2022 10 01 Kėdainių “Nevėžis” - Gargždų “Banga B” 1:0 (1:0)
Image

Optibet I lyga | 24 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Egidijus Amšiejus

Optibet Pirmos lygos XXIV turo rungtynes Kėdainių “Nevėžis” namų stadione žaidė prieš Gargždų “Banga B”. Kėdainiečiai nugalėjo varžovus 1:0, pasiekdami 15 pergalę pirmenybėse.

Vienintelis rungtynių įvartis buvo pasiektas pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet “Nevėžio” puolėjas iš Ukrainos Yevhenii Mohil, atitrūkęs nuo gynėjų, tiksliai kamuolį pasiuntė į vartų kampą. Y.Mohil tai 16 įvartis pirmenybėse, ir jis išlieka rezultatyviausias Pirmos lygos žaidėjas. Antrajame kėlinyje komandos apsikeitė keleta pavojingų momentų, bet pasižymėti įvarčiu nepavyko nei vienos komandos žaidėjams.

Artimiausias “Optibet” Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais spalio 8 d. Vilniuje prieš “Žalgirį B”.

2022 09 26 Vilniaus BFA - Kėdainių “Nevėžis” 1:1 (1:1)
Image

Optibet I lyga | 18 turas | Vilniaus BFA Arena

Teisėjas: Vilius Paulauskas

Atkeltas Optibet Pirmos lygos XXVIII turo rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žaidė sostinėje prieš Vilniaus BFA ekipą. Užfiksuotos kovingos lygiosios 1:1.

Įvarčiai šiose rungtynėse krito pirmajame kėlinyje. 15 min kėdainietis Jonas Supronas užbaigė greitą “Nevėžio” komandos ataką, bet jau 26 minutę taiklus vilniečio Džonio Gabrielio Puzo smūgis atstatė pusiausvyrą. Visos likusios abiejų komandų pastangos pasiekti įvartį naudos neatnešė. Komandos po rungtynių į turnyrinę lentelę įsirašė po tašką.

Artimiausias “Optibet” Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais rugsėjo 30 d. 16.30 val. Kėdainių stadione prieš Gargždų “Bangą B”.

2022 09 19 Mažeikių "Atmosfera" - Kėdainių “Nevėžis” 2:2 (0:1)
Image

Optibet I lyga | 23 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Mantas Pomeckis

Optibet Pirmos lygos XXIII turo rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žaidė išvykoje prieš Mažeikių “Atmosferą”. Rungtynės baigėsi taikiai 2:2..

Pirmojo kėlinio pradžia kėdainiečiams susiklostė gan sėkmingai. Po dviejų 9 ir 11 minutę sakartvelo NikoToklikishvilio smūgių “Nevėžis” išsiveržė į priekį. “Atmosfera” nepalūžo ir suaktyvino veiksmus, ko pasekoje 30 minutę šeimininkų legionierius Abdul Yusuph Haule sušvelnino santykį.

Antrasis kėlinys vyko gan permainingai, Pasižymėti progų turėjo abejos ekipos, vis dėlto aikštės šeimininkams, artėjant rungtynėms į pabaigą, 88 minutę po Dovydo Jansono prasiveržimo ir smūgio pavyko rezultatą išlyginti.

Artimiausias “Optibet” Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais rugsėjo 24 d. Vilniuje prieš BFA.

2022 09 11 Kėdainių “Nevėžis” - Plungės “Babrungas” 2:1 (0:0)
Image

Optibet I lyga | 22 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Mantas Ličkus

Optibet Pirmos lygos XXII turo rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žaidė savo stadione prieš Plungės “Babrungo” komandą ir po inirtingos kovos nugalėjo svečius 2:1.

