2024 04 16 Vilniaus BFA - Kėdainių "Nevėžis" 2:1 (2:1)
Image

TOPsport I lyga | 6 turas | Vilniaus BFA arena
Teisėjas: Ernestas Kemėža

2024 metų TOPsport Pirmos lygos 6 turo rungtynėse “Nevėžis” išvykoje patyrė antrąjį šio sezono pralaimėjimą. Kėdainiečiai 1:2 pralaimėjo Vilniaus BFA.

Kėdainiečiai 8 minutę išsiveržė į priekį, po tikslaus Vakario Skibiniausko smūgio. Visgi, vilnietis Nedas Garbaliauskas 18 minutę rezultatą išlygino, o 44 minutę BFA žaidėjas Artiom Osipovič realizavo teisėjų paskirtą 11 metrų baudinį.

Antrajame kėlinyje “Nevėžio” komanda užgulė aikštės šeimininkų vartus, bet įvarčiui pasiekti šį kartą pritrūko tikslumo.

Artimiausias TOPsport Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais balandžio 26 d. 18 val. Kėdainių stadione, prieš Panevėžio “Ekraną”.

2024 04 12 Startuoja 2024 m. FPRO LFF Taurės varžybos
Image

Prasidėjo 2024 m. FPRO LFF Taurės varžybos, kuriose dėl trofėjaus varžysis 52 komandos.

Balandžio 11 d. buvo ištraukti taurės I etapo burtai, po kurių paaiškėjo, kad Kėdainių “Nevėžis” iš karto pateko į taurės varžybų II etapą.

Pirmame taurės etape dalyvauja 42 ekipos (etapą praleidžia tik TOPsport A lygos komandos). Dvi komandos burtų keliu iš karto žengė į kitą etapą (Kėdainių “Nevėžis” ir Kybartų “Sveikata”), likusios 40 buvo paskirstytos į 20 porų. Šių porų nugalėtojai (20) prisijungs prie burtų keliu tolyn patekusių komandų (2) bei prie TOPsport A lygos atstovų (10), tad nuo antrojo etapo turnyre toliau varžysis 32 komandos.

2024 04 11 Po žiemos pertraukos jaunieji futbolininkai grįžta į stadionus
Image

Po žiemos pertraukos atsinaujino 2023-2024 metų Lietuvos vaikų ir jaunių čempionatai, kuriuose dalyvauja aštuonios Kėdainių “Nevėžio” jaunųjų futbolininkų komandos. Sezonas prasidėjo praeitų metų rugpjūčio mėnesį, o baigsis šių metų birželį.

“Nevėžio” klubas antrąją Lietuvos vaikų ir jaunimo sezono dalį pasitinka dalyvaudamas trejomis komandomis 11 prieš 11 segmente, dvejomis komandomis 8 prieš 8 ir trejomis komandomis 5 prieš 5. Penkių amžiaus grupių čempionatuose (U-12, U-11, U-10, U-9, U-8) kėdainiečiai varžosi aukščiausiame lygmenyje.

• U-18 varžysis LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Pietų-Rytų regiono grupėje 11×11 (treneris A.Juknevičius)
  • U-15 varžysis LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų regiono grupėje 11×11 (treneris A.Urbšys)
  • U-13 varžysis LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono A grupėje 11×11 (treneris R.Škudas)
  • U-12 varžysis Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas Pietų regiono grupė PRO 8×8 (treneris A.Gėgžna)
  • U-11 varžysis Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO 8×8 (treneris A.Lukoševičius)
  • U-10 varžysis Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO 5×5 (treneris N.Kestenis)
  • U-8 varžysis Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO 5×5 (treneris D.Jodenis)

2024 04 09 Kėdainių "Nevėžis" - FA "Šiauliai B" 1:0 (1:0)
Image

TOPsport I lyga | 5 turas | Kėdainių stadionas
Teisėjas: Irmantas Kaprašovas

2024 metų TOPsport Pirmos lygos 5 turo rungtynėse “Nevėžis” namų stadione 1:0 nugalėjo FA “Šiauliai B” komandą.

Vienintelis rungtynių įvartis buvo pelnytas pačioje rungtynių pradžioje 2 minutę, kuomet kamuolį tiksliai į svečių vartų kampą parito “Nevėžio” žaidėjas Taiga Horikoshi. Kėdainiečiai turėjo dar ne vieną progą pasižymėti, bet šį kartą pergalei pasiekti pakako vieno įvarčio.

Artimiausias TOPsport Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais balandžio 13 d. sostinėje prieš Vilniaus BFA.

2024 03 30 FK "Kauno Žalgiris B" - Kėdainių "Nevėžis" 1:2 (0:0)
Image

TOPsport I lyga | 4 turas | Kauno r. VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Teisėjas: Rasa Grigonė

2024 metų TOPsport Pirmos lygos 4 turo rungtynėse “Nevėžis” išvykoje rungtynių pabaigoje palaužė “Kauno Žalgirio” dublerių pasipriešinimą ir pasiekė pergalę 2:1.

Pirmajame kėlinyje be įvarčių sužaidusios komandos, antrajame kėlinyje dar daugiau padidino žaidimo spartą. Kėdainiečiai turėjo žaidybinę persvarą, bet įvartis 74 minutę krito į “Nevėžio” vartus, po tikslaus kauniečio Emilio Kirliausko smūgio. Visgi, kėdainiečiai pademonstravo charakterį ir per paskutines dėšimt žaidimo minučių išplėšė pergalę. Rezultatą 84 minutę išlygino Rokas Župerka, po standartinės padėties galva kamuolį nukreipęs į šeimininkų vartus. Dar po dviejų minučių “Nevėžio” žaidėjas Taiga Horikoshi buvo neleistinai pargriautas kauniečių baudos aikštelėje. Paskirtą baudinį realizavo tas pats Taiga Horikoshi.

