Etikos kodeksas

logo
2022 05 23 Pagerbta 1972 m. sezono "Nevėžio" čempionų komanda
Image

Gegužės 21 d., Kėdainių stadione, prieš Optibet Pirmos lygos rungtynes “Nevėžis” – “Atmosfera”, buvo pagerbti Kėdainių “Nevėžio” futbolininkus kurie prieš 50 metų, 1972 metais iškovojo čempionų vardus.

Buvusių čempionų pagerbti atvyko Kėdainių rajono savivaldybės meras V.Tamulis, Kėdainių rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Gediminas Misius, Kauno apskrities futbolo federacijos valdybos narys veteranų futbolo komiteto pirmininkas D.Bučinskas, “Nevėžio” klubo vadovas S.Skibiniauskas, “Nevėžio” komanda ir klubo veteranai ir kt.Veteranams buvo įteikti atminimo medaliai, diplomai ir kitos dovanos.

1972 m. sezono „Nevėžio“ sudėtis : Andrius Paškevičius , Algimantas Gricius, Jonas Stankus, Juozas Vaitkevičius, Edvardas Zdanavičius, Stasys Grigaitis, Romualdas Garkauskas, Aleksas Šalkauskas, Juozas Rakauskas, Edvardas Žukas, Antanas Katavičius, Henrikas Jankauskas, Virginijus Petrauskas , Jonas Jasaitis, Jonas Staniulis, Valerijus Stanaitis, Vincas Paura, Mykolas Beržinskas, Remigijus Pjachnas, Adolfas Sidabras, Simas Krikštūnas.

Treneris Henrikas Markevičius.

2022 05 23 Kėdainių “Nevėžis” - Mažeikių "Atmosfera" 1:0 (0:0)
Image

Optibet I lyga | 8 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Rolandas Adžgauskas

2022 metų Optibet Pirmos lygos 8-ojo turo rungtynėse Kėdainių “Nevėžis” namų stadione žaidė prieš Mažeikių “Atmosferos” komandą. Kėdainiečiai pirmenybėse pasiekė ketvirtąją pergalę įveikia varžovus minimalia persvara 1:0.

Pirmojo kėlinio abiejų ekipų pastangos rezultato nekeitė, užfiksuotos lygiosios 0:0. Antrajame kėlinyje tik po keitimo 64 minutę aikštėje pasirodęs futbolininkas iš Ukrainos Y.Mohil jau po minutės tiksliai uždarė iš krašto sulauktą perdavimą iš V.Skibiniausko, ir išvedė “Nevėžį” į priekį. Tai ir buvo vienintelis šių rungtynių įvartis, į turnyrinę lentelę kėdainiečiams įrašęs 3 taškus.

Artimiausias “Optibet” Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais gegužės 28 d. Gargžduose prieš “Bangą B”.

2022 05 16 Kėdainių FK “Nevėžis” merginų komanda pradeda sezoną
Image

Gegužės 16 d. Kėdainių FK “Nevėžis” merginų komanda pradėjo sezoną. Merginos dalyvauja LFF 2022 m. Moterų Regioninėje lygoje Pietų regiono A grupėje. Komandą treniruoja treneris Donatas Jodenis.

4. Alytaus SRC

Pietų regiono A pogrupyje 1-2 vietas užėmusios komandos kovos dėl galutinių Pietų regiono 1-4 vietų su Pietų regiono B pogrupio 1-2 vietas užėmusiomis komandomis, o 3-4 vietas užėmusios A pogrupyje komandos žais dėl galutinių 5-8 vietų su Pietų regiono B pogrupio 3-4 vietas užėmusiomis komandomis.

2022 05 16 Plungės “Babrungas” - Kėdainių “Nevėžis” 1:1 (1:1)
Image

Optibet I lyga | 7 turas | Plungės stadionas

Teisėjas: Dovydas Švėgžda

2022 metų Optibet Pirmos lygos 7-ojo turo rungtynėse Kėdainių “Nevėžis” išvykoje žaidė prieš Plungės “Babrungo” komandą. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Nors kėdainiečiai nuo pat rungtynių pradžios perėmė žaidimo kontrolę, bet pirmasis įvartis 28 minutę krito į “Nevėžio” vartus, po tikslaus “Babrungo” legionieriaus iš Brazilijos Alessandro Pinheiro Martins Junior smūgio. Kėdainiečiai atsakomąjį žingsnį žengė 37 minutę, kuomet Genta Washizaki suklaidino Plungės gynėjus ir pelnė gražų įvartį.

Antrajame kėlinyje abiejų komandų pastangos buvo bergždžios – gynybos grandies žaidėjai žaidė kokybiškiau ir neleido puolėjams pasiekti įvarčių.

Artimiausias “Optibet” Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais gegužės 21 d. 15 val. Kėdainių stadione prieš Mažeikių “Atmosferą”.

2022 05 09 Lietuvos futbolui - 100 metų
Image

2022-ieji metai – Lietuvos futbolo šimtmečio metai. Gegužės 6–8 dienomis visoje Lietuvoje vyko daugiau nei 100 įvairių futbolo renginių ir rungtynių, kurie įtraukė futbolo bendruomenę visoje Lietuvoje.

