Kėdainių FK "Nevėžis" : Kazlų Rūdos "Šilas"
2014m. LFF I lyga III ratas 29 turas

2014 09 23 Kėdainių "Nevėžis" : Klaipėdos "Klaipėdos Granitas" 0:2
Image

Rugsėjo 23 d. Kėdainių “Nevėžis” namų stadione žaidė 2014/2015 metų LFF Taurės III etapo rungtynes su Klaipėdos “Klaipėdos Granitu”. Nugalėjo svečiai iš uostamiesčio 0:2.

Kėdainiečiams nepalankiai susiklostė pirmojo kėlinio pradžia, kuomet klaipėdiečiai po standartinės padėties galva kamuolį nukreipė į vartų tinklą.

Antrajame kėlinyje “Nevėžis” bandė lyginti rezultatą, ir turėjo susikūręs progų, bet išnaudoti jų nepavyko.O pačioje rungtynių pabaigoje, kuomet kėdainiečiai skubėjo lyginti rezultato, viena iš paskutinių klaipėdiečių atakų pasibaigė įvarčiu.

Skaityti toliau...
2014 09 23 Lietuvos senjorų čempionatas
Image

Rugsėjo 19 d., praėjusį penktadienį, “Nevėžio” veteranų futbolininkai rungtyniaudami Vilniuje su vietos “Teros” komanda, padovanojo žiūrovams įvarčių lietų. Rezultatas net 7:0 svečių naudai.

Nors pirmasis kėlinys baigėsi tik 2:0, pasižymėjo Aleksandras Popovas ir Rolandas Bagdžiūnas, ir lyg nieko blogo nežadėjo šeimininkams, tačiau tvirtai žaidimo kontrolę perėmę “Nevėžio” futbolininkai įpusėjus antrajam kėliniui “atrišo” “Teros” vartus ir pelnė dar penkis įvarčius. Labai gerai šiose rungtynėse sužaidė atakuojantis krašto saugas Dainius Raudonius pelnęs ne tik du įvarčius bet ir asistavęs Aleksandrui Popovui, kuris pasižymėjo dar trimis įvarčiais.

Likus vienam turui iki čempionato pabaigos nevėžiečiai įsitvirtino ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

Paskutinės rungtynės numatomos šį savaitgalį (diena ir laikas dar nenustatytas). su Kauno “Celsio-Virpsto” futbolininkais Kėdainių stadione.

Pagarbiai, “Nevėžio” veteranų klubo pirmininkas Robertas Činikas.

2014 09 23 Antradienį: Kėdainių "Nevėžis" : Klaipėdos "Klaipėdos Granitas"
Image

Rugsėjo 23 d. 16 val. Kėdainių stadione įvyks 2014/2015m. LFF Taurės III etapo rungtynės, kuriose Kėdainių “Nevėžis” priims Klaipėdos “Klaipėdos Granitą”.

Kėdainiečiai šiemet LFF Taurės varžybas pradeda nuo III etapo, ir burtai lėmė iš karto varžovą iš Lietuvos aukščiausios futbolo lygos. Pagal šių varžybų reglamentą nugalėtojas bus išaiškintas iš vienerių rungtynių, tad lygiųjų šiose rungtynėse nebus. Tuo atveju jei komandos sužaistų lygiosiomis, vyktų pratęsimas ar prireikus baudiniai.

Šiemet Klaipėdos “Klaipėdos Granitas” debiutuoja Lietuvos “SMSCredit.lt A lygos” čempionate ir prasidėjus ketvirtajam ratui užima 7-ąją vietą tarp 10 komandų.

“Nevėžis” paskutinį kartą su klaipėdiečiais varžėsi praeitų metų I lygos pirmenybėse. Tuomet kėdainiečiai pirmajame rate namų stadione sužaidė 0:0, antrajame rate išvykoje pralaimėjo 2:3, o trečiajame rate Klaipėdoje “Nevėžis” nugalėjo 2:0.

2014.09.20
Kėdainių FK “Nevėžis” : Alytaus SRC 3:1 (0:0)
Įvarčiai: E.Petrėnas 11 m. baudinis, A.Pikelis, Š.Činikas (“Nevėžis”)

2014 09 20 LVJFA čempionatas 2000m.
Image

2014/2015m. LVJFA čempionatas 2000m. gimimo Pirmos lygos I ratas V turas
2014.09.20
Gargždų stadionas
Gargždų FK “Banga” : Kėdainių FK “Nevėžis” 3:0

2014 09 19 LVJFA čempionatai (2002, 2003, 2005)
Image

2014/2015 Lietuvos jaunučių 9X9 , 2002m. gimimo futbolo čempionato Pietų regiono I ratas

Image

Nelengvai susiklostė “Nevėžio” veteranams rungtynės rugsėjo 17 d. Širvintose su absoliučia čempionato autsaidere “Šilo” vienuolike.

Rungtynės vyko labai prastos kokybės aikštėje, tad žaidėjams valdyti kamuolį ypač aikštės viduryje buvo labai sunku. Parankiau tai buvo šeimininkams ir kol nevėžiečiai priprato, jie sukūrė kelias pavojingas atakas. Įpusėjus pirmam kėliniui svečiai perėmė iniciatyvą ir po gražiai sužaistos sienelės Dainius Raudonius pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.

2014 09 18 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
Image

Vykstančiose Lietuvos jaunučių (1999-2000m. gim.) futbolo sporto žaidynėse Kėdainių raj. futbolininkai, treniruojami R.Škudo, pateko į šių varžybų pusfinalį. Pusfinalyje kėdainiečių laukė rimtas priešininkas – Vilniaus miesto savivaldybės futbolo komanda.

Pirmosios rungtynės vyko rugsėjo 18 d. Kėdainių stadione. Kėdainiečiai garbingai priešinosi, bet pralaimėjo minimaliu santykiu 0:1. Verta pažymėti, kad šio amžiaus gimimo (1999-2000m.) net 6 Kėdainių rajono futbolininkai šiuo metu pagal Talentų programa mokinasi Nacionalinėje futbolo akademijoje Kaune.Deja, dėl įvairių priežasčių šiose rungtynėse rungtyniavo tik vienas iš šių žaidėjų.

Atsakomosios sporto žaidynių pusfinalio rungtynės įvyks Vilniuje, rugsėjo 24 d.