2018.09.20 19:13
Pradžia Rašykite mums



flag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama








2017 12 12 Kėdainių r. mažojo futbolo pirmenybių tvarkaraštis
Image

Sudarytas tvarkaraštis nuo gruodžio 13 dienos iki gruodžio 31 dienos. Artimiausiu metu paskelbsime likusįą tvarkaraščio dalį.

Gruodžio 13 d. (trečiadienis) 18.30 “Vilainiai” : “Vilainiai – 1”
Gruodžio 13 d. (trečiadienis) 19.30 “Ažytėnai” : “Akademija”
Gruodžio 13 d. (trečiadienis) 20.30 “Kėdainiai” : “Kėdainiai – 1”

Gruodžio 14 d. (ketvirtadienis) 19.00 “Veteranas” : “Bronas”
Gruodžio 14 d. (ketvirtadienis) 20.00 “Nevėžis U-17” : “Šviesioji Gimnazija”

Gruodžio 15 d. (penktadienis) 19.00 “Legionas” : “Ariogala”
Gruodžio 15 d. (penktadienis) 20.00 “Vilainiai-1” : “Kėdainiai”

Gruodžio 18 d. (pirmadienis) 19.00 “Vilainiai” : “Šviesioji Gimnazija”
Gruodžio 18 d. (pirmadienis) 20.10 “Kėdainiai – 1” : “Ažytėnai”

Gruodžio 19 d. (antradienis) 18.30 “Ariogala” : „Bronas“
Gruodžio 19 d. (antradienis) 19.30 “Nevėžis U-17” : “Akademija”
Gruodžio 19 d. (antradienis) 20.30 “Legionas” : “Veteranas”

Gruodžio 20 d. (trečiadienis) 18.30 “Kėdainiai” : “Šviesioji Gimnazija”
Gruodžio 20 d. (trečiadienis) 19.30 “Vilainiai – 1” : “Ažytėnai”
Gruodžio 20 d. (trečiadienis) 20.30 “Vilainiai” : “Kėdainiai – 1”

Gruodžio 21 d. (ketvirtadienis) 19.00 “Nevėžis U-17” : “Veteranas”
Gruodžio 21 d. (ketvirtadienis) 20.00 “Legionas” : “Kėdainiai”

Gruodžio 22 d. (penktadienis) 19.00 “Bronas” : “Akademija”
Gruodžio 22 d. (penktadienis) 20.00 “Vilainiai-1” : “Ariogala”

Gruodžio 23 d. (šeštadienis) 12.00 „Ažytėnai” : “Legionas”
Gruodžio 23 d. (šeštadienis) 13.00 “Kėdainiai” : “Ariogala”
Gruodžio 23 d. (šeštadienis) 14.00 “Nevėžis U-17” : “Bronas”
Gruodžio 23 d. (šeštadienis) 15.00 “Akademija” : “Vilainiai”
Gruodžio 23 d. (šeštadienis) 16.00 “Vilainiai-1” : “Šviesioji Gimnazija”

Gruodžio 27 d. (trečiadienis) 18.00 “Kėdainiai – 1” : “Veteranas”
Gruodžio 27 d. (trečiadienis) 19.00 “Šviesioji Gimnazija” : “Akademija”
Gruodžio 27 d. (trečiadienis) 20.00 “Legionas” : “Bronas”

Gruodžio 28 d. (ketvirtadienis) 18.00 “Vilainiai-1” : “Nevėžis U-17”
Gruodžio 28 d. (ketvirtadienis) 19.00 “Ariogala” : “Ažytėnai”
Gruodžio 28 d. (ketvirtadienis) 20.00 “Kėdainiai” : “Veteranas”

Gruodžio 29 d. (penktadienis) 18.00 “Kėdainiai – 1” : “Šviesioji Gimnazija”
Gruodžio 29 d. (penktadienis) 19.00 “Akademija” : “Legionas”

Gruodžio 30 d. (šeštadienis) 12.00 „Ariogala” : “Šviesioji Gimnazija”
Gruodžio 30 d. (šeštadienis) 13.00 “Nevėžis U-17” : “Legionas”
Gruodžio 30 d. (šeštadienis) 14.00 „Veteranas“ : “Akademija”
Gruodžio 30 d. (šeštadienis) 15.00 “Vilainiai -1” : “Kėdainiai – 1”
Gruodžio 30 d. (šeštadienis) 16.00 “Ažytėnai” : „Bronas”
Gruodžio 30 d. (šeštadienis) 17.00 “Vilainiai” : “Kėdainiai”

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.02194 sek.