Atlanto futbolininkai septynis kartus žaidė Lietuvos futbolo taurės finaluose ir iškovojo 6 pergales. Atlantas sužaidė keturiolika rungtynių Europos taurių turnyruose: šešerias - INTERTOTO varžybose ir aštuonerias - UEFA taurės turnyre.
"Atlanto" sudėtis
Komandos vyr. treneris Vacys Lekevičius. "Atlanto" vartus gina vyriausiojo trenerio sūnus Arnas Lekevičius (23 metai). Po vienų šio sezono rungtynių V.Lekevičius yra teigęs, jog A.Lekevičius šiuo metu yra vienas geriausių vartininkų Lietuvoje. Beje, A.Lekevičius yra pasirašęs penkerių metų kontraktą su Edinburgo "Hearts" ir šiuo metu yra tik išnuomotas "Atlantui".
Gynyboje beveik be keitimų rungtyniauja kretingiškis Kazimieras Gnedojus (21 metai), "Atlante" žaidžiantis nuo 2003 metų (praėjusio sezono antroje pusėje buvo paskolintas "Kaunui"). Šis gynėjas yra atstovavęs Lietuvos U-17 ir U-19 rinktinėms, o šiuo metu kviečiamas į U-21 rinktinę. U-21 rinktinėje yra žaidęs ir kitas "Atlanto" gynėjas Povilas Šarūnas (21 metai). Be šių jaunų žaidėjų gynyboje dar žaidžia Zigmas Butkus (26 metai) bei du legionieriai - Ivo Begič (25 metai) ir Bogdan Nesterenko (23 metai).
Saugų grandyje nepamainomi 4 įvarčius pelnęs Andrius Petreikis (24 metai) ir 3 kartus pasižymėjęs Donatas Navikas (24 metai). Greta jų dažniausiai rungtyniauja kroatas Mateo Silič (23 metai). Puolime rungtyniauja vienas geriausių šių metų legionierių A lygoje kroatas Luka Aničič (27 metai), pelnęs 9 įvarčius. Taip pat puolimo grandyje žaidžia buvęs U-19 rinktinės narys Mindaugas Daunoravičius (22 metai) bei žaidžiančio trenerio statusą turintis Rimantas Žvingilas (33 metai). Vienas labiausiai patyrusių Klaipėdos ekipos žaidėjų 1995-2004 metais Lietuvos rinktinėje sužaidė 25 rungtynes ir pelnė 3 įvarčius.
Per vasaros perėjimų "langą" (liepos 9 diena - rugpjūčio 5 diena) "Atlantą" sustiprino dar trys legionieriai - kroatai saugas Hrvatin Gudelj (28 metai) ir puolėjas Jure Delič (27 metai) bei puolėjas iš Brazilijos Jonatan Torres (22 metai).
2006 metai
"Nevėžis" 2006m. rungtyniaudamas NFKA "A" lygoje keturis kartus susitiko su Klaipėdos "Atlantu".Tris pergales šventė "Atlantas", vienos lygiosios.
I turas (Klaipėdoje) "Atlantas" : "Nevėžis" 1-1
II turas (Kaune) "Nevėžis" : "Atlantas" 2-3
III turas (Kaune) "Nevėžis" : "Atlantas" 0-1
IV turas (Klaipėdoje) "Atlantas" : "Nevėžis" 2-0
Pabaigai
Lygiosiomis rungtynės tikrai nesibaigs - į kitą, šeštąjį etapą, išeis komanda nugalėtoja. Jei normalus rungtynių laikas baigtųsi lygiosiomis vyks pratesimas, o jei ir tai neišaiškins nugalėtojo tada bus paskirta 11m. baudinių serija.