2017.01.22 14:11
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nuorodos
Nevėžio vaikų komandos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Login Form
Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį
Reklama
2017 01 21 Kėdainių FK "Nevėžis" vyr. treneris - Marius Skinderis
Image

Šią popietę Kėdainių „Nevėžio“ futbolo klubas pristatė naująjį vyrų komandos, besivaržančios Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmoje lygoje, strategą. Juo tapo šios sporto šakos specialistas, ilgametis Lietuvos futbolo rinktinės narys, panevėžietis Marius Skinderis.

M. Skinderis vyriausiojo Kėdainių „Nevėžio“ trenerio poste pakeitė praėjusiame sezone kėdainiečiams dirigavusį Vitalijų Stankevičių, sausio pradžioje sukirtusį rankomis su „Kauno Žalgiriu“.

Su buvusiuoju strategu „Nevėžis“ buvo sudaręs vienerių metų kontraktą. Kėdainių klubas ir 2017-ųjų metų sezone savo gretose norėjo matyti V. Stankevičių, tačiau šis pasirinko Kauno vienuolikę.

Skaityti toliau...
2017 01 20 Kėdainių r. mažojo futbolo nugalėtojai - Bronas (papildyta)
Image

Sausio 20 d. pasibaigė 2016-2017m. Kėdainių r. mažojo futbolo pirmenybės. Paskutinę dieną įvyko rungtynės dėl trečiosios vietos ir finalas.

Dėl trečiosios vietos “Kėdainiai” sulaukė rimto pasipriešinimo iš “Baresės”, bet nugalėjo 8:6. Toks pat rezultatas užfiksuotas ir finale. “Bronas” po atkaklios kovos 8:6 palaužė “Vilainius” ir tapo nugalėtojais.

Geriausias žaidėjas: Rokas Mikuckis (“Bronas”)
Geriausias vartininkas: Renatas Petronis (“Vilainiai”)
Rezultatyviausias žaidėjas: Aretas Gėgžna (“Bronas”) – 36 įvarčiai
“Fair Play” prizai: “Legionas” ir “GRD”.

Dėl 1-6 vietos (galutinė lentelė)

VIETA KOMANDA
1. “Bronas”
2. “Vilainiai”
3. “Kėdainiai”
4. “Baresė”
5. “Veteranas”
6. “Ažytėnai”

Sausio 20 d. (penktadienis)
18.00 rungtynės dėl III – IV vietos / Baresė : Kėdainiai 6:8
19.15 finalas / rungtynės dėl I – II vietos / Bronas : Vilainiai 8:6

2017 01 20 Mažosios Taurės nugalėtojai: Vilainiai-1
Image

Ketvirtadienį vakare paaiškėjo Kėdainių rajono mažojo futbolo pirmenybių Mažosios Taurės nugalėtojai (dėl 7-14 vietos). Po vakar įvykusio turo, kuomet “Kėdainiai-2” 9:5 įveikė “Legioną”, paaiškėjo, kad Mažoji Taurė atiteko “Vilainiai-1” komandai, antri liko “Kėdainiai-2”, treti “Legionas”.

Rezultatai

Sausio 19 d. (ketvirtadienis)
18.00 Nevėžis 02/03 : Šviesioji 6:13
19.15 Akademija : Savi 14:6
20.20 Legionas : Kėdainiai-2 5:9

Skaityti toliau...
2017 01 20 Kėdainių Arenoje tarptautinis vaikų futbolo turnyras
Image

Sausio 21-22 dienomis Kėdainių Arenoje įvyks FK “Nevėžis” organizuojamas tarptautinis vaikų futbolo turnyras “Kėdainių Arena cup – 2017”. Turnyre varžysis vienuolikamečiai (2006m. gimimo) ir trylikamečiai (2004 m. gimimo) jaunieji futbolininkai. Kėdainiuose lankysis komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Lenkijos.

Turnyrų pradžia šeštadienį-sekmadienį nuo 8.30 val.

Kviečiame apsilankyti.

2017 01 19 Lietuvos mokinių mažojo futbolo čempionatas
Image

LVJFA 2017m. Mažojo futbolo čempionatas.

2017m. Sausio 11 d. Kėdainių sporto centro futbolo maniežas:
2005m. gimimo / Kėdainių FK “Nevėžis” : Jonavos KKSC 8:3 (1:2)

2017 01 19 Paaiškėjo Kėdainių r. mažojo futbolo finalininkai
Image

Trečiadienį po įvykusių pusfinalių paaiškėjo Kėdainių r. mažojo futbolo finalininkai.

Pirmajame pusfinalyje “Bronas” antrajame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš “Baresę” 13:8. Ypač permainingai ir atkakliai vyko antrasis pusfinalis. Jame “Kėdainiai” su “Vilainiais” santykius aiškinosi iki galo. Normalus rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 5:5, o per pridėtą laiką komandos pasikeitė įvarčiais. Realizuojant baudinius taiklesni buvo “Vilainių” žaidėjai 2:0 įveikę “Kėdainius”

Tad penktadienį 19.15 val. finalas: “Bronas” – “Vilainiai”

Sausio 18 d. (trečiadienis)
18.00 rungtynės dėl V – VI vietos / “Veteranas – “Ažytėnai” 0:10
19.10 pusfinalis 1: Bronas – Baresė 13:8
20.15 pusfinalis 2: Vilainiai – Kėdainiai 5:5 (po baudinių 7:5)

