Etikos kodeksas
Vaikų ir jaunimo apsaugos ir gerovės strategija

2009 08 08 "Nevėžis" nugalėjo "Žalgirį"
Image

Švenčiant Kėdainių miesto 637-ąjį gimtadienį "Nevėžio" futbolininkai padovanojo kėdainiečiams pergalę prieš Vilniaus "Žalgirio" komandą. Atsarginiame miesto stadione "Nevėžis" rezultatu 3:1 (2:0) nugalėjo "Žalgirį".

Labai palankiai "Nevėžio" komandai susiklostė šio susitikimo pradžią - jau 1 minutę Darius Zakarauskas pelnė pirmąjį, o 5 minutę Martynas Juknevičius antrąjį įvartį. Po šio kėdainiečių "nokdauno" vilniečiams komandos pirmąjį kėlinį daugiau nepasižymėjo.

Antrajame kėlinyje sostinės futbolininkai suaktyvino žaidimą ir surengė keletą pavojingų atakų prie aikštės šeimininkų vartų, o 65 minutę vilnietis Erlandas Šiaulys galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 2:1. Po pasiekto įvarčio įsibegėjusi ir žaidimą atradusi "Žalgirio" komanda bandė spūstelėti "Nevėžį" ir viename epizode buvo netoli savo tikslo, bet vartininko Š,Kilijono meistriškumas išgelbėjo kėdainiečius nuo įvarčio. Kėdainiečiai į tai atsakinėjo pavojingomis kontratakomis, viena iš kurių besibaigiant rungtynėmis baigėsi antruoju šiose rungtynėse M.Juknevičiaus įvarčiu.

50. Nevėžis (Kėdainiai) - VMFD "Žalgiris" (Vilnius) 3:1 (2:0)
Teisėjas: V.Chileckis (Kaunas), 300 žiūrovų
Įvarčiai: 1 min. D.Zakarauskas, 5 min. ir 90+1 min. M.Juknevičius ("Nevėžis"); 65 min. E.Šiaulys ("Žalgiris")
Įspėjimai: 28 min. V.Stanevičius, 64 min. D.Zakarauskas ("Nevėžis")

FK "Nevėžis": Š.Kilijonas, H.Grigas, A.Lipnevičius (L.Mickevičius), M.Sirvidas, J.Gulbinas, V.Adomaitis, V.Stanevičius (K.Šidlauskis), D.Zakarauskas, N.Kestenis (R.Lipnevičius), M.Juknevičius, A.Lyberis.

2009 08 08 LFF I lygos XVII turo statistika

49. Lietava (Jonava) - Šilutė (Šilutė) 1:3 (0:1)
Teisėjas: A.Makarevičius (Kaunas), 200 žiūrovų
Įvarčiai: 62 min. (iš 11m.) D.Šichranov ("Lietava"); 29 min., 56 min. ir 83 min. G.Juška ("Šilutė")
Įspėjimai: 61 min. M.Bagužis ("Šilutė")

51. Mažeikiai (Mažeikiai) - Glestum (Klaipėda) 2:1 (1:1)
Teisėjas: D.Miklovas (Palanga), 1000 žiūrovų
Įvarčiai: 38 min. M.Šluta, 85 min. T.Kizevičius ("Mažeikiai"); 31 min. A.Piekus ("Glestum"); 77 min. A.Tautvydas ("Mažeikiai") neįmušė 11m. baudinio
Įspėjimai: 26 min. N.Labžentis, 41 min. A.Tautvydas, 61 min. N.Šulcas ("Mažeikiai"); 65 min. G.Zaniauskas, 76 min. S.Vyšniauskas ("Glestum")