Pirmajame kėlinyje įvarčių pasiekta nebuvo 0:0. Antrojo kėlinio 75 minutę rezultatyviausias Optibet Pirmos lygos žaidėjas ukrainietis Yevhenii Mohil pelnė įvartį išvesdamas “Nevėžį” į priekį. Vis Dėlto “Babrungo” puolėjas iš Brazilijos Alessandro Pinheiro Martins Junior 89 minutę rezultatą išlygino. Bet kėdainiečiai pademonstravo charakterį ir per pridėtą rungtynių laiką 92 minutę Karolis Rukuiža smūgiu galva pelnė pergalingą rungtynių įvartį.

Artimiausias “Optibet” Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais rugsėjo 16 d. Mažeikiuose prieš “Atmosferą”.

2022 09 05 FK "Riteriai B" - Kėdainių “Nevėžis” 1:4 (1:0)
Image

Optibet I lyga | 21 turas | Vilniaus LFF stadionas

Teisėjas: Irmantas Kaprašovas

Optibet Pirmos lygos XXI turo rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žaidė Vilniuje prieš FK “Riteriai B” komandą. Nors pirmąjį kėlinį kėdainiečiai pralaimėjo, vis dėlto antrajame pademonstravo atakuojantį žaidimą ir nugalėjo 4:1.

Pirmajame kėlinyje 32 minutę vilnietis Egidijus Mickus užbaigė sostinės futbolininkų ataką, ir išvedė vilniečius į priekį. Rezultatas išsilaikė iki antrojo kėlinio pradžios. Antrojo kėlinio pradžioje “Nevėžis” sužaidė fantastišką 3 minučių atkarpą per kurią pelnė 3 įvarčius. 46 ir 47 minutę pasižymėjo sakartvelas Nika Toklikishvili, o 48 minutę šešiolikametis kėdainietis Mantas Monkelis. 62 minutę N.Toklikishvili pelnė dar vieną įvartį įtvirtindamas “Nevėžio” pergalę 4:1.

Artimiausias “Optibet” Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais rugsėjo 9 d. Kėdainių stadione prieš Plungės “Babrungą”.

2022 08 29 Prasidėjo Lietuvos vaikų ir jaunimo futbolo čempionato 2022-2023 sezonas
Image

Kėdainių “Nevėžio” jaunieji futbolininkai 2022-2023 sezono dalyvavimą pradėjo varžydamiesi 8 amžiaus grupių čempionatuose, iš kurių 3 amžiaus amžiaus grupės (U-11, U-10, U-9) varžysis aukščiausiame lygmenyje:

U-18 varžysis LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Pietų-Rytų regiono grupėje 11×11 (treneriai D.Jodenis ir A.Urbšys)
U-16 varžysis LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupėje 11×11 (treneris A.Juknevičius)
U-14 varžysis LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų regiono grupėje 11×11 (treneris A.Urbšys)
U-13 varžysis LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų regiono grupėje 11×11 (treneris R.Škudas)
U-12 varžysis Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmens Pietų regiono KAFF A grupėje 8×8 (treneris N.Kestenis)
U-11 varžysis Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO 8×8 (treneris A.Gėgžna)
U-10 varžysis Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO 5×5 (treneris A.Lukoševičius)
U-9 varžysis Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO 5×5 (treneris N.Kestenis)

2022 08 29 Pasveikinti jubiliejų progomis
Image

Rugpjūčio 26 d., Kėdainių stadione, prieš Optibet Pirmos lygos rungtynes “Nevėžis” – “Neptūnas”, jubiliejų progomis buvo pasveikinti ir pagerbti Kėdainių “Nevėžio” veteranai bei klubo veiklai nusipelnę asmenys. 70-ojo jubiliejaus proga pasveikintas Kėdainių “Nevėžio” futbolininkas Vilius Čiplys, 65-ojo jubiliejaus proga pasveikintas Kėdainių “Nevėžio” futbolininkas ir treneris Romas Juknevičius, 65-ojo jubiliejaus proga pasveikintas Kėdainių rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Gediminas Misius, 73-ojo gimtadienio proga pasveikintas Kauno apskrities futbolo federacijos garbės prezidentas Romas Pikčilingis.

Visiems linkime kuo stipresnės sveikatos ir ilgų gyvenimo metų!

