U-7 (2008m. gimimo)
Rezultatai
“Nevėžis” - Vilniaus “Ateitis””3:0
“Nevėžis” - Gargždų “Banga”0:0
“Nevėžis” - Marijampolės FC 4:1
“Nevėžis” - Rygos “Dinamo” 2:1
“Nevėžis” - Vilniaus FK “Rabona” 3:0
“Nevėžis” - Kauno “Fortūna” 2:1
“Nevėžis” - Kauno “Ąžuolas B” 0:1
Dėl 3 - 4 vietos
“Nevėžis” - Šiaulių futbolo akademija 3:1
Galutinė turnyrinė lentelė
1. Rygos “Dinamo” (Latvija)
2. Suwalkų “Wigry” (Lenkija)
3. Kėdainių “Nevėžis”
4. Šiaulių FA
5. Vilniaus “Ateitis”
6. Kauno “Ąžuolas A”
7. Kauno “Ąžuolas B”
8. Vilniaus “Griunvaldas”
9. Plungės “Žiogeliai”
10.Gargždų “Banga”
11. Marijampolės FC
12. Marijampolės “Suduva”
13. Vilniaus FK “Rabona”
14. Kėdainių “Nevėžis B”
15. Kauno “Fortūna”
16. FK “Kaunas”
Geriausias turnyro vartininkas: Titas Krivickas (“Nevėžis”)
Geriausias turnyro gynėjas: Armandas Čiapas (Šiaulių FA)
Geriausias turnyro puolėjas: Sergejs Butrims (“Dinamo” Ryga)
Rezultatyviausias turnyro žaidėjas: Maciej Krupinski (Suwalkų “Wigry”)
Dar dvi “Nevėžio” komandos dalyvavo 2005 ir 2006 m. gimimo amžiaus grupėse. N.Kestenio treniruojama 2006m. gimimo komanda užėmė 4 vietą, o 2005m. gimimo komanda 10 vietą. Geriausiais žaidėjas išrinkti Ėrikas Kavaliauskas ir Rokas Buivyčius.
U-9 (2006m. gimimo)
Rezultatai
“Nevėžis” - Bialystok “Wlokniarz” 4:0
“Nevėžis” - Rygos “Dinamo/06 0:6
“Nevėžis” - Kauno “Fortūna” 1:0
Pusfinalis
“Nevėžis” - Kauno FK “Girionys” 0:3
Dėl 3 - 4 vietos
“Nevėžis” - Rygos “Dinamo” 0:4
Galutinė turnyrinė lentelė
1. Vilniaus BFA
2. FK “Girionys”
3. Rygos “Dinamo” (Latvija)
4. Kėdainių “Nevėžis”
5. FK “Valmiera” (Latvija)
6. Rygos “Dinamo”/2006 (Latvija)
7. Kauno “Fortūna”
8. Bialystok “Wlokniarz” (Lenkija)
U-10 (2005m. gimimo)
Rezultatai
“Nevėžis” - Vilniaus FM B 0:2
“Nevėžis” - Panevėžio FA-2 2:0
“Nevėžis” - Kaliningrado SDIUŠOR-5 0:3
“Nevėžis” - FK “Valmiera” 0:0
“Nevėžis” - Chernyahovsk “Progres” 2:0
“Nevėžis” - Kauno FM “Tauras” 1:2
Dėl 9 - 10 vietos
“Nevėžis” - Kauno “Ąžuolas” 1:1 (po baudinių 1:3)
Galutinė turnyrinė lentelė
1. Kaliningrado SDIUŠOR-5 1 (Rusija)
2. Vilnius FM-2
3. Vilnius FM A
4. Kauno FM “Tauras”
5. FK “Valmiera” (Latvija)
6. Panevėžio FA-1
7. Vilnius FM B
8. JFC “Dobele” (Latvija)
9. Kauno “Ąžuolas”
10.Kėdainių “Nevėžis”
11. Kaliningrado SDIUŠOR-5 2 (Rusija)
12. Panevėžio FA-2
13. Alytaus SRC
14. Čiarniahovsko “Progres” (Rusija)