Socialiniai projektai
Etikos kodeksas

2020 10 22 Organizuojame išvyką į Panevėžį
Image

Spalio 25 d., sekmadienį, organizuojame išvyką autobusu į Panevėžį, kur Kėdainių “Nevėžis” žais bene svarbiausias Pirmos lygos sezono rungtynes prieš FK “Panevėžys” B.

Pirma lyga 19 turas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
14 val.
Panevėžys B – Kėdainių Nevėžis

Autobusas su sirgaliais išvyksta 12.30 val.
Informacija telefonu: 8-630-53195.

2020 10 19 Kėdainių "Nevėžis" - Telšių "Džiugas" 1:0 (0:0)
Image

Spalio 16 d. LFF Pirmos lygos II rato rungtynes dėl 1-8 vietų Kėdainių “Nevėžis” namų stadione susitiko su Telšių “Džiugu”.

Kėdainiečiai pasiekė sunkią, bet labai svarbią pergalę kovoje dėl medalių, nugalėdami “Džiugą” 1:0.

Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova, komandos apsikeitė pavojingais momentais, bet įvarčių pasiekta nebuvo.

Antrasis kėlinys vėl vyko labai kovingai, abejos komandos siekė pergalės. Visdėlto, artėjant rungtynėms į pabaigą “Nevėžio” puolimas buvo vainikuotas įvarčiu. 86 minutę po standartinės situacijos ir sumaišties svečių baudos aikštelėje, tikslų smūgį atliko “Nevėžio” žaidėjas Tomas Rakašius. Tai buvo vienintelis įvartis šiose rungtynėse, atnešęs “Nevėžiui” labai svarbius 3 taškus.

2020-10-16
Kėdainių stadionas
LFF I lyga 18 turas
Kėdainių “Nevėžis” – Telšių “Džiugas” 1:0 (0:0)
Teisėjas: M.Jackus
Įvarčiai: 86 min. T.Rakašius (Nevėžis)
FK “Nevėžis” sudėtis: S.Melashenko, A.Lukoševičius, K.Rukuiža, T.Rakašius, M.Butkus, M.Evstigneev, R.Župerka (Ė.Makauskas), E.Kugys, O.Dovhyi, Junior (A.Gėgžna), Kopylov (O.Bobeliuk).

Sekančias LFF I lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais spalio 25 d. (sekmadienį) 14 val. Panevėžyje prieš FK “Panevėžys”.

2020 10 06 Kėdainių "Nevėžio" veteranai 40+
Image

Finišavo pirmą kartą surengtos veteranų 40+ amžiaus grupės pirmenybės, kuriose dalyvavo Kėdainių “Nevėžio” 40+ veteranų komanda.

Paskutinio turo rungtynės vyko Kaune, LFF treniruočių centre. Nepaisant niūroko oro rungtyniavo visos aštuonios komandos. Kėdainių „Nevėžis“ 2:1 pranoko Kauno „Šilainius“ ir galutinėje įskaitoje liko 5 vietoje.
Visus dalyvius ir prizininkus apdovanojo LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

Geriausi komandų žaidėjai

Kęstutis Miglinas (Alytaus „Dainavos senjorai“)
Dainius Dobilas (Kauno „Virpstas“)
Gytis Janonis (Jonavos „Klevas“)
Mindaugas Delkus („Šiaulių liūtai“)
Giedrius Jarašiūnas (Kauno „Šilainiai“)
Vitalijus Kavoliūnas (Ukmergės „Vienybė“)
Andrius Klimakovas (Kėdainių „Nevėžis“)
Jurijus Užkuraitis (FK „Šilutės veteranas“)

Geriausias vartininkas – Giedrius Štreimikis (Alytaus „Dainavos senjorai“)
Rezultatyviausias žaidėjas – Ričardas Beniušis (12 įvarčių; Kauno „Virpstas“)

2020 10 05 Kėdainių "Nevėžis" - Kauno "Hegelmann Litauen" 3:1 (1:1)
Image

Spalio 2 d. LFF Pirmos lygos II rato rungtynes dėl 1-8 vietų Kėdainių “Nevėžis” namų stadione susitiko su Kauno “Hegelmann Litauen”.

Lygos lyderių mūšyje “Nevėžio” komanda pranoko svečius iš Kauno 3:1, ir šiame sezone šventė antrąją pergalę prieš “Hegelmann Litauen”.

Pirmajame kėlinyje 19 minutę po tolimo gražaus Roko Župerkos smūgio “Nevėžis” išsiveržė į priekį, tačiau svečiai 34 minutę po J.Suprono smūgio galva rezultatą išlygino.

Antrasis kėlinys prasidėjo “Nevėžio” atakomis, po kurių 57 minutę Aretas Gėgžna išvedė kėdainiečius į priekį. Dar po kelių minučių į kauniečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kuri tiksliai realizavo kapitonas Evaldas Kugys. Kauniečiai sutriko ir rimčiau pasipriešinti jau nebepajėgė, o “Nevėžis” pergalingai užbaigė rungtynes.

