Pamiršote slaptažodį

2019 10 13 Mažeikių "Atmosfera" : Kėdainių “Nevėžis” 1:2 (0:0)
Image

Spalio 12 d. Kėdainių “Nevėžis”, išvykoje žaidė su lygos autsaideriais Mažeikių “Atmosferos” futbolininkais.

Kėdainiečiai įveikė naftininkų miesto komandą 2:1, ir po ilgesnės pertraukos įsirašė 3 taškus į turnyrinę lentelę. “Nevėžio” gretose antrajame kėlinyje pasižymėjo Tomas Rakašius ir Nika Toklikishvili.

2019-10-12
Mažeikių stadionas
LFF I lyga 28 turas
Mažeikių “Atmosfera” : Kėdainių “Nevėžis” 1:2 (0:0)
Teisėjas: L.Jonušis
Įvarčiai: Tomas Rakašius ir Nika Toklikishvili (“Nevėžis”)

FK “Nevėžis” sudėtis: R.Granauskas, D.Mikalauskas (A.Lukoševičius), D.Gražys, M.Butkus, T.Rakašius, E.Petrėnas, O.Dovhyi, E.Kugys, E.Mickevičius, J.Supronas (N.Toklikishvili, R.Lipnevičius) M.Vasiliauskas.

Sekančias rungtynes “Nevėžis” LFF I lygos pirmenybėse žais spalio 20 d. Kėdainių stadione su Alytaus “Dainava”.

2019 10 13 Užregistravo naują žaidėją
Image

Kėdainių FK “Nevėžis” spalio mėnesio pradžioje užregistravo žaidėją iš Kazachstano Alikhan Otaraly. Dvidešimt dvejų metų saugo pozicijoje rungtyniaujantis žaidėjas A.Otaraly žaidė Kazahstano aukščiausios lygos klube FC Atyrau.

2019 10 10 Kėdainietis dalyvavo UEFA Europos U-17 čempionato atrankoje Švedijoje
Image

Rugsėjo 27 – spalio 3 dienomis Švedijoje, Helsingborgo mieste, vyko 2020 m. UEFA Europos U-17 čempionato atrankos turnyras, kuriame 4-oje atrankos grupėje kartu su Švedijos, Danijos, Farerų Salų rinktinėmis varžėsi Lietuvos septyniolikamečiai.

Šioje Lietuvos vaikinų iki 17 metų (gimusių 2003 m. ir jaunesni) rinktinėje žaidė Kėdainių “Nevėžio” auklėtinis Vakaris Skibiniauskas, šiuo metu besimokinantis Panevėžio R.Sargūno sporto gimnazijoje.

Vyr. trenerio Audriaus Statkevičiaus treniruojama Lietuvos rinktinė šiame turnyre pasiekusi vieną pergalę ir patyrusi du pralaimėjimus pogrupyje užėmė 3-iąją vietą. Į sekantį atrankos etapą pateko grupėje 1–2 vietą užėmusios komandos, bei keturios geriausios visų atrankos grupių komandos, kurios savo atrankos grupėse užėmė 3 vietas. Finalinis čempionato etapas 2020 metais vyks Estijoje.

Helsingborgo „Laröds“ sporto aikštynas
Teisėjas – Dragan Petrovič (Bosnija ir Hercegovina)

Spalio 3 d. 17 val.
Lietuva U-17 – Farerų Salos U-17 4:1 (2:0)
Teisėjas – Rahim Hasanov (Azerbaidžanas)

2019 10 09 Baigėsi Lietuvos Senjorų Aukštaitijos zonos futbolo čempionatas
Image

Neblogai šis sezonas susiklostė “Nevėžio” veteranų futbolo klubui.Per penkiolika gyvavimo sezonų komanda pirmą kartą iškovojo čempionato bronzos medalius. Čempionais tapo Alytaus “Dainavos” futbolininkai, antri Jonavos “Klevas”.

Pirmą kartą, sezono eigoje buvo sužaista ir taurės varžybos. “Nevėžio” futbolininkai namuose po 11 metrų baudinių pusfinalyje nugalėjo Jonavos futbolininkus o finale Alytuje nusileido pajėgiai, “Dainavos” komandai, kurioje aikštėje žaidė buvęs Lietuvos rinktinės vartininkas Žydrūnas Karčemarskas.

Tad sezonas komandai išties buvo sėkmingas.

Palinkėkime, kad ir ateityje rezultatai būtų kuo geresni.

Klubo vardu nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie komandos pasiektų rezultatų.

Klubo pirmininkas Robertas Činikas

2019 10 05 Gargždų "Banga" : Kėdainių “Nevėžis” 2:2 (1:0)
Image

Spalio 4 d. Kėdainių “Nevėžis”, išvykoje susikovė su šiemet į Pirmos lygos medalius pretenduojančią Gargždų “Bangą”.

Itin atkaklios rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2. Po pirmojo kėlinio pralaiminėję 1:0, kėdainiečiai perlaužė rungtynių eigą ir išsiveržė į priekį 2:1, bet aikštės šeimininkai išsigelbėjo jau per pridėtą rungtynių laiką išlygindami rezultatą.

2019-10-04
Gargždų stadionas
LFF I lyga 27 turas

Gargždų “Banga” : Kėdainių “Nevėžis” 2:2 (1:0)
Teisėjas: Robertas Šmitas

Įvarčiai: E.Kugys, A.Gėgźna (“Nevėžis”)

FK “Nevėžis” sudėtis: R.Granauskas, D.Mikalauskas, D.Gražys, M.Butkus, T.Rakašius, R.Lipnevičius, O.Dovhyi, E.Kugys, E.Mickevičius, M.Vasiliauskas, (N.Toklikishvili) A.Gėgžna.

