I RATAS
I (1) Turas
Balandžio mėn. 11 d. (penktadienis)
3) 17:00 Baltija (Panevėžys) - Spyris (Kaunas)
Balandžio mėn. 12 d. (šeštadienis)
5) 15:30 Stumbras (Kaunas) - Nevėžis (Kėdainiai)
6) 14:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) - Tauras (Tauragė)
2) 17:30 Lokomotyvas (Radviliškis) - Šilutė (Šilutė)
Balandžio mėn. 13 d. (sekmadienis)
4) 15:00 Palanga (Palanga) - Šilas (Kazlų Rūda)
1) 15:30 Žalgirietis (Vilnius) - Utenis (Utena)
II (2) Turas
Balandžio mėn. 18 d. (penktadienis)
7) 20:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) - Utenis (Utena)
Balandžio mėn. 19 d. (šeštadienis)
8) 14:00 Tauras (Tauragė) - Stumbras (Kaunas)
9) 14:00 Nevėžis (Kėdainiai) - Palanga (Palanga)
11) 15:00 Lietava (Jonava) - Šilutė (Šilutė)
10) 16:00 Baltija (Panevėžys) - Šilas (Kazlų Rūda)
12) 18:00 Žalgirietis (Vilnius) - Lokomotyvas (Radviliškis)
III (3) Turas
Balandžio mėn. 26 d. (šeštadienis)
17) 12:00 Tauras (Tauragė) - Palanga (Palanga)
18) 14:00 MRU-TiuMenas (Vilnius) - Stumbras (Kaunas)
13) 16:00 Lokomotyvas (Radviliškis) - Utenis (Utena)
15) 17:00 Šilutė (Šilutė) - Spyris (Kaunas)
Balandžio mėn. 27 d. (sekmadienis)
14) 14:00 Žalgirietis (Vilnius) - Lietava (Jonava)
16) 16:00 Baltija (Panevėžys) - Nevėžis (Kėdainiai)
IV (4) Turas
Gegužės mėn. 1 d. (ketvirtadienis)
23) 17:00 Spyris (Kaunas) - Žalgirietis (Vilnius)
Gegužės mėn. 3 d. (šeštadienis)
19) 12:00 Stumbras (Kaunas) - Utenis (Utena)
21) 14:00 Tauras (Tauragė) - Baltija (Panevėžys)
24) 14:00 Lokomotyvas (Radviliškis) - Lietava (Jonava)
20) 16:00 Palanga (Palanga) - MRU-TiuMenas (Vilnius)
Gegužės mėn. 4 d. (sekmadienis)
22) 14:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Šilutė (Šilutė)
V (5) Turas
Gegužės mėn. 10 d. (šeštadienis)
28) 12:00 Šilutė (Šilutė) - Nevėžis (Kėdainiai)
26) 14:30 Lokomotyvas (Radviliškis) - Spyris (Kaunas)
30) 15:30 Stumbras (Kaunas) - Palanga (Palanga)
Gegužės mėn. 11 d. (sekmadienis)
29) 15:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) - Baltija (Panevėžys)
25) 18:00 Utenis (Utena) - Lietava (Jonava)
Gegužės mėn. 12 d. (pirmadienis)
27) 18:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Žalgirietis (Vilnius)
VI (6) Turas
Gegužės mėn. 14 d. (trečiadienis)
33) 17:30 Tauras (Tauragė) - Šilutė (Šilutė)
Gegužės mėn. 16 d. (penktadienis)
32) 18:30 Baltija (Panevėžys) - Stumbras (Kaunas)
34) 18:30 Nevėžis (Kėdainiai) - Žalgirietis (Vilnius)
Gegužės mėn. 18 d. (sekmadienis)
36) 12:00 Spyris (Kaunas) - Lietava (Jonava)
