2023.10.04 12:10
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Reklama
2023 08 08 Kėdainių “Nevėžis” - Kretingos "Minija" 2:1 (0:0)
Image

Optibet I lyga | 17 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Egidijus Amšiejus

2023 metų Optibet Pirmos lygoje rungtyniaujantis Kėdainių “Nevėžis” 17-ajame ture susitiko su Kretingos “Minijos” komanda. Atkaklioje kovoje pergalę šventė “Nevėžis” rezultatu 2:1.

Rungtynės prasidėjo permainingai, abiejų komandų atakomis. Pirmąją realią progą turėjo svečiai, kuomet 39 minutę į “Nevėžio” vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Bet, svečių žaidėjo HIROSHI MIYAZAWA smūgį atrėmė kėdainiečių vartininkas Robertas Granauskas.

Antrajame kėlinyje “Minijos” žaidėjas HIROSHI MIYAZAWA pasitaisė ir 61 minutę smūgiu iš baudos aikštelės nuginklavo “Nevėžio” vartininką. Visdėlto svečiai ilgai pranašumu nesidžiaugė, ir 65 minutę Karolis Gvildys smūgiu galva rezultatą išlygino, o 72 minutę rezultatyviausias “Nevėžio” žaidėjas Rosin Christian Bella pabėgo nuo kretingiečių gynėjų ir tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus. Likusios 20 minučių buvo labai audringos, abiejos komandos turėjo progų, bet rezultatas nepakito.

Aštuonioiktojo turo “Optibet” Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais rugpjūčio 12 d. Šiauliuose su FA “Šiauliai” komanda.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.006123 sek.