Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį

2016 02 06 "Nevėžio" aštuonmečiai - A.Špoko turnyro nugalėtojai
Image

Vasario 6 d. Kėdainių sporto centro futbolo manieže įvyko respublikinis vaikų 2008m. gimimo futbolo turnyras skirtas Kėdainių futbolo trenerio A.Špoko atminimui.

Puikiai turnyre sudalyvavo Kėdainių FK “Nevėžis” komanda treniruojama Evaldo Kugio. Jaunieji kėdainiečiai įveikė visus priešininkus ir tapo turnyro nugalėtojai.

“Nevėžio” komanda rezultatu 4:0 nugalėjo Kauno FM “Taurą”, 3:1 Šiaulių FA, 5:0 Marijampolės FC, 3:1įveikė Klaipėdos FM.

Patekusi į finalą “Nevėžio” ekipa po atkaklios kovos 3:2 pranoko Vilniaus FM “Žaibo” futbolininkus.

Geriausiu žaidėju „Nevėžio“ komandoje išrinktas Tomas Lukošius, o geriausiu turnyro vartininku išrinktas Titas Krivickas (“Nevėžis”)

Skaityti toliau...
2016 02 05 "Pirmokų lygoje" triumfavo sportas ir draugystė (foto)
Image

Vasario 4 d. pasibaigė Kėdainių rajono savivaldybės ir FK “Nevėžis” organizuotas VI -asis 2015-2016m. Kėdainių rajono mokyklines įstaigas lankančių pirmokų vaikų futbolo turnyras “Pirmokų lyga”, FK “Nevėžis” pereinamajai Taurei laimėti.

Nuo praeitų metų gruodžio mėnesio aštuonios Kėdainių rajono mokymo įstaigų pirmokų komandos – LSU Kėdainių “Aušros-1” progimnazija, LSU Kėdainių “Aušros-2” progimnazija, Vš.Į. “Mažylių akademija”, Kėdainių r. Vilainių mokykla – darželis “Obelėlė”, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla, “Ryto” progimnazija, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla, Kėdainių r. Šėtos gimnazija – ruošėsi šiam turnyrui, o pasiruošti pirmaklasiams padėjo mokyklų pedagogai, o kai kurioms mokymo įstaigoms ir FK “Nevėžis” žaidėjai bei treneriai.

2016 02 04 SO ieško savanorių
Image

2016 metų birželio 21-25 dienomis Kėdainiuose vyks Europos Specialiosios Olimpiados futbolo čempionatas (neįgaliųjų), kuriame dalyvaus mergaičių ir berniukų komandos iš Danijos, Švedijos, Belgijos, Islandijos, Ukrainos, Latvijos, Rusijos, Lenkijos, Baltarusijos, Moldovijos ir Lietuvos. Labai laukiame savanorių, kalbančių angliškai ir rusiškai, kurie padėtų komandoms orientuotis ne tik stadione, bet ir mūsų mieste.

Smulkesnė informacija telefonu 8-686-93556 (Rytis Šležys) arba el.paštu: .

2016 02 03 "Pirmokų lyga"
Image

Vasario 4 d. nuo 9 val. Kėdainių sporto centro futbolo manieže įvyks VI-asis 2016m. Kėdainių rajono mokyklines įstaigas lankančių pirmokų vaikų futbolo turnyras “Pirmokų lyga”, FK “Nevėžis” pereinamajai Taurei laimėti.

Organizatoriai linki visiems geros nuotaikos ir sportinės sėkmės finaliniame etape. Kviečiame komandos vadovus suburti savo mokyklos sirgalius, vaikų tėvelius ir jų artimuosius palaikyti savo komandą. Turnyro organizatoriai ir rėmėjai pasirūpino, kad pedagogų ir moksleivių pastangos būtų tinkamai įvertintos ir žada puikius prizus. Nugalėjusi mokykla bus apdovanota įspūdinga pereinamąja Taure, komandai bus padovanota “Hummel” firmos sportinė apranga. Visi dalyviai bus apdovanoti Taurėmis, medaliais ir kt.

2016 02 02 Kėdainių "Nevėžis" sezonui ruoštis pradėjo su treneriu Vitaliju Stankevičiu
Image

Kėdainių FK “Nevėžis” pradėjo pasirengimą 2016 metų LFF I lygos sezonui.

Nuo šio sezono “Nevėžio” komandos vyriausiuoju treneriu tapo Vitalijus Stankevičius.Jis į “Nevėžį” grįžta beveik po 10 metų pertraukos.Dirbdamas treneriu, V.Stankevičius su pertraukomis, “Nevėžio” komandai vadovavo 2004-2007 metais. Per šį laikotarpį V.Stankevičius su “Nevėžiu” LFF I lygoje dukart užėmė trečiąją vietą.

2016 01 30 Kėdainių r. mažojo futbolo nugalėtojai - "Vilainiai"
Image

"Vilainiai" antrus metus iš eilės tapo Kėdainių r. mažojo futbolo pirmenybių nugalėtojai. Atkakliame finale "Vilainiai" 9:5 (2:2) palaužė "Brono" komandą. "Vilainių" žaidėjas Evalda Kugys sumušė visus rezultatyvumo rekordus ir per šias pirmenybes pelnė 99 įvarčius.

Dėl trečiosios vietos, permainingose rungtynėse, "Kėdainiai" 6:5 (3:4) įveikė "Respubliką".