Kėdainių FK "Nevėžis" : Klaipėdos "Klaipėdos Granitas"
2014-15m. LFF Taurės III etapas

2014 09 18 Lietuvos senjorų čempionatas
Image

Nelengvai susiklostė “Nevėžio” veteranams rungtynės rugsėjo 17 d. Širvintose su absoliučia čempionato autsaidere “Šilo” vienuolike.

Rungtynės vyko labai prastos kokybės aikštėje, tad žaidėjams valdyti kamuolį ypač aikštės viduryje buvo labai sunku. Parankiau tai buvo šeimininkams ir kol nevėžiečiai priprato, jie sukūrė kelias pavojingas atakas. Įpusėjus pirmam kėliniui svečiai perėmė iniciatyvą ir po gražiai sužaistos sienelės Dainius Raudonius pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.

Skaityti toliau...
2014 09 18 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
Image

Vykstančiose Lietuvos jaunučių (1999-2000m. gim.) futbolo sporto žaidynėse Kėdainių raj. futbolininkai, treniruojami R.Škudo, pateko į šių varžybų pusfinalį. Pusfinalyje kėdainiečių laukė rimtas priešininkas – Vilniaus miesto savivaldybės futbolo komanda.

Pirmosios rungtynės vyko rugsėjo 18 d. Kėdainių stadione. Kėdainiečiai garbingai priešinosi, bet pralaimėjo minimaliu santykiu 0:1. Verta pažymėti, kad šio amžiaus gimimo (1999-2000m.) net 6 Kėdainių rajono futbolininkai šiuo metu pagal Talentų programa mokinasi Nacionalinėje futbolo akademijoje Kaune.Deja, dėl įvairių priežasčių šiose rungtynėse rungtyniavo tik vienas iš šių žaidėjų.

Atsakomosios sporto žaidynių pusfinalio rungtynės įvyks Vilniuje, rugsėjo 24 d.

2014 09 16 FK "Spyris" - FK "Nevėžis" 3:1
Image

Rugsėjo 16 d. Kėdainių “Nevėžis” žaidė LFF I lygos 28 turo rungtynes.Kėdainiečiai išvykoje žaisdami su Kauno “Spyrio” vienuolike pirmavo, bet persvaros neišlaikė ir pralaimėjo 1:3.

Pirmajame rungtynių kėlinyje kėdainiečių puolėjas N.Vitorovič 22 minutę uždirbo 11 metrų baudinį kuri tiksliai realizavo M.Bezykornovas. Deja, pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje 44 minutę po įspūdingo K. Šinkūno smūgio, aikštės šeimininkai sugebėjo rezultatą išlyginti.

Antrajame kėlinyje 54 minutę “Spyrio” kontratakos metu D. Stulga išvedė kauniečius į priekį.”Nevėžis” bandė lyginti ir suaktyvino puolimą, bet 63 minutę po kampinio paliktas be priežiūros kaunietis M. Miškinis galva kamuolį nukreipė į vartus. Likusios kėdainiečių pastangos rungtynių rezultato neįtakojo.

2014 09 16 Startuoja vaikų ir jaunučių Lietuvos čempionatai (tvarkaraščiai)
Image

Šiandien, rugsėjo 16 d. trys Kėdainių FK “Nevėžio” vaikų ir jaunučių komandos startuoja 2014/2015 m. Lietuvos vaikų 7×7 (gimusių 2005 m.) ir 9×9 (gimusių 2002 m. ir 2003m.) futbolo čempionatuose.

Kėdainių FK “Nevėžis” 2002 m. gimimo komanda, treneris R.Škudas, dalyvaus 2014/2015 m Lietuvos jaunučių 9×9 (2002m. gim.) futbolo čempionato Pietų regione.

2014 09 16 LFF Taurė: "Nevėžis" - "Klaipėdos Granitas"
Image

Šiandien, rugsėjo 16 d. įvykusiame 2014/15m. LFF Taurės III etapo burtų traukime paaiškėjo komandų poros. Burtus traukusio Lietuvos rinktinės trenerio Vitalijaus Stankevičiaus ranka “Nevėžiui” lėmė varžvą iš „SMSCredit.lt A lygos”. Kėdainiečiai namų stadione priims Klaipėdos “Klaipėdos granitą”.

Image

Rugsėjo 13 d. Kėdainių “Nevėžis” pradėjo LFF I lygos III rato kovas. Deja pirmose rungtynėse kėdainiečiai namų stadione po permainingos kovos 2:3 pralaimėjo Vilniaus “MRU-Tiumeno” komandai.

“Nevėžio” futbolininkai pirmieji pasiekė įvartį, kuomet pirmojo kėlinio 38 minutę aštrios atakos metu skersuotą kamuolį tiksliai “uždarė” komandos kapitonas N.Kestenis.Bet persvara kėdainiečiai ilgai nedžiūgavo, nes jau po dviejų minučių svečių puolėjas A.Moreira tiksliai realizavo baudinį.O paskutinę pirmojo kėlinio minutę svečiai po M. Makutunovičius smūgio išsiveržė į priekį.

2014 09 13 LFF I lygos III rato tvarkaraštis
Image

LFF I lygoje komandoms tęsiant kovas dėl 1-8 ir 9-13 vietų, paaiškėjo galutinis Kėdainių “Nevėžio” III-iojo rato tvarkaraštis:

2014 09 12 Šeštadienį: "Nevėžis" - "MRU"
Image

Rugsėjo 13 d. 16 val. savo namų stadione Kėdainių “Nevėžis” pradeda paskutinį III-ąjį Lietuvos futbolo federacijos I lygos pirmenybių ratą. Kėdainiečiams liko septynios rungtynės, iš kurių nei vienų nenusimato lengvų. Liko aštuonios ambicingos komandos, kurios tęsia kovą dėl pirmenybių apdovanojimų.

Pirmasis aštuntuke “Nevėžio” varžovas Vilniaus “MRU-Tiumenas”. Šiemet “Nevėžis” jau du kartus žaidė su šiais varžovais. Pirmąjį ratą išvykoje “Nevėžis” laimėjo 2:1, bet per pirmenybių pertrauką savo gretas sustiprinę sostinės futbolininkai Kėdainiuose, “Nevėžiui” žaidžiant ne visos pagrindinės sudėties, atsirevanšavo su kaupu – 3:0.

Ateinančiose rungtynėse taškų svarba išauga dvigubai. Tad laukiame atkaklios kovos ir žiūrovų palaikymo.