Etikos kodeksas

logo
2021 11 27 Gargždų "Banga" - Kėdainių "Nevėžis" 3:1 (0:1)
Image

Atidėtose „Optibet A lygos“ 34-ojo turo rungtynėse Kėdainių “Nevėžis” Gargžduose pirmavo iki 75 minutės, bet susitikimo pabaigoje neišsaugojo turėtos persvaros ir pralaimėjo 1:3 (1:0).

Jau 1-ąją akistatos minutę šeimininkai galėjo išsiveržti į priekį, tačiau į baudos aikštelę įsiveržusio Pauliaus Lotužio smūgį atrėmė Robertas Granauskas.

R. Granauskas itin sužibėjo 35-ąją minutę: kamuolys baudos aikštelėje pataikė į Karolio Rukuižos ranką, o teisėjo skirto baudinio įvarčiu nepavertė Danielis Romanovskis – jo smūgį atrėmė vartininkas.

Po poros minučių situacija kardinaliai pasikeitė. Po vartų sargo Kornelijaus Smilingio pražangos baudos aikštelėje nuo 11 metrų žymos tiksliai mušė pats baudinį uždirbęs Julius Kasparavičius.

Antrame kėlinyje Kėdainių klubas galėjo padvigubinti rezultatą, bet to nepadarė, o tai kainavo labai brangiai – „Banga“ įmušė net trečius įvarčius bei iškovojo itin svarbią pergalę.

75-ąją minutę rezultatą išlygino D. Romanovskis, po 6 minučių Lukas Berednikovas grubiai suklydo prasižengdamas prieš Ernestą Stočkūną, tad baudinį realizavęs Shogo Yoshikawa išvedė komandą į priekį. 88-ąją minutę dar kartą „Nevėžį“ šiame sezone nubaudė puolėjas Darius Zubauskas.

2021 11 23 FK "Panevėžys" - Kėdainių "Nevėžis" 3:0 (3:0)
Image

35-ajame „Optibet A lygos“ ture “Nevėžis” išvykoje 0:3 pralaimėjo dėl čempionato medalių kovojančiam FK „Panevėžiui“.

Aukštaitijos ekipa startavo sėkmingai ir jau aštuntą minutę turėjo dvigubą galimybę įmušti. „Nevėžio“ vartininkas Robertas Granauskas buvo priverstas gelbėti savo vartus, kai puikiai sureagavo į klastingą Ernesto Veliulio smūgį į vartų kampą. Atšokusį kamuolį Rafaelis Floro galva smūgiavo pro šalį.

Panevėžiečių atakos toliau kėlė problemas kėdainiečiams, kurie pirmą kartą nudegė 21 minutę. Tautvydas Eliošius atliko tolimą perdavimą baudos aikštelėje dešinėje atsidengusiam E. Veliuliui, o šis tiksliai smūgiavo į vartus.

33 minutę šeimininkai pelnė antrąjį įvartį. Nors R. Granauskas baudos aikštelėje atrėmė pirmąjį varžovų smūgį, T. Eliošius atšokusį kamuolį stipriu smūgiu pasiuntė į vartų tinklą.

Kėlinio pabaigoje panevėžiečiai pasižymėjo dar kartą, kuomet po R. Floro atakos krašte pasinaudojo Soichiro Suzuki klaida ir atliko perdavimą priešais vartus išnirusiam Elivelto.

Po pertraukos „Panevėžys“ toliau išlaikė kontrolę savo rankose, bet „Nevėžis“ kelis kartus ambicingai pagrasino varžovų vartams. Pirmiausia, Junioras Timite patogioje pozicijoje smūgiavo šalia vartų, o vėliau Karolis Rukuiža stipriu smūgiu buvo sudrebinęs virpstą. Panevėžiečiai taip pat ne kartą siuntė kamuolius į baudos aikštelę, bet įvarčių pasiekta nebuvo.

