2022.08.17 09:39
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Reklama
logo
2021 11 23 FK "Panevėžys" - Kėdainių "Nevėžis" 3:0 (3:0)
Image

35-ajame „Optibet A lygos“ ture “Nevėžis” išvykoje 0:3 pralaimėjo dėl čempionato medalių kovojančiam FK „Panevėžiui“.

Aukštaitijos ekipa startavo sėkmingai ir jau aštuntą minutę turėjo dvigubą galimybę įmušti. „Nevėžio“ vartininkas Robertas Granauskas buvo priverstas gelbėti savo vartus, kai puikiai sureagavo į klastingą Ernesto Veliulio smūgį į vartų kampą. Atšokusį kamuolį Rafaelis Floro galva smūgiavo pro šalį.

Panevėžiečių atakos toliau kėlė problemas kėdainiečiams, kurie pirmą kartą nudegė 21 minutę. Tautvydas Eliošius atliko tolimą perdavimą baudos aikštelėje dešinėje atsidengusiam E. Veliuliui, o šis tiksliai smūgiavo į vartus.

33 minutę šeimininkai pelnė antrąjį įvartį. Nors R. Granauskas baudos aikštelėje atrėmė pirmąjį varžovų smūgį, T. Eliošius atšokusį kamuolį stipriu smūgiu pasiuntė į vartų tinklą.

Kėlinio pabaigoje panevėžiečiai pasižymėjo dar kartą, kuomet po R. Floro atakos krašte pasinaudojo Soichiro Suzuki klaida ir atliko perdavimą priešais vartus išnirusiam Elivelto.

Po pertraukos „Panevėžys“ toliau išlaikė kontrolę savo rankose, bet „Nevėžis“ kelis kartus ambicingai pagrasino varžovų vartams. Pirmiausia, Junioras Timite patogioje pozicijoje smūgiavo šalia vartų, o vėliau Karolis Rukuiža stipriu smūgiu buvo sudrebinęs virpstą. Panevėžiečiai taip pat ne kartą siuntė kamuolius į baudos aikštelę, bet įvarčių pasiekta nebuvo.

Santrauka: https://alyga.lt/rungtynes/2021-11-21-panevezys-nevezis/1307

Trenerio D.Gvildžio komentaras: https://alyga.lt/rungtynes/2021-11-21-panevezys-nevezis/1307

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.00396 sek.