2020.07.08 17:01
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Reklama
2020 04 10 Po Velykų pajudės miesto stadiono tvarkymo darbai
Image

Jau kitą savaitę, po Velykų, vėl pajudės Kėdainių miesto stadiono tvarkymo darbai. Savivaldybė jau pasirašė susitarimą su miesto stadiono rekonstravimo darbų projektą laimėjusia bendrove „Projektas KARMA“ dėl šiais metais numatytų darbų finansavimo.

Šiais metais stadione ketinama atlikti darbų už 540 tūkst. eurų, kurie skirti iš Valstybės investicijų programos.

Iš viso savivaldybės su rangovais UAB „Projektas KARMA“ pasirašytos sutarties vertė siekia 1 mln. 442 tūkst. 656,80 eurų.

Už šiais metais skirtus pinigus planuojama toliau statyti stadiono aptarnavimo ir buities pastatą su dengtomis tribūnomis, pabaigti stadiono teritorijos apšvietimo įrengimą, baigti įrengti lengvosios atletikos sektorius, pastatyti bilietų pardavimo kioskus ir žiūrovų praleidimo barjerų sistemas bei sutvarkyti teritoriją.

Savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius sako, kad karantinas nesutrukdys numatytų darbų – jie bus pradėti laiku, o visi iškilę klausimai bus sprendžiami kartu su rangovais.
Šiais metais suplanuotus stadiono tvarkymo darbus ketinama pabaigti iki gruodžio mėnesio, tačiau šiais darbais nesibaigs visa stadiono rekonstrukcija. Kad ją būtų galima užbaigti iki galo, savivaldybė iš Valstybės investicijų programos ketina gauti dar 1 mln. 5 tūkst. eurų.

Šaltinis: www.rinkosaikste.lt.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.004158 sek.