2021.08.05 13:01
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Reklama
2021 04 03 Kauno raj. "Hegelmann" - Kėdainių "Nevėžis" 2:0 (2:0)
Image

Optibet A lyga | 5 turas | LFF Kauno treniruočių centro stadionas

Teisėjas: Orestas Abramavičius

Penktadienio rungtynėse abi komandos mačą pradėjo atsargiai ir nuo žvalgybos, tačiau šeimininkai Kaune pamažu perėmė teritorinę persvarą ir su kamuoliu buvo ilgiau.

Kurį laiką sukurti progų nepavyko, tačiau, kėliniui jau persivertus į antrą pusę, „Hegelmann Litauen“ dėjo didelį žingsnį link pergalės, kai pelnė du greitus įvarčius vieną po kito.

35-ąją minutę gražią komandinę kombinaciją smūgiu iš arti į tuščius vartus užbaigė komandos kapitonas Vilius Armanavičius, o dar po kelių minučių antrą komandos įvartį pelnė kartvelas Levanas Mačarašvilis.

Beje, „Nevėžiui“ tai nebuvo vienintelės bėdos pirmajame kėlinyje – jo metu po skaudaus susidūrimo su V. Armanavičiumi aikštę turėjo palikti Kėdainių klubo kapitonas Deividas Gražys.

Antrojo kėlinio starte “Nevėžio” futbolininkai nusprendė nedelsti ir bandė kuo greičiau išlyginti rezultatą – jie surengė tam tikrą vartų apgultį, tačiau nuo varžovų išpuolių Kauno rajono ekipa apsigynė.

Kiek vėliau kelis šansus „Hegelmann Litauen“ turėjo greitose atakose, tačiau jie įvarčiais nevirto ir rungtynės baigėsi 2:0.

Santrauka: https://alyga.lt/rungtynes/2021-04-02-hegelmann-nevezis/1158

Trenerio V.Stankevičiaus komentaras: https://alyga.lt/rungtynes/2021-04-02-hegelmann-nevezis/1158

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.004118 sek.