2019.05.20 07:53
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
2018 10 02 Šiandien - Kauno "Stumbras B" : Kėdainių "Nevėžis"
Image

Spalio 2 d. 17 val. Kauno Nacionalinės futbolo akademijos stadione, Kėdainių “Nevėžis” žais atkeltas LFF I lygos 21 turo rungtynes su Kauno “Stumbras B” komanda.

Kėdainiečių laukia iš eilės trejos išvykos, po kurių iš esmės turėtų ryškėti “Nevėžio” sezono kontūrai.Šiandien kėdainiečiai žaidžia Kaune su “Stumbras B” komanda, spalio 6 d. (šeštadienis) vyksta į Telšius su “Džiugu” ir spalio 10 d. (trečiadienis) važiuoja į Alytų žaisti su DFK “Dainava”.

Šios dienos priešininkas Kauno “Stumbras B” komanda užima 9-ąją vietą pirmenybėse, po 19 rungtynių surinkusi 26 taškus. Kauniečiai pirmenybėse yra laimėję ir pralaimėję po lygiai t.y. po 7 rungtynes, bei 5 kartus pasiekė lygiąsias. Pirmojo rato dvikovoje Kėdainiuose pajėgesni buvo “Nevėžio” futbolininkai įveikę kauniečius 3:2. “Stumbras B” pastaruoju metu Pirmoje lygoje gan sėkmingai rungtyniauja ir nepralaimi jau keturius iš eilės turus. Paskutiniame I lygos ture kauniečiai namų stadione rezultatu 2:1 patiesė netgi pirmenybių lyderius FK “Panevėžys” komandą. Prieš tai kauniečiai išvykoje pasiekė lygiąsias su “Utenio” ir “Trakų B” komandomis.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.035995 sek.