2020.07.08 17:30
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Reklama
2009 08 13 Išvykoje su FK "Mažeikiai"
Image

Rugpjūčio 15 d. 15 val. FK "Nevėžis" rungtyniaus išvykoje su FK "Mažeikiai".

"Nevėžio" komandai tai vienintelės rungtynės išvykoje likusioje LFF I lygos dalyje. Po šios kelionės kėdainiečiai iki sezono pabaigos įsitaisys Kėdainiuose ir priims tik svečius. Ateinančios rungtynės su FK "Mažeikiai" vyks Mažeikių miesto stadione. Mažeikiečiai taipogi susidūrę su stadiono problemomis beveik visą I ir II ratą rungtyniavo išvykose, o dabar gavę leidimą iš LFF Licencijavimo skyriaus žaidžia savo miesto stadione.

Šiemet tai jau bus trečioji "Nevėžio" dvikova su FK "Mažeikiai". Pirmoji, kuri įvyko Telšių miesto stadione, baigėsi minimalia mažeikiečių pergale 1:0. Antrosios rungtynės įvykusios Kėdainiuose buvo ženkliai rezultatyvesnės. Tuomet kėdainiečiai įrodė savo pranašumą įveikdami mažeikiečius rezultatu 4:1.

Vasarą I lygos naujokai "Mažeikiai" prarado vienintelį žaidėją - saugą Aurimą Vertelį, kuris susigundė "Kauno" pasiūlymu. Ekipą papildė mažeikiškis Marius Jasas, kuris seniau yra atstovavęs Vilniaus "Vėtros" dubleriams, Nerijus Garuckas (perėjo iš Pakruojo "Kruojos"), Marius Šluta (iš Telšių "Masčio), Mindaugas Žlibinas (iš "Šiaulių" dublerių), vietos žaidėjai Egidijus Tenys ir Gintas Baltinas.

"Mūsų tikslai nesikeičia. Tačiau pabandysime pakovoti dėl prizinės vietos, manau tą galime. Pirmajame rate žaidėme tikrai neblogai, antrame jau sutrukdė traumos, kortelės ir tai, kad nelabai buvo kuo pakeisti pagrindo žaidėjų, tad patekome į duobelę", - argumentavo "Mažeikių" vadovas Aldaras Pupliauskas.

Paskutiniųjų rungtynių komandų rezultatai:
"Mažeikiai": pergalė (2:1 "Glestum"), pergalė (5:1 "Žalgiris"), pralaimėjimas LFF Taurėje (2:2 (11m. 5:6) "Sakuona").
"Nevėžis": pergalė (3:1 "Žalgiris"), lygiosios (1:1 "Šilutė"), pralaimėjimas (0:1 "Alytis").

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.001407 sek.