2016.07.30 23:40
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
2016 07 29 FK "Nevėžis" ruošiasi antrajai sezono daliai
Image

Kėdainių FK “Nevėžis” ruošiasi 2016 metų LFF Pirmos lygos pirmenybių antrajai sezono daliai.Pirmenybės atsinaujins jau šį savaitgalį – “Nevėžis” liepos 31 d. (sekmadienį) 18 val., Telšių miesto stadione susitiks su Telšių FC “Džiugu”.

“Nevėžio” komandoje įvyko keletas pasikeitimų. Komanda atsisveikino su žaidėju Deividu Stradalovu. Klubas dėkoja futbolininkui ir linki geriausios kloties tolimesnėje karjeroje.

Skaityti toliau...
2016 07 28 Kėdainių r. futbolo mėgėjų lyga
Image

Liepos mėnesį prasidėjo Kėdainių r. Futbolo Mėgėjų Lyga.

Dalyvauja keturios komandos: “Vilainiai”, “Bronas”, “GRD”, “Savi”.

Varžybos vyksta dviem ratais.

Skaityti toliau...
2016 07 27 Dėl futbolo ateities...
Image

“Tikiu, kad vieną dieną ir Lietuvos futbolo rinktinė gins šalies garbę Europos čempionate, – šypteli Kėdainiuose gimęs, vos kojas spėjęs apšilti naujasis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vadovas Edvinas EIMONTAS (40). – Apie sportą kalbant nereikėtų vartoti terminų “myliu ar nemyliu”, sprendžiant pagal pergales, o analizuoti, kodėl tos pergalės neatėjo, ir ką padaryti, kad jos ateitų.

Visus sporto renginius, kaip ir Pancūzijoje vykusį Europos futbolo čempionatą aš stebėjau kiek kitaip, negu eilinis žiūrovas. Aš žvelgiu į tendencijas ne sportine prasme, o organizacinių klausimų ir federacijų darbo prasme, bei galvoju, kaip būtų galima keisti tokių renginių koncepciją.”

Skaityti toliau...
2016 07 06 Kėdainių "Nevėžis" - Radviliškio "Lokomotyvas" 6:0
Image

Liepos 6 d. Kėdainių “Nevėžis” pabaigė savo pirmąją 2016 m. LFF I lygos sezono dalį. Prieš trumpas liepos mėnesio atostogas kėdainiečiai tiesiog šlavė visus savo priešininkus. Ne išimtis buvo ir paskutiniosios 16 turo rungtynės su Radviliškio “Lokomotyvu”. “Nevėžis” sutriuškino varžovus 6:0 (2:0).

Nuo pat pirmų minučių “Nevėžis” tvirtai perėmė inciatyvą ir kūrė vieną po kito pavojingus momentus prie svečių vartų. Pirmasis įvartis krito 24 minutę po standartinės padėties, kuomet K.Rukuiža aukštai pašokęs galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.35 minutę jau 10-ąjį savo įvartį Pirmoje lygoje pelnė E.Kugys.

Antrajame kėlinyje “Nevėžis” nemažino apsukų ir dar keturis kartus nuginklavo “Lokomotyvo” vartininką. Savo 18-ąjį įvartį Pirmoje lygoje pasiekė A.Gėgžna, dar pasižymėjo N.Kestenis, L.Berednikovas, R.Petronis.

Puikus “Nevėžio” pirmojo rato finišas leido kėdainiečiams pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės vietą ir tapti rezultatyviausia I lygos ekipa (53 įvarčiai po 16 rungtynių, vidutiniškai daugiau kaip 3 įvarčiai per rungtynes). Beveik trečdalį visų “Nevėžio” įvarčių pelnė rezultatyviausias I lygos snaiperis Aretas Gėgžna (18 įvarčių). Sveikiname kėdainiečius, bet žinoma tai dar tik pusę darbo, ir visa pagrindinė kova lygoje užvirs antrajame rate.

2016 07 05 Prasideda II ratas: 16 turas: Kėdainių "Nevėžis" - Radviliškio "Lokomotyvas"
Image

Liepos 6 d. 18 val. Kėdainių “Nevėžio” futbolininkai Kėdainių stadione pradės 2016 m. LFF I lygos antrąjį ratą. “Nevėžio” varžovas Radviliškio “Lokomotyvas”.

Tai paskutinės rungtynės prieš vasaros pertrauką. Po šio turo visos komandos trumpam pailsės, o kovos atsinaujins liepos mėnesio pabaigoje.

Po iš eilės keturių įspūdingų pergalių “Nevėžis” priartėjo prie pirmenybių lyderių. Dabar nuo antros-ketvirtos vietos komandų kėdainiečius skiria tik du taškai.Tad norint toliau pirmenybėse kovoti dėl aukštų pozicijų šiose rungtynėse su lygos autsaideriais tiesiog negalima paslysti. Tuo labiau, kad “Lokomotyvas” jau pamokė “Nevėžį” kad įvertinti reikia visas komandas, ir pirmose sezono rungtynėse, praktiškai be pasirengimo, radviliškiečiai Vilniuje vykusią dvikovą su kėdainiečiais sužaidė lygiosiomis 1:1.

Kviečiame futbolo sirgalius trečiadienį 18.00 val į Kėdainių stadioną.

Trečiadienis, 07.06, 18.00 val. Kėdainių stadionas.

2016 07 03 LFF III lyga KAFF pirmenybės
Image

2016.07.03
Jaunimo rinktine Nevėžis–2 (Kėdainiai) – Galinta (Kaunas) 4:1
Kėdainių stadionas
Įvarčiai: L.Berednikovas – 4 (Nevėžis).

