2025.05.07 15:05
Pradžia Rašykite mums



flag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio Akademija
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Vaikų ir jaunimo apsaugos ir gerovės strategija
Reklama




2009 10 22 Paskutinis turas nulems bronzos medalių savininkus
Image

Spalio 24 d., šeštadienį, 14 val. Kėdainių miesto atsarginiame stadione FK "Nevėžis" žais paskutinias šių metų LFF I lygos rungtynes su Jonavos "Lietava".

Tarp savęs vienuolikės šiemet susitiks ketvirtą sykį. Visi ligšioliniai komandų susitikimai šiame sezone pasižymėjo ypatingu rezultatyvumu - dviejuose rungtynėse žaidimą stebėję žiūrovai išvydo po šešis įvarčius, o viename penkis. Pirmojo rato dvikova Jonavoje pasibaigė "Nevėžio" komandos pergale 4:2, o ten pat vykęs antro rato susitikimas baigėsi įtikinama kėdainiečių pergale rezultatu 5:0. Trečiajame rate, rungtynės vykusios Kėdainiuose pasibaigė lygiosiomis 3:3.

Kėdainiečių kaimynams "Lietavos" futbolininkams šios rungtynės tai tik formalumas. Šio susitikimo rezultatas niekaip neįtakos jonaviečių esamos padėties - nevykusiai susiklosčiusias pirmenybes "Lietavos" futbolininkai užbaigs užimdami paskutiniąją vietą. Bet tai kėdainiečių neturėtų nuraminti, nes šių kaimynų derbyje dažniausiai vyksta nuožmi kova.Kaip pavyzdį galima būtų įvardinti šių metų trečiojo rato rungtynes Kėdainiuose, kuomet jonaviečiai pirmavo net 3:0, ir tik didelių pastangų dėka "Nevėžio" žaidėjai antrojo kėlinio pabaigoje išplėšė lygiasias 3:3.

Visai kitoje situacijoje yra atsidurę "Nevėžio" futbolininkai. Pirmenybių pabaiga susiklostė taip, kad šių metų I lygos bronzos medalių laimėtojai paaiškės po paskutiniojo turo. Visų pirma, tai "Nevėžiui" norint tęsti kovą dėl bronzos, rungtynėse su "Lietava" reikalinga tik pergalė. Bet ir tai jokių būdu kėdainiečiams negarantuos medalių. Tuo pat metu Mažeikiuose vyks FK "Mažeikių" rungtynės su FK "Šilute". Kadangi mažeikiečiai yra surinkę trimis taškais daugiau už kėdainiečius, "Nevėžiui" šiose rungtynėse reikalingas "Mažeikių" pralaimėjimas. Surinkus vienodai taškų, geresnis tarpusavio rungtynių su "Mažeikiais" balansas kėdainiečiams suteiktų pranašumą.Bet jei mažeikiečiai nugalės "Šilutę" ar sužais lygiosiomis, tuomet bronzą atiteks jiems.

Pateikiame šių komandų turnyrinę situaciją iki pirmenybių pabaigos likus vienam turui:

VIETA KOMANDA ŽAISTA R. LIKO R. TAŠK. LIKUSIOS R. NAMIE LIKUSIOS R. IŠVYKOJE
3 FK "Mažeikiai" 23 1 37 "Šilutė" -
4 FK "Nevėžis" 23 1 34 "Lietava" -

Komandų paskutiniųjų rungtynių rezultatai:

"Mažeikiai": pergalė (1:0 "Alytis"), pergalė (2:0 "Lietava"), pralaimėjimas (1:2 "Nevėžis")
"Lietava": pralaimėjimas (0:3 "Glestum"), pralaimėjimas (0:2 "Mažeikiai"), pergalė (2:1 "Žalgiris").
"Nevėžis": pergalė (4:0 "Glestum"), pergalė (2:1 "Mažeikiai"), lygiosios (0:0 "Žalgiris").

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.002989 sek.