2021 04 13 Vilniaus "Riteriai" - Kėdainių "Nevėžis" 4:0 (2:0)
Image

Optibet A lyga | 7 turas | Vilniaus LFF stadionas

Teisėjas: Mindaugas Jackus

„Optibet A lygos“ 7-ajame čempionato ture pralaimėjimą patyrė Kėdainių „Nevėžis“, kuris 0:4 (0:2) nusileido Vilniaus FK “Riteriai” komandai.

„Riteriai“ nuo pirmų rungtynių minučių ilgiau užsibūdavo su kamuoliu, tačiau jų atakoms trūko aštrumo, o bandymai skriedavo greta vartų arba į juos reaguodavo „Nevėžio“ vartų sargas Sergijus Melašenka.

Tačiau net ir ukrainietis buvo bejėgis kėliniui įsibėgėjus, kai Marko Pavlovskis atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau po rikošeto kamuolys pakeitė kryptį ir įskriejo į svečių vartus.

Įgavę pagreitį „Riteriai“ čia pat smogė ir dar sykį – komandos kapitonas Dominykas Barauskas atliko perdavimą į priekį, su juo sėkmingai susitvarkė Gytis Paulauskas, o po pastarojo perdavimo kamuolį iš arti į tuščius vartus nukreipė Mindaugas Grigaravičius, pelnęs antrą savo įvartį šiame sezone.

Po pertraukos situacija ženkliai nesikeitė – šeimininkai ir toliau turėjo teritorinę persvarą ir kėlinio pabaigoje ją pavertė dar dviem įvarčiais.

Visų pirma standartinės padėties metu antrą kartą pasižymėjo M. Pavlovskis, o dar po kelių minučių varžovų triuškinimą smūgiu iš arti užbaigė Lukas Kochanauskas.

Artimiausiame ture „Nevėžis“ nesėkmių seriją nutraukti bandys akistatoje su „Panevėžio“ vienuolike.

2021 04 10 Telšių "Džiugas" - Kėdainių "Nevėžis" 3:0 (0:0)
Image

Optibet A lyga | 6 turas | Telšių “Ateities” progimnazijos stadionas

Teisėjas: Robertas Valikonis

„Optibet A lygoje“ 6-ojo turo rungtynėse išvykoje “Nevėžis” 0:3 (0:0) nusileido Telšių „Džiugo“ ekipai.
Telšių komandai tai buvo jau trečias nepralaimėtas mačas iš eilės, tuo tarpu Vitalijaus Stankevičiaus auklėtinių situacija sunkesnė – jie pralaimėjo jau ketvirtą sykį paeiliui.

Pirmajame rungtynių kėlinyje “Nevėžis” dominavo aikštėje, bet užbaigti atakas pristigdavo taiklių smūgių. Bene arčiausiai tikslo buvo Peteris Eletu – jo smūgis iš už baudos aikštelės skriejo visiškai greta vartų. Svarbiausi rungtynių įvykiai prasidėjo iškart po pertraukos. Visų pirma „Džiugo“ baudos aikštelėje neleistinai buvo nugriautas Motiejus Burba, tačiau „Nevėžio“ mohikanas Aretas Gėgžna puikia proga nepasinaudojo – jo smūgį nuo 11 metrų žymos atrėmė Povilas Survila.

Čia pat svečiai įsitikino posakio „neįmuši tu – įmuša tau“ tikslumu, mat jau po kelių minučių Rokas Stanulevičius paleido įspūdingą šūvį iš toli ir išvedė Telšių ekipą į priekį.

Tai dar nebuvo viskas – vos po kelių minučių šeimininkų persvarą smūgiu galva padvigubino ekipos Telšių puolėjas Nasko Milevas, o mačui jau artėjant prie pabaigos trečią smūgį sudavė po keitimo į aikštę žengęs latvis Aivaras Emsis.

