2017.12.16 16:35
Pradžia Rašykite mums



flag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama








2017 12 06 "Kėdainių Arena Cup - 2017" triumfavo Lietuvos komandos
Image

Gruodžio 1-3 dienomis Kėdainių Arenoje vykusiame tarptautiniame vaikų 2005 ir 2006 m. gimimo futbolo turnyre “Kėdainiai Arena cup – 2017” triumfavo Lietuvos futbolo komandos.

Turnyre, kuriame varžėsi aštuonių šalių jaunieji futbolininkai, 2005 metų gimimo amžiaus kategorijoje nugalėjo Vilniaus futbolo mokyklos komanda (treneris Pavelas Vorobjovas), o 2006 metų gimimo kategorijoje pergalę šventė Panevėžio futbolo akademijos ekipa (treneris Albinas Radeckas).

2005 metų gimimo grupėje kovoje dėl dėl trečiosios vietos Estijos klubas “IRBIS” tik po baudinių serijos palaužė svečius iš Ukrainos – Melitopolio “Spartak” komandą. Finale Vilniaus FM 2:0 įveikė Latvijos atstovus “Jurmala – Lielupe”.

2006 metų gimimo grupėje dėl trečios vietos Palangos “Gintaras” 2:0 įveikė “Liepoja City” (Latvija). Atkakli kova užvirė finale, kuriame Panevėžio FA susitiko su Belgorod “Raduga” komanda iš Rusijos. Rungtynės baigėsi 1:1, o baudinius tiksliau realizavo panevėžiečiai kurie ir tapo šios amžiaus grupės nugalėtojais.

Užimtos (2005 m. gimimo) komandų vietos:

1. Vilniaus FM
2. “Jurmala – Lielupe” (Latvija)
3. JK Kivioli “IRBIS” (Estija)
4. Melitopol “Spartak” (Ukraina)
5. Varšuvos “Blyskawica” (Lenkija)
6. AFC “Wimbledon” (Anglija)
7. Vilniaus BFA
8. Grodno “Neman-A” (Baltarusija)
9. Jurmalos “Spartaks” (Latvija)
10. Kėdainių FK “Nevėžis”
11. “Merkuur Junior” (Estija)
12. FK “Girionys”
13. Grodno “Neman-B” (Baltarusija)
14. FC “Ylenurme” (Estija)

Rezultatyviausias žaidėjas: Milanas Rutkowskis (Vilnius FM)
Geriausias turnyro vartininkas: Ilja Barkanov (“Irbis”)
Geriausias turnyro gynėjas: Simas Civilka (Vilnius FM)
Geriausias turnyro puolėjas: Robert Boč (“Jurmala – Lielupe”)

Užimtos (2006 m. gimimo) komandų vietos

1. Panevėžio FA
2. Belgorod “Raduga” (Rusija)
3. Palangos “Gintaras”
4. “Liepoja City” (Latvija)
5. AFC “Wimbledon” (Anglija)
6. Melitopol “Spartak” (Ukraina)
7. Grodno “Neman” (Baltarusija)
8. Starogard Gdanski “Beniaminek 03” (Lenkija)
9. JK Kivioli “IRBIS” (Estija)
10. Londono “10 Academy” (Anglija)
11. FK “Girionys”
12. Kėdainių FK “Nevėžis-2”
13. Kėdainių FK “Nevėžis”
14. Bialystok “Hatrik – 2” (Lenkija)
15. Bialystok “Hatrik – 1” (Lenkija)
16. FC “Ylenurme” (Estija)

Rezultatyviausias žaidėjas: Airik Balasanov (Palangos “Gintaras”)
Geriausias turnyro vartininkas: Danil Krilov (Belgorod “Raduga”)
Geriausias turnyro gynėjas: Ignas Lukoševičius (Panevėžio FA)
Geriausias turnyro puolėjas: Eimantas Žižiūnas (Panevėžio FA)

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.041138 sek.