2016.10.21 23:08
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
2016 10 20 Kėdainių FK "Nevėžis" - FK "Panevėžys" 1:1 (foto)
Image

Trečiadienio vakarą Kėdainių “Nevėžis” savo stadione kovėsi su FK “Panevėžiu”. Kovoje dėl 2016 metų Pirmos lygos bronzos medalių šios rungtynės abejoms komandoms buvo ypatingai svarbios.Visdėlto, aštri kova nugalėtojo neišaiškino – lygiosios 1:1. Žvelgiant į turnyrinę lentelę šios lygiosios netenkino nei vienos ekipos, o suteikė palankiausius šansus “Vilniaus Vyčio” komandai. Galutinės Pirmos lygos medalių dalybos paaiškės po savaitgalį įvyksiančio paskutiniojo 30 pirmenybių turo.

Pirmąjį kėlinį aktyviau žaidę svečiai jau 12 minutę po standartinės padėties pelnė įvartį. Smūgiu galva pasižymėjo panevėžietis Sigitas Olberkis.

Antrajame kėlinyje “Nevėžis” apipylė “Panevėžį” atakų gausa, o 55 minutę kėdainietis Evaldas Kugys taikliu smūgiu rezultatą išlygino. Toliau vykusi bekompromisinė kova rezultato nepakeitė. Abejos komandos turėjo progų, bet realizuoti jų nepavyko nei vienai.

Video

http://futbolo.tv/video/pirma-lyga-xviii-turas-nevezis-panevezys-ivarciai
http://futbolo.tv/video/pirma-lyga-xviii-turas-nevezis-panevezys-santrauka
http://futbolo.tv/video/pirma-lyga-xviii-turas-nevezis-panevezys-rungtynes

Skaityti toliau...
2016 10 21 M.Ramanauskas grįžo iš "Leicester City" peržiūros
Image

Vienas iš Lietuvos U-17 rinktinės lyderių, Kėdainių FK “Nevėžis” auklėtinis, Matas Ramanauskas buvo pakviestas į praėjusio sezono Anglijos “Premier” lygos čempionų, komandos “Leicester City” peržiūrą. Tokių jaudinančių naujienų proga www.futbolas.lt uždavė keletą klausimų, o futbolininkas savo ruožtu mielai pasidalino savo patirtimis ir įspūdžiais iš atrankos kurioje teko sudalyvauti.

Skaityti toliau...
2016 10 21 Lietuvos U-12 (2005m.gimimo) čempionatas
Image

2016.10.20
2016m. Lietuvos vaikų U-12 (2005m. gimimo) 9×9 futbolo pirmenybių Šiaurės regiono II ratas
Kėdainių stadionas
FK “Nevėžis” – Panevėžio FA-FK “Panevėžys-1” 1:2
FK “Nevėžis” – Panevėžio FA-FK “Panevėžys-2” 6:0

2016 10 19 Kėdainių FK "Nevėžis" - FK "Panevėžys"
Image

Trečiadienį, spalio 19 d., 20 val. 30 min. Kėdainių “Nevėžis” savo stadione žais bene svarbiausias šio sezono rungtynes.Nukeltose LFF Pirmos lygos XXVIII turo rungtynėse “Nevėžis” priims FK “Panevėžį”.

Taip jau susiklostė, kad šios nukeltos rungtynės tapo pagrindinės abejoms komandoms kovoje dėl Pirmos lygos bronzos medalių. Nors galutinė komandų rikiuotė paaiškės ateinantį sekmadienį, akivaizdu, kad pergalę rytojaus susitikime pasiekusi komanda taps realiausia pretendente į bronzą. Rungtynių intrigą didina dar vienas faktorius – lygiosios netenkina nei “Nevėžio”, nei “Panevėžio”. Tuomet “Vilniaus Vytis” sulauktų savotiškos dovanėlės, kuria beliktų pasinaudoti paskutiniame ture ir laimėjus paskutines rungtynes vilniečiai užimtų trečiąją vietą.

Tarpusavio “Nevėžio” ir “Panevėžio” pirmojo rato dvikova Panevėžyje pasibaigė atkakliomis lygiosiomis 2:2.

Taigi kviečiame kėdainiečius ateiti ir palaikyti “Nevėžio” komandą paskutinėse šio sezono rungtynėse Kėdainiuose.

Trečiadienis, 10.19, 20.30, Kėdainių stadionas.

2016 10 18 Lietuvos U-15 (2002m. gimimo) čempionatas
Image

2016m. LVJFA U-15 (2002m. gimimo) Pietu zona II ratas
Spalio 17 d.
Kėdainių stadionas
Kėdainių FK “Nevėžis” vs Garliava 2:9

2016 10 16 Kėdainių FK "Nevėžis" - FK "Šilutė" 2:2 (2:0)
Image

Kėdainių “Nevėžio” futbolininkai, LFF Pirmos lygos pirmenybių 29 ture, nepasinaudojo galimybe padidinti atotrukį nuo savo artimiausių persekiotojų. Kėdainiečiai rungtynėse su “Šilute” pirmaudami po pirmojo kėlinio 2:0, antrajame praleido du įvarčius ir rungtynes užbaigė lygiosiomis 2:2.

