2021.09.20 02:38
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Reklama
2021 04 24 Gargždų "Banga" - Kėdainių "Nevėžis" 5:2 (3:0)
Image

Optibet A lyga | 9 turas | Gargždų stadionas

Teisėjas: Donatas Šimėnas

Trečiadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ Optibet A lygos rungtynėse 5:2 įveikė Kėdainių „Nevėžį“.

Nors aktyviau rungtynes pradėjo „Banga“, 14 minutę kėdainiečiai turėjo neblogą galimybę. J.Timite iš 15 metų pasiuntė kamuolį tiesiai I.Driomovui į rankas.

Kur kas sėkmingiau sužaidė gargždiškiai. 19 minutę po S.Urbio perdavimo E.Stočkūnas iš baudos aikštelės tiksliai smūgiavo į tolimąjį apatinį vartų kampą – 1:0.

36 minutę po A.Gėgžna baudos smūgio iš kairiojo krašto vėl teko padirbėti I.Driomovui. Į “Nevėžio” bandymus „Banga“ atsakė dviem puikiomis atakomis pačioje kėlinio pabaigoje. 43 minutę po perdavimo iš aikštės gilumos I.Venckus įsiveržė į baudos aikštelę, suklaidino gynėją ir smūgiavo į artimą vartų kampą – 2:0. Vos po minutės „Bangos“ futbolininkų kombinacija dešiniajame krašte baigėsi trečiuoju įvarčiu – 3:0.

Antrojo kėlinio pradžioje kėdainiečiai bandė gelbėtis šiose rungtynėse. Po pražangos baudos aikštelėje į „Bangos“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo P.Eletu – 3:1.

Bet viltis atkurti intrigą gana greitai užgesino gargždiškiai – O.Aksonov, 55 minutę po E.Stočkūno perdavimo iš kairiojo krašto galva pasiuntė kamuolį į vartus – 4:1.

Po praleisto įvarčio „Nevėžis“ buvo aktyvesnis ir keletą kartų prie I.Drimovo vartų kilo gaisrai, tačiau įpusėjus kėliniui gargždiškiai kiek nuramino aistras ir pradėjo gintis kur kas užtikrinčiau.

Besibaigiant rungtynių laikui komandos apsikeitė dar dviem rezultatyviomis atakomis. 88 minutę šeimininkai iš 16 metrų pasiuntė kamuolį tiksliai į apatinį vartų kampą, tačiau po poros minučių A.Gėgžna, pasinaudojęs klaidomis baudos aikštelėje, užfiksavo galutinį rezultatą 5:2.

Santrauka: https://alyga.lt/rungtynes/2021-04-21-banga-nevezis/1178

Trenerio V. Stankevičiaus komentaras: https://alyga.lt/rungtynes/2021-04-21-banga-nevezis/1178

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.003854 sek.