UEFA B licenciją turintis A.Pikelis ugdys pačius jauniausius t.y. 2018 m. gimimo jaunuosius “Nevėžio” futbolininkus, dirbs trenerio asistentu su vyresnėmis grupėmis ir jungsis prie pagrindinės vyrų FK “Nevėžio” komandos trenerių štabo. Pastaruosius metus A.Pikelis dirbo Kauno r. FC “Hegelmann” klube.

Besiruošdamos naujam sezonui Kėdainių FK “Nevėžis” jaunimo U18, U15, U13 komandos Kėdainių sporto centro futbolo manieže atliko greitumo, šoklumo, ištvermės testus, kuriuos vykdė Lietuvos sporto universiteto specialistai.

2024 02 08 Kėdainių FK "Nevėžis" pradėjo pasiruošimą naujam sezonui
Image

Kėdainių FK “Nevėžis” pradėjo pasiruošimą 2024 TOPsport Pirmos lygos sezonui.

Pirmenybėse dalyvaus 16 komandų, rungtynės prasidės kovo 8 d., o vyks iki lapkričio mėnesio. Šiuo metu vyksta treniruotės, bus žaidžiamos kontrolinės rungtynės.

2023 12 08 Įteikti apdovanojimai Kėdainių "Nevėžis B" komandos atstovams
Image

Apdovanojimus už 2023 m. LFF III lygos Kauno apskrities futbolo federacijos pirmenybių užmta 3 -iąją vietą atsimėmė Kėdainių “Nevėžis B” komandos atstovai.

Lapkričio 23 d. LFF Kauno Treniruočių centro patalpose įvyko LFF III lygos KAFF 2023 m. sezono apdovanojimai, kur buvo pagerbti geriausi komandų žaidėjai, bei įteikti medaliai ir taurės prizinių vietų laimėtojams.

Kėdainiečiai taip pat buvo pagerbti individualiose nominacijose: septyniolikametis Ugnius Avizovas išrinktas naudingiausiu Kėdainių “Nevėžis B” komandos žaidėju, o Lukas Berednikovas išrinktas geriausiu pirmenybių puolėju.

2023 11 21 M. Monkelis su Lietuvos U19 rinktinę pateko į elitinį UEFA Europos čemp. atrankos etapą
Image

Lapkričio 15 – 21 dienomis Lietuvos vaikinų U-19 rinktinė dalyvavo UEFA Europos čempionato atrankos turnyre Turkijoje, kurioje varžėsi su Graikijos, Baltarusijos ir Turkijos bendraamžių rinktinėmis. Šioje komandoje atstovavo Kėdainių FK “Nevėžis” auklėtinis Mantas Monkelis. Lietuvaičiams sėkmingai susiklostė atrankos turnyras, kuriame grupėje užėmė antrąją vietą, kuri suteikė teisę patekti į elitinį UEFA Europos čempionato atrankos etapą.

Būsimi varžovai elitiniame etape paaiškės gruodžio mėnesį, burtų ceremonijos metu.

2023 11 16 Kėdainių FK "Nevėžis" įteikti apdovanojimai
Image

Lapkričio 14-ąją Kėdainių rajono savivaldybės Tarybos posėdžių salėje įteikti 2023 metų Optibet Pirmos lygos apdovanojimai. Kėdainių “Nevėžio” futbolininkams, treneriams, personalui ir fanų atstovams buvo įteikti iškovoti bronzos medaliai ir 3-ios vietos taurė.

Pasveikinti “Nevėžio” komandos atvyko Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis, Kėdainių rajono savivaldybės vicemerė Virginija Baltraitienė, Kėdainių rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Kęstutis Stadalnykas, Kėdainių sporto centro direktorius Tomas Pakštys, buvęs ilgametis Kėdainių rajono savivaldybės Kūno Kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gediminas Misius, Kėdainių rajono savivaldybės Tarybos narys ir UAB “Daumantai LT” direktorius Saulius Grinkevičius, Lietuvos futbolo federacijos viceprezidentė bei Pirmos lygos direktorė Diana Jonaitienė, Pirmos lygos valdybos pirmininkas Andrius Markevičius.

