Socialiniai projektai
Etikos kodeksas

2020 08 05 Alytaus "Dainava" : Kėdainių “Nevėžis” 0:2 (0:1)
Image

Rugpjūčio 2 d. LFF Pirmos lygos 9 turo rungtynes Kėdainių “Nevėžis” išvykoje žaidė prieš Alytaus "Dainavą".

Gausiai susirinkę Alytaus futbolo sirgaliai liko nuvilti - "Nevėžis" išvykoje pasiekė svarbią pergalę rezultatu 2:0.

Tik prasidėjus rungtynėms 4 minutę "Nevėžio" kapitonas Evaldas Kugys pasinaudojo šeimininkų neapdairumu gynyboje ir pelnė pirmąjį įvartį.

Antrajame kėlinyje "Dainavos" komanda bandė perkelti žaidimą į "Nevėžio" aikštės pusę, bet kėdainiečiai patikimai gynėsi ir patys kūrė pavojingus momentus prie Alytaus komandos vartų. 55 minutę "Nevėžio" naujokas O.Bobeliuk vieną iš progų išnaudojo pelnydamas antrą įvartį. Po šio įvarčio šeimininkai daugiau nieko nesugebėjo rimtesnio nuveikti, tad kėdainiečiai pasiekė 5 pergalę iš eilės.

2020-08-02
Alytaus stadionas
LFF I lyga 9 turas
Alytaus "Dainava" : Kėdainių “Nevėžis” 0:2 (0:1)
Teisėjas: Š.Tamulynas
Įvarčiai: 4 min. E.Kugys, 55 min. O.Bobeliuk ("Nevėžis")
FK “Nevėžis” sudėtis: S.Melashenko, A.Lukoševičius, K.Rukuiža, D.Gražys, M.Butkus, T.Rakašius, Ė.Makauskas (R.Župerka), E.Kugys (T.Amalas), O.Dovhyi, O. Bobeliuk, A.Gėgžna.

Sekančias LFF I lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais rugpjūčio 7 d. (penktadienį) 17.30 val. Kėdainių stadione prieš "Vilniaus Vytį".

2020 08 04 "Nevėžis" pasistiprino naujais žaidėjais
Image

Kėdainių "Nevėžis" pastiprino savo gretas. Komandą papildė futbolininkas iš Ukrainos Oleksandr Bobeliuk. Žaidėjas "Nevėžio" komandoje buvo jau šio sezono pasiruošimo laikotarpyje, paliko gerą įspūdį ir sugrįžo. 23 metų saugo pozicijoje rungtyniaujantis O.Bobeliuk yra rungtyniavęs Ukrainos futbolo lygose, Vokietijos regioninėje lygoje.

Kėdainių "Nevėžio" ekipą papildė jaunas aštuoniolikametis futbolininkas Edas Jankauskas. Gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis žaidėjas išugdytas Mažeikiuose, vėliau atstovavo Šiaulių futbolo akademijai, Vilniaus "Žalgirio" dubleriams, yra rungtyniavęs Lietuvos U-17 jaunimo rinktinėje.

2020 08 03 Jaunieji kedainiečiai Kaune dalyvavo tarptautiniame vaikų futbolo turnyre
Image
Liepos 30 d. Kėdainių "Nevėžio" vaikų komandos 2009, 2011, 2012, 2013 ir 2014 metų gimimo dalyvavo tradiciniame tarptautiniame vaikų futbolo turnyre "Kaunas city cup - 2020". Turnyras vyko LFF Kauno treniruočių stadione. Turnyre dalyvavo Lietuvos ir Latvijos komandos.
2020 07 28 LFF II lyga Pietų zona
Image

LFF II lyga Pietų zona 5 turas
2020-07-25
Kėdainių stadionas
Kėdainių “Nevėžis B” - Kazlų Rūdos "Šilas" 1:2 (0:2)

Sekančias LFF II lygos Pietų zonos rungtynes Kėdainių “Nevėžis B” žais liepos 29 d. (trečiadienį) 18 val. Alytuje prieš Alytaus "Dainavą".

2020 07 26 Kėdainių “Nevėžis” : FK "Panevėžys B" 4:1 (1:0)
Image

Liepos 24 d. LFF Pirmos lygos 8 turo rungtynes Kėdainių “Nevėžis” namų stadione žaidė prieš FK “Panevėžys B”.

Kėdainiečiai įveikė priešininkus 4:1 (1:0).

Pirmajame kėlinyje “Nevėžis” pranašumą įrodė vienu labai gražiu įvarčiu, kuri po tolimo baudinio smūgio pelnė Evaldas Kugys.

Antrajame kėlinyje vėl pasižymėjo Evaldas Kugys. Dar po įvartį pasiekė Aretas Gėgžna, kuris suklaidino bene visą svečių gynybą, ir Oleksandr Dovhyi realizavęs 11 metrų baudinį.

2020-07-24
LFF I lyga 8 turas
Kėdainių “Nevėžis” : FK “Panevėžys B” 4:1 (1:0)
Įvarčiai: 36 ir 62 min. E.Kugys, 77 min. A.Gėgžna, 83 min. O.Dovhyi (11m. baudinys) (“Nevėžis”)
FK “Nevėžis” sudėtis: S.Melashenko, A.Lukoševičius, K.Rukuiža, D.Gražys (A.Aksinavičius), M.Butkus, L.Berednikovas (T.Amalas), T.Rakašius, R.Župerka (Ė.Makauskas), E.Kugys, O.Dovhyi, A.Gėgžna.

