2021.10.26 10:58
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Reklama
logo
2021 10 20 Kėdainių "Nevėžis" - Vilniaus "Žalgiris" 1:3 (0:1)
Image

Optibet A lyga | 32 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Robertas Valikonis

32-ojo turo rungtynėse Kėdainių “Nevėžio” futbolininkai iki pat rungtynių pabaigos Kėdainių stadione priešinosi Vilniaus “Žalgiriui”, bet visgi patyrė pralaimėjimą rezultatu 1:3 (0:1).

Per pirmas 10 minučių „Nevėžis“ kėlė porą kampinių ir privertė kiek labiau paplušėti svečius, tačiau po to Dariaus Gvildžio treniruojamai komandai teko visą laiką gintis.

23-iąją minutę „Žalgiriui“ pavyko išsiveržti į priekį: baudos aikštelės prieigose kamuolį sustabdęs Francis Kyeremeh smūgiavo į patį vartų kampą. Tai buvo 9-asis futbolininko iš Ganos įvartis šiemet ir pirmasis nuo birželio 27 dienos.

Kėlinio pabaigoje tas pats F. Kyeremeh po Hugo Videmonto perdavimo sukirto kamuolį į virpstą.

51-ąją minutę suveikė dviejų kroatų duetas. Tomislavas Kišas baudos aikštelėje surado Josipą Tadičių, kuris pažeme nukreipė kamuolį į dešinį vartų kampą – tai buvo 8-asis J. Tadičiaus taiklus smūgis šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Čempionai kiek sumažino apsukas ir už tai 80-ąją minutę buvo nubausti. Junioras Timite atmetė kamuolį Aretui Gėgžnai, o po keitimo aikštėje pasirodžiusi „Nevėžio“ legenda mušė nepriekaištingai.

Vis dėlto sukurti stebuklo šeimininkams nepavyko – po 6 minučių į baudos aikštelę įsiveržęs H. Videmontas galingu šūviu vėl atstatė turėtą pranašumą bei įmušė jau 12-ąjį įvartį šiemet.

Santrauka: https://alyga.lt/rungtynes/2021-10-18-nevezis-zalgiris/1292

Trenerio D.Gvildžio komentaras: https://alyga.lt/rungtynes/2021-10-18-nevezis-zalgiris/1292

2021 10 20 Kėdainių „Nevėžis" - Telšių "Džiugas" 1:1 (0:1)
Image

Optibet A lyga | 23 turas | Vilniaus stadionas

Teisėjas: Mindaugas Jackus

Atidėtose 23-iojo turo rungtynėse žalgiriečiai 6:0 (3:0) įveikė Kėdainių „Nevėžį“.

„Žalgiris“ greitai pelnė pirmą įvartį – jau 5-ąją minutę po Mario Paveličiaus perdavimo iš dešiniojo krašto varžovą suklaidinęs Hugo Videmontas galingai smūgiavo į viršutinį vartų kampą.

Pirmame kėlinyje šeimininkai pasižymėjo dar du kartus: 25-ąją minutę po dviejų Roberto Granausko atremtų smūgių kamuolį į vartus nukreipė H. Videmontas, o 34-ąją minutę po grubios „Nevėžio“ vartininko klaidos įvarčiu džiaugėsi Jakubas Sylvestras.

Po pertraukos svečiai atsakė pora smūgių į vartų plotą, tačiau tolimi bandymai daug problemų Tomislavui Dukai nesukėlė.

Dvikovos pabaigoje vilniečiai dar tris kartus pasiuntė kamuolį į R. Granausko ginamus vartus. 73-iąją minutę nepriekaištingai baudos smūgį išpildė Tomislavas Kišas, o po poros minučių „hetriku“ džiaugėsi H. Videmontas – tai buvo jau 11-asis prancūzo įvartis šiemet.

Tašką šiame mače padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Josipas Tadičius, kuris taikliai smūgiavo 87-ąją minutę.

Santrauka: https://alyga.lt/rungtynes/2021-10-14-zalgiris-nevezis/1258

Trenerio D.Gvildžio komentaras: https://alyga.lt/rungtynes/2021-10-14-zalgiris-nevezis/1258

2021 10 03 Kėdainių „Nevėžis" - Telšių "Džiugas" 1:1 (0:1)
Image

Optibet A lyga | 31 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Ugnius Veprauskas

Kėdainių ekipa 31-ojo turo rungtynėse namuose lygiosiomis 1:1 (0:1) sužaidė su Telšių „Džiugu“, kuris vis dar neiškovojo nė vienos pergalės išvykose.