Sausio 20 d. (penktadienis)
18.00 rungtynės dėl III – IV vietos / Baresė : Kėdainiai
19.15 finalas / rungtynės dėl I – II vietos / Bronas : Vilainiai
20.30 varžybų uždarymas

2017 01 18 Po įtemptos kovos Lietuvos U-18 rinktinė laimėjo (foto, video)
Image

Antradienį Lietuvos U-18 (gimusių 1999 m. ir jaunesnių žaidėjų) rinktinė Sankt Peterburge Valentino Granatkino atminimo turnyre iškovojo antrąją pergalę. Lietuviai vienuolikos metrų baudinių serijoje nugalėjo Tadžikistano futbolininkus. Šį kartą Lietuvos jaunimo rinktinėje žaidė kėdainiečiai T.Paulikas ir M.Ramanauskas.

Vyriausiojo trenerio V. Vaškūno komentaras: “Varžovai buvo tikrai pajėgūs, jie, kaip ir mes, savo grupėje iškovojo 4 taškus, o sekmadienį taip pat pralaimėjo baudinių serijoje. Manau, kad šiame turnyre silpnų ekipų nėra. Tą parodo ir tai, kad visos iškovojo taškų. Anksčiau būdavo tokių, kurios neįmušdavo įvarčių. Dabar šiame turnyre jau turime visą komplektą baigčių. Prieš rungtynes stengemės atstatyti žaidėjų psichologinę pusiausvyrą ir ta linkme pažengėme į priekį. Kalbant apie žaidimą, nesame patenkinti. Varžovai mums primeta savo žaidimą. Darome daug klaidų, dar yra daug kur dirbti.”
Lietuvos rinktinė penktadienį, 13:15 val. kausis dėl tryliktosios vietos turnyre – mūsiškių varžovai Irano rinktinė.

Skaityti toliau...
2017 01 16 Kėdainių rajono mažojo futbolo pirmenybės
Image

2016-2017 metų Kėdainių rajono mažojo futbolo pirmenybėse, varžantis dėl 1-6 vietos paaiškėjo pusfinalio varžovai – “Bronas” : “Baresė”, “Vilainiai” : “Kėdainiai”.

Turnyrinė lentelė po pogrupio varžybų:

Skaityti toliau...
2017 01 16 Lietuvos U-18 rinktinės rezultatą lėmė baudiniai (foto, video)
Image

Sekmadienį Lietuvos U-18 (gimusių 1999 m. ir jaunesnių žaidėjų) rinktinė Sankt Peterburge V. Granatkino atminimo turnyre du kartus atsitiesė po praleistu įvarčių ir pagrindinį laiką su Moldova baigė lygiosiomis 2:2, tačiau suklupo per baudinių seriją. Aikštėje pasirodė visi rinktinei atstovaujantis kėdainiečiai – T.Paulikas, D.Skaržauskas, M.Ramanauskas, D.Mikalauskas.

Vyriausiojo trenerio V. Vaškūno komentaras: “Mūsų žaidimas kol kas ne toks, kokio norime, tačiau po truputį jį geriname. Bent kelių minučių atkarpą sužaidėme labai gerai. Tikiuosi, jog ateityje tokių atkarpų bus daugiau visų rungtynių metu. Stengiamės išlaikyti taktinę drausmę ir ne vien siųsti kamuolį į priekį, bet įgyvendinti savo schemą dar trukdo fizinė būklė. Įmušame kėlinių pabaigose, nes toks komandos charakteris, kaunamės iki galo. Baudinių serijai praktikavomės, tačiau tai labiau loterija. Esu nusivylęs tik dėl to, jog žaidėjams stinga pasitikėjimo savimi ir tik trys pasisiūlė patys mušti baudinį. Reikia pasinaudoti kiekviena proga įgyti įvairios patirties, mokytis ir pasiruošti skirtingoms situacijoms. Kita vertus, gerai, kad vaikinai buvo atviri.”

Skaityti toliau...
2017 01 14 Lietuvos U-18 rinktinės nesekmė
Image

Lietuvos U-18 (gimusių 1999 m. ir jaunesnių žaidėjų) rinktinė Sankt Peterburge vykstančiame tarptautiniame Valentino Granatkino atminimo turnyre patyrė pirmąją nesėkmę. Nepaisant apylygės kovos, penktadienį lietuviai antrajame kėlinyje turėjo pripažinti Kazachstano rinktinės pranašumą 0:2.Startinėje rungtynių sudėtyje išbėgo kėdainiečiai T.Paulikas ir M.Ramanauskas, o po keitimų aikštėje pasirodė D.Mikalauskas ir D.Skaržauskas.

Vyriausiojo trenerio V. Vaškūno komentaras: “Liūdna, jog pralaimėjome. Turime pergalę, lygiąsias ir pralaimėjimą – pilną komplektą. Nesėkmės priežastis iš karto pasakyti sunku, reikės išanalizuoti ir padaryti išvadas. Vaikinai šiandien gavo pamoką. Pačiu procesu nesu nusivylęs, ir rezultatas nėra svarbiausia. Vaikinai labai nusiminę, tačiau galima pažiūrėti į tai iš teigiamos pusės, kartais jauniems žaidėjams reikia įvairių potyrių”
Rungtynių statistika:

Skaityti toliau...
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.029163 sek.