2021 10 30 Kėdainių "Nevėžis" - Marijampolės "Sūduva" 0:3 (0:1)
Image

Optibet A lyga | 33 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Orestas Abramavičius

33-ojo turo rungtynėse Kėdainių “Nevėžio” komanda namie priešinosi Lietuvos vicečempionams, bet antrajame kėlinyje Marijampolės “Sūduva” palaužė kėdainiečius ir nugalėjo rezultatu 0:3 (0:1).

Svečiai nuo susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą ir jau 10 minutę išsiveržė į priekį. Xabi Auzmendi puikiu perdavimu iš aikštės gilumos išvedė į baudos aikštelę Serge‘ą Nyuiadzi, kuris šaltakraujiškai nuginklavo prieš jį likusį vartininką Robertą Granauską.

„Nevėžis“ varžovų nervus bandė tampyti kontratakomis. Vienoje iš jų Karolis Rukuiža neišnaudojo puikios galimybės priešais vartus, kai „antrajame aukšte“ įveikė varžovą, bet jo smūgiuotas kamuolys skriejo šalia virpsto. Kėliniui einant į pabaigą suvalkiečiams savo aikštės pusėje netgi teko atlaikyti šeimininkų spaudimą.

Antrajame kėlinyje Marijampolės futbolininkai turėjo iniciatyvą savo rankose, bet ilgą laiką „Nevėžio“ gynyba jiems sukurti pavojingų progų neleido. Visgi ledai buvo pralaužti 71 minutę – Jevgenas Jefremovas puikiu smūgiu nuo baudos aikštelės linijos užsuko kamuolį į kairįjį vartų kampą.

Po kelių minučių „Sūduva“ pelnė trečiąjį įvartį. Šį kartą atakos smaigalyje ir vėl atsidūrė S. Nyuiadzi, kuris pasinaudojo tolimu Nicolaso Gorobsovo perdavimu ir smūgiu pažeme įveikė vartininką.

2021 10 20 Kėdainių "Nevėžis" - Vilniaus "Žalgiris" 1:3 (0:1)
Image

Optibet A lyga | 32 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Robertas Valikonis

32-ojo turo rungtynėse Kėdainių “Nevėžio” futbolininkai iki pat rungtynių pabaigos Kėdainių stadione priešinosi Vilniaus “Žalgiriui”, bet visgi patyrė pralaimėjimą rezultatu 1:3 (0:1).

Per pirmas 10 minučių „Nevėžis“ kėlė porą kampinių ir privertė kiek labiau paplušėti svečius, tačiau po to Dariaus Gvildžio treniruojamai komandai teko visą laiką gintis.

23-iąją minutę „Žalgiriui“ pavyko išsiveržti į priekį: baudos aikštelės prieigose kamuolį sustabdęs Francis Kyeremeh smūgiavo į patį vartų kampą. Tai buvo 9-asis futbolininko iš Ganos įvartis šiemet ir pirmasis nuo birželio 27 dienos.

Kėlinio pabaigoje tas pats F. Kyeremeh po Hugo Videmonto perdavimo sukirto kamuolį į virpstą.

51-ąją minutę suveikė dviejų kroatų duetas. Tomislavas Kišas baudos aikštelėje surado Josipą Tadičių, kuris pažeme nukreipė kamuolį į dešinį vartų kampą – tai buvo 8-asis J. Tadičiaus taiklus smūgis šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Čempionai kiek sumažino apsukas ir už tai 80-ąją minutę buvo nubausti. Junioras Timite atmetė kamuolį Aretui Gėgžnai, o po keitimo aikštėje pasirodžiusi „Nevėžio“ legenda mušė nepriekaištingai.

Vis dėlto sukurti stebuklo šeimininkams nepavyko – po 6 minučių į baudos aikštelę įsiveržęs H. Videmontas galingu šūviu vėl atstatė turėtą pranašumą bei įmušė jau 12-ąjį įvartį šiemet.