Svečiai galėjo džiaugtis įvarčiu jau 2-ąją minutę, tačiau sėkmingai varžovo smūgį atrėmė Robertas Granauskas, sužaidęs solidžias rungtynes.

Netrukus puikų reidą atlikęs Soichiro Suzuki galėjo pelnyti įvartį, visgi, 16-ąją minutę „Nevėžis“ praleido įvartį nedėkingoje situacijoje. Po Konstantino Šulco perdavimo Tomas Rakašius pakišo koją bei pasiuntė kamuolį į tuščius vartus, kuriuos R. Granauskas buvo palikęs.

Praleistas įvartis „Nevėžio“ pernelyg iš vėžių neišmušė – šeimininkai tiek gana sėkmingai gynėsi, tiek ieškojo savo šansų atakose. 73-iąją minutę Julius Kasparavičius perėmė kamuolį iš Miroslavo Puškarovo ir stipriu smūgiu į artimąjį vartų kampą atstatė pusiausvyrą.

Kėdainių ekipa buvo pelniusį antrą įvartį, tačiau Evaldo Kugio įvartis dėl nuošalės nebuvo įskaitytas.

Drausmingai rungtyniavęs „Nevėžis“ savo kraitį papildė 10-uoju tašku, o „Džiugas“ su 31 tašku nepasinaudojo galimybe labiau įsitvirtinti 7-oje vietoje.

Santrauka: https://alyga.lt/rungtynes/2021-10-02-nevezis-dziugas/1285

Trenerio D.Gvildžio komentaras: https://alyga.lt/rungtynes/2021-10-02-nevezis-dziugas/1285

2021 09 29 FK "Kauno Žalgiris" - Kėdainių "Nevėžis" 2:0 (1:0)
Image

Optibet A lyga | 30 turas | Kauno stadionas

Teisėjas: Orestas Abramavičius

“Kauno Žalgiris” pelnė po įvartį per kėlinį ir 30-ojo turo mače namuose 2:0 (1:0) įveikė Kėdainių „Nevėžį“.

Pirmame kėlinyje abi komandos nesukūrė daug progų pasižymėti, nors iniciatyva akivaizdžiai priklausė „Kauno Žalgiriui“. Šeimininkai 28-ąją minutę surengė puikią ataką – po Michaelo Thuique’o perdavimo taikliu smūgiu pasižymėjo Emmanuelis Davidas.

Pastarasis futbolininkas pelnė įvartį antrame mače iš eilės, o M. Thuique’as jau su 10 rezultatyvių perdavimų pirmauja visoje „Optibet A lygoje“.

„Nevėžis“ iki pertraukos atsakė tik aštresniu Juliaus Kasparavičiaus išpuoliu – į kontrataką pabėgęs puolėjas mušė tiesiai į Deividą Mikelionį.

Antro kėlinio pradžioje smūgiu galva „Kauno Žalgiriui“ pavojingai pagrasino Vakaris Skibiniauskas, o dar vėliau „Nevėžis“ buvo įsitvirtinęs varžovų aikštės pusėje, bet galutinėse atakos stadijose pritrūkdavo kokybės.

73-iąją minutę šeimininkai padvigubino pranašumą: baudos aikštelėje kamuolys dėkingai atšoko Divine’ui Naah, kuris tiksliu smūgiu į artimąjį vartų kampą nuginklavo Robertą Granauską.

Santrauka: https://alyga.lt/rungtynes/2021-09-25-k-zalgiris-nevezis/1280

Trenerio D.Gvildžio komentaras: https://alyga.lt/rungtynes/2021-09-25-k-zalgiris-nevezis/1280

2021 09 22 FK "Riteriai" - Kėdainių „Nevėžis” 4:0 (0:0)
Image

Optibet A lyga | 27 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Vilius Paulauskas

„Optibet A lygos“ 27 ture Kėdainių „Nevėžis” išvykoje 0:4 pralaimėjo prieš FK “Riteriai”. Po kovingo pirmojo kėlinio ir pasiektų lygiųjų 0:0, antrojo kėlinio pradžioje kėdainiečiai praleido du greitus įvarčius ir nepajėgė atsitiesti.

