Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį

2019 12 06 Savaitgalyje Kėdainiuose vyks turnyras "Kėdainių Arena Cup"
Image

Gruodžio 6 - 8 dienomis Kėdainių Arenoje įvyks tarptautinis vaikų futbolo turnyras „Kėdainių Arena Cup – 2019“.

Turnyre varžysis vienuolikamečiai (2008 m. gimimo) ir dešimtmečiai (2009 m. gimimo) jaunieji futbolininkai.

Kėdainiai sulauks šešių valstybių futbolininkų: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Lenkijos.

Turnyras startuos penktadienį nuo 17 val, šeštadienį vyks nuo 8.30 iki 21.30 val., o sekmadienį nuo 8.10 iki 18.30 val. Uždarymas 19 val.

2019 12 04 "Nevėžio" trenerių kolektyvas žinių ir įdėjų sėmėsi konferencijoje
Image

Lapkričio 28 d. Kėdainių “Nevėžio” vaikų ir jaunimo treneriai naujų žinių ir įdėjų sėmėsi Vilniuje, futbolo renginyje “Pirmoji Futbolo Konferencija”. “Kempinski” viešbutyje virš dešimt valandų vykęs renginys futbolą išnarpliojo visais kampais: nuo idėjų ir vertybių iki plano; nuo komandinės taktikos iki individualaus žaidėjo; nuo Techninio direktoriaus iki Atletinio rengimo trenerio rolės komandoje; nuo Portugalijos federacijos iki Švedijos U21 rinktinės; nuo Ispanijos iki Danijos klubų.

Renginys pasižymėjo solidžia 10 pranešėjų iš Lietuvos bei užsienio komanda:
Aurelijus Skarbalius (jaunimo integraciją į suaugusiųjų futbolą, sistemingas darbas su jaunimu – planavimas, vizija ir klubo/akademijos vertybės), Daniel Okuniewski (vartininkų treneris iš Lenkijos pristatė savo darbo modelį, viziją ir idėjas), Marius Čeliauska (atletinio rengimo treneris parodė ir pristatė kaip dirba Vilniaus Žalgirio klube), Jesus Gutierrez (svečias iš Ispanijos papasakojo kaip eina techninio direktoriaus pareigas CDC Moscardo klube), Cristian Osgnach (Italijos U-21 rinktinės atletinio rengimo treneris parodė kaip žaidėjai atlieką sprintus rungtynėse ir kaip tą galima pamatuoti), Per Rud (specialistas iš Danijos pristatė HB Koge klubo raidos ir vystymosi modelį), Valdas Dambrauskas (Rygos RFS klubo vyr. treneris giliai įlindo į taktines futbolo detales apie taktinį komandos pasiruošimą), Jose Couceiro (gerai lietuviams žinomas specialistas iš Portugalijos (dabar dirbantis Portugalijos futbolo federacijoje) pasidalino mintimis apie vaikų ir jaunimo futbolą Portugalijoje bei nepamiršo nacionalinės rinktinės), Marius Babravičius (futbolo analitikas kalbėjo apie vieną iš savo projektų ir parodė kaip individualus dėmesys vienam žaidėjui bei nuoseklus darbas gali turėti teigiamą įtaką gan trumpame laikotarpyje), Hakan Ericsson (Švedijos jaunimo rinktinės treneris parodė kaip jo vadovaujamai komandai pavyko laimėti U-21 Europos Čempionatą).

2019 12 02 Penkiolikamečių turnyre dominavo Kauno futbolininkai
Image

Gruodžio 1 d. Kėdainių sporto centro futbolo manieže vyko 2004 m.g. futbolo turnyras “FK Nevėžis Taurė”. Turnyre dalyvavo komandos iš Lietuvos ir Latvijos.Šiame turnyre lygių nebuvo dvejomis komandomis turnyre dalyvavusios “Kauno Žalgirio” komandoms. Įveikusios visus varžovus abejos ekipos susitiko turnyro finale. Trečiąją vietą užėmė Telšių “Džiugo” komanda, kovoje dėl trečios vietos 4:3 nugalėjusi Latvijos Bauska ekipą.