Pirmajame kėlinyje “Nevėžio” gretose pasižymėjo Š.Činikas ir R.Lipnevičius.

2016 m. LFF Pirma lyga
II ratas 29 turas

Spalio 16 d. (sekmadienis)

Kėdainių stadionas
Teisėjas: V.Kazlauskas (Kaunas)
Kėdainių FK “Nevėžis” – FK “Šilutė” 2:2 (2:0)
Įvartčiai: Š.Činikas, R.Lipnevičius (Nevėžis)

2016 10 14 Kėdainiuose vyko Lietuvos Specialios Olimpiados rudens futbolo čempionatas (foto)
Image

Spalio 12 dieną Kėdainiuose vyko 2016 m. Lietuvos specialiosios olimpiados rudens futbolo 7×7 čempionatas. Jame dalyvavo Lietuvos 11 specialiųjų mokyklų ir Kėdainių FK “Nevėžis” mergaičių komandos.

Komandos pagal pajėgumą buvo suskirstytos į tris finalines grupes. Varžybos grupėse vyko rato sistema. Pasibaigus varžyboms paaiškėjo nugalėtojai: A grupė – Kauno statybų ir paslaugų mokymo centro komanda; B grupė – Kauno J. Laužiko specialiosios mokyklos komanda; C grupė – FK „Nevėžis” merginų komanda. Komandos prizininkės buvo apdovanotos medaliais. Visos komandos buvo apdovanotos Kauno apskrities futbolo federacijos dovanotais kamuoliais. Varžyboms teisėjavo FK “Nevėžis” futbolininkai N. Kestenis ir R. Lipnevičius.

Skaityti toliau...
2016 10 15 29 turas: Kėdainių FK "Nevėžis" - FK "Šilutė"
Image

Sekmadienį, spalio 16 d., 13 val. Kėdainių “Nevėžis” savo stadione žais LFF Pirmos lygos XXIX turo rungtynes su FK “Šilutės” komanda.

Peršokęs “Dainavos” barjerą, “Nevėžis” namų stadione laukia svečių iš pamario – “Šilutės” vienuolikės. Ir nors pažvelgus į turnyrinę lentelę atrodytų, jog rungtynės vienos iš lengvesnių (“Šilutė” užima 13 vietą), visdėlto neabejotina, kad kėdainiečių sekmadienį laukia ne lengvas pasivaikščiojimas, o kovinga dvikova. Užtektų gal tik paminėti, kad paskutinėse rungtynėse “Šilutė” Telšiuose net 4:1 sutvarkė “Džiugą”. Apskritai, po pirmojo rato kiek pasipildžiusi “Šilutė” antrajame rate periodiškai įgelia į medalius pretenduojančioms komandoms – “Šilutė” : “Panevėžys” 1-1 ; Gargždų “Banga” : “Šilutė” 1-1 ; “Šilutė” : “Vilniaus Vytis” 1-1.

Tad kviečiame sirgalius ateiti palaikyti “Nevėžį” į priešpaskutines sezono rungtynes namų stadione.

Sekmadienis, 10.16, 13:00, Kėdainių stadionas.

2016 10 13 SHARP Elitinė U-19 jaunių lyga
Image

SHARP Elitinė U-19 jaunių lyga
Spalio 12 d. (trečiadienis)
Kėdainių stadionas
Kėdainių FK “Nevėžis” vs Panevėžio FA-PRSSG-FK “Panevėžys” 0:7

Artimiausios rungtynės

SHARP Elitinė U-19 jaunių lyga
Spalio 26 d. (trečiadienis) 15.30 val.
Kėdainių stadionas
Kėdainių FK “Nevėžis” vs Vilniaus FM-FK “Žalgiris”

2016 10 12 Kėdainietis M.Ramanauskas bando įsitvirtinti Anglijos čempionų komandoje
Image

Kėdainių FK “Nevėžis” auklėtinis Matas Ramanauskas (treneriai A.Sveikauskas, R.Škudas) spalio 9-16 dienomis dalyvauja Anglijos Premier lygos čempionų Leicester City komandos peržiūroje. Anglijos klubą sudomino perspektyvaus šešiolikamečio M.Ramanausko žaidimo lygis ir Leicester City pasikvietė žaidėją į peržiūrą.

Pastaruoju metu “Nevėžio” auklėtinis futbolo paslapčių mokosi Nacionalinėje futbolo akademijoje Kaune, treniruojamas NFA trenerių V.Vaškūno ir G.Krasausko. Taip pat yra Lietuvos U-17 jaunimo rinktinės narys.

  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.028826 sek.