Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį

2015 08 02 FK "Palanga" - FK "Nevėžis" 6:2
Image

LFF Pirmos lygos dvidešimtojo turo susitikime tarp “Palangos” ir Kėdainių “Nevėžio” rezultatyvią pergalę namuose rezultatu – 6:2 šventė “Palangos” futbolininkai. Pirmasis komandų susitikimas Kėdainiuose baigėsi “Nevėžio” pergale – 2:0.

Aktyviai pradėjusi pirmąjį kėlinį “Palanga” jau 5–ąją minutę išsiveržė į priekį, kai kamuolį į “Nevėžio” vartų tinklą tiksliai pasiuntė Gvidas Juška – 1:0. Po pirmojo greito įvarčio ekipos demonstravo atkaklią bei kietą kovą. 32–ąją minutę komandos įvarčius padvigubino Gvidas Juška – 2:0. Nors iki kėlinio pabaigos keletas “gaisrų” kilo tiek vienos, tiek kitos ekipos aikštės pusėje, tačiau įvarčiai realizuoti nebuvo, “Palanga” pirmavo – 2:0.

Skaityti toliau...
2015 07 28 FK "Banga" - FK "Nevėžis" 0:2
Image

169) Banga (Gargždai) – Nevėžis (Kėdainiai) 0:2 (0:0)
Gargždų stadionas, 800 žiūrovų
Teisėjas – S.Atmanavičius (Klaipėda)
Įvarčiai: 50 min. A.Moreira, 74 min. A.Lyberis (Nevėžis)
Įspėti: 44 min. Staponka, 70 min. A.Ivanauskas (Banga)

2015 07 26 Po pertraukos "Nevėžis" stoja į kovas Pirmoje lygoje
Image

Liepos 28 d. Kėdainių “Nevėžis” po pertraukos įsilieja į kovas 2015 metų LFF I lygos pirmenybėse.

Kiek pailsėjusios ir pasitreniravusios Lietuvos pirmojo diviziono komandos pradės antrąją sezono dalį, kuri finišuos spalio pabaigoje.Komandų dar laukia 16 turų, kurie žvilgtelėjus į turnyrinę lentelę, išties nusimato intriguojantis. Užtenka paminėti, kad komandas kovojančias dėl medalių ir esančias nuo 3 iki 8 vietos teskiria keletas taškų. Atkakli kova vyksta ir antroje turnyrinės lentelės pusėje. Pavyzdžiui komandų esančių nuo 11 iki 15 vietos taškų skirtumas tik 3 taškai. Tad atkaklių kovų antroje I lygos sezono dalyje tikrai nusimato.

2015 07 24 "Nevėžio" vaikų ir jaunimo LVJFA rezultatų apžvalga
Image

Birželio mėnesio pabaigoje pasibaigė 2014/15 m. LVJFA organizuojami Lietuvos vaikų ir jaunių čempionatai. Kėdainių “Nevėžio” vaikų ir jaunimo komandos dalyvavo penkių amžiaus grupių čempionatuose. Toliausiai nužingsniavo “Nevėžio” 2003 metų gimimo komanda, kuri pateko į Lietuvos čempionato pusfinalį, bet iki patekimo į finalus pritrūko žingsnelio.

Pateikiame Lietuvos čempionato visų amžiaus grupių galutines turnyrines lenteles, kuriose dalyvavo “Nevėžio” pamaina.

2015 07 22 Kėdainių r. Futbolo Mėgėjų Lyga
Image
Liepos 22 d. pasibaigė Kėdainių rajono futbolo mėgėjų lygos antrasis ratas: 10 TURAS Liepos 22 d. 18.00 val. FK “Ažytėnai” : “Vilainiai” 3:8 19.00 val. “Bronas” : “GRD” 7:3 20.00 val. “Savi” : FK “Respublika” 3:4

20.00 val. “GRD” : “Vilainiai” 4:7

2015 07 12 Lietuvos senjorų pirmenybės (lentelė)
Image

Paskutiniasias pirmojo rato Lietuvos Aukštaitijos zonos Senjorų namų rungtynes “Nevėžio” veteranai, vakar baigė pergale rezultatu 4:2, prieš Ukmergės “Vienybės” futbolininkus.

Rungtynių pradžioje praleidę įvartį , šeimininkai ne tik išlygino rezultatą, pasižymėjo Rolandas Bagdžiūnas bet ir persvėrė savo naudai po Martyno Juknevičiaus nestipraus, bet tikslaus smūgio.

Po pirmojo kėlinio 2:1, nevėžiečių naudai. Antrasis kėlinys prasidėjo svečių atakomis, tačiau suklydus gynyboje rezultatas tapo 4:1, vėl pasižymėjo

2015 07 08 LFF I lyga 18 turas (rezultatai, lentelė)
Image

159) Minija (Kretinga) – Nevėžis (Kėdainiai) 6:0 (2:0)
Kretingos m. stadionas, 100 žiūrovų
Teisėjas – G. Kuzavas (Plungė)
Įvarčiai: 28 min. M. Papšys, 35, 51, 71, 89 min. A. P. Moreira E Silva, 85 min. L. Rimkus (Minija)
Įspėti: 39 min. K. Mažionis (Minija); 57 min. A. Lyberis, 65 min. D. Nebilevičius (Nevėžis)