„Riteriai“ rungtynių pradžioje perėmė inciatyvą ir rengė pavojingas atakas. Viena pavojingiausių situacijų įvyko 15 minutę – puikiai sužaidė kėdainiečių vartininkas Robertas Granauskas, kai atrėmė Mindaugo Grigaravičiaus šūvį, o netrukus puikiai blokavo Aleksandro Levšino smūgį iš arti.
Nors sostinės komanda daugiau kontroliavo kamuolį, bet paskutinėje atakos fazėje jai stigo kokybiško išpildymo. Tam koją kišo ir tai, jog „Nevėžis“ gynėsi didelėmis pajėgomis. Nors prie savų vartų darbavosi sėkmingai, Dariaus Gvildžio auklėtiniams atakas regzti sekėsi sunkiai.

Po pertraukos „Riteriai“ svečiams sudavė ankstyvą nokdauną. 49 minutę Rokas Filipavičius įsiveržė į baudos aikštelę dešiniajame krašte ir atliko sėkmingą perdavimą prie tolimojo virpsto išnirusiam M. Grigaravičiui, kuris nesunkiai pelnė įvartį į tuščius vartus. Vos po kelių minučių šeimininkai padvigubino pranašumą, kai po ilgo perdavimo į priekį sprintavęs M. Grigaravičius nuginklavo prieš jį likusį R. Granauską.
Vėliau šeimininkai pelnė dar du įvarčius. Po „Nevėžio“ klaidos aikštės viduryje. Valdas Paulauskas atliko perdavimą į priekį pabėgusiam Maksymui Marusičiui, o šis nesunkiai susitvarkė su vartininku. Vos po kelių minučių M. Marusičius vėl buvo atakos epicentre – jo smūgiuotas kamuolys rikošetu nuo Biliaminu Nurudeeno kūno įkrito į vartus.

Santrauka: https://alyga.lt/rungtynes/2021-09-19-riteriai-nevezis/1277

Trenerio D.Gvildžio komentaras: https://alyga.lt/rungtynes/2021-09-19-riteriai-nevezis/1277

2021 09 12 Kėdainių „Nevėžis" - FK "Panevėžys" 1:3 (1:3)
Image

Optibet A lyga | 26 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Ugnius Veprauskas

„Optibet A lygos“ 26 ture Kėdainių „Nevėžis” namų stadione žaidė prieš FK “Panevėžys”. Pergalę šventė svečiai 1:3 (1:3).

Susitikimą aukšta nata pradėjo panevėžiečiai, kurie pelnė vieną greičiausių sezono įvarčių. Po įžaisto kampinio Elivelto pakėlė kamuolį link tolimojo virpsto, kur šeimininkai nesugebėjo sulaikyti Justino Januševskio. Pastarasis su kamuoliu „įėjo“ į vartus.

„Nevėžis“ rungtynėse žaidė antruoju numeriu, bet vienoje iš kontratakų sugebėjo uždirbti vienuolikos metrų baudos smūgį. Po Juliaus Kasparavičiaus reido ir Luko Berednikovo smūgio, ranka baudos aikštelėje sužaidė Pijus Širvys. Teisėjo paskirtą baudinį realizavo J. Kasparavičius. Kėdainių komanda įvartį pirmenybėse pelnė po šešių rungtynių sausros.

Po praleisto įvarčio „Panevėžys“ dominavo aikštėje ir dažnai buvo užgulę varžovų vartus. Šeimininkų vartininkui Robertui Granauskui ir gynybos linijai teko atlaikyti tiek tolimus smūgius, tiek aštrius perdavimus į baudos aikštelę.

37 minutę svečiai susigrąžino persvarą. Stiprų Elivelto smūgį R. Granauskas atrėmė, tačiau kamuolys nukrito šalimai buvusiam Ignui Kružikui, kuris lengvai pasinaudojo šia dovanėle ir pelnė įvartį.

Prieš pertrauką „Panevėžys“ padidino savo pranašumą. 41 minutę Elivelto griuvo baudos aikštelėje ir išprovokavo Biliaminu Nurudeeno pražangą. Brazilas pats stojo realizuoti paskirto baudinio ir tai padarė užtikrintai. Tai buvo ketvirtasis puolėjo įvartis šiame sezone.