Sekančias rungtynes “Nevėžis” LFF I lygos pirmenybėse žais spalio 12 d. išvykoje su Mažeikių “Atmosfera”.

2019 09 28 Kėdainių “Nevėžis” : FA "Šiauliai" 1:1 (0:0)
Image

Rugsėjo 27 d. Kėdainių “Nevėžis”, po daugiau kaip mėnesio pertraukos, sugrįžo į Kėdainių stadioną ir susikovė su turnyrinėje lentelėje priartėjusia FA “Šiauliai” komanda.

Atkaklios rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Nors kėdainiečiai turėjo daugiau progų pasižymėti, visdėlto, pirmieji 65 minutę įvartį pasiekė svečiai iš Šiaulių. Visgi, po 5 minučių puikus kėdainiečio Arnoldo Trakšelio smūgis atstatė rungtynių pusiausvyrą. “Nevėžis” po pasiekto įvarčio bandė šturmuoti svečių vartus, bet “Šiauliai” sėkmingai apsigynė ir komandos išsiskyrė taikiai.

2019-09-27
Kėdainių LFF stadionas
LFF I lyga 26 turas

Kėdainių “Nevėžis” : FA “Šiauliai”
Teisėjas: Donatas Šimėnas

Įvarčiai: A.Trakšelis

FK “Nevėžis” sudėtis: R.Granauskas, D.Mikalauskas, D.Gražys, A.Trakšelis, M.Butkus, T.Rakašius, R.Lipnevičius, E.Kugys, E.Mickevičius, M.Vasiliauskas, N.Toklikishvili (A.Gėgžna).

Sekančias rungtynes “Nevėžis” LFF I lygos pirmenybėse žais spalio 4 d. išvykoje su Gargždų “Banga”.

2019 09 22 Vilniaus "Vytis" : Kėdainių "Nevėžis" 4:3 (2:0)
Image

Rugsėjo 21d. Kėdainių “Nevėžis” sostinėje Lietuvos futbolo federacijos stadione žaidė LFF I lygos 25 turo rungtynes su “Vilniaus Vyčio” komanda.

Rezultatyviose rungtynėse kėdainiečiai nusileido sostinės komandai 3:4 (0:2). “Nevėžio” gretose dubliu pasižymėjo Evaldas Kugys, vieną įvartį pelnė Aretas Gėgžna.

2019-09-21
Vilniaus LFF stadionas
LFF I lyga 25 turas

“Vilniaus Vytis” : Kėdainių “Nevėžis” 4:3 (2:0)
Teisėjas: U.Veprauskas

Įvarčiai: E.Kugys – 2, A.Gègžna.

FK “Nevėžis” sudėtis: R.Granauskas, D.Mikalauskas, A.Trakšelis, M.Butkus, T.Rakašius, O.Dovhyi, R.Lipnevičius, E.Kugys, A.Gėgžna (E.Mickevičius), M.Vasiliauskas, N.Toklikishvili (J.Supronas).

Sekančias rungtynes “Nevėžis” LFF I lygos pirmenybėse žais rugsėjo 27 d. 18.30 val. Kėdainių stadione su FA “Šiauliai”.

2019 09 16 Kauno "Hegelmann Litauen" : Kėdainių “Nevėžis” 3:2 (2:2)
Image

Rugsėjo 16 d. Kėdainių “Nevėžis” Kauno Nacionalinės futbolo akademijos stadione žaidė LFF I lygos 24 turo rungtynes su Kauno “Hegelmann Litauen” komanda.

Pirmajame kėlinyje kėdainiečiai po N.Toklikishvili ir A.Gėgžnos įvarčių išsiveržė į priekį ir pirmavo 2:0, bet aikštės šeimininkai rezultatą išlygino, o antrajame kėlinyje pelnė dar vieną įvartį ir paliko “Nevėžį” be taškų.

2019-09-16
Kauno NFA stadionas
LFF I lyga 24 turas

Kauno “Hegelmann Litauen” : Kėdainių “Nevėžis” 3:2 (2:2)
Teisėjas: K.Bartuškevičius

Įvarčiai: N.Toklikishvili, A.Gègžna.

FK “Nevėžis” sudėtis: R.Granauskas, D.Mikalauskas, D.Gražys (E.Petrėnas), A.Trakšelis, M.Butkus, T.Rakašius, O.Dovhyi, A.Gėgžna, M.Vasiliauskas, E.Mickevičius, N.Toklikishvili.

Sekančias rungtynes “Nevėžis” LFF I lygos pirmenybėse žais rugsėjo 21 d. sostinėje su “Vilniaus Vyčiu”.

2019 09 10 Jaunieji futbolininkai varžėsi turnyre "Kėdainiai - 647" (foto)
Image

Rugsėjo 8 d. Kėdainių stadione vyko tarptautinis futbolo turnyras skirtas Kėdainių miesto gimtadieniui “Kėdainiai – 647”, kuriame varžėsi jaunieji futbolininkai iš Latvijos ir Lietuvos. Varžybos vyko dviejų amžiaus grupių, t.y. 2010 ir 2011 metų gimimo žaidėjų. Iš viso į Kėdainius atvyko dalyvauti penkiolika komandų, apie du šimtai jaunųjų sportininkų ir būrys tėvelių. Kėdainiuose lankėsi futbolininkai iš Daugavpils (Latvija), Vilniaus, Kauno, Alytaus, Jonavos ir kitų miestų.

Po emocingų varžybų visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, o komandos taurėmis.