2020.01.24 05:16
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Reklama
2009 09 24 Kėdainiuose viešės "Žalgiris"
Image

Šeštadienį 15 val. Kėdainių miesto atsarginiame stadione įvyks LFF I lygos XXIV turo rungtynės: Kėdainių "Nevėžis" - Vilniaus "Žalgiris".

Komandos šiemet tarp savęs pajėgumą tikrinsis ketvirtą sykį. Vilniuje "Vingio" stadione įvykusios dvi rungtynės kėdainiečiams susiklostė gana palankiai, pirmajame rate "Nevėžis" nugalėjo 2:0, o antro rato rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Kėdainiuose įvykusiose trečio rato rungtynėse pergalę rezultatu 3:1 šventė kėdainiečiai.

Prieš savaitę žalgiriečiai žengė svarbu žingsnį į priekį, kuomet įtemptoje kovoje Klaipėdoje, pačioje rungtynių pabaigoje 1:0 išplėšė pergalę prieš "Glestum". Šia pergale vilniečiai kovoje dėl penktos vietos užsitikrino saugesnį gyvenimą ir jau keturiais taškais nutolo nuo juos persekiojusių klaipėdiečių. Po tokios svarbios pergalės, be abejonės, į Kėdainius vilniečiai atvyks pakilios nuotaikos, tuo labiau, kad "Žalgirio" komanda atstumą iki "Nevėžio" sumažino iki 5 taškų, ir pergalės atveju Kėdainiuose, sostinės futbolininkai dar galėtų užmegzti kovą ir dėl ketvirtosios turnyrinės lentelės vietos.

Vienintelė bloga žinia vilniečiams - kovoje su "Glestum" vienas iš komandos lyderių E.Juška gavo geltoną kortelę, kuri jau šiose pirmenybėse yra aštuntoji, o LFF drausmės komiteto sprendimu turės praleisti du susitikimus.

"Nevėžiui" svarbių rungtynių etapas tęsiasi. Rungtynės su "Žalgiriu" kėdainiečiams ypač svarbios ir turi dvejopą prasmę. Pirma, tai pergalės atveju "Nevėžio" komanda ir toliau dar neprarastų teorinių galimybių kovoti dėl trečiosios vietos ir saugiai nutoltų nuo penktoje vietoje esančių vilniečių. Taip pat svarbus ir psihologinis komandos pasitikėjimo aspektas, nes nors komanda pademonstravo gan gerą žaidimą paskutiniame ture su "Šilute", visgi paskutinę pergalę kėdainiečiai šventė tik daugiau kaip prieš mėnesį (rugpiūčio 22 d.) rungtynėse su "Glestum".Tad pergalė komandai labai reikalinga.

Antra, tai pralaimėjimo atveju "Nevėžis" labai komplikuotų kovą dėl trečiosios vietos ir leistų "Žalgiriui" priartėti prie savęs iki trapaus dviejų taškų skirtumo. Tuo būdu, galutinėje turnyrinės lentelės vietoje iškiltų grėsmė nukristi į penktąją vietą.

Komandų paskutiniųjų rungtynių rezultatai:
"Žalgiris": pergalė (1:0 "Glestum"), pralaimėjimas (0:2 "Mažeikiai"), pralaimėjimas (2:3 "Šilutė").
"Nevėžis": lygiosios (0:0 "Šilutė"), pralaimėjimas (1:4 "Alytis"), lygiosios (3:3 "Lietava").

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.013095 sek.