2020.06.01 16:01
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Reklama
2018 10 09 Trečiadienį - Alytaus "Dainava" : Kėdainių "Nevėžis"
Image

Spalio 10 d. 18.30 val. Alytaus stadione, Kėdainių “Nevėžis” žais LFF I lygos atkeltas 19 turo rungtynes su Alytaus “Dainava”.

Kėdainiečiai, siekdami Pirmos lygos medalių, jau sėkmingai peršoko du išvykos barjerus, ir šį trečiadienį, susirems su bene rimčiausiu varžovu - Alytaus DFK “Dainava” komanda. Apie dzūkijos futbolininkų gerą formą net neverta minėti, tai iškalbingai pasako statistika - “Dainava” nepralaimi jau 11 turų iš eilės, o paskutinį pralaimėjimą patyrė tik birželio pradžioje. Sėkmingai pradėję sezoną Alytaus futbolininkai, vis dėlto, vienu metu buvo patekę į “duobę”, kuomet gegužės-birželio mėnesio atkarpoje, namų stadione patyrė trys pralaimėjimus iš eilės. Bet patyrusio trenerio D.Vencevičiaus vadovaujama “Dainavos” komanda padarė išvadas ir po to žengia be pralaimėjimų. Pažvelgus į statistiką, dar galima atkreipti dėmesį, kad “Dainava” šį sezoną praleidžia mažiausiai (19 įvarčių), o tai patikimos gynybos rodiklis.

“Nevėžis” šiuo metu taip pat demonstruoja gerą futbolą. Kėdainiečiai Pirmoje lygoje nepralaimi jau 8 turus iš eilės, maža to, per tas aštuonias rungtynes lygoje pasiektos 7 pergalės.

Tad Alytuje žiūrovai matys tikrų pirmos lygos lyderių dvikovą, kurios baigtį prognozuoti labai sudėtinga. Turnyrinė lentelė išlieka vis dar paini. Prizininkų trejetas gali rikiuotis įvairiai. Žodžiu, medalių svarbos rungtynės.

Pirmoje šio sezono tarpusavio komandų dvikovoje, kuri vyko Kėdainių stadione, pergalę rezultatu 2:0 išsivežė “Dainavos” futbolininkai.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.004166 sek.