Etikos kodeksas
Vaikų ir jaunimo apsaugos ir gerovės strategija

2008 05 04 Atkaklios lygiosios
Image

LFF I lygos IV turo rungtynėse "Nevėžis" šeštadienį savoje aikštėje priėmė Gargždų "Bangos" vienuolikę. Atkakli kova baigėsi be įvarčių 0:0. Beje, praeitų metų sezone šios komandos Kėdainiuose pirmajame rate sužaidė tokiu pačiu rezultatu.

Rungtynių pradžioje kamuolio kontrolės pranašumą turėjo svečių ekipa. Bet įpusėjus pirmajam kėliniui jau "Nevėžio" komanda perėmė inciatyvą, ir pavojingi momentai kilo prie gargždiškių vartų. Įsiminė A.Popovo prasiveržimas baudos aikštelėje po kurio smūgio kamuolys praskriejo šiektiek virš vartų, ir dar viena proga, kuomet M.Juknevičiui atsidurus vienam prieš vartus nepavyko pataikyti į kamuolį.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų permainingomis atakomis, bet įdomiausius momentus susirinkę žiūrovai išvydo artėjant rungtynėms į pabaigą. Kuomet atrodė, jog "Nevėžis" tvirtai perėmė žaidybinę persvarą, labai pavojingą kontrataką surengė "Bangos" futbolininkai, bet jų puolėjui A. taponkai iššokusiam vienam prieš vartininką T.Jazoką pritrūko tikslumo. Dar kiek vėliau po pakelto kampinio pavojingai galva smūgiavo gargždietis R.Šmitas, bet patikimai vartuose stovėjęs T.Jazokas atrėmė šį smūgį. Na o "Nevėžio" komanda iš savo susikurtų progų, ko gero, realiausią turėjo paskutinėmis rungtynių minutėmis: savo baudos aikštelės prieigose gargždiečiai grubiai prasižengė, už ką jų žaidėjas buvo išvarytas iš aikštės. Taikliai bei stipriai baudos smūgį atliko V.Macianskis ir tik didelių pastangų dėka priešinikų vartininkas atrėmė šį smūgį, bet kamuolis atšoko tiesiai kėdainiečiui A.Popovui kuris, gaila, bet nepataikė į kamuolį.

Tad aikštės teisėjos A.Tvarijonaitės finalinis švilpukas užfiksavo kovingas lygiąsias 0:0.

24. Nevėžis (Kėdainiai) - Banga (Gargždai) 0:0 (0:0)
Teisėjas: A.Tvarijonaitė (Kaunas), 250 žiūrovų
Įvarčiai: nėra
Įspėjimai: 65 min. A.Klimakovas, 85 min. M.Rimavičius ("Nevėžis"); 25 min. A.Ivanauskas, 34 min. E.Bračkus, 54 min. G.Ratkus, 60 min. A.Staponka, 72 min. R.Šmitas ("Banga")
Pašalinimai: 90 min. P.Ukrinas ("Banga")

FK "Nevėžis": T.Jazokas, A.Klimakovas, M.Juknevičius, V.Rabikauskas, V.Macianskis, R.Slepakovas, N.Kestenis, K.Mykolaitis, A.Gėgžna (M.Rimavičius), A.Popov, A.Šteinas.

"Nevėžio" marškinėlius ir dalyvavimą liepos 5 d. finale dėl kelionės į Norvegiją laimėjo kėdainietė Milda Kestenienė.