31) 15:00 Palanga (Palanga) - Utenis (Utena)
35) 17:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Lokomotyvas (Radviliškis)
VII (7) Turas
Gegužės mėn. 20 d. (antradienis)
40) 18:00 Tauras (Tauragė) - Žalgirietis (Vilnius)
41) 18:30 Šilutė (Šilutė) - MRU-TiuMenas (Vilnius)
Gegužės mėn. 21 d. (trečiadienis)
39) 16:00 Lokomotyvas (Radviliškis) - Nevėžis (Kėdainiai)
37) 18:30 Spyris (Kaunas) - Utenis (Utena)
38) 18:30 Lietava (Jonava) - Šilas (Kazlų Rūda)
42) 19:00 Baltija (Panevėžys) - Palanga (Palanga)
VIII (8) Turas
Gegužės mėn. 24 d. (šeštadienis)
44) 14:00 Šilutė (Šilutė) - Stumbras (Kaunas)
46) 15:00 Lokomotyvas (Radviliškis) - Tauras (Tauragė)
Gegužės mėn. 25 d. (sekmadienis)
47) 14:00 Nevėžis (Kėdainiai) - Lietava (Jonava)
48) 17:30 Šilas (Kazlų Rūda) - Spyris (Kaunas
43) 18:00 Utenis (Utena) - Baltija (Panevėžys)
45) 21:00 MRU-TiuMenas (Vilnius) - Žalgirietis (Vilnius)
IX (9) Turas
Gegužės mėn. 29 d. (ketvirtadienis)
50) 21:00 Spyris (Kaunas) - Nevėžis (Kėdainiai)
Gegužės mėn. 30 d. (penktadienis)
49) 18:30 Utenis (Utena) - Šilas (Kazlų Rūda)
Gegužės mėn. 31 d. (šeštadienis)
51) 14:00 Lietava (Jonava) - Tauras (Tauragė)
54) 14:00 Šilutė (Šilutė) - Palanga (Palanga)
53) 14:30 Žalgirietis (Vilnius) - Stumbras (Kaunas)
52) 16:00 Lokomotyvas (Radviliškis) - MRU-TiuMenas (Vilnius)
X (10) Turas
Birželio mėn. 3 d. (antradienis)
56) 18:30 Palanga (Palanga) - Žalgirietis (Vilnius)
59) 19:00 Tauras (Tauragė) - Spyris (Kaunas
60) 19:00 Nevėžis (Kėdainiai) - Šilas (Kazlų Rūda)
57) 19:30 Stumbras (Kaunas) - Lokomotyvas (Radviliškis)
58) 21:00 MRU-TiuMenas (Vilnius) - Lietava (Jonava)
Birželio mėn. 4 d. (trečiadienis)
55) 19:30 Baltija (Panevėžys) - Šilutė (Šilutė)
XI (11) Turas
Birželio mėn. 7 d. (šeštadienis)
64) 13:00 Lietava (Jonava) - Stumbras (Kaunas)
55) 17:00 Palanga (Palanga) - Lokomotyvas (Radviliškis)
63) 21:00 Spyris (Kaunas) - MRU-TiuMenas (Vilnius)
Birželio mėn. 8 d. (sekmadienis)
66) 12:00 Baltija (Panevėžys) - Žalgirietis (Vilnius)
61) 14:00 Nevėžis (Kėdainiai) - Utenis (Utena)
62) 17:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Tauras (Tauragė)
Atkelta iš XVIII (18) Turo
Birželio mėn. 11 (trečiadienis)
104) 19:00 Spyris (Kaunas) - Lokomotyvas (Radviliškis)
XII (12) Turas
Biržėlio mėn. 14 (šeštadienis)
67) 14:00 Šilutė (Šilutė) - Utenis (Utena)
69) 14:00 Lietava (Jonava) - Palanga (Palanga)
72) 14:00 Tauras (Tauragė) - Nevėžis (Kėdainiai)
Birželio mėn. 15 d. (sekmadienis)
68) 12:00 Baltija (Panevėžys) - Lokomotyvas (Radviliškis)