2020-10-02
LFF I lyga 17 turas
Kėdainių “Nevėžis” – Kauno “Hegelmann Litauen” 3:1 (1:1)
Teisėjas: G.Mažeika
Įvarčiai: 19 min. R.Župerka, 57 min. A.Gėgžna, 60 min. (11 m. baudinys), E.Kugys (Nevėžis)
FK “Nevėžis” sudėtis: S.Melashenko, D.Gražys (A.Lukoševičius), K.Rukuiža, T.Rakašius, M.Butkus, M.Evstigneev, R.Župerka (Ė.Makauskas), E.Kugys (L.Berednikovas), O.Dovhyi, Junior, A.Gėgžna (O.Bobeliuk).

Sekančias LFF I lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais spalio 16 d. (penktadienį) 17.30 val. Kėdainių stadione prieš Telšių “Džiugą”.

2020 09 29 "Vilniaus Vytis" - Kėdainių “Nevėžis” 1:4 (1:2)
Image

Rugsėjo 26 d. LFF Pirmos lygos II rato rungtynes dėl 1-8 vietų Kėdainių “Nevėžis” išvykoje žaidė prieš “Vilniaus Vytį”.

Kėdainiečiai iškovojo įtikinamą pergalę svečiuose, įveikę aikštės šeimininkus 4:1.

Pirmajame kėlinyje po kėdainiečių snaiperių 21 minutę Evaldo Kugio ir 31 minutę Areto Gėgžnos smūgių “Nevėžis” išsiveržė į priekį. Kėlinio pabaigoje šeimininkai santykį sušvelnino.

Antrajame kėlinyje “Nevėžis” pratęsė rezultatyvų žaidimą. 66 minutę 11 metrų baudinį realizavo E.Kugys, o 84 minutę “Vilniaus Vyčio” vartininkas sužaidė neužtikrintai, ir kamuolys rikošetu atsidūrė šeimininkų vartų tinkle.

2020-09-26
Vilniaus LFF stadionas
LFF I lyga 16 turas
“Vilniaus Vytis” – Kėdainių “Nevėžis”
Įvarčiai: 21 min. ir 66 min. E.Kugys, 31 min. A.Gėgžna (Nevėžis), 84 min. į savus vartus (V.Vytis)
FK “Nevėžis” sudėtis: S.Melashenko, A.Lukoševičius, M.Butkus, M.Evstigneev (E.Jankauskas), T.Rakašius, R.Župerka (Ė.Makauskas), E.Kugys (T.Amalas), O.Dovhyi, O.Bobeliuk (D.Gražys), Junior, A.Gėgžna (L.Berednikovas).

Sekančias LFF I lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais spalio 2 d. (penktadienį) 18.30 val. Kėdainių stadione prieš Kauno “Hegelmann Litauen”.

2020 09 21 FA "Šiauliai" - Kėdainių “Nevėžis” 0:1 (0:1)
Image

Rugsėjo 18 d. LFF Pirmos lygos II rato rungtynes dėl 1-8 vietų Kėdainių “Nevėžis” išvykoje žaidė prieš FA “Šiauliai”.

Kėdainiečiai iškovojo svarbią pergalę svečiuose, įveikę aikštės šeimininkus 1:0.

Pirmajame kėlinyje abejos komandos turėjo keletą progų pasižymėti, bet lemtingas momentas įvyko prie šiaulečių vartų, kuomet 43 minutę, po “Nevėžio” žaidėjo Junior atremto smūgio, pirmasis prie kamuolio suskubo kėdainietis E.Kugys ir tiksliai kamuolį nukreipė į vartų tinklą.

Antrajame kėlinyje aštrių atakų netrūko iš abiejų komandos pusių, bet daugiau įvarčių užfiksuota nebuvo. 87 minutę arti tikslo buvo “Šiaulių” komanda, kuomet į kėdainiečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, bet puikiai sužaidė “Nevėžio” vartininkas S.Melashenko atrėmęs baudinį.

2020-09-18
Šiaulių stadionas
LFF I lyga 15 turas
FA “Šiauliai” – Kėdainių “Nevėžis”
Teisėjas: D.Rumšas
Įvarčiai: 43 min. E.Kugys (Nevėžis)
FK “Nevėžis” sudėtis: S.Melashenko, E.Jankauskas, K.Rukuiža, M.Butkus, M.Evstigneev, T.Rakašius, E.Kugys, O.Dovhyi, O.Bobeliuk, Junior, A.Gėgžna.

Sekančias LFF I lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais rugpjūčio 26 d. (šeštadienį) Vilniuje prieš “Vilniaus Vytį”.

2020 09 17 Kėdainių "Nevėžis" U-9
Image

Kėdainių FK “Nevėžis” U-9 (2012 m.g.) komanda dalyvauja Lietuvos futbolo federacijos 2020-2021 m. „Wellkid lygos“ A lygmens vaikų U-9 (2012 m. gim.) futbolo čempionate. Varžybos vyksta 5×5 formatu, du kėliniai po 20 minučių. Kėdainių FK “Nevėžis” varžosi Pietų regione. Varžybos vyks namų-išvykos principu.

Treneriai Aretas Gėgžna ir Arminas Lukoševičius.

„Wellkid lygos“ U-9 (2012 m. gim.) A lygmens Pietų regiono dalyvaujančios komandos: