Etikos kodeksas

2023 02 01 Apdovanotas Kėdainių "Nevėžio" puolėjas Yevhenii Mohil
Image

Sausio 31 d. Kauno sporto halėje iškilmingoje šventėje buvo apdovanoti ir įvertinti 2022-ųjų Lietuvos futbolo geriausieji.

Vienoje iš nominacijų prizą atsiėmė Kėdainių “Nevėžio” puolėjas ukrainietis Yevhenii Mohil, kuris kartu su Alessandro Pinheiro Martins Junior (Plungės „Babrungas“) tapo rezultatyviausi 2022 m. Optibet Pirmos lygos žaidėjai – po 16 įvarčių.

Tradicinėje iškilmingoje šventėje, Kaune subūrusioje Lietuvos futbolo bendruomenę, buvo įvertinti geriausi praėjusių metų Lietuvos futbolininkai, treneriai bei kitų sričių atstovai.

2023 02 01 "Nevėžio" treneriai dalyvavo stažuotėje
Image

Kėdainių FK “Nevėžio” vyr. treneris Darius Gvildys bei vaikų treneriai Aretas Gėgžna ir Arminas Lukoševičius, šiandien tobulinosi Lietuvos sporto universitete vykusiame trečiame kompetencijų ugdymo renginyje „Football coaching clinic“, kurį organizavo Ispanijos Valencia CF ir „Kauno Žalgirio“ futbolo akademija.

Renginio tikslas – pasidalinti Valensijos futbolo klubo ir akademijos naudojama metodologija, filosofija bei ugdymo subtilybėmis. Seminaro metu vyko teoriniai bei praktiniai užsiėmimai.

2023 01 18 D.Gvildys lieka Kėdainių FK "Nevėžis“ vyr. treneriu
Image

Kėdainių FK “Nevėžis“ pratęsė bendradarbiavimą su komandos vyr. treneriu Dariumi Gvildžiu.

D.Gvildys “Nevėžio” komandą treniruoja nuo 2021 metų vidurio, o pernai trenerio vadovaujama ekipa užėmė 3-iąją vietą Optibet Pirmos lygos pirmenybėse, bei D.Gvildys buvo išrinktas geriausiu Kauno apskrities I lygos treneriu.

2023 01 17 Kėdainių FK "Nevėžis" pradeda 2023 metų sezoną
Image

Klubo laukia ši organizacinė ir varžybinė veikla:
– Licencijavimo ir Sertifikavimo veiklų įgyvendinimas
– Reprezentacinės Kėdainių FK “Nevėžis” komandos dalyvavimas 2023 m. Optibet Pirmos lygos pirmenybėse ir LFF
Hegelmann Taurės varžybose
– Kėdainių FK “Nevėžis” merginų komandos dalyvavimas Lietuvos moterų I lygoje
– Kėdainių FK “Nevėžis B” dublerių komandos dalyvavimas LFF III lygos Kauno apskrities futbolo pirmenybėse
– Kėdainių FK “Nevėžis” 8 vaikų ir jaunimo komandų dalyvavimas Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos vykdomose varžybose:
4 “Nevėžio” jaunimo ir jaunučių komandos LVJUFA Pirmos lygos divizionų 11×11 grupėse / U18, U16, U14, U13
1 “Nevėžio” vaikų komanda Samsung Galaxy Watch Apskričių lygmens 8×8 grupėse / U12
1 “Nevėžio” vaikų komanda Samsung Galaxy Watch PRO lygmens 8×8 grupėse / U11
2 “Nevėžio” vaikų komandos Samsung Galaxy Watch PRO lygmens 5×5 grupėse / U10 ir U9
– Tarptautinių bei respublikinių vaikų ir jaunimo futbolo turnyrų, projektų, stovyklų bei masinių renginių organizavimas ir vykdymas

2022 11 21 Kėdainių "Nevėžis" - 3 vieta Optibet Pirmoje lygoje!
Image

2022 metų Optibet Pirmoje lygoje Kėdainių “Nevėžis” iškovojo 3-iąją vietą.

“Nevėžis” sužaidė 30 rungtynių bei surinko 58 taškus. Pasiekė 17 pergalių, 7 kartus sužaidė lygiosiomis ir 6 kartus pralaimėjo. Į priešininkų vartus įmušė 52 įvarčius, praleido 26 (santykis +26). Klubas dėkoja visam personalui, futbolininkams už pasiektus sportinius rezultatus.

2022 11 15 FK “Garliava” - Kėdainių “Nevėžis” 1:1 (1:0)
Image

Optibet I lyga | 30 turas | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas, Kauno rajonas

Teisėjas: Ugnius Veprauskas

Optibet Pirmos lygos XXX turo rungtynes su FK “Garliava” Kėdainių “Nevėžis” baigė lygiosiomis 1:1. Šios lygiosios garantavo Kėdainių “Nevėžiui” bronzos medalius 2022 metų Optibet Pirmos lygos pirmenybėse.

Vykstant apylygiai kovai pirmajame kėlinyje, aikštės šeimininkai 26 minutę po Luko Odincovo taiklaus smūgio išsiveržė į priekį. “Nevėžis” santykį išlygino 57 minutę, kuomet “Garliavos” vartininką nuginklavo Aurimas Raginis. Likusios komandų pastangos galutinio rezultato nepakeitė, tad užfiksuotos kovingos lygiosios 1:1.

Šiomis rungtynėmis Kėdainių “Nevėžis” pabaigė dalyvavimą 2022 metų Optibet Pirmos lygos pirmenybėse.

2022 11 06 Kėdainių “Nevėžis” - Alytaus "Dainava" 0:1 (0:0)
Image

Optibet I lyga | 29 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Mindaugas Jackus

Optibet Pirmos lygos XXIX turo rungtynėse Kėdainių “Nevėžis” namie 0:1 nusileido Alytaus “Dainavai”.

Svarbiose rungtynėse pirmajame kėlinyje svečiai žaidė agresyviau ir daugiau grasino “Nevėžio” vartams. Vis dėlto įvarčių pasiekta nebuvo. Antrajame kėlinyje kėdainiečiai turėjo keleta realių progų pasižymėti, bet pritruko tikslumo, o viską nulėmė vienintelis 72 minutę svečių puolėjo Kazeem Ojo Aderounmu pasiektas įvartis, kuris buvo pergalingas “Dainavos” komandai.

Paskutinias “Optibet” Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais lapkričio 12 d. Garliavoje prieš FK “Garliavą”.

2022 11 02 FA “Šiauliai B” - Kėdainių “Nevėžis” 0:1 (0:1)
Image

Optibet I lyga | 28 turas | Šiaulių Gytarių stadionas

Optibet Pirmos lygos XXVIII turo rungtynese Kėdainių “Nevėžis” Šiauliuose 1:0 nugalėjo aikštės šeimininkus FA “Šiauliai B” komandą.

Kėdainiečiai nuo pat rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą ir jau 18 minutę pastangos davė rezultatą – po Nikos Toklikishvilio smūgio kamuolys rikošetu atsidūrė šiauliečių vartuose. Po pasiekto įvarčio “Nevėžio” komanda toliau pavojingai atakavo “Šiauliai B” komandos vartus, bet daugiau įvarčių pasiekta nebuvo.

Antrajame kėlinyje žaidimas kiek išsilygino, šiauliečiai dažniau pradėjo lankytis kėdainiečių aikštės pusėje, bet “Nevėžio” gynyba šį kartą žaidė be klaidų. Išlaikiusi minimalią persvarą Kėdainių “Nevėžio” ekipa į turnyrinę lentelę įsirašė svarbius 3 taškus.

Artimiausias Optibet Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais lapkričio 4 d. 18 val. Kėdainių stadione prieš Alytaus “Dainavą”.

2022 10 26 Kėdainiečiai Lietuvos U-17 jaunimo rinktinėje varžosi UEFA Europos atrankoje
Image

Kėdainių FK “Nevėžis” žaidėjai Mantas Monkelis ir Ugnius Avizovas su Lietuvos U-17 jaunimo rinktine, spalio 25–31 dienomis Sakartvele varžosi UEFA Europos vaikinų U-17 čempionato atrankos turnyre su Anglijos, Izraelio ir Sakartvelo bendraamžiais.

Trečiosios grupės turnyras vyks Sakartvele, Tbilisio ir Rustavio miestuose. Dvi pajėgiausios šios grupės komandos pelnys tiesioginius kelialapius į UEFA elitinį atrankos etapą, taip pat šansą tęsti žygį atrankoje turės keturios trečiąją vietą užėmusios rungtinės.

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės rungtynių tvarkaraštis:
Spalio 25 d. 14:00 val. Anglija – Lietuva, Tbilisio marių techninio centro stadionas;
Spalio 28 d. 14:00 val. Izraelis – Lietuva, Tbilisio marių techninio centro stadionas;
Spalio 31 d. 16:00 val. Lietuva – Sakartvelas, Rustavio akademijos stadionas

Linkime sėkmės jums vaikinai!

2022 10 21 “Marijampolės City” - Kėdainių “Nevėžis” 1:0 (0:0)
Image

Optibet I lyga | 27 turas | Marijampolės stadionas

Teisėjas: Dovydas Švėgžda

Optibet Pirmos lygos XXVII turo rungtynes Kėdainių “Nevėžis” Marijampolėje 0:1 pralaimėjo “Marijampolės City” komandai.

Pirmajame kėlinyje abejos komandos rimtesnių progų nesukūrė ir ilsėtis po 45 minučių išėjo esant rezultatui 0:0.

Antrajame kėlinyje žaidimas paaštrėjo, progų turėjo ir “Nevėžis” ir “Marijampolės City”. Deja, 85 minutę po tikslaus perdavimo iš aikštės krašto šeimininkų žaidėjas Andrius Lekeckas tiksliai galva nukreipė kamuolį į vartus ir pelnė vienintelį rungtynių įvartį.

Artimiausias Optibet Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais spalio 30 d. Šiauliuose prieš FA “Šiauliai B”.