Antrajame kėlinyje „Panevėžio“ atakų škvalai šeimininkų baudos aikštelėje siautė dažnai. Geras galimybes pasižymėti turėjo Elivelto, Ernestas Veliulis ir P. Širvys, bet efektyvios realizacijos ir sėkmės paskutinėje atakos fazėje pritrūkdavo.

„Nevėžio“ užduotis bandyti pasivyti varžovus apsunko 64 minutę. Karoliui Rukuižai už pavojingą slydimą tiesiomis kojomis buvo parodyta raudona kortelė ir likusį pusvalandį Dariaus Gvildžio auklėtiniai žaidė dešimtiese. Visgi nors ir turėjo kiekybinį pranašumą, panevėžiečiai nepasinaudojo turėtomis galimybėmis, o prie to stipriai prisidėjo ir puikus kėdainiečio vartininko R. Granausko žaidimas.

Santrauka: https://alyga.lt/rungtynes/2021-09-11-nevezis-panevezys/1271

Trenerio D.Gvildžio komentaras: https://alyga.lt/rungtynes/2021-09-11-nevezis-panevezys/1271

2021 08 30 Kėdainių "Nevėžis" - Gargždų "Banga" 0:3 (0:3)
Image

Optibet A lyga | 25 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Mindaugas Jackus

„Optibet A lygos“ 25 ture Kėdainių „Nevėžis” susitiko su Gargždų “Banga”. Rungtynės baigėsi 0:3 (0:3) svečių pergale.

Svečiai šios akistatos likimą nulėmė per pusvalandį, pasinaudoję kėdainiečių klaidomis gynyboje ir pelnydami net tris įvarčius.

11-ąją minutę po klaidos aikštės viduryje „Banga“ nurūko į greitą kontrataką, kurią įvarčiu baigė Karolis Urbaitis, 25-ąją minutę Sergijus Melašenka labai nesėkmingai gaudė kamuolį ir tuo pasinaudojęs Darius Zubauskas džiaugėsi įvarčiu.

Maža to, tas pats D. Zubauskas po K. Urbaičio perdavimo įformino dublį bei džiaugėsi trečiuoju taikliu smūgiu šiemet.

Per pertrauką strategas Darius Gvildys atliko net tris keitimus ir tai leido perimti iniciatyvą. Tiesa, Ignas Driomovas atrėmė Junioro Timite ir Juliaus Kasparavičiaus smūgius, o antrą mačą sužaidęs Robertas Granauskas apsigynė nuo Shogo Yoshikawos bandymo.

Santrauka: https://alyga.lt/rungtynes/2021-08-28-nevezis-banga/1265

Trenerio D.Gvildžio komentaras: https://alyga.lt/rungtynes/2021-08-28-nevezis-banga/1265

2021 08 23 Marijampolės "Sūduva" - Kėdainių „Nevėžis" 2:0 (1:0)
Image

Optibet A lyga | 24 turas | Marijampolės stadionas

Teisėjas: Orestas Abramavičius

„Optibet A lygos“ 24 ture Kėdainių „Nevėžis” 0:2 (0:1) Marijampolėje pralaimėjo Marijampolės „Sūduvos“ ekipai.

Šeimininkai pergalę šventė po skirtinguose kėliniuose įmuštų Romaino Habrano ir Jordano N‘Kololo įvarčių. Kėdainiečiai visą antrąjį kėlinį turėjo žaisti be pašalinto Luko Berednikovo, tačiau įspūdingas vartininko Sergijaus Melašenkos žaidimas ne kartą gelbėjo “Nevėžį”.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių „Sūduva“ spaudė varžovus ir intensyviai rezgė atakas. Vieną realiausių progų dvikovos pradžioje turėjo Serge‘as Nyuiadzi, kuris kontratakoje neįveikė priešais jį likusio vartininko S. Melašenkos. Šeimininkai ne kartą bandė laimę ir tolimais smūgiais, bet jie nebuvo vaisingi.

Nors marijampoliečiai kontroliavo žaidimą, „Nevėžis“ pirmajame kėlinyje turėjo auksinę progą įmušti. Po pakelto kampinio kamuolys patogiai nukrito arti vartų buvusiam Juliui Kasparavičiui, kuris nieko netrukdomas smūgiavo virš vartų.

