2015 07 04 LFF I lyga 17 turas (rezultatai, lentelė)
Image

150) Džiugas (Telšiai) – Lietava (Jonava) 2:4 (1:1)
Telšių dirbt. dangos stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas – G. Kuzavas (Plungė)
Įvarčiai: 4 min. T. Vyšniauskas, 51 min. R. Petrikas, 74 min. M. Šliogeris – į savo vartus (Džiugas); 3 min. L. Stonkus, 79 min. M. Bezykornovas (iš 11 m baudinio), 87 min. M. Ganusauskas (Lietava)
Įspėti: 26 min. T. Vyšniauskas, 45+1 min. E. Marozas, 71 min. M. Skiotis (Džiugas); 28 min. D. Suslavičius, 33 min. L. Miščiukas, 65 min. B. Spietinis (Lietava)

Skaityti toliau...
2015 07 04 "Laisvo smūgio" rubrikoje - "Nevėžio" puolėjas Tadas Markevičius
Image

Šią savaitę Pirmalyga.lt rengiamoje rubrikoje “Laisvas smūgis” kitu kampu atsiskleidė rezultatyviausias Kėdainių “Nevėžio” žaidėjas Tadas Markevičius.

Tadas Pirmalyga.lt atskleidė, jog be futbolo taip pat mielai laisvalaikiu renkasi krepšinį, o prie mėgstamiausių televizijos laidų įvardija ir legendinę Vido Mačiulio laidą – “Krepšinio pasaulyje”. Kokią futbolo rinktinę palaiko, kokiam saldumynui niekuomet neatsispirtų, kokį didžiausią gyvenimo iššūkį įgyvendino, o kokiam niekad nesiryžtų – šiuos ir kitus įdomius faktus apie save papasakojo ekipos puolėjas.

2015 07 03 Jaunieji "Nevėžio" futbolininkai varžėsi tarptautiniame turnyre Kaune (foto)
Image

Kėdainių “Nevėžio” jaunieji futbolininkai 2008m. gimimo (treneris E.Kugys), 2005 ir 2006 m. gimimo (treneris N.Kestenis), birželio 25-26 dienomis varžėsi tarptautiniame vaikų futbolo turnyre “Kaunas city cup – 2015″, kuris vyko Kaune S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadione.

Turnyre, kuriame varžėsi keturių valstybių jaunieji futbolininkai, pagirtinai sekėsi “Nevėžio” 2008m. gimimo komandai. E.Kugio treniruojami jaunieji “Nevėžio” futbolininkai, tarp dalyvavusių 16 komandų, užėmė 3 vietą, į priekį užleidę tik Latvijos ir Lenkijos komandas. Geriausi žaidėjai kėdainiečių komandoje buvo išrinkti Jokūbas Valevičius ir Tomas Radionovas., o vartininkas Titas Krivickas buvo išrinktas geriausiu turnyro vartininku.

2015 07 02 FBK "Kaunas" - FK "Nevėžis" 4:3
Image

LFF Pirmos lygos septynioliktojo turo susitikimas tarp Kauno” ir Kėdainių “Nevėžio” ekipų baigėsi netikėtu kauniečių triumfu, kai po Josuetl Rea dublio “Kaunas” 4:3 (2:3) įveikė Kėdainių futbolininkus.

Pirmieji į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, kai 18–ąją minutę kamuolį į “Nevėžio” vartus pasiuntė Kristijonas Gedgaudas – 1:0. Ilgai netruko laukti ir svečių atsako, per devynias rungtynių minutes kamuolys į kauniečių vartų tinklą krito tris kartus. 21–ąją minutę tiksliu smūgių pasižymėjo ir rungtynių rezultatą išlygino Aivaras Lyberis, 26–ąją Nerijus Kestenis rezultatą persvėrė ekipai naudinga linkme, o 29–ąją minutę “Nevėžio” pranašumą užvirtino Evaldo Kūgio smūgis. Vis tik “Kauno” ekipa buvo nusiteikusi karingai ir nusileisti neketino. Kėliniui einant į pabaigą, 38–ąją minutę rezultatą sušvelninti pavyko “Kauno” saugui Tomui Rakauskui – 2:3.

2015 07 01 Lietuvos senjorų pirmenybės
Image

Ir toliau sėkmingai rungtyniauja “Nevėžio” veteranų futbolininkai Lietuvos Aukštaitijos zonos Senjorų futbolo čempionate.

Birželio 30 d. viešėdami Aukštaitijos sostinėje Panevėžyje kovingose ir įtemptose rungtynėse sužaidė lygiosiomis 3:3, su pajėgia “Ekrano Senjorų″ vienuolike.

2015 07 01 Ketvirtadienį LFF I lygos 17 turas: FBK "Kaunas" - FK "Nevėžis"
Image

Kėdainių “Nevėžis”, ketvirtadienį, liepos 2 d. 18 val. išvykoje žais LFF I lygos 17 turo rungtynes su FBK “Kaunas”. Tai paskutinės “Nevėžio” pirmojo rato rungtynės.

Apie varžovą

Praeitų metų LFF II lygos “Pietų″ zonos nugalėtojai FBK “Kaunas”, šiemet startavo I lygoje. Aukštesnį lygį kauniečiai jau spėjo pajusti – besibaigiant pirmenybių pirmajai daliai “Kaunas” laimėjo 4 rungtynes, lygiosiomis sužaidė 5 kartus ir pralaimėjo 7 rungtynes. Surinkę 17 taškų šiuo metu kauniečiai 11 turnyrinės lentelės vietoje, bet tai ko gero, nė kiek neramina kauniečių. Net penkios žemiau stovinčios ekipos nuo “Kauno” komandos atsilieka tik viena pergale, t.y. 3 taškais, tad taškai kauniečiams labai brangūs.