Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį

2016 04 30 FK "Nevėžis" - Kelmės "Kražantė" 5:1 (1:0)

LFF Pirmos lygos 6-ajame ture įtikinamą pergalę rezultatu 5:1 šventė Kėdainių "Nevėžio" komanda.Kėdainiečiai namų stadione įveikė Kelmės "Kražantę".

Po pirmajame kėlinyje greito pasiekto įvarčio "Nevėžio" ekipa kiek aprimo, o tuo pasinaudoję svečiai surengė išties keletą pavojingų momentų prie šeimininkų vartų. Visdėlto antrajame kėlinyje "Nevėžio" persvara išryškėjo, ko pasekoje, kėdainiečiai net keturis kartus rezultatyviai užbaigė savo atakas."Nevėžio" gretose šiose rungtynėse pasižymėjo net penki žaidėjai - Aretas Gėgžna (kuris šiuo metu pasiekęs 8 įvarčius yra rezultatyviausias I lygos žaidėjas), Nerijus Kestenis, Šarūnas Činikas, Lukas Berednikovas ir Deividas Stradalovas.

Nevėžis (Kėdainiai) - Kražantė (Kelmė) 5:1 (1:0)
Kėdainių m. stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas - U. Veprauskas (Kaunas)
Įvarčiai: 3 min. A. Gėgžna, 52 min. N. Kestenis, 80 min. S. Činikas, 83 min. L. Berednikovas, 90+2 min. D. Stradalovas (Nevėžis); 90+1 min. D. Baškys (Kražantė)
Įspėti: 65 min. A. Gėgžna (Nevėžis); 65 min. A. Renusas (Kražantė)

2016 04 29 LVJFA čempionatas (U-13)
Image

Balandžio 29 d.
Renginys: 2015/2016 Lietuvos vaikų 9X9 (2003m. gimimo) U-13 futbolo varžybų Pietų regiono II ratas
Kauno stadionas
FK "Nevėžis" - Jonavos KKSC 1:2
FK "Nevėžis" - Kauno FM "Tauras-2" 1:1

2016 04 29 LVJFA čempionatas (U-11)
Image

Balandžio 28 d. (ketvirtadienis)
Renginys: 2015/2016 Lietuvos vaikų 7X7 (2005m. gimimo) U-11 futbolo varžybų Šiaurės regiono III ratas
Panevėžio stadionas
FK “Nevėžis” – Kaišiadorių KKSC 14:1
FK “Nevėžis” – Visagino SC 3:1
FK “Nevėžis” – Utenos DSC 3:1

2016 04 28 Senjorų čempionatas
Image

Balandžio 27 d., “Nevėžio” veteranų futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje žaisdami stipriausia sudėtimi patyrė skaudų pralaimėjimą 4:5 prieš nepilnos sudėties Ukmergės “Vienybės” vienuolikę. Rungtynių pradžia lyg nieko blogo nežadėjo, šeimininkai daugiau kontroliavo kamuolį ir sukūrė 4-5 realias progas įvarčiams pasiekti, tačiau išnaudojo vos dvi ir kėlinį laimėjo 2:1.

Jau pirmame kėlinyje galėję nulemti rungtynių baigtį, antrame leido greitiems varžovų puolėjams pelnyti keturis įvarčius ir laimėti rungtynes. Šeimininkams įvarčius pelnė Martynas Juknevičius du, po vieną Aleksandras Popovas ir Mindaugas Masevičius Trečiasis turas bus žaidžiamas kitą savaitę Kaune su vietos “Virpsto” komanda.

Pagarbiai, klubo pirmininkas Robertas Činikas

2016 04 29 Šeštadienį Kėdainiuose: FK "Nevėžis" - Kelmės "Kražantė"
Image

Balandžio 30 d., šeštadienį, Kėdainiuose LFF I lygos 6 turas. Kėdainių “Nevėžis” priims Kelmės “Kražantę”.

“Kražantė” antrus metus iš eilės rungtyniauja Lietuvos Pirmos lygos pirmenybėse.Kiek apšilusi pernai, šiemet Kelmės komanda treniruojama specialisto iš Šiaulių Ryčio Tavoro, nusiteikusi rimtai pasipriešinti lygos komandoms. Prieš sezoną komandą papildė būrelis jaunų žaidėjų iš subyrėjusios “Šiaulių” ekipos, o gynybos vidurio poziciją užėmė patyręs šiaulietis Deividas Lunskis bei jaunasis Aivaras Meškinis iš Panevėžio, kurie sudaro solidų vidurio gynybos tendemą.

Skaityti toliau...
2016 04 26 Paskirkite 2 procentus FK "Nevėžis" klubui
Image

Paskirkite 2 procentus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio Kėdainių futbolo klubui „Nevėžis“. Tai nieko nekainuojanti Jūsų finansinė parama „Nevėžiui“!

Pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą, Jūs galite 2015 m. sumokėto pajamų mokesčio dalimi (iki 2 procentų) paremti kurią nors pasirinktą organizaciją, galinčią būti paramos gavėju. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš Jūsų papildomų išlaidų. Jums tereikia nurodyti, kad savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 2 proc.) norite pervesti Kėdainių “Nevėžiui” (Viešoji įstaiga “Sporto perspektyvos”)

Kartu pridedame ir prašymo pervesti 2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio formą, kuri jau yra pusiau užpildyta – Jums tereikės užpildyti savo asmens duomenis ir pasirašyti.

2016 04 25 LVJFA čempionatas U-19
Image

Jonavos KKSC – Kėdainių FK “Nevėžis” 3:4
Balandžio 25 d. pirmadienis
Renginys: 2015/2016 LVJFA Elitinės U-19 I lygos III ratas
Jonavos stadionas
Įvarčiai: A.Butkus, L.Sipavičius, Š.Činikas, R.Mikuckis – 1 (“Nevėžis”)

2016 04 24 FK "Palanga" - FK "Nevėžis" 4:4
Image

Penktajame Pirmos lygos pirmenybių ture “Nevėžio” komanda Klaipėdoje po itin atkaklios kovos lygiosiomis 4:4 sužaidė su FK “Palanga”. Kėdainiečiai du kartus atsilikinėjo dviejų įvarčiu santykiu, bet pademonstravo charakterį ir artėjant rungtynėms į pabaigą išlygino rezultatą. Puikios rungtynės kėdainiečio Areto Gėgžnos karjeroje – net 4 įvarčiai.

Palanga (Palanga) – Nevėžis (Kėdainiai) 4:4 (2:2)
Klaipėdos centrinio stadiono atsarginė aikštė, 54 žiūrovai
Teisėjas – O. Abramavičius (Klaipėda)
Įvarčiai: 11, 12 min. M. Lukashevich, 55 min. G. Juška, 71 min. D. Lukošius (Palanga); 24, 33, 83, 89 min. A. Gėgžna (Nevėžis)
Įspėti: 19 min. S. Urbys (Palanga); 18 min. R. Slepakovas, 65 min. K. Rukuiža (Nevėžis)