Kėlinio pabaigoje „Sūduva“ išsiveržė į priekį. Baudos aikštelėje Biliaminu Nurudeenas prasižengė prieš J. N‘Kololo, o paskirtą 11 m. baudos smūgį sėkmingai realizavo R. Habranas. Prieš komandoms išeinant į rūbines, „Nevėžio“ žaidėjas L. Berendikovas sulaukė antrosios geltonos kortelės už dar vieną pražangą ir svečiai liko žaisti dešimtiese.

Po pertraukos mažumoje likęs žaisti „Nevėžis“ buvo užspaustas savo baudos aikštelėje. „Sūduva“ turėjo progų, bet „Nevėžio“ vartų sargas S. Melašenka žaidė įspūdingas rungtynes ir meistriškai demonstravo savo galimybes ant vartų linijos.

Visdėlto dvikovos pabaigoje „Sūduva“ užtvirtino pergalę antruoju įvarčiu. Standartinėje situacijoje kamuolys baudos aikštelėje patogiai nukrito J. N‘Kololo, o šis galingu smūgiu nepaliko vilčių vartininkui.

Santrauka: https://alyga.lt/rungtynes/2021-08-22-suduva-nevezis/1263

Trenerio D.Gvildžio komentaras: https://alyga.lt/rungtynes/2021-08-22-suduva-nevezis/1263

2021 08 13 Pasikeitimai Optibet A lygos tvarkaraštyje
Image

Atsižvelgiant į Vilniaus FK “Žalgiris” tarptautinį rungtynių tvarkaraštį įvyko korekcijos Optibet A lygos tvarkaraštyje.

Šio savaitgalio rungtynės prieš Vilniaus FK “Žalgirį”, yra atidedamos.
Vilniaus ekipa tęs kovas dėl patekimo į UEFA Europos Konferencijų lygą, dėl šios priežasties mačas su Kėdainių FK Nevėžis bus perkeltas.
Artimiausios rungtynės Marijampolėje, rugpjūčio 22 d. Varžovas – FK “Sūduva”.

Planuojami pakeitimai:

  • 23 turo rungtynės / Kėdainių FK “Nevėžis” – Vilniaus FK “Žalgiris” perkeliamos iš rugpjūčio 15 d. 19 val. į spalio 14 d. 19 val. , kuriose namų komanda būtų FK “Žalgiris”. Rungtynių vieta Vilniaus LFF stadionas.
  • 32 turo rungtynės / Vilniaus FK “Žalgiris” – Kėdainių FK “Nevėžis” perkeliamos iš spalio 17 d. 13 val. į spalio 18 d. 17 val. , kuriose namų komanda būtų FK “Nevėžis”. Rungtynių vieta Kėdainių stadionas.
2021 08 09 Prasideda Lietuvos vaikų ir jaunimo futbolo čempionato 2021-2022 sezonas
Image

Kėdainių “Nevėžio”jaunieji futbolininkai dalyvavimą pasitinka varžydamiesi 7 amžiaus grupių čempionatuose, iš kurių 3 amžiaus amžiaus grupės (U-16, U-12, U-10) varžysis aukščiausiame lygmenyje:

  • U-16 varžysis „Samsung Galaxy Watch Active“ Elitinės jaunių lygos (EJL) čempionate 11×11 (treneriai D.Jodenis ir A.Urbšys)
  • U-15 – LVJUFA Pirmos lygos U-15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 11×11 (treneris A.Juknevičius)
  • U-13 – LVJUFA Pirmos lygos U-13 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 11×11 (treneris A.Urbšys)
  • U-12 „Samsung Galaxy Watch Active“ Vaikų U-12 lygos PRO lygmuo čempionate 8×8 (treneris R.Škudas)
  • U-11 „Samsung Galaxy Watch Active“ Vaikų U-11 lygos Apskričių lygmuo čempionate 8×8 (treneris N.Kestenis)
  • U-10 „Samsung Galaxy Watch Active“ Vaikų U-10 lygos PRO lygmuo čempionate 5×5 (treneris A.Gėgžna)
  • U-9 „Samsung Galaxy Watch Active“ Vaikų U-9 lygos Apskričių lygmuo čempionate 5×5 (treneris A.Lukoševičius)

Pirmieji kovas pradeda Kėdainių “Nevėžio” U-16 futbolininkai, kurie rugpjūčio 9 d. 17 val. Kėdainių stadione „Samsung Galaxy Watch Active“ Elitinės jaunių lygos (EJL) čempionato I ture susitiks prieš Klaipėdos FM.

  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.004855 sek.