2021 10 20 Kėdainių „Nevėžis" - Telšių "Džiugas" 1:1 (0:1)
Image

Optibet A lyga | 23 turas | Vilniaus stadionas

Teisėjas: Mindaugas Jackus

Atidėtose 23-iojo turo rungtynėse žalgiriečiai 6:0 (3:0) įveikė Kėdainių „Nevėžį“.

„Žalgiris“ greitai pelnė pirmą įvartį – jau 5-ąją minutę po Mario Paveličiaus perdavimo iš dešiniojo krašto varžovą suklaidinęs Hugo Videmontas galingai smūgiavo į viršutinį vartų kampą.

Pirmame kėlinyje šeimininkai pasižymėjo dar du kartus: 25-ąją minutę po dviejų Roberto Granausko atremtų smūgių kamuolį į vartus nukreipė H. Videmontas, o 34-ąją minutę po grubios „Nevėžio“ vartininko klaidos įvarčiu džiaugėsi Jakubas Sylvestras.

Po pertraukos svečiai atsakė pora smūgių į vartų plotą, tačiau tolimi bandymai daug problemų Tomislavui Dukai nesukėlė.

Dvikovos pabaigoje vilniečiai dar tris kartus pasiuntė kamuolį į R. Granausko ginamus vartus. 73-iąją minutę nepriekaištingai baudos smūgį išpildė Tomislavas Kišas, o po poros minučių „hetriku“ džiaugėsi H. Videmontas – tai buvo jau 11-asis prancūzo įvartis šiemet.

Tašką šiame mače padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Josipas Tadičius, kuris taikliai smūgiavo 87-ąją minutę.

2021 10 03 Kėdainių „Nevėžis" - Telšių "Džiugas" 1:1 (0:1)
Image

Optibet A lyga | 31 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Ugnius Veprauskas

Kėdainių ekipa 31-ojo turo rungtynėse namuose lygiosiomis 1:1 (0:1) sužaidė su Telšių „Džiugu“, kuris vis dar neiškovojo nė vienos pergalės išvykose.

Svečiai galėjo džiaugtis įvarčiu jau 2-ąją minutę, tačiau sėkmingai varžovo smūgį atrėmė Robertas Granauskas, sužaidęs solidžias rungtynes.

Netrukus puikų reidą atlikęs Soichiro Suzuki galėjo pelnyti įvartį, visgi, 16-ąją minutę „Nevėžis“ praleido įvartį nedėkingoje situacijoje. Po Konstantino Šulco perdavimo Tomas Rakašius pakišo koją bei pasiuntė kamuolį į tuščius vartus, kuriuos R. Granauskas buvo palikęs.

Praleistas įvartis „Nevėžio“ pernelyg iš vėžių neišmušė – šeimininkai tiek gana sėkmingai gynėsi, tiek ieškojo savo šansų atakose. 73-iąją minutę Julius Kasparavičius perėmė kamuolį iš Miroslavo Puškarovo ir stipriu smūgiu į artimąjį vartų kampą atstatė pusiausvyrą.

Kėdainių ekipa buvo pelniusį antrą įvartį, tačiau Evaldo Kugio įvartis dėl nuošalės nebuvo įskaitytas.

Drausmingai rungtyniavęs „Nevėžis“ savo kraitį papildė 10-uoju tašku, o „Džiugas“ su 31 tašku nepasinaudojo galimybe labiau įsitvirtinti 7-oje vietoje.

2021 09 29 FK "Kauno Žalgiris" - Kėdainių "Nevėžis" 2:0 (1:0)
Image

Optibet A lyga | 30 turas | Kauno stadionas

“Kauno Žalgiris” pelnė po įvartį per kėlinį ir 30-ojo turo mače namuose 2:0 (1:0) įveikė Kėdainių „Nevėžį“.

Pirmame kėlinyje abi komandos nesukūrė daug progų pasižymėti, nors iniciatyva akivaizdžiai priklausė „Kauno Žalgiriui“. Šeimininkai 28-ąją minutę surengė puikią ataką – po Michaelo Thuique’o perdavimo taikliu smūgiu pasižymėjo Emmanuelis Davidas.