70) 12:00 Stumbras (Kaunas) - Spyris (Kaunas)
71) 18:00 MRU-TiuMenas (Vilnius) - Šilas (Kazlų Rūda)
XIII (13) Turas
Biželio mėn. 20 d. (penktadienis)
77) 18:00 Lietava (Jonava) - Baltija (Panevėžys)
Birželio mėn. 21 d. (šeštadienis)
76) 13:00 Palanga (Palanga) - Spyris (Kaunas)
74) 14:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) - Nevėžis (Kėdainiai)
73) 16:00 Utenis (Utena) - Tauras (Tauragė)
75) 15:00 Stumbras (Kaunas) - Šilas (Kazlų Rūda)
78) 17:30 Žalgirietis (Vilnius) - Šilutė (Šilutė)
II RATAS
XIV (14) Turas
Birželio mėn. 24 d. (antradienis)
81) 12:00 Spyris (Kaunas) - Baltija (Panevėžys)
84) 13:00 Tauras (Tauragė) - MRU-TiuMenas (Vilnius)
80) 14:00 Šilutė (Šilutė) - Lokomotyvas (Radviliškis)
83) 15:00 Nevėžis (Kėdainiai) - Stumbras (Kaunas)
79) 16:00 Utenis (Utena) - Žalgirietis (Vilnius)
82) 16:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Palanga (Palanga)
XV (15) Turas
Birželio mėn. 28 d. (šeštadienis)
86) 12:00 Stumbras (Kaunas) - Tauras (Tauragė)
88) 12:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Baltija (Panevėžys)
89) 14:00 Šilutė (Šilutė) - Lietava (Jonava)
90) 14:00 Lokomotyvas (Radviliškis) - Žalgirietis (Vilnius)
87) 15:00 Palanga (Palanga) - Nevėžis (Kėdainiai)
85) 16:00 Utenis (Utena) - MRU-TiuMenas (Vilnius)
XVI (16) Turas
Liepos mėn. 2 d. (trečiadienis)
92) 18:30 Lietava (Jonava) - Žalgirietis (Vilnius)
96) 18:30 Stumbras (Kaunas) - MRU-TiuMenas (Vilnius)
91) 19:00 Utenis (Utena) - Lokomotyvas (Radviliškis)
94) 19:00 Nevėžis (Kėdainiai) - Baltija (Panevėžys)
95) 19:00 Palanga (Palanga) - Tauras (Tauragė)
93) 21:00 Spyris (Kaunas) - Šilutė (Šilutė)
XVII (17) Turas
Liepos mėn. 6 d. (sekmadienis)
99) 12:00 Baltija (Panevėžys) - Tauras (Tauragė)
102) 14:00 Lietava (Jonava) - Lokomotyvas (Radviliškis)
100) 16:00 Šilutė (Šilutė) - Šilas (Kazlų Rūda)
97) 17:00 Utenis (Utena) - Stumbras (Kaunas)
98) 17:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) - Palanga (Palanga)
101) 21:00 Žalgirietis (Vilnius) - Spyris (Kaunas)
XVIII (18) Turas
Liepos mėn. 10 d. (ketvirtadienis)
106) 19:00 Nevėžis (Kėdainiai) - Šilutė (Šilutė)
Liepos mėn. 11 d. (penktadienis)
105) 18:00 Žalgirietis (Vilnius) - Šilas (Kazlų Rūda)
108) 18:30 Palanga (Palanga) - Stumbras (Kaunas)
103) 19:00 Lietava (Jonava) - Utenis (Utena)
Liepos mėn. 13 d. (sekmadienis)
107) 12:00 Baltija (Panevėžys) - MRU-TiuMenas (Vilnius)
XIX (19) Turas
Rugpjūčio mėn. 2 d. (šeštadienis)
110) 12:00 Stumbras (Kaunas) - Baltija (Panevėžys)
