2019.04.20 09:18
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
2017 07 05 "Nevėžį" papildė žaidėjai
Image

Atsidarius žaidėjų perėjimo langui Kėdainių FK “Nevėžis” pasipildė naujais žaidėjais. Iš Lietuvos futbolo federacijos “A” lygoje rungtyniaujančio “Kauno Žalgirio”, į “Nevėžio” komandą perėjo du žaidėjai – Arnoldas Trakšelis ir Martynas Vasiliauskas.

Dvidešimt trejų metų kėdainietis A.Trakšelis gerai Kėdainių futbolo gerbėjams pažįstamas žaidėjas, ne vieną sezoną atstovavęs “Nevėžiui”. Šių metų sezoną A.Trakšelis pradėjo Kauno “Kauno Žalgirio” komandoje, bet prasidėjus vasaros žaidėjų perėjimo laikotarpiui sutiko grįžti į “Nevėžį”.

Dvidešimtmetis Martynas Vasiliauskas futbolą pradėjęs žaisti Telšiuose, vėliau mokėsi Panevėžio sporto gimnazijoje, yra kandidatas į Lietuvos U-21 rinktinę.Žaidėjas žaidžia saugų grandyje. Praeitą sezoną atstovavo FK “Panevėžys” komandai.Šį sezoną pradėjo Kauno “Kauno Žalgirio” komandoje.

FK “Nevėžis” atsisveikino su pirmoje sezono dalyje Kėdainiuose rungtyniavusiu futbolininku iš Baltarusijos Kiryl Shreitar. “Nevėžio” klubas dėkoja futbolininkui ir linki tolimesnės sėkmės.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.028078 sek.