Etikos kodeksas
Vaikų ir jaunimo apsaugos ir gerovės strategija

2024 07 05 "Nevėžio" jaunieji futbolininkai užbaigė varžybų sezoną
Image

Kėdainių FK “Nevėžis” aštuonios vaikų ir jaunimo komandos užbaigė dalyvavimą 2023-2024 metų Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos vykdomose varžybose.

Jaunųjų kėdainiečių penkios komandos (U-8, U-9, U-10, U-11, U-12) dalyvavo LVJUFA Samsung Galaxy Watch LVL PRO divizionuose, trys komandos (U-13, U-15, U-18) LVJUFA Pirmos lygos grupių divizionuose.

Naujas 2024-2025 metų LVJUFA čempionatas prasidės rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais, o šiuo metu vyksta komandų registracija.

2024 06 26 Kauno r. "Hegelmann B" - Kėdainių "Nevėžis" 1:0 (1:0)
Image

TOPsport I lyga | 15 turas | LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Teisėjas: Irmantas Kaprašovas

2024 metų TOPsport Pirmos lygos paskutiniosios I-ojo rato rungtynės Kėdainių “Nevėžiui” susiklostė nesėkmingai – išvykoje 0:1 patirtas pralaimėjimas.

Aikštės šeimininkai 6 susitikimo minutę po taiklaus Luko Jonaičio smūgio išsiveržė į priekį. Kėdainiečiai perėmė iniciatyvą ir pirmajame kėlinyje turėjo keletą pavojingų momentų prie kauniečių vartų, bet pasižymėti nepavyko. Antrajame kėlinyje “Nevėžio” komanda dar daugiau apgulė “Hegelmann B” vartus, bet šį kartą puolimas strigo ir kamuolys niekaip nepateko į kauniečių vartus.

Šiuo metu TOPsport Pirmos lygos pirmenybėse pertrauka. Kėdainių “Nevėžis” artimiausias TOPsport Pirmos lygos rungtynes žais liepos 26 d. 18 val. Kėdainių stadione su Vilniaus BFA.

2024 06 14 Kėdainių "Nevėžis" - Vilniaus "Riteriai" 1:0 (1:0)
Image

TOPsport I lyga | 14 turas | Kėdainių stadionas
Teisėjas: Dovydas Švėgžda

2024 metų TOPsport Pirmos lygos 14 turo rungtynėse Kėdainių “Nevėžis” namų stadione 1:0 įveikė lygos lyderius Vilniaus “Riterius”.

Vienintelis rungtynių įvartis krito jau 3 rungtynių minutę, kuomet “Nevėžio” puolėjas Hirotaka Yamada realizavo 11 metrų baudinį. Tolimesni abiejų komandų bandymai liko bevaisiai, tad “Nevėžis” įveikęs lygos lyderius į turnyrinę lentelę įsirašė svarbius 3 taškus.

Artimiausias TOPsport Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais birželio 21 d. Kaune su FK “Hegelmann B” komanda. O artimiausias TOPsport Pirmos lygos rungtynes Kėdainių stadione “Nevėžis” žais po vasaros pertraukos t.y. liepos 26 d. 18 val. su Vilniaus BFA.

2024 06 03 Kėdainių "Nevėžis" - Tauragės "Tauras" 1:0 (0:0)
Image

TOPsport I lyga | 12 turas | Kėdainių stadionas
Teisėjas: Mantas Pomeckis

2024 metų TOPsport Pirmos lygos 12 turo rungtynėse namų stadione Kėdainių “Nevėžis” 1:0 pasiekė pergalę prieš Tauragės “Taurą”.

Po apylygio, nulinėmis lygiosiomis, pasibaigusio pirmojo kėlinio, antrajame kėlinyje 60 minutę kėdainietis Matas Petkevičius tiksliu smūgiu nuginklavo svečių vartininką. Tauragės komanda stengėsi santykį išlyginti, bet puikiai tvarkėsi “Nevėžio” gynyba neleidusi svečiams išlyginti rezultato.

Artimiausias TOPsport Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais birželio 14 d. 18 val. Kėdainių stadione prieš Vilniaus “Riterius”.

2024 05 02 Kėdainių "Nevėžis" - Panevėžio "Ekranas" 2:1 (2:0)
Image

LFF FPRO Taurė | 3 etapas | Kėdainių stadionas
Teisėjas: Robertas Šmitas

2024 metų LFF FPRO Taurės 3 etapo rungtynėse Kėdainių “Nevėžis” eliminavo iš kovos Panevėžio “Ekraną” nugalėdami 2:1 , bei patekdami į Taurės varžybų ketvirtfinalį.

Kėdainiečiai dukart pasižymėjo pirmajame kėlinyje po Taigos Horikoshi ir Hirotakos Yamada įvarčių. Panevėžiečiai atsakė 86 minutę po Mariaus Zabarausko smūgio, bet tai jų neišgelbėjo.

Artimiausias rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais TOPsport Pirmos lygos varžybose birželio 1 d. 14 val. Kėdainių stadione prieš Tauragės “Taurą”.

2024 05 28 Kėdainių "Nevėžis" - Klaipėdos "Neptūnas" 0:2 (0:2)
Image

TOPsport I lyga | 11 turas | Kėdainių stadionas
Teisėjas: Donatas Šimėnas

2024 metų TOPsport Pirmos lygos 11 turo rungtynėse Kėdainių “Nevėžis” patyrė nesėkmę 0:2 nusileidęs Klaipėdos “Neptūnui”.

Abu įvarčiai krito pirmajame rungtynių kėlinyje – 14 minutę “Neptūnui” atstovaujantis Julius Kasparavičius pasižymėjo galva, o 45 minutę Adomas Ankudinovas tiksliai smūgiavo po įžaisto kampinio.

