2018.05.25 11:41
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
2017 04 07 Penktadienį "Nevėžis" atidaro sezoną Kėdainių stadione
Image

Kėdainių “Nevėžis” pradeda 2017 metų LFF Pirmos lygos sezoną savo aikštėje. Šiandien, balandžio 7 d. 20 val. kėdainiečiai žais pirmąsias šio sezono rungtynes Kėdainių stadione su FK “Panevėžys” komanda.

Beje, 2016 metų sezoną “Nevėžis” užbaigė taip pat rungtynėmis su “Panevėžiu”. Tuomet galutinis rungtynių rezultatas 1:1 netenkino nei vienos komandos, ir tuom pasinaudojęs “Vilniaus Vytis” Pirmos lygos pirmenybėse užlipo ant trečios vietos prizininkų pjedestalo. Tuo tarpu “Nevėžis” liko ketvirtas, o “Panevėžys” penktas.

Šiemet šių rungtynių ažiotažas nei kiek ne mažesnis. FK “Panevėžys” nuo sezono pradžios kalba apie aukščiausius tikslus – t.y. patekimą į “A” lygą, ir žinoma sieks Kėdainiuose pergalės.Bet suprantama, namie nelinkęs bus nusileisti ir “Nevėžis”, tuo labiau jog nuo sezono pradžios Kėdainių “Nevėžį” treniruoja futbolo specialistas iš Panevėžio Marius Skinderis, puikiai pažįstantis Panevėžio klubą.

Tad kviečiame kėdainiečius palaikyti “Nevėžį” ir ateiti penktadienio vakarą į stadioną. Rungtynės vyks prie puikaus Kėdainių stadiono apšvietimo. Įėjimas nemokamas. Aukštaitiškas derbis nusimato tikrai karštas.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.047945 sek.