2023 metų Optibet Pirmoje lygoje bronzinę vietą iškovojęs “Nevėžis” sužaidė 30 rungtynių bei surinko 51 tašką. Pasiekė 14 pergalių, 9 kartus sužaidė lygiosiomis ir 7 kartus pralaimėjo. Į priešininkų vartus kėdainiečiai įmušė 47 įvarčius, praleido 32 (santykis +15).

Susirinkusieji pasidžiaugė Kėdainių „Nevėžio“ pasiekimais, padėkojo žaidėjams, treneriams, sirgaliams ir rėmėjams, bei palinkėjo sėkmės ateinančiais metais. Kėdainių „Nevėžis“ bronzą Optibet Pirmoje lygoje laimėjo antrus metus iš eilės.

2023 11 09 Kėdainių “Nevėžis” Optibet Pirmos lygos bronzos medalių laimėtojas!
Image

Kėdainių “Nevėžis” antrus metus iš eilės Optibet Pirmos lygos pirmenybėse užėmė 3-iąją vietą. Šiame sezone Optibet Pirmoje lygoje varžėsi 16 komandų. “Nevėžis” sužaidė 30 rungtynių, pasiekė 14 pergalių, 9 lygiąsias, 7 kartus pralaimėjo, bei surinko 51 tašką.

Sveikiname visus su šiuo pasiekimu, ir dėkojame palaikiusiems komandą!

2023 11 09 Kėdainių “Nevėžis” - FK "TransINVEST" 4:1 (1:1)
Image

Optibet I lyga | 30 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Aidas Vingilys

2023 metų Optibet Pirmos lygos pirmenybes Kėdainių “Nevėžis” užbaigė skambiu akordu, Kėdainių stadione, 4:1 įtikinamai įveikę šių metų pirmenybių nugalėtojus FK “TransINVEST”. Šį pergalė Kėdainių “Nevėžio” komandai garantavo 2023 metų Optibet Pirmos lygos bronzos medalius!

Kėdainiečiams rungtynių pradžia prasidėjo ne itin sėkmingai, kuomet 10 minutę, svečių puolėjas Otar Kobakhidze pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Bet 20 minutę po pakelto kampinio Julius Kasparavičius galva išlygino rezultatą, o tik prasidėjus antrajam kėliniui 48 minutę vėl Julius Kasparavičius išvedė “Nevėžio” komandą į priekį. Persvėrę rezultatą kėdainiečiai nesustojo ir žybtelėjo kitas “Nevėžio” puolėjas Rosin Christian Bella. Jis dukart 55 ir 60 minutę gražiais smūgiais privertė svečių vartininką traukti kamuolį iš vartų tinklo.

Graži Kėdainių “Nevėžio” pergalė paskutinėse 2023 metų Optibet Pirmos lygos rungtynėse!

2023 11 07 FK "Jonava" - Kėdainių “Nevėžis” 0:0 (0:0)
Image

Optibet I lyga | 29 turas | Jonavos stadionas

Teisėjas: Osvaldas Pliuškys

2023 metų Optibet Pirmos lygos 29 turo rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žaidė Jonavoje prieš FK “Jonava” komandą. Kaimynų akistata pasibaigė lygiosiomis 0:0.

Kėdainiečiai turėjo teritorinę persvarą abu kėlinius, tačiau šio pranašumo išnaudoti nepavyko. Keletą kartų po “Nevėžio” futbolininkų smūgių kamuolys atsitrenkė į “Jonavos” komandos vartų virpstą, bet tuo tik ir liko pasitenkinti nusivylusiems kėdainiečiams. Užfiksuotos nulinės lygiosios, po kurių į turnyrinę lentelę komandos įsirašė po tašką.

Paskutiniąsias 2023 metų Optibet Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais lapkričio 8 d. 18 val. Kėdainių stadione prieš pirmenybių nugalėtojus FK “TransINVEST”.