2018.12.14 16:27
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
2017 12 13 Kėdainių "Nevėžis" naujam sezonui ruoštis pradėjo su treneriu Vitaliju Stankevičiu
Image

Kėdainių FK “Nevėžis” jau pradeda rikiuoti ateinančio sezono komandos gretas.Prie ekipos vairo stoja treneris Vitalijus Stankevičius. 59-erių V.Stankevičius šį sezoną treniravo Kauno “Kauno Žalgirio” komandą, o praėjusiose 2016 metų I lygos pirmenybėse dirbęs su FK “Nevėžiu” buvo išrinktas geriausiu I lygos treneriu. V.Stankevičius turi aukščiausią trenerio kategoriją – UEFA “PRO” licenciją.

Į “Nevėžį” V.Stankevičius grįžta po metų pertraukos, bet prieš tai “Nevėžio” komandai vadovavo 2004-2007 metais. Per šį laikotarpį V.Stankevičius su “Nevėžiu” LFF I lygoje dukart užėmė trečiąją vietą, o 2016 metų sezone nuo trečiosios vietos “Nevėžį” teskyrė tik keletas įvarčių.

Patyręs futbolo specialistas yra dirbęs Lietuvos nacionalinės rinktinės trenerio asistentu, prieš tai treniravo Lietuvos jaunimo rinktinę, dirbo Vilniaus VMFD “Žalgirio” klube, Lvovo “Lviv” (Ukraina), Kauno “Kauno Žalgirio” komandoje.

Žaidėjo karjera: Kauno “Inkaras”, Vilniaus “Žalgiris”, Kauno “Banga”.

Trenerio karjera

Klubai: Kauno “Inkaras”, “FBK Kaunas”, Kėdainių “Nevėžis”, Lvovo “Lviv” (Ukraina), Vilniaus VMFD “Žalgiris”, Kauno “Kauno Žalgiris”.
Rinktinės: Lietuvos U-21 vyr. treneris, Lietuvos nacionalinės rinktinės trenerio asistentas.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.058702 sek.