Sekančias LFF I lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais rugpjūčio 2 d. (sekmadienį) 17 val. Alytaus stadione prieš Alytaus “Dainavą”.

2020 07 18 Kėdainių “Nevėžis” : FA "Šiauliai" 2:0 (1:0)
Image

Liepos 17 d. LFF Pirmos lygos 7 turo rungtynes Kėdainių “Nevėžis” namų stadione žaidė prieš FA “Šiauliai”.

Kėdainiečiai įveikė svečius iš Šiaulių rezultatu 2:0.

Nuo susitikimo pradžios “Nevėžis” perėmė iniciatyvą, ko pasekoje 33 minutę po individualaus Aretos Gėgžnos reido buvo pasiektas įvartis. Tik prasidėjus antrajam kėliniui kėdainietis Evaldas Kugys rezultatą padvigubino. Likusį rungtynių laiką “Nevėžis” drausmingai gynėsi ir užtikrintai nugalėjo

2020-07-17
LFF I lyga 7 turas
Kėdainių “Nevėžis” : FA “Šiauliai” 2:0 (1:0)
Teisėjas: R.Valikonis
Įvarčiai: 33 min. A.Gėgžna, 47 min. E.Kugys (Nevėžis)
FK “Nevėžis” sudėtis: S.Melashenko, A.Lukoševičius, K.Rukuiža, D.Gražys (L.Berednikovas), T.Rakašius, Ė.Makauskas (R.Župerka), E.Kugys, O.Dovhyi, M.Evstigneev (A.Aksinavičius), A.Gėgžna (T.Amalas), M.Butkus.

Sekančias LFF I lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais liepos 24 d. (penktadienį) 17.30 val. Kėdainių stadione prieš FK “Panevėžys B”.

2020 07 17 Pirmenybes pradėjo Kėdainių "Nevėžio" veteranų 35+ komanda
Image

Liepos 15 d. Kėdainių “Nevėžio” veteranų 35+ komanda startavo Lietuvos veteranų 35+ futbolo pirmenybėse, Aukštaitijos regione.

“Nevėžio” veteranai pirmajame ture Kėdainių stadione 1:4 nusileido Alytaus “Dainavos Senjorams”.

Šiemet Lietuvos veteranų 35+ futbolo pirmenybėse, Aukštaitijos regione dalyvauja šios komandos: Alytaus “Dainavos Senjorai”, Ukmergės “Vienybė” ir Kėdainių “Nevėžis”.

2020 07 15 Startavo Kėdainių "Nevėžio" veteranai 40+
Image

Liepos 11 d. startavo naujos mažojo futbolo pirmenybės, skirtos 40 metų ir vyresniems žaidėjams. Šiose pirmenybėse dalyvauja Kėdainių “Nevėžio” 40+ veteranų komanda.

40+ veteranų pirmenybėse pirmajame ture Jonavoje varžėsi Alytaus „Dainavos“ senjorai, „Šiaulių liūtai“, „Šilutės veteranas“, Jonavos „Klevas“, Kauno „Šilainiai“ ir Kauno „Virpstas“, Ukmergės „Vienybė“ ir Kėdainių „Nevėžis“.

“Nevėžio” veteranai pirmajame ture pasiekė pergalę (2:0 įveikė “Šilutės veteranas” ir pralaimėjimą (0:6 pralaimėjo Alytaus “Dainavos Senjorai”).

2020 07 14 LFF II lyga Pietų zona
Image

LFF II lyga Pietų zona 4 turas
2020-07-12
Kėdainių “Nevėžis B” – Vilniaus “Viltis” 1:6 (1:2)

Sekančias LFF II lygos Pietų zonos rungtynes Kėdainių “Nevėžis B” žais liepos 18 d. (šeštadienį) Panevėžio stadione prieš Panevėžio “Ekraną”.

2020 07 13 Kauno "Hegelmann Litauen" : Kėdainių “Nevėžis” 0:2 (0:1)
Image

Liepos 11 d. LFF Pirmos lygos 6 turo rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žaidė Kauno stadione prieš Kauno “Hegelmann Litauen”.

Kėdainiečiai pasiekė svarbią pergalę 2:0, ir palaipsniui vejasi lygos lyderių grupę.

Pirmajame susitikimo kėlinyje “Nevėžis” drausmingai gynėsi, ir 10 minutę pasinaudojo savo šansu – įvartį pelnė Aretas Gėgžna.

Antrajame kėlinyje 53 minutę Kauno komandos žaidėjas V.Armanavičius už antrąją geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės, o jau po keturių minučių 57 minutę Mindaugas Butkus padvigubino “Nevėžio” persvarą. Likusi rungtynių laiką “Nevėžis” kontroliavo žaidimą ir užtikrintai nugalėjo.

2020-07-11
Kauno stadionas
LFF I lyga 6 turas
Kauno “Hegelmann Litauen” : Kėdainių “Nevėžis” 0:2 (0:1)
Teisėjas: V.Paulauskas
Įvarčiai: 10 min. A.Gėgžna, 57 min. M.Butkus (Nevėžis)
FK “Nevėžis” sudėtis: S.Melashenko, G.Domkus, K.Rukuiža, D.Gražys, T.Rakašius, Ė.Makauskas (R.Župerka), E.Kugys, O.Dovhyi, M.Evstigneev, A.Gėgžna, M.Butkus (L.Berednikovas).

Sekančias LFF I lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais liepos 17 d. (penktadienį) 17.30 val. Kėdainių stadione prieš FA “Šiauliai”.