2021 04 03 Kauno raj. "Hegelmann" - Kėdainių "Nevėžis" 2:0 (2:0)
Image

Optibet A lyga | 5 turas | LFF Kauno treniruočių centro stadionas

Teisėjas: Orestas Abramavičius

Penktadienio rungtynėse abi komandos mačą pradėjo atsargiai ir nuo žvalgybos, tačiau šeimininkai Kaune pamažu perėmė teritorinę persvarą ir su kamuoliu buvo ilgiau.

Kurį laiką sukurti progų nepavyko, tačiau, kėliniui jau persivertus į antrą pusę, „Hegelmann Litauen“ dėjo didelį žingsnį link pergalės, kai pelnė du greitus įvarčius vieną po kito.

35-ąją minutę gražią komandinę kombinaciją smūgiu iš arti į tuščius vartus užbaigė komandos kapitonas Vilius Armanavičius, o dar po kelių minučių antrą komandos įvartį pelnė kartvelas Levanas Mačarašvilis.

Beje, „Nevėžiui“ tai nebuvo vienintelės bėdos pirmajame kėlinyje – jo metu po skaudaus susidūrimo su V. Armanavičiumi aikštę turėjo palikti Kėdainių klubo kapitonas Deividas Gražys.

Antrojo kėlinio starte “Nevėžio” futbolininkai nusprendė nedelsti ir bandė kuo greičiau išlyginti rezultatą – jie surengė tam tikrą vartų apgultį, tačiau nuo varžovų išpuolių Kauno rajono ekipa apsigynė.

Kiek vėliau kelis šansus „Hegelmann Litauen“ turėjo greitose atakose, tačiau jie įvarčiais nevirto ir rungtynės baigėsi 2:0.

2021 04 01 Pirmenybes pradeda Kėdainių „Nevėžis“ U-15 komanda
Image

Kovo 31 d. po žiemos pertraukos atsinaujina 2020-2021 metų LVJFUA U-15 čempionatas, kuriame varžosi Kėdainių „Nevėžis“ U-15 komanda. Kėdainiečiai rungtyniauja Pirmos lygos U-15 Pietų-Rytų regione. Dalyvaujančios komandos praėjusį rudenį sužaidė I ratą, o iki vasaros sužais II ratą. Pirmąsias rungtynes Kėdainių „Nevėžis“ U-15 startuoja kovo 31 d. išvykoje, 13 turo rungtynėmis prieš SK “Nemenčinė”.

2021 03 21 Marijampolės "Sūduva" - Kėdainių "Nevėžis" 1:0 (1:0)
Image

Optibet A lyga | 4 turas | Marijampolės „Hikvision“ arena (maniežas)

Teisėjas: D.Šimėnas

2021 metų „Optibet A lygos“ sezone Kėdainių “Nevėžis” patyrė antrą pralaimėjimą. 4-ojo turo dvikovoje Marijampolėje 0:1 (0:1) nusileido šalies vicečempionams Marijampolės “Sūduvos” ekipai.

Marijampolės futbolininkai pirmajame kėlinyje po tikslaus Kule Mbombo smūgio pelnė įvartį. “Nevėžis“ po praleisto įvarčio nepalūžo ir su Alexu Kyeremeh priešakyje sugebėdavo varžovams kelti nemažai problemų aikštės viduryje. Tiesa, iki baudos aikštelės šeimininkai Vitalijaus Stankevičiaus kariaunos beveik neprisileisdavo.

Po pertraukos „Sūduva“ turėjo gerą šansą padvigubinti rezultatą, tačiau K. Mbombo nepasinaudojo gera proga – puolėjo smūgį atrėmė Kėdainių komandos vartininkas Sergijus Melašenka. Kiek vėliau puolėjas standartinės padėties metu pavojingai mušė galva.

“Nevėžis” ne sykį atakavo aštriai, bet galutiniam smūgiui ar lemiamam perdavimui pritrūkdavo tikslumo. Kita vertus, garbingai kovoję „Nevėžio“ futbolininkai nusipelnė pagyrų, kadangi grūmėsi negailėdami savęs ir sukėlė varžovams nemažai vargo.