Kėdainių FK “Nevėžis” prisijungė prie šios iniciatyvos ir sveikina Lietuvos futbolą su 100 metų sukaktimi!

2022 05 01 Kėdainių “Nevėžis” - Vilniaus "Riteriai B" 2:1 (2:1)
Image

Optibet I lyga | 6 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Mantas Pomeckis

2022 metų Optibet Pirmos lygos 6-ojo turo rungtynėse Kėdainių “Nevėžis” namų stadione žaidė prieš Vilniaus “Riteriai B” komandą. Kėdainiečiai pirmenybėse pasiekė trečią pergalę įveikę svečius 2:1.

Atkakliose rungtynėse kėdainiečiai, po pirmajame kėlinyje dviejų Japonijos futbolininkų 5 minutę G.Washizaki ir 42 minutę S.Suzuki išsiveržė į priekį. Antrajame kėlinyje “Nevėžis” išlaikė persvarą, nors pasižymėti progų turėjo abejos ekipos.

Artimiausias “Optibet” Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais gegužės 13 d. Plungėje prieš “Babrungą”.

2022 04 28 Kėdainietis M.Monkelis Lietuvos vaikinų U-17 rinktinėje
Image

Kėdainių “Nevėžio” auklėtinis Mantas Monkelis, buvo pakviestas į Lietuvos U-17 rinktinę, su kuria balandžio 19-24 dienomis Bosnijoje ir Hercogovinoje dalyvavo UEFA „Development“ turnyre.

Turnyre dalyvavo keturios komandos. Lietuvos vaikinų rinktinė sužaidė trejas rungtynes, kuriose 0:2 nusileido Juodkalnijai, 0:4 Bosnijai ir Hercegovinai bei 5:0 įveikė Gajanos bendraamžių rinktinę.

2022 04 23 Kėdainių “Nevėžis” : Marijampolės "Marijampolė City" 1:2 (0:1)
Image

Hegelmann LFF Taurė | I etapas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Mantas Ličkus

2022 metų Hegelmann LFF Taurės 1-ojo etapo rungtynėse Kėdainių “Nevėžis” namų stadione žaidė prieš Marijampolės “Marijampolė City” komandą. Atkakliose rungtynėse kėdainiečiai pralaimėjo 1:2 ir iš tolimesnio dalyvavimo Taurės varžybose iškrito.

Rungtynių pradžia “Nevėžiui” susiklostė nesėkmingai, kuomet 5 minutę po standartinės padėties vienas paliktas baudos aikštelėje svečių žaidėjas A.Brokas nuginklavo vartininką. Kėdainiečiai perėmė iniciatyvą, bet realizuoti progų nepavyko.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų atakomis, o po vienos iš jų 53 minutę N.Toklikishvili išlygino rezultatą. Po lygaus rezultato žaidimas dar daugiau paaštrėjo, netrūko kietos kovos. Deja, viename iš epizodų 68 minutę rungtynių teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į “Nevėžio” vartus, kuri tiksliai realizavo marijampoliečių futbolininkas Kiyomoto Hiroya. Kėdainiečių problemos dar pagilėjo 81 minutę kuomet už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas kėdainietis A.Lukoševičius. Likusi laiką rezultatas nepasikeitė.

Artimiausias “Optibet” Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais balandžio 29 d. Kėdainių stadione prieš Vilniaus “Riteriai B”.

2022 04 19 Hegelmann LFF taurė
Image

Balandžio 15 d. ištraukti 2022-ųjų Hegelmann LFF taurės pirmojo etapo burtai, po kurių paaiškejo, kad pirmajame etape Kėdainių „Nevėžis“ susitiks su FK “Šilas”. Visdėlto, iki šių rungtynių pasikeitė “Nevėžio” varžovų komandos pavadinimas. FK „Šilas“ keičia pavadinimą ir nuo šiol vadinsis Marijampolės „Marijampolės City“.

Hegelmann LFF taurės pirmojo etapo rungtynės vyks Kėdainiuose, balandžio 22 d., penktadienį, 17.30 val. / Kėdainių „Nevėžis“ : Marijampolės „Marijampolės City“.

2022 04 18 Klaipėdos "Neptūnas" - Kėdainių "Nevėžis" 1:1 (1:0)
Image

Optibet I lyga | 5 turas | Klaipėdos stadionas

Teisėjas: Ernestas Kemėža

2022 metų Optibet Pirmos lygos 5-ojo turo rungtynėse Kėdainių “Nevėžis” išvykoje žaidė prieš Klaipėdos “Neptūno” komandą. Dramatiškose rungtynėse, kėdainiečiai paskutinios rungtynių atakos metu 95 minutę, po tikslaus Y.Mohil smūgio, išlygino rezultatą ir pasiekė lygiasias 1:1. Verta pažymėti, jog nuo 84 minutės kėdainiečiai žaidė mažumoje – iš aikštės, už antrąją geltoną kortelę, buvo pašalintas Karolis Rukuiža.

Kovingose rungtynėse kėdainiečiai keletą kartų kamuolį sukirto į šeimininkų vartų virpstą, savo progų pasižymėti turėjo ir “Neptūnas”.