Etikos kodeksas
Vaikų ir jaunimo apsaugos ir gerovės strategija

2010 08 16 "Alytis" - "Nevėžis" 5:2 (2:1)
Image

LFF I lygos XVI turo rungtynes Kėdainių "Nevėžio" futbolininkai žaidė Druskininkų miesto dirbtinos aikštės stadione su Alytaus "Alyčiu".

Esant alinančiam karščiui, rungtynes aktyviau pradėjo "Alyčio" futbolininkai, kurie iškart užgulė "Nevėžio" vartus ir jau 5 min. pasinaudoję kėdainiečių klaida gynyboje, šeimininkų komandos kapitonas V.Miknevičius taikliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Netrukus 13 min. kėdainiečiai atsakė kontrataka, kurioje atsidūręs vienas prieš vartininką šaltakraujiškai užbaigė patyręs D.Maciulevičius. Visdėlto, 30 minutę po atakos kraštu ir perdavimo į baudos aikštelę pirmasis prie kamuolio suskubęs alytiškis M.Stankevičius kamuolį nukreipė į vartus, ir alytiškiai išsiveržė į priekį 2:1.

Antrojo kėlinio pradžioje kėdainiečiai perėmė inciatyvą ir turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, bet puolėjas A.Lyberis iššokęs vienas prieš "Alyčio" vartiniką Štreimikį nesugebėjo pasinaudoti šia proga. O alytiškiai 62 rungtynių minutę, aikštės viduryje perėmę kamuolį surengė greitą antpuolį, kuri gražiu smūgiu į "devyniukę" užbaigė V.Miknevičius.

69 minutę neapdairiai sužaidę gynyboje kėdainiečiai prarado kamuolį, kuom pasinaudojo S.Laibinis pasiuntęs ketvirtąjį įvartį į "Nevėžio" vartus. Rungtynėms besibaigiant kėdainietis Aretas Gėgžna taikliu smūgiu užbaigė kėdainiečių puolimą ir sušvelnino santykį 2:4, bet per pridėtą rungtynių laiką alytiškių veteranas S.Laibinis pabėgo nuo kėdainiečių gynėjų ir pelnė savo antrąjį įvartį rungtynėse.

80. Alytis (Alytus) - Nevėžis (Kėdainiai) 5:2 (2:1)
Teisėjas: D.Petraška (Ukmergė), 50 žiūrovų
Įvarčiai: 5 min. ir 62 min. V.Miknevičius, 30 min. Meirūnas Stankevičius, 69 min. ir 90+5 min. S.Laibinis ("Alytis"); 13 min. D.Maciulevičius, 87 min. Aretas Gėgžna ("Nevėžis")
Įspėjimai: 9 min. M.Biržinis ("Alytis"); 19 min. D.Zakarauskas, 51 min. M.Rimavičius, 78 min. V.Adomaitis ("Nevėžis")

FK "Nevėžis": A.Dilys, M.Rimavičius (A.Lipnevičius), H.Grigas, E.Tučinskij, D.Zakarauskas (R.Lipnevičius), V.Adomaitis (A.Skorupskas), A.Simakovas, K.Šidlauskis (G.Saldys), Deiv. Latušenka (A.Gėgžna), D.Maciulevičius, A.Lyberis.

2010 08 14 LFF I lygos XVI (16) turo statistika

76. Vidzgiris (Alytus) - U-19 rinktinė 8:0 (5:0)
Teisėjas: D.Rumšas (Palanga), 50 žiūrovų
Įvarčiai: 12 min. (iš 11m.) ir 24 min. T.Jaruševiecius, 13 min. ir 41 min. G.Vaitulevicius, 15 min. D.Saulėnas, 58 min. V.Baranovskij, 63 min. A.Kadziauskas, 90 min. D.Grižas ("Vidzgiris"); 78 min. R.Bačinskas (neįmušė 11m.) ("Vidzgiris")
Įspėjimai: 77 min. V.Baranovskij ("Vidzgiris"); 11 min. R.Kapustinas (U-19)

77. Kaunas (Kaunas) - Minija (Kretinga) 1:0 (0:0)
Teisėjas: A.Gutovskis (Vilnius), 120 žiūrovų
Įvarčiai: 63 min. E.Razulis ("Kaunas")
Įspėjimai: nėra

78. Atlantas (Klaipėda) - Lifosa (Jonava) 2:3 (2:2)
Teisėjas: M.Jazbutis (Šilutė), 75 žiūrovai
Įvarčiai: 22 min. K.Atutis, 37 min. E.Razonas ("Atlantas"); 31 min. L.Januševičius, 32 min. G.Zagurskas, 90 min. Aivaras Gėgžna ("Lifosa")
Įspėjimai: 68 min. V.Jeriomenko ("Atlantas"); 21 min. A.Klimakovas, 81 min. L.Januševičius, 86 min. N.Malinauskas ("Lifosa")
Pašalinimai: 28 min. A.Lekevičius ("Atlantas"); 79 min. V.Juodenis (klubo pirmininkas pašalintas iš techninės zonos), 80 min. D.Juodenis (vyr. treneris pašalintas iš techninės zonos) ("Lifosa")

79. Lietava (Jonava) - Šilutė (Šilutė) 3:1 (1:1)
Teisėjas: A.Pipiras (Vilnius), 100 žiūrovų
Įvarčiai: 25 min. (iš 11m.), 76 min. ir 78 min. A.Buinickij ("Lietava"); 18 min. D.Česnulis ("Šilutė")
Įspėjimai: 58 min. L.Stonkus ("Lietava"); 23 min. J.Jančiauskas, 25 min. A.Šteinys, 61 min. Z.Butkus ("Šilutė")