„Sūduva“ iškovojo antrą pergalę šiame sezone ir turi 6 taškus, o Kėdainių ekipos sąskaitoje – 3 taškai.

2021 03 17 Pirmenybes pradeda Kėdainių „Nevėžis“ U-14 komanda
Image

Kovo 20 d. po žiemos pertraukos atsinaujina 2020-2021 metų LVJFUA U-14 čempionatas, kuriame varžosi Kėdainių „Nevėžis“ U-14 komanda. Kėdainiečiai rungtyniauja Pirmos lygos U-14 Divizione. Dalyvaujančios komandos praėjusį rudenį sužaidė I ratą, o iki vasaros sužais II ratą. Pirmąsias rungtynes Kėdainių „Nevėžis“ U-14 pradeda kovo 20 d., atkeltomis I rato 10 turo rungtynėmis Vilniuje prieš Vilniaus BFA.

2021 03 15 FK "Kauno Žalgiris" - Kėdainių "Nevėžis" 5:0 (2:0)
Image

Optibet A lyga | 2 turas | Marijampolės „Hikvision“ arena (maniežas)

Teisėjas: Vilius Paulauskas

2021 metų „Optibet A lygos“ sezone Kėdainių “Nevėžis” patyrė pirmą pralaimėjimą. 2-ojo turo dvikovoje Marijampolėje 0:5 (0:2) nusileido FK “Kauno Žalgiriui”.

Kauniečiai nuo pat pirmųjų minučių spaudė varžovus, tačiau pirmąją progą susikūrė kėdainiečiai, kai Maksimo Jevstignejevo smūgis pažeme skriejo pro šalį.

Vis dėlto „Kauno Žalgiris“ 17-ąją minutę išsiveržė į priekį: po tolimo Martyno Dapkaus perdavimo Philipas Otele laimėjo dvikovą prieš varžovą ir taikliai mušė pažeme.

Rezultatą Kauno ekipa padvigubino pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai savo šansu pasinaudojo tiksliai nuo 16 metrų linijos smūgiavęs Gratas Sirgėdas. Maža to, 51-ąją minutę po Michaelo Thuique’o perdavimo iš arti kamuolį į vartus nukreipė Ph. Otele.

Kiek vėliau baudinio nerealizavo M. Thuique’as, tačiau Kėdainių komandai tai buvo menka paguoda, kadangi už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas vidurio saugas Peteris Eletu.

Paskutinė 15 minučių atkarpa priklausė L. Pilibaičiui. Patyręs futbolininkas 77-ąją bei 78-ąją minutėmis atliko puikius smūgius bei su trimis įvarčiais savo sąskaitoje tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju.

Trenerio komentaras:

2021 03 13 Po žiemos pertraukos startuoja Kėdainių „Nevėžis“ U-17 komanda
Image

Kovo 13 d. po žiemos pertraukos atsinaujina 2020-2021 metų LVJFUA U-17 čempionatas, kuriame varžosi Kėdainių „Nevėžis“ U-17 komanda. Kėdainiečiai rungtyniauja Pirmos lygos U-17 diviziono Pietų-Rytų regione. Komandos praėjusį rudenį sužaidė I ir II ratą, o dabar liko sužaisti III ir IV. Pirmąsias rungtynes Kėdainių „Nevėžis“ U-17 žais kovo 13 d. 14 val. Kaune prieš “Kauno Žalgirio” FA.

2021 03 12 Kėdainių „Nevėžis“ B komanda dalyvaus LFF II lygos pirmenybėse
Image

Šią savaitę paaiškėjo LFF II lygos formatas, kuriame dalyvaus Kėdainių „Nevėžis“ B komanda. LFF II lygos startas numatytas kovo 26 – 28 dienomis.