113) 14:00 Lokomotyvas (Radviliškis) - Šilas (Kazlų Rūda)
109) 15:00 Utenis (Utena) - Palanga (Palanga)
114) 15:00 Lietava (Jonava) - Spyris (Kaunas)
111) 16:00 Šilutė (Šilutė) - Tauras (Tauragė)
112) 16:00 Žalgirietis (Vilnius) - Nevėžis (Kėdainiai)
XX (20) Turas
Rugpjūčio mėn. 6 d. (trečiadienis)
119) 17:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) - Šilutė (Šilutė)
115) 18:30 Utenis (Utena) - Spyris (Kaunas)
117) 18:30 Nevėžis (Kėdainiai) - Lokomotyvas (Radviliškis)
116) 19:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Lietava (Jonava)
120) 19:00 Palanga (Palanga) - Baltija (Panevėžys)
118) 21:00 Žalgirietis (Vilnius) - Tauras (Tauragė)
XXI (21) Turas
Rugpjūčio mėn. 9 d. (šeštadienis)
122) 14:00 Stumbras (Kaunas) - Šilutė (Šilutė)
Rugpjūčio mėn. 10 d. (sekmadienis)
123) 11:00 Žalgirietis (Vilnius) - MRU-TiuMenas (Vilnius)
121) 12:00 Baltija (Panevėžys) - Utenis (Utena)
125) 13:00 Lietava (Jonava) - Nevėžis (Kėdainiai)
124) 14:00 Tauras (Tauragė) - Lokomotyvas (Radviliškis)
126) 16:00 Spyris (Kaunas) - Šilas (Kazlų Rūda)
XXII (22) Turas
Rugpjūčio mėn. 15 d. (penktadienis)
131) 12:00 Stumbras (Kaunas) - Žalgirietis (Vilnius)
129) 14:00 Tauras (Tauragė) - Lietava (Jonava)
130) 14:00 MRU-TiuMenas (Vilnius) - Lokomotyvas (Radviliškis)
127) 16:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Utenis (Utena)
128) 16:00 Nevėžis (Kėdainiai) - Spyris (Kaunas)
Rugpjūčio mėn. 16 d. šeštadienis)
132) 12:00 Palanga (Palanga) - Šilutė (Šilutė)
XXIII (23) Turas
Rugpjūčio mėn. 19 d. (antradienis)
137) 17:30 Spyris (Kaunas) - Tauras (Tauragė)
138) 18:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Nevėžis (Kėdainiai)
133) 18:30 Šilutė (Šilutė) - Baltija (Panevėžys)
135) 18:30 Lokomotyvas (Radviliškis) - Stumbras (Kaunas)
136) 18:30 Lietava (Jonava) - MRU-TiuMenas (Vilnius)
Rugpjūčio mėn. 20 d. (trečiadienis)
134) 17:30 Žalgirietis (Vilnius) - Palanga (Palanga)
XXIV (24) Turas
Rugpjūčio mėn. 22 d. (penktadienis)
141) 21:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) - Spyris (Kaunas)
Rugpjūčio mėn. 23 d. (šeštadienis)
142) 12:00 Stumbras (Kaunas) - Lietava (Jonava)
140) 14:00 Tauras (Tauragė) - Šilas (Kazlų Rūda)
144) 14:30 Žalgirietis (Vilnius) - Baltija (Panevėžys)
Rugpjūčio mėn. 24 d. (sekmadienis)
143) 12:00 Lokomotyvas (Radviliškis) - Palanga (Palanga)
139) 17:30 Utenis (Utena) - Nevėžis (Kėdainiai)
XXV (25) Turas
Rugpjūčio mėn. 29 d. (penktadienis)
148) 18:00 Spyris (Kaunas) - Stumbras (Kaunas)
