2024.07.15 14:20
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio Akademija
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Vaikų ir jaunimo apsaugos ir gerovės strategija
Reklama
2024 03 07 TOPsport Pirmos lygos ambasadoriumi tampa Edgaras Jankauskas
Image

TOPsport Pirma lyga startuoja jau visai netrukus, o prieš pirmenybių pradžią – džiugi žinia.

Vasario 29 d. sušauktame lygos valdybos posėdyje buvo pristatyta, jog šiame sezone lygos ambasadoriumi tampa legendinis Lietuvos rinktinės futbolininkas, dabartinis nacionalinės vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas.

„Manome, kad toks žingsnis – itin svarbus, nes Pirmoje lygoje rungtyniauja nemažai jaunų lietuvių, kurie, neabejojame, kiekvienose rungtynėse įdės dar daugiau pastangų, nes žinos, kad juos galbūt stebi Edgaras Jankauskas. Džiugu ir tai, kad ir pats treneris sutiko prisidėti prie šios iniciatyvos“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Edgaras Jankauskas sezono metu stebės TOPsport Pirmos lygos rungtynes, aptars labiausiai įsiminusius futbolininkų bei komandų pasirodymus, taip pat įteiks prizus mėnesio geriausiems.

„Smagu tai, kad Pirmoje lygoje yra ne vienas perspektyvus ir jaunas Lietuvos futbolininkas, kuriems šios pirmenybės – puiki terpė tobulėjimui prieš kylant į aukštesnį lygį. Bus įdomu matyti, kas labiausiai sužibės šiais metais“, – sakė E. Jankauskas.

Lygos valdybos posėdyje taip pat buvo pristatytas naujasis lygos rėmėjas, aptartas 2023 m. sezonas bei ateinančio sezono aktualijos.

Šiemet pirmenybėse vėl varžysis 16 komandų, kurios žais dviejų ratų sistema. Pirmose sezono rungtynėse kovo 7-ąją susitiks FC „Hegelmann“ B ir Jonavos „Be1“ ekipos.

Visas lygos rungtynes transliuos futbolas.tv ir FIFA+ platformos, o kiekvieno turo centrinis mačas bus transliuojamas LRT.lt portale.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.006285 sek.