Pastarasis futbolininkas pelnė įvartį antrame mače iš eilės, o M. Thuique’as jau su 10 rezultatyvių perdavimų pirmauja visoje „Optibet A lygoje“.

„Nevėžis“ iki pertraukos atsakė tik aštresniu Juliaus Kasparavičiaus išpuoliu – į kontrataką pabėgęs puolėjas mušė tiesiai į Deividą Mikelionį.

Antro kėlinio pradžioje smūgiu galva „Kauno Žalgiriui“ pavojingai pagrasino Vakaris Skibiniauskas, o dar vėliau „Nevėžis“ buvo įsitvirtinęs varžovų aikštės pusėje, bet galutinėse atakos stadijose pritrūkdavo kokybės.

73-iąją minutę šeimininkai padvigubino pranašumą: baudos aikštelėje kamuolys dėkingai atšoko Divine’ui Naah, kuris tiksliu smūgiu į artimąjį vartų kampą nuginklavo Robertą Granauską.

2021 09 22 FK "Riteriai" - Kėdainių „Nevėžis” 4:0 (0:0)
Image

Optibet A lyga | 27 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Vilius Paulauskas

„Optibet A lygos“ 27 ture Kėdainių „Nevėžis” išvykoje 0:4 pralaimėjo prieš FK “Riteriai”. Po kovingo pirmojo kėlinio ir pasiektų lygiųjų 0:0, antrojo kėlinio pradžioje kėdainiečiai praleido du greitus įvarčius ir nepajėgė atsitiesti.

„Riteriai“ rungtynių pradžioje perėmė inciatyvą ir rengė pavojingas atakas. Viena pavojingiausių situacijų įvyko 15 minutę – puikiai sužaidė kėdainiečių vartininkas Robertas Granauskas, kai atrėmė Mindaugo Grigaravičiaus šūvį, o netrukus puikiai blokavo Aleksandro Levšino smūgį iš arti.
Nors sostinės komanda daugiau kontroliavo kamuolį, bet paskutinėje atakos fazėje jai stigo kokybiško išpildymo. Tam koją kišo ir tai, jog „Nevėžis“ gynėsi didelėmis pajėgomis. Nors prie savų vartų darbavosi sėkmingai, Dariaus Gvildžio auklėtiniams atakas regzti sekėsi sunkiai.

Po pertraukos „Riteriai“ svečiams sudavė ankstyvą nokdauną. 49 minutę Rokas Filipavičius įsiveržė į baudos aikštelę dešiniajame krašte ir atliko sėkmingą perdavimą prie tolimojo virpsto išnirusiam M. Grigaravičiui, kuris nesunkiai pelnė įvartį į tuščius vartus. Vos po kelių minučių šeimininkai padvigubino pranašumą, kai po ilgo perdavimo į priekį sprintavęs M. Grigaravičius nuginklavo prieš jį likusį R. Granauską.
Vėliau šeimininkai pelnė dar du įvarčius. Po „Nevėžio“ klaidos aikštės viduryje. Valdas Paulauskas atliko perdavimą į priekį pabėgusiam Maksymui Marusičiui, o šis nesunkiai susitvarkė su vartininku. Vos po kelių minučių M. Marusičius vėl buvo atakos epicentre – jo smūgiuotas kamuolys rikošetu nuo Biliaminu Nurudeeno kūno įkrito į vartus.

2021 09 12 Kėdainių „Nevėžis" - FK "Panevėžys" 1:3 (1:3)
Image

Optibet A lyga | 26 turas | Kėdainių stadionas

„Optibet A lygos“ 26 ture Kėdainių „Nevėžis” namų stadione žaidė prieš FK “Panevėžys”. Pergalę šventė svečiai 1:3 (1:3).