Rugpjūčio mėn. 30 d. (šeštadienis)
147) 12:00 Palanga (Palanga) - Lietava (Jonava)
150) 16:00 Nevėžis (Kėdainiai) - Tauras (Tauragė)
Rugpjūčio mėn. 31 d. (sekmadienis)
146) 12:00 Lokomotyvas (Radviliškis) - Baltija (Panevėžys)
149) 17:00 Šilas (Kazlų Rūda) - MRU-TiuMenas (Vilnius)
145) 18:00 Utenis (Utena) - Šilutė (Šilutė)
XXVI (26) Turas
Rugsėjo mėn. 6 d. (šeštadienis)
151) 16:00 Tauras (Tauragė) - Utenis (Utena)
152) 16:00 Nevėžis (Kėdainiai) - MRU-TiuMenas (Vilnius)
153) 16:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Stumbras (Kaunas)
154) 16:00 Spyris (Kaunas) - Palanga (Palanga)
155) 16:00 Baltija (Panevėžys) - Lietava (Jonava)
156) 16:00 Šilutė (Šilutė) - Žalgirietis (Vilnius)
III RATAS
XXVII (27) turas
Rugsėjo mėn. 13-14 d. (šeštadienis - sekmadienis)
Dėl 1 - 8 vietų
157. 4 - 8
158. 5 - 3
159. 6 - 2
160. 7 - 1
Dėl 9 - 13 vietų
185. 12 - 10
286. 13 - 9
XXVIII (28) turas
Rugsėjo mėn. 20-21 d. (šeštadienis - sekmadienis)
Dėl 1 - 8 vietų
161. 8 - 7
162. 1 - 6
163. 2 - 5
164. 3 - 4
Dėl 8 - 13 vietų
187. 10 - 11
188. 9 - 12
Rugsėjo mėn. 23 - 24 d. (antradienis - trečiadienis)
2014/15 m. LFF Taurės etapas
XXVIX (29) turas
Rugsėjo mėn. 27-28 d. (šeštadienis - sekmadienis)
Dėl 1 - 8 vietų
165. 3 - 8
166. 4 - 2
167. 5 - 1
168. 6 - 7
Dėl 8 - 13 vietų
189. 11 - 9
190. 12 - 13
Rugsėjo mėn 30 d. - Spalio mėn. 1 d. (antradienis - trečiadienis)
2014/15 m. LFF Taurės aštuntfinalis (1/8)
XXX (30) turas
Spalio mėn. 4 - 5 d. (šeštadienis - sekmadienis)
Dėl 1-7 vietų
169. 8 - 6
170. 7 - 5
171. 1 - 4
172. 2 - 3
Dėl 8 - 13 vietų
191. 9 - 10
192. 13 - 11
XXXI (31) turas
Spalio mėn. 11 - 12 d. (šeštadienis - sekmadienis)
Dėl 1 - 8 vietų
173 2 - 8
174. 3 - 1
175. 4 - 7
176. 5 - 6
Dėl 8 - 13 vietų
193. 10 - 13
194. 11 - 12
XXXII (32) turas
Spalio mėn. 18 - 19 d. (šeštadienis - sekmadienis)
Dėl 1 - 8 vietų
177. 8 - 5
178. 6 - 4
179. 7 - 3
180. 1 - 2
Spalio mėn. 21 - 22 d. (antradienis - trečiadienis)
2014/15 m. LFF Taurės ketvirtfinalis (1/4) - I rungtynės
XXXIII (33) turas
Spalio mėn. 26 d. (sekmadienis)
Dėl 1 - 7 vietų
181 1 - 8
182. 2 - 7
183. 3 - 6
184. 4 - 5
Spalio mėn. 31 d. - Lapkričio 2 d. (penktadienis - sekmadienis)
Rezervinės dienos
Lapkričio mėn. 4 - 5 d. (antradienis - trečiadienis)
2013/14 m. LFF Taurės ketvirtfinalis (1/4) - II rungtynės
Lapkričio mėn. 8-9 d. (šeštadienis - sekmadienis)
Rezervinės dienos
Pastaba: antradieniai ir trečiadieniai rezervinės dienos.
Sudarė:
LFF varžybų ir renginių skyriaus vadybininkas
Romas Pikčilingis