10. FK “Vilkija”

Geriausias turnyro vartininkas: Edvinas Besarabas (“Kauno Žalgiris”)
Geriausias turnyro gynėjas: Mantas Vaičiulis (“Džiugas”)
Geriausias turnyro puolėjas: Pijus Sudakovas (“Kauno Žalgiris”)

2019 11 26 Kėdainiečiai iš Ignalinos grįžo su nugalėtojų taure
Image

Lapkričio 23-24 dienomis Ignalinoje vyko atviras salės futbolo turnyras “Ignalinos Taurė – 2019”. Turnyre dalyvavo Kėdainių FK “Nevėžis” 2005 m. g. komanda, treniruojama N.Kestenio. Kėdainiečiai sėkmingai pasirodė šiame turnyre ir užėmė pirmąją vietą.

Nevėžis 1:0 Vilniaus FM

2019 11 26 Dvylikamečių turnyre "FK Nevėžis Taurė" nugalėjo pajūrio futbolininkai
Image

Lapkričio 24 d. Kėdainių sporto centro futbolo manieže vyko 2007 m.g. futbolo turnyras “FK Nevėžis Taurė”. Turnyre dalyvavo šešios komandos iš Lietuvos.

Rato sistema besivaržant geriausiai sekėsi Palangos FK “Gintaro” komandai, kuri užėmė pirmąją vietą. Antroje vietoje liko Alytaus “Dainavos” futbolininkai, treti FK-FA “Panevėžys”.

1. Palangos FK “Gintaras”
2. Alytaus “Dainava”
3. FK-FA “Panevėžys”
4. Palangos SC
5. Kėdainių “Nevėžis”
6. BSVA FA

Geriausias turnyro vartininkas: Oskaras Janušas (“Panevėžys”)
Geriausias turnyro gynėjas: Benas Tribušinas (“Dainava”)
Geriausias turnyro puolėjas: Airik Balasanov (“Gintaras”)

2019 11 26 Trylikamečių turnyre "FK Nevėžis Taurė" nugalėjo sostinės futbolininkai
Image

Lapkričio 23 d. Kėdainių sporto centro futbolo manieže vyko 2006 m.g. futbolo turnyras “FK Nevėžis Taurė”. Turnyre dalyvavo komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos.

Turnyro finale susitiko dvi sostinės ekipos, Vilniaus FM prieš Vilniaus “Žaibą”. 2:1 nugalėjo Vilniaus FM. Tuo tarpu, dėl trečiosios vietos susigrūmė Rusijos ekipa Kaliningrado “Technar” prieš Latvijos komandą Bauskas BJSS. Nugalėjo Rusijos atstovai 6:3.

Skaityti toliau...
2019 11 23 Pereinamoji „Daumantų taurė“ visam laikui atiteko "Vilainių" komandai
Image

Lapkričio 22 d. baigėsi atviras mažojo futbolo turnyras “Daumantų Taurė”. Trečius metus iš eilės finale dalyvavusi “Vilainių” komanda, šį kartą be vargo 15:5 susitvarkė su “Herojų” komanda ir laimėjusi turnyrą iš eilės trečią kartą, pagal turnyro reglamentą, visam laikui iškovojo pereinamąją taurę.

Penktą kartą vykusiame Baudinių konkurse nugalėjo Rokas Župerka (“Nevėžis U-17”).
Geriausias finalo žaidėjas – Martynas Vaitkus(“Vilainiai”).
Geriausias turnyro vartininkas – Aurentas Makauskas(“Vilainiai“).
Rezultatyviausias turnyro žaidėjas – Evaldas Kugys. (“Vilainiai”).
Jauniausi turnyro dalyviai – Augustinas Aksinavičius (15 metų / “Nevėžis U-17”).
Vyriausias turnyro dalyvis– Vitalijus Jurevičius (56 metai / “Veteranas”).

2019 11 20 "Daumantų Taurė" - paaiškėjo finalo dalyviai
Image

Po šiandien įvykusio susitikimo paaiškėjo antrasis finalo dalyvis – “Herojai”, kurie gan lengvai 15:6 įveikė “Veterano” komandą.

Image

Po vakar įvykusio susitikimo paaiškėjo pirmasis finalo dalyvis – “Vilainiai”, kurie 7:2 nugalėjo “Nevėžis U-17” komandą.