Antrajame kėlinyje pasižymėti progų turėjo abejos komandos, bet daugiau įvarčių šiose rungtynėse pelnyta nebuvo.

Artimiausias rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais LFF FPRO Taurės varžybose gegužės 28 d. 19.30 val. Kėdainių stadione prieš Panevėžio “Ekraną”.

2024 05 20 Plungės "Babrungas" - Kėdainių "Nevėžis" 1:1 (1:0)
Image

TOPsport I lyga | 10 turas | Plungės stadionas
Teisėjas: Osvaldas Pliuškys

2024 metų TOPsport Pirmos lygos 10 turo rungtynėse Kėdainių “Nevėžis” Plungėje rungėsi su “Babrungo” komanda. Nugalėtojas po rungtynių nepaaiškėjo – lygiosios 1:1.
Lygiame pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai 43 minutę įgyjo teisę smūgiuoti 11 metrų baudinį. Šia proga “Babrungas” pasinaudojo ir išsiveržė į priekį po tikslaus Elivelton Ubiratan Oliveira De Lima smūgio.
Antrajame kėlinyje prie abiejų komandų vartų pasipylė momentai, bet tikslus buvo tik “Nevėžio” puolėjo Hirotaka Yamada smūgis. Per pridėtą rungtynių laiką 96 minutę akrobatinis H.Yamada smūgis buvo neatremiamas.

Artimiausias TOPsport Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais gegužės 24 d. 18 val. Kėdainių stadione prieš Klaipėdos “Neptūną”.

2024 05 19 “Pirmasis įvartis. Futboliukas kitaip”
Image

Gegužės 16 d., Kėdainių stadione įvyko respublikinis priešmokyklinių ugdymo įstaigų futboliuko turnyras “Pirmasis įvartis. Futboliukas kitaip”

Nuo 2011 metų vykdomas renginys šiemet sutraukė 11 priešmokyklinių ugdymo įstaigų, kurios kiekviena buvo sudaryta iš 12 mišrių t.y. mergaičių ir berniukų dalyvių:

Kėdainių lopšelis-darželis “Pasaka”, Kėdainių lopšelis-darželis “Žilvitis”, Kėdainių lopšelis-darželis “Varpelis”, Kėdainių lopšelis-darželis ” Aviliukas”, Kėdainių lopšelis-darželis “Vaikystė”, Kėdainių rajono Vilainių mokykla-darželis “Obelėlė”, Kėdainių lopšelis-darželis “Vyturėlis”, Kėdainių lopšelis-darželis “Puriena”, Kėdainių r. Akademijos gimnazija “Kaštono” skyrius, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos “Ąžuoliuko” skyrius ir svečiai iš Šeduvos lopšelio-darželio.

Po iškilmingo renginio atidarymo, į kuri atvyko Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis, Kėdainių rajono savivaldybės Tarybos narys bei UAB “Daumantai LT” atstovas Virmantas Pikelis, Kėdainių FK “Nevėžis” vadovas Saulius Skibiniauskas vaikai varžėsi įvairiose futboliuko rungtyse. Varžantys vaikams netrūko teigiamų emocijų ir linksmų vaikiškų šūksnių. Renginio dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, ugdymo įstaigos – taurėmis, bei papildomais rėmėjų prizais, o pasportavus visi buvo pavaišinti ledais, kuriuos įteikti atvyko talismanas “Nevėžinis” ir meškutė.

Turnyro organizatorius ir vykdytojas Kėdainių FK “Nevėžis” dėkoja priešmokyklinių įstaigų pedagogėms: Kėdainių lopšelis-darželis “Pasaka‘‘ priešmokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei Daivai Kasperiūnienei, Kėdainių rajono Vilainių mokykla-darželis “Obelėlė” ikimokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei Audronei Jonavičienei, Kėdainių lopšelis-darželis “Žilvitis” ikimokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei Inai Gustienei.

Dėkojame partneriams bei rėmėjams – Kėdainių raj. savivaldybei, Kauno apskrities futbolo federacijai, UAB “Daumantai LT”, UAB “DADU”.

2024 05 19 Kėdainių "Nevėžis" - Kretingos "Minija" 1:1 (0:0)
Image

TOPsport I lyga | 9 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Mindaugas Jackus

2024 metų TOPsport Pirmos lygos 9 turo rungtynėse Kėdainių “Nevėžis” namų stadione priėmė Kretingos “Miniją” ir sužaidė taikiai 1:1.
Atkakliose rungtynėse abu įvarčiai krito antrajame kėlinyje. Pasinaudoję greita ataka svečiai 68 minutę po taiklaus Deivido Pipiro smūgio pirmieji nuginklavo kėdainiečių vartus. Bet “Nevėžio” komandos spaudimas pralaužė “Minijos” gynybą. 91 minutę į svečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys kuri tiksliai realizavo kėdainietis Rokas Župerka.

Artimiausias TOPsport Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais gegužės 17 d. išvykoje prieš Plungės “Babrungą”.

2024 05 10 Vilniaus "Viltis" - Kėdainių "Nevėžis" 1:2 (1:1)
Image

FPRO LFF Taurė | 2 etapas | Vilniaus LFF stadionas

2024 metų FPRO LFF Taurės 2 etape Kėdainių “Nevėžis” išvykoje, po pratęsimo, 2:1 įveikė Vilniaus FK “Viltis” komandą ir pateko į sekantį etapą. Kėdainiečių gretose 26 minutę pasižymėjo Vakaris Skibiniauskas, o pratęsimo metu 92 minutę pergalingą įvartį pelnė Ugnius Avizovas.

Gegužės 10 d. bus traukiami 2024 metų FPRO LFF Taurės 3 etapo burtai.