I-as pogrupis
1. Kauno FM "Tauras-Cunamis"
2. Kauno FM "Tauras"
3. Jonavos KKSC
4. Kėdainių SM "Autara"
5. Kėdainių FK "Nevėžis"
6. Kazlų-Rūdos SC
Kauno regiono II pogrupyje dalyvaujančios komandos:
II-as pogrupis
1. Alytaus SRC
2. Alytaus "Vidzgiris-Spartuliai"
3. Marijampolės FC "Sūduva"
4. Kauno "Futbolo legionas"
5. Druskininkų SC
6. Lazdijų SC
2010/11 m. Lietuvos vaikų 9x9, 1999 metų gimimo (Kauno regiono) I ir II pogrupių futbolo čempionato I ir II ratų TVARKARAŠTIS:
I turas
Rugsėjo mėn. 20 d. (pirmadienis)
I-as pogrupis (Kaunas)
1. 15.00 v. Kauno FM "Tauras-Cunamis" - Kazlų-Rūdos SC
2. 15.00 v. Jonavos KKSC - Kėdainių SM "Autara"
3. 16.00 v. Kauno FM "Tauras" - Kėdainių FK "Nevėžis"
4. 16.00 v. Jonavos KKSC - Kazlų-Rūdos SC
5. 17.00 v. Kėdainių SM "Autara" - Kauno FM "Tauras"
6. 17.00 v. Kėdainių FK "Nevėžis" - Kauno FM "Tauras-Cunamis"
II turas
Rugsėjo mėn. 29 d. (trečiadienis)
I-as pogrupis (Jonava)
1. 15.00 v. Kauno FM "Tauras" - Jonavos KKSC
2. 15.00 v. Kazlų-Rūdos SC - Kėdainių FK "Nevėžis"
3. 16.00 v. Kauno FM "Tauras-Cunamis" - Kėdainių SM "Autara"
4. 16.00 v. Kauno FM "Tauras" - Kazlų-Rūdos SC
5. 17.00 v. Jonavos KKSC - Kauno FM "Tauras-Cunamis"
6. 17.00 v. Kėdainių SM "Autara" - Kėdainių FK "Nevėžis"
III turas
Spalio mėn. 6 d. (trečiadienis)
I-as pogrupis (Kėdainiai)
1. 15.00 v. Kėdainių FK "Nevėžis" - Jonavos KKSC
2. 15.00 v. Kauno FM "Tauras-Cunamis" - Kauno FM "Tauras"
3. 16.00 v. Kazlų-Rūdos SC - Kėdainių SM "Autara"
4. 16.00 v. Kėdainių FK "Nevėžis" - Kauno FM "Tauras"
5. 17.00 v. Kėdainių SM "Autara" - Jonavos KKSC
6. 17.00 v. Kazlų-Rūdos SC - Kauno FM "Tauras-Cunamis"
IV turas
Spalio mėn. 13 d. (trečiadienis)
I-as pogrupis (Kaunas)
1. 15.00 v. Kazlų-Rūdos SC - Jonavos KKSC
2. 15.00 v. Kauno FM "Tauras" - Kėdainių SM "Autara"
3. 16.00 v. Kauno FM "Tauras-Cunamis" - Kėdainių FK "Nevėžis"
4. 16.00 v. Jonavos KKSC - Kauno FM "Tauras"
5. 17.00 v. Kėdainių FK "Nevėžis" - Kazlų-Rūdos SC
6. 17.00 v. Kėdainių SM "Autara" - Kauno FM "Tauras-Cunamis"
V turas
Spalio mėn. 20 d. (trečiadienis)
I-as pogrupis (Jonava)
1. 15.00 v. Kazlų-Rūdos SC - Kauno FM "Tauras"
2. 15.00 v. Kėdainių FK "Nevėžis" - Kėdainių SM "Autara"
3. 16.00 v. Kauno FM "Tauras-Cunamis" - Jonavos KKSC
4. 16.00 v. Kėdainių SM "Autara" - Kazlų-Rūdos SC
5. 17.00 v. Kauno FM "Tauras" - Kauno FM "Tauras-Cunamis"
6. 17.00 v. Jonavos KKSC - Kėdainių FK "Nevėžis"