Stadionas: Municipal, Hodmezovasarhely (Vengrija)

2014/2015m. LVJFA čempionatas 2000m. gimimo Pirmos lygos II ratas
Kėdainių stadionas
FK “Nevėžis” – Marijamplės FC "Sūduva" 0:1

2014 10 20 Kėdainių "Nevėžis" pirmose Region Cup rungtynėse pralaimėjo (foto)
Image

Spalio 20 d. Kėdainių “Nevėžis” pirmose Region Cup rungtynėse po atkaklios kovos 1:2 (1:1) pralaimėjo Izraelio atstovams “Karmiel Tzfat”. “Nevėžio” gretose pasižymėjo Rimvydas Lipnevičius.

Kitose šio pogrupio rungtynėse Airijos atstovai net 4:1 nugalėjo šeimininkus Vengrijos futbolininkus.

Skaityti toliau...
2014 10 18 Kėdainių FK "Nevėžis" išvyksta į UEFA Regions Cup
Image

Šeštadienį Kėdainių FK “Nevėžis” išvyksta dalyvauti tarptautiniame futbolo turnyre 9th UEFA Regions Cup 2014-15m.

Iš viso turnyre dalyvauja 38 valstybių komandos. Kėdainiečiai žais 4 grupėje kartu šeimininkais Vengrais, Izraelio bei Airijos atstovais. Turnyras vyks spalio 19 -26 dienomis Szeged mieste, Vengrija.

2014 10 18 LVJFA čempionatai (2005)
Image

2014/2015 Lietuvos vaikų 7X7 , 2005m. gimimo futbolo varžybų Pietų regiono I ratas

FK “Nevėžis” – Jonavos KKSC 1:3

2014 10 16 FK "Nevėžis" - FK "Utenis" 1:3 (video)
Image

Paskutinėse šių metų LFF I lygos rungtynėse Kėdainių stadione spalio 16d. “Nevėžis” susitiko su Utenos “Uteniu”. “Nevėžis” pirmavo beveik visu rungtynių metu, deja pačioje susitikimo pabaigoje “Utenis” rezultatą išlygino, o per pridėtą laiką išplėšė pergalę 1:3.

“Nevėžiui” palankiai susiklostė rungtynių pradžia, kuomet 14 minutę A.Montvydas išvedė kėdainiečius į priekį. Visą likusi laiką kėdainiečiai patikimai gynėsi, ir kūrė pavojingas kontratakas. Vis dėlto 82 minutę po standartinės padėties uteniškis D. Gunevič išlygino rezultatą. O per teisėjo pridėtą laiką “Utenis” sugebėjo išplėšti pergalę – E. Varnas pelnė antrąjį įvartį, dar po kelių akimirkų P. Lukšys pelnė trečiąjį įvartį.

2014 10 15 Ketvirtadienį: "Nevėžis" - "Utenis"
Image

Spalio 16 d. 14 val. Kėdainių “Nevėžis” savo namų stadione žais paskutiniąsias šio sezono rungtynes. Kėdainiečiai priims į LFF I lygos medalius besitaikančius Utenos “Utenio” futbolininkus.

Šiemet tai jau trečioji šių komandų dvikova. Lig šiol abejos komandos pasidalino po pergalę. Pirmojo rato dvikovoje Kėdainiuose pergalę 1:0 šventė “Nevėžio” komanda, o antrojo rato susitikimas Utenoje pasibaigė “Utenio” pergale 5:2.

Laukiame žiūrovų stadione. Įėjimas į paskutiniąsias rungtynes nemokamas.