2023.11.30 12:49
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Reklama
2023 10 03 Plungės "Babrungas" - Kėdainių “Nevėžis” 1:2 (0:0)
Image

Optibet I lyga | 24 turas | Plungės stadionas

Teisėjas: Robertas Šmitas

2023 metų Optibet Pirmos lygos 24 turo rungtynes “Nevėžis” išvykoje žaidė su Plungės “Babrungo” komanda. Atkakliame mūšyje, per pridėtą rungtynių laiką, “Nevėžis” palaužė “Babrungą” ir šventė pergalę 2:1.

Pirmajame kėlinyje abejos komandos žaidė atsargiai, daugiau dėmesio kreipdamos į gynybines žaidimo funkcijas, tad rezultatas po pirmojo kėlinio 0:0 atspindėjo bendrą vaizdą aikštėje.

Antrasis kėlinys prasidėjo audringai – “Nevėžio” puolėjas Yevhenii Mohil 48 minutę pasiekė įvartį ir išvedė kėdainiečius į priekį. 51 minutę pasikarščiavo plungiečių legionierius Elivelton Ubiratan Oliveira De Lima, kuriam už ginčus su aikštės teisėju buvo parodyta raudona kortelė. Kiek aprimus aistroms plungiečiai po truputi bandė gelbėti situaciją, tuo tarpu “Nevėžis” gynėsi ir pasitaikius progai atakavo. Situacija pasikeitė pačioje rungtynių pabaigoje, kuomet 90 minutę po pakelto kampinio Vilius Butkus galva pasiuntė lyginamąjį įvartį į kėdainiečių vartus. Visdėlto, “Nevėžis” 93 minutę uždirbo 11 metrų baudinį, kuri bandė realizuoti Rosin Christian Bella. Vartininkas smūgį atrėmė, bet pakartotinu smūgiu kamerūniečiui pavyko pasiekti įvartį,

Artimiausias rungtynes Kėdainių “Nevėžis” turėjo žaisti spalio 6 d. Kėdainiuose su MML City komanda, bet dėl šios komandos diskvalifikacijos iš lygos, rungtynės neįvyks. Tad artimiausiose rungtynėse kėdainiečiai spalio 4 d. 19 val. žais Kaune su NFA BE1.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.005766 sek.