Etikos kodeksas
Vaikų ir jaunimo apsaugos ir gerovės strategija

2009 08 04 Lygiosios su lyderiais
Image

Kėdainių "Nevėžio" komanda, antradienio vakarą, įtemptoje dvikovoje sužaidė lygiosiomis su pirmenybių lyderiais Šilutės "Šilute".

Nors svečiai rungtynėse pasiekė greitą įvartį, kuri prie "Nevėžio" vartų sumaišties po kampinio jau 5 min. pasiekė M.Bagužis, visdėlto aikštės šeimininkai nepalūžo ir antrojo kėlinio pradžioje 52 min. po M.Juknevičiaus perdavimo išlyginamajį įvartį galva pasiekė tik antrose rungtynėse komandai atstovaujantis V.Stanevičius.Rezultatui tapus lygiam 1:1 abejos ekipos ir toliau žaidė aštriai bei kovingai stengdamosios išplėšti pergalę.Teisėjui iš Vilniaus A.Pipirui, kad nuramintų komandų žaidėjus ir trenerius antrajame kėlinyje darbo netrūko, bet įvarčių susirinkę žiūrovai daugiau neišvydo, nors progų komandos turėjo susikūrusios.

47. Nevėžis (Kėdainiai) - Šilutė (Šilutė) 1:1 (0:1)
Teisėjas: A.Pipiras (Vilnius), 200 žiūrovų
Įvarčiai: 52 min. V.Stanevičius ("Nevėžis"); 5 min. M.Bagužis ("Šilutė")
Įspėjimai: 52 min. D.Zakarauskas, 85 min. M.Rimavičius, 88 min. D.Liutkus ("Nevėžis"); 32 min. R.Maciulevičius, 58 min. E.Lukoševičius, 64 min. R.Šmitas, 73 min. G.Juška ("Šilutė")
Pašalinimai: 74 min. vyr. Treneris S.Česnulis pašalintas iš techninės zonos ("Šilutė")
FK "Nevėžis": Š.Kilijonas, H.Grigas, M.Rimavičius, M.Sirvidas, J.Gulbinas, V.Adomaitis, V.Stanevičius (D.Liutkus), D.Zakarauskas, V.Lemežis, N.Kestenis, M.Juknevičius.

2009 08 04 LFF I lygos XVI turo statistika

46. VMFD "Žalgiris" (Vilnius) - Glestum (Klaipėda) 1:2 (0:2)
Teisėjas: D.Petraška (Ukmergė), 300 žiūrovų
Įvarčiai: 90+1 min. I.Steško ("Žalgiris"); 4 min. Aivaras Lukošius, 31 min. (iš 11m.) Robertas Šalkauskas ("Glestum")
Įspėjimai: 44 min. E.Mastianica ("Žalgiris"); 35 min. E.Rudavičius, 43 min. V.Skersys, 78 min. S.Vyšniauskas, 90 min. Deividas Lukošius ("Glestum")
Pašalinimai: 30 min. Marius Šalkauskas, 65 min. E.Mastianica (už 2-ą geltoną) ("Žalgiris"); 80 min. G.Jackus ("Glestum")

48. Alytis (Alytus) - Lietava (Jonava) 4:1 (1:1)
Teisėjas: S.Karka (Kaunas), 50 žiūrovų
Įvarčiai: 4 min. M.Šarkelis, 50 min. V.Miknevičius, 83 min. T.Jaskys, 86 min. R.Stankevičius ("Alytis"); 36 min. D.Šichranov ("Lietava")