2016.06.30
Jaunimo rinktine Nevėžis–2 (Kėdainiai) – Danspin (Raseiniai) 1:2
Kėdainių stadionas
Įvarčiai: L.Berednikovas (Nevėžis).

2016 07 02 Kėdainių "Nevėžis" - Kauno "Hegelmann Litauen" 3:0
Image

Paskutiniąsias LFF I lygos pirmojo rato rungtynes, vykusias liepos 2 d. Kėdainių stadione, “Nevėžio” komanda užbaigė pasiekdama iš eilės ketvirtąją pergalę Pirmoje lygoje. Šį kartą kėdainiečiai įveikė Kauno “Hegelmann Litauen” ekipą rezultatu 3:0 (1:0).

Susitikimo pradžia klostėsi atkakliai, ir svečiai keletą kartų labai pavojingai grasė “Nevėžio” vartams. Visgi, įpusėjus kėliniui kėdainiečiai palaipsniui perėmė iniciatyvą ir 34 minutę Aretas Gėgžna pelnė savo 17 įvartį Pirmoje lygoje.

Antrasis kėlinys jau vyko pagal “Nevėžio” diktuojamą žaidimą. Kėdainiečiai pelnė dar du įvarčius ir įsirašė 3 taškus į turnyrinę lentelę. Du kartus 55 ir 82 minutę antrajame kėlinyje pasižymėjo Evaldas Kugys, kuris šį sezoną jau 9 kartus nuginklavo priešininkų vartininkus.

Video

http://futbolo.tv/video/pirma-lyga-xv-turas-nevezis-hegelmann-litauen-ivarciai
http://futbolo.tv/video/v-stankevicius-rudeni-skaiciuosime-visciukus
http://futbolo.tv/video/d-bucma-patirtis-parode-kaip-reikia-realizuoti-ivarcius

Skaityti toliau...
2016 07 02 FK "Nevėžis": sezonui įpusėjus
Image

Po to, kai jau šeštadienį, liepos 2-ąją namuose sužais Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos rungtynes su Kauno “Hegelmann Litauen”, Kėdainių “Nevėžio” futbolininkai bus oficialiai užbaigę pirmąjį lygos ratą ir po sykį išbandę jėgas su visais pekiolika lygos varžovų. Antrąjį Pirmos lygos ratą kėdainiečiai galės pasitikti neblogos nuotaikos – kol kas komanda žygiuoja penktojoje turnyro lentelės vietoje, savo sudėtyje turi rezultatyviausią visos lygos žaidėją ir kaskart demonstruoja vis geresnę fizinę formą.

Skaityti toliau...
2016 07 02 15 turas: Kėdainių "Nevėžis" - Kauno "Hegelmann Litauen"
Image

Liepos 2 d. 12 val. Kėdainių “Nevėžio” futbolininkai Kėdainių stadione žais paskutinias 2016 metų Pirmos lygos I rato rungtynes su Kauno “Hegelmann Litauen” komanda.

Po dviejų įspūdingų “Nevėžio” pergalių (prieš Šilutę” 8:0 ir “Kauną” 7:1) kėdainiečiai priims Lietuvos “A” lygoje rungtyniaujančio Kauno “Kauno Žalgirio” dublerius – Kauno “Hegelmann Litauen” komandą. Turnyrine prasme “Nevėžiui” labai svarbios rungtynes, nes “Nevėžis” atsidūres 8 komandų grupėje, kurios po kiekvieno turo priklausomai nuo rezultatų keičiasi vietomis. Tad norint neužleisti pasiektų pozicijų kluptelėti negalima.

Kauno “Hegelmann Litauen”, kaip ir visos dublerinės komandos, sunkiai prognozuojama ekipa, kadangi didžiaja dalimi priklausoma nuo sudėties – kiek ir kokių žaidėjų šioms rungtynėms duos pagrindinė komanda t.y. Kauno “Kauno Žalgiris. Šiuo metu kauniečiai po 14 rungtynių yra surinkę 15 taškų, bei užima 11 Pirmos lygos turnyrinės lentelės vietą.Visdėlto, paskutinės trys kauniečių rungtynės “Nevėžio” komandą verčia rimtai įvertinti varžovą – 14 ture “Hegelmann Litauen” 2:1 įveikė Alytaus “Dainavą”, prieš tai 13 ture tik 0:1 nusileido pirmenybių lyderiams Kazlų Rūdos “Šilui”, o 12 ture net 5:0 sutriuškino FBK “Kauną”.

Tad kviečiame futbolo sirgalius šeštadienį 12.00 val į Kėdainių stadioną.

Šeštadienis, 07.02, 12.00 val. Kėdainių stadionas.

2016 06 30 "Nevėžio" merginos varžėsi SO Baltic cup turnyre
Image

Kėdainių “Nevėžio” merginų grupė, treniruojama E.Kugio, dalyvavo jungtiniame tarptautiniame Special Olympic turnyre “BALTIC CUP – 2016”, kuris vyko birželio 21-25 dienomis, Kėdainių stadione. Kėdainietės varžėsi su Rusijos, Latvijos, Danijos SO komandų merginomis.

Rezultatai

Birželio 22 diena
Nevėžis – Rusijos SO komanda 0:3
Nevėžis – Lietuvos SO komanda 3:2

Birželio 23 diena
Nevėžis – Rusijos SO komanda 2:4
Nevėžis – Latvijos SO komanda 4:0

Birželio 24 diena
Nevėžis – Danijos SO komanda 1:1
Nevėžis – Latvijos SO komanda 1:0

  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.026926 sek.