2022 08 28 Kėdainių “Nevėžis” - Klaipėdos "Neptūnas" 2:2 (0:1)
Image

Optibet I lyga | 20 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius

Optibet Pirmos lygos XX turą Kėdainių “Nevėžis” žaidė Kėdainių stadione prieš Klaipėdos “Neptūną”. Atkaklios rungtynės pasibaigė lygiosiomis 2:2.

Pirmojo kėlinio pradžioje 13 minutę pasižymėjo svečių legionierius Colin Ladipo Odutayo. “Nevėžis” rezultatą išlygino 54 minutę, kuomet ukrainietis Yevhenii MOHIL tiksliai nukreipė kamuolį į svečių vartus. Rezultatyviausias lygos žaidėjas Yevhenii MOHIL 92 minutę pasižymėjo dar kartą, bet deja paskutinės atakos metu, 95 minutę klaipėdietis Martynas Velyvis, smūgiu galva išlygino rezultatą – 2:2.

Artimiausias “Optibet” Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais rugsėjo 4 d. Vilniuje prieš FK “Riteriai B”.

2022 08 26 Kėdainių "Nevėžiui" suteiktas trijų žvaigždučių sertifikatas
Image

Šį mėnesį oficialiai pasibaigė naujasis Lietuvos futbolo federacijos ugdymo organizacijų sertifikavimo procesas, po kurio paaiškėjo, kad Kėdainių “Nevėžiui” (Vš.Į. “Sporto perspektyvos”) suteiktas trijų žvaigždučių sertifikatas.

Džiaugiamės pasiekę užsibrėžtą tikslą, ir dėkojame visai organizacijai už atliktus darbus bei pastangas. Pasiektas tikslas įpareigoja nesustoti ir tobulėti, o skiriama LFF parama leis gerinti veiklų kokybę.

Skirtingų kategorijų žvaigždutėmis buvo įvertintos 30 Lietuvos futbolo organizacijų. Akademijų vertinimas buvo atliekamas vertinant akademijų pateiktą dokumentaciją, vizitavimų ir nuotolinių susitikimų metu, bei nepriklausomiems ekspertams stebint akademijų treniruotes, iš anksto apie tai neįspėjus.

Aukščiausio įvertinimo – penkių žvaigždučių – negavo nė viena organizacija, trys organizacijos gavo keturių žvaigždučių įvertinimus. Trijų žvaigždučių įvertinimų sulaukė 14 organizacijų, dviem žvaigždutėmis buvo įvertintos 8 organizacijos, vienos žvaigždutės kriterijus atitiko 5 įstaigos.

Projekto dalyviams už tam tikrą pasiektą žvaigždučių skaičių numatyta taip pat metinė finansinė ir nefinansinė parama. Už tris žvaigždutes finansinė parama siekia 20 000 eurų, o nefinansinė parama yra skirtingų lygių „ProSoccerData“ platformos nuoma vieneriems metams. Trijų žvaigždučių kategorijos sertifikatai galioja dvejus metus.

2022 08 22 Kretingos "Minija" - Kėdainių “Nevėžis” 0:1 (0:1)
Image

Optibet I lyga | 19 turas | Kretingos stadionas

Teisėjas: Osvaldas Pliuškys

Optibet Pirmos lygos XIX turą Kėdainių “Nevėžis” žaidė Kretingoje prieš vietos “Miniją” ir nugalėjo 1:0.

Pirmojo kėlinio pradžioje 4 minutę, kaip paaiškėjo, vienintelį rungtynių įvartį pelnė kėdainiečių gretose debiutavęs Aurimas Raginis. Komandos bandė pakeisti rezultatą, bet įvarčių daugiau pasiekta nebuvo. Daugiausiai įsiminė tolimas A.Raginio smūgis sudrebinęs “Minijos” vartų skersinį.

Artimiausias “Optibet” Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais rugpjūčio 26 d. Kėdainių stadione prieš Klaipėdos “Neptūną”.