Artimiausias rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais balandžio 5 d. Kėdainiuose prieš FA “Šiauliai B”.

2024 03 25 Kėdainių "Nevėžis" - FK "Panevėžys B" 1:0 (1:0)
Image

TOPsport I lyga | 3 turas | Kėdainių stadionas
Teisėjas: Egidijus Amšiejus

2024 metų TOPsport Pirmos lygos 3 turo rungtynėse “Nevėžis” namų stadione priėmė “Panevėžys B”. Kėdainiečiai iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 1:0 įveikę priešininkus iš Panevėžio. Vienintelis rungtynių įvartis krito pačioje susitikimo pradžioje 3 minutę, kuomet aštuoniolikametis kėdainietis Ugnius Avizovas iššokęs vienas prieš varžovų vartininką taikliai pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

Artimiausias rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais kovo 29 d. išvykoje prieš FK “Kauno Žalgiris B”.

2024 03 21 Netrukus startuos Kėdainių FK "Nevėžis" merginų komanda
Image

Kovo 22 d. prasideda „Topo centras Euronics“ moterų I lyga, kurioje antrus metus iš eilės dalyvaus Kėdainių FK “Nevėžis” merginų komanda. Kėdainietes treniruoja Donatas Jodenis. Šiemet Pirmoje lygoje dalyvaus 13 moterų komandų:

„Utenos Utenis“, FA „Šiauliai“-ŠSG, FC „Džiugas“, FC „Hegelmann“ B, FK „Babrungas“, FK „Gintra“ B, FK „Nevėžis“, FK „Saned“ B, FK „Šešupė“, FK „Vilkija“, FK „Žalgiris“, MFA „Bitės“ ir nugalėtojų titulą ginsianti MFA „Žalgiris“ B-MRU️.

Pagrindinio moterų futbolo partnerio „Topo centras Euronics“ vardu pavadintą lygą sudarys trys etapai: trylikos turų reguliarusis sezonas, pusfinaliai ir rungtynės dėl žemesnių vietų, finalinio ketverto renginys.

Pirmąsias pirmenybių rungtynes “Nevėžio” futbolininkės žais kovo 29 dieną išvykoje prieš Plungės “Babrungo” komandą⚔️

Visas pirmenybių tvarkaraštis ir rezultatai bus skelbiami:

2024 03 18 Mažeikių "Atmosfera" - Kėdainių "Nevėžis" 1:2 (0:1)
Image

TOPsport I lyga | 2 turas | Mažeikių stadionas

2024 metų TOPsport Pirmos lygos 2 turo rungtynėse “Nevėžis” pasiekė pirmąją pergalę pirmenybėse. Žaisdami Mažeikiuose kėdainiečiai pirmieji 18 minutę po Hirotaka Yamada smūgio išsiveržė į priekį. Antrojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai rezultatą išlygino, bet “Nevėžio” komanda 85 minutę po antrojo Hirotaka Yamada pelnyto įvarčio persvėrė santykį ir iškovojo pergalę.

Artimiausias rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais kovo 22 d. Kėdainiuose prieš FK “Panevėžys B”.

2024 03 11 Kėdainių "Nevėžis" - Gargždų "Banga B" 0:1 (0:0)
Image

TOPsport I lyga | 1 turas | Kėdainių stadionas
Teisėjas: Karolis Buivydas

2024 metų TOPsport Pirmos lygos 1 turo rungtynėse “Nevėžis” namų stadione priėmė Gargždų “Banga B”. Deja, akivaizdų pranašumą kėdainiečiams nepavyko paversti įvarčiais, o svečiai 69 minutę pasinaudojo reta kontrataka, po kurios gargždiškis Airik Balasanov pelnė, kaip paaiškėjo, vienintelį rungtynių įvartį.

Artimiausias rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais kovo 15 d. Mažeikiuose prieš “Atmosferą”.

2024 03 08 Kėdainių FK "Nevėžis" komandos pristatymas
Image

Kovo 6 d., prieš penktadienį įvyksiančias pirmas Kėdainių “Nevėžio” 2024 metų TOPsport Pirmos lygos rungtynes Kėdainių stadione, klubas surengė komandos pristatymą. Susipažinti su komanda atvyko Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis, Kėdainių r. savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Muznikas, kėdainiečiai seimo nariai Jurgita Sejonienė, Viktoras Fiodorovas, Tomas Bičiūnas, Kėdainių žiniasklaidos atstovai.

Buvo pristatytas 62-asis “Nevėžio” klubo sezonas, visi supažindinti su Kėdainių “Nevėžio” klubo veikla, su pasikeitusia šių metų pagrindine vyrų komanda ir vyr. treneriu O.Lutkov, apsikeista nuomonėmis dėl šių metų Pirmos lygos pirmenybių.

Susirinkusieji palinkėjo “Nevėžio” komandai kuo daugiau pergalių, žaidėjams kuo mažiau traumų, pažadėjo kuo dažniau atvykti palaikyti Kėdainių “Nevėžio” ekipos bei linkėjo sugrįžti į Lietuvos aukščiausiąją futbolo lygą.