2021.09.20 01:55
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Reklama
2021 04 13 Vilniaus "Riteriai" - Kėdainių "Nevėžis" 4:0 (2:0)
Image

Optibet A lyga | 7 turas | Vilniaus LFF stadionas

Teisėjas: Mindaugas Jackus

„Optibet A lygos“ 7-ajame čempionato ture pralaimėjimą patyrė Kėdainių „Nevėžis“, kuris 0:4 (0:2) nusileido Vilniaus FK “Riteriai” komandai.

„Riteriai“ nuo pirmų rungtynių minučių ilgiau užsibūdavo su kamuoliu, tačiau jų atakoms trūko aštrumo, o bandymai skriedavo greta vartų arba į juos reaguodavo „Nevėžio“ vartų sargas Sergijus Melašenka.

Tačiau net ir ukrainietis buvo bejėgis kėliniui įsibėgėjus, kai Marko Pavlovskis atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau po rikošeto kamuolys pakeitė kryptį ir įskriejo į svečių vartus.

Įgavę pagreitį „Riteriai“ čia pat smogė ir dar sykį – komandos kapitonas Dominykas Barauskas atliko perdavimą į priekį, su juo sėkmingai susitvarkė Gytis Paulauskas, o po pastarojo perdavimo kamuolį iš arti į tuščius vartus nukreipė Mindaugas Grigaravičius, pelnęs antrą savo įvartį šiame sezone.

Po pertraukos situacija ženkliai nesikeitė – šeimininkai ir toliau turėjo teritorinę persvarą ir kėlinio pabaigoje ją pavertė dar dviem įvarčiais.

Visų pirma standartinės padėties metu antrą kartą pasižymėjo M. Pavlovskis, o dar po kelių minučių varžovų triuškinimą smūgiu iš arti užbaigė Lukas Kochanauskas.

Artimiausiame ture „Nevėžis“ nesėkmių seriją nutraukti bandys akistatoje su „Panevėžio“ vienuolike.

Santrauka: https://alyga.lt/rungtynes/2021-04-12-riteriai-nevezis/1168.

Trenerio V.Stankevičiaus komentaras: https://alyga.lt/rungtynes/2021-04-12-riteriai-nevezis/1168.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.0038860000000001 sek.