Susitikimą aukšta nata pradėjo panevėžiečiai, kurie pelnė vieną greičiausių sezono įvarčių. Po įžaisto kampinio Elivelto pakėlė kamuolį link tolimojo virpsto, kur šeimininkai nesugebėjo sulaikyti Justino Januševskio. Pastarasis su kamuoliu „įėjo“ į vartus.

„Nevėžis“ rungtynėse žaidė antruoju numeriu, bet vienoje iš kontratakų sugebėjo uždirbti vienuolikos metrų baudos smūgį. Po Juliaus Kasparavičiaus reido ir Luko Berednikovo smūgio, ranka baudos aikštelėje sužaidė Pijus Širvys. Teisėjo paskirtą baudinį realizavo J. Kasparavičius. Kėdainių komanda įvartį pirmenybėse pelnė po šešių rungtynių sausros.

Po praleisto įvarčio „Panevėžys“ dominavo aikštėje ir dažnai buvo užgulę varžovų vartus. Šeimininkų vartininkui Robertui Granauskui ir gynybos linijai teko atlaikyti tiek tolimus smūgius, tiek aštrius perdavimus į baudos aikštelę.

37 minutę svečiai susigrąžino persvarą. Stiprų Elivelto smūgį R. Granauskas atrėmė, tačiau kamuolys nukrito šalimai buvusiam Ignui Kružikui, kuris lengvai pasinaudojo šia dovanėle ir pelnė įvartį.

Prieš pertrauką „Panevėžys“ padidino savo pranašumą. 41 minutę Elivelto griuvo baudos aikštelėje ir išprovokavo Biliaminu Nurudeeno pražangą. Brazilas pats stojo realizuoti paskirto baudinio ir tai padarė užtikrintai. Tai buvo ketvirtasis puolėjo įvartis šiame sezone.

Antrajame kėlinyje „Panevėžio“ atakų škvalai šeimininkų baudos aikštelėje siautė dažnai. Geras galimybes pasižymėti turėjo Elivelto, Ernestas Veliulis ir P. Širvys, bet efektyvios realizacijos ir sėkmės paskutinėje atakos fazėje pritrūkdavo.

„Nevėžio“ užduotis bandyti pasivyti varžovus apsunko 64 minutę. Karoliui Rukuižai už pavojingą slydimą tiesiomis kojomis buvo parodyta raudona kortelė ir likusį pusvalandį Dariaus Gvildžio auklėtiniai žaidė dešimtiese. Visgi nors ir turėjo kiekybinį pranašumą, panevėžiečiai nepasinaudojo turėtomis galimybėmis, o prie to stipriai prisidėjo ir puikus kėdainiečio vartininko R. Granausko žaidimas.

2021 08 30 Kėdainių "Nevėžis" - Gargždų "Banga" 0:3 (0:3)
Image

Optibet A lyga | 25 turas | Kėdainių stadionas

„Optibet A lygos“ 25 ture Kėdainių „Nevėžis” susitiko su Gargždų “Banga”. Rungtynės baigėsi 0:3 (0:3) svečių pergale.

Svečiai šios akistatos likimą nulėmė per pusvalandį, pasinaudoję kėdainiečių klaidomis gynyboje ir pelnydami net tris įvarčius.

11-ąją minutę po klaidos aikštės viduryje „Banga“ nurūko į greitą kontrataką, kurią įvarčiu baigė Karolis Urbaitis, 25-ąją minutę Sergijus Melašenka labai nesėkmingai gaudė kamuolį ir tuo pasinaudojęs Darius Zubauskas džiaugėsi įvarčiu.

Maža to, tas pats D. Zubauskas po K. Urbaičio perdavimo įformino dublį bei džiaugėsi trečiuoju taikliu smūgiu šiemet.

Per pertrauką strategas Darius Gvildys atliko net tris keitimus ir tai leido perimti iniciatyvą. Tiesa, Ignas Driomovas atrėmė Junioro Timite ir Juliaus Kasparavičiaus smūgius, o antrą mačą sužaidęs Robertas Granauskas apsigynė nuo Shogo Yoshikawos bandymo.