2020.02.18 17:08
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
2019 12 17 Jaunieji futbolininkai Kėdainiuose pasitiko Kalėdas
Image

Gruodžio 14-15 dienomis, Kėdainiuose vyko šventinis vaikų futbolo turnyras “Kalėdos – 2019”. Į Kėdainius atvyko 2010 – 2013 metų gimimo jaunieji futbolininkai su gausiomis tėvelių palaikymo pajėgomis. Turnyre dalyvavo komandos iš Lietuvos, bei kaimyninių respublikų – Latvijos ir Rusijos. Tarp visų dalyvių varžėsi ir šešios FK “Nevėžis” komandos.

Pagal turnyro formatą 2012 ir 2013 metų gimimo turnyruose komandos nebuvo skirstomos į nugalėtojus ar pralaimėjusius. Rezultatai nebuvo fiksuojami, tad prieš artėjančias šventes visi rungtyniavę vaikai buvo paskatinti vienodai. Atvykęs Kalėdų Senelis visus pasveikino su artėjančiomis šventėmis ir futbolininkams dalino medalius bei vaišino saldumynais.

2010 ir 2011 metų gimimo komandos jau varžėsi su rezultatais. Devynmečių grupėje (2010 m. g.) Kėdainių “Nevėžio” jaunieji futbolininkai (treneriai R.Škudas ir A.Juknevičius) nužygiavo iki pat finalo ir užėmė antrąją vietą. Nugalėtojais tapo Kauno “Fortūnos” komanda, o trečioji vieta atiteko Kauno “Olimpo” ekipai. Aštuonmečių grupėje (2011 m. g.) Kėdainių “Nevėžio” ekipa (treneris N.Kestenis) užėmė ketvirtąją vietą, o nugalėjo “Marijampolės City” komanda, antri FK “Radviliškis”, treti Vilniaus FM “Nikė” ekipa. Atvykęs Kalėdų Senelis pasveikino su artėjančiomis šventėmis bei futbolininkams dalino taures, medalius ir saldumynus.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.035615 sek.