2021 m. sezone šioje lygoje dalyvaus 20 komandų, kurios žais pusantro rato sistema. Bus sužaistas vienas pilnas ratas, po kurio lyga bus padalinta į dvi dalis po dešimt komandų pagal užimtas vietas ir jos tarpusavyje sužais po vienerias rungtynes.

LFF II lygos dalyvių sąrašas: „Utenos Utenis“; Kybartų „Sveikata“; Joniškio „Saned“; „Šilutė“; Vilniaus „Ateitis“; „Panevėžio Ekranas“; Kauno VJFM „Fortūna“; Klaipėdos FM; Vilniaus „Viltis“; Vilniaus „Panerys“; Kauno „Hegelmann Litauen“ B; Kėdainių „Nevėžis“ B; Telšių „Džiugas“ B; Vilniaus „Baltijos futbolo akademija“ B (BFA B); Alytaus „Dainava“ B; FA „Šiauliai“ B; Vilniaus „Žalgiris“ C; „Kauno Žalgiris“ C; Kauno „Be1 NFA“; Kauno raj. „Garliava“.

Pagal LFF nuostatus keturioliktą vietą LFF Pirmoje lygoje užėmusi komanda iškrenta į LFF II lygą. Tryliktą vietą užėmusi komanda Pirmoje lygoje žaidžia papildomas rungtynes dėl teisės dalyvauti kito sezono pirmenybėse su LFF II lygoje ketvirtą vietą užėmusia komanda. Teisę dalyvauti LFF I lygos pirmenybėse įgija pirmą, antrą ir trečią vietas LFF II lygoje užėmusios komandos.

2021 03 07 Alytaus "Dainava" - Kėdainių "Nevėžis" 0:2 (0:1)
Image

Optibet A lyga | 1 turas | Marijampolės „Hikvision“ arena (maniežas)

Teisėjas: Donatas Šimėnas

Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai savo sugrįžimą į „Optibet A lygą“ pažymėjo pergalingai – Vitalijaus Stankevičiaus auklėtiniai Marijampolėje vykusiose rungtynėse 2:0 (1:0) susitvarkė su Alytaus „Dainava“.

Atsidarę savo sąskaitą trimis taškais ir susikūrę teigiamą dviejų įvarčių santykį, kėdainiškiai bent iki sekmadienio tapo čempionato lyderiais.

Mačo svečiai iš Kėdainių iniciatyvą į savo rankas perėmė iš esmės nuo pat pirmų dvikovos minučių, tačiau kamuolio kontrolės persvaros jiems kažkuo apčiuopiamu paversti nepavykdavo ir alytiškiai sėkmingai nuo oponentų išpuolių apsigindavo.

Visgi situacija pasikeitė kėliniui persivertus į antrą pusę – nuo gynėjų pabėgęs „Nevėžio“ naujokas Alexas Kyeremeh baudos aikštelės prieigose buvo pargriautas Alytaus komandos vartininko Martyno Matijoškos, kuris už šią pražangą susilaukė raudonos kortelės ir buvo pašalintas iš aikštės, o vietoje jo į „Dainavos“ vartus stojo Arijus Bražinskas.

Po šio epizodo Kėdainių komanda dar labiau suaktyvino savo veiksmus puolime ir kėlinio pabaigoje už tai buvo apdovanota – komandos legionierius Janis Krautmanis iš maždaug 17 metrų atliko smūgį į vartus, A. Bražinskas sumaištyje kamuolio nepamatė ir šis atsidūrė vartuose.

Kaip nesėkmingai Alytaus komandai baigėsi pirmasis kėlinys, taip prasidėjo ir antrasis – jau antrą jo minutę tas pats A. Kyeremeh sulaukė nesusikalbėjimo tarp „Dainavos“ vartų sargo bei gynėjų ir, nesunkiai perėmęs kamuolį, iš arti pasiuntė jį į vartus ir taip įtvirtino savo komandos persvarą.

Per likusį laiką daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir pergalė iškeliavo į Kėdainius.