “Šilutė” lyg ir žadėjo pasinaudoti šiuo žaidėjų perėjimų langu, tad “Nevėžio” priešininko sudėtis gali keistis.Tuo labiau “Šilutė” namie lengvai taškų niekam nedalina